پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

25- آدریان رابیو - ‏Duca

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

سلام به همگی  :1: 

اومدم دیدم در کمال ناباوری کسی از بازی ربیو جلو سمپ چیزی نگفته  :fp: 

به نظر من بهترین بازیکن زمین بود در کنار رمزی

قطعا با گذشت زمان بهتر هم خواهد شد  :6: 

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

وقتي (در نيمه دوم ديدار يووه - رم) اخراج شد و از زمين بيرون رفت، يوونتوس بهتر بازي كـــــرد. :whistle:

• Hossein Salehi, Orphée, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

بازیکن به شدت کند و بیخیالیه !! هم پنالتی که داد بچه گانه بود هم اون تکل منجر به اخراجش ! گرچه توفیق اجباری هم شد ، رفت بیرون تیم جون گرفت ... 

• Hossein Salehi, حامد, GioVanni Agnelli و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

متاسفانه بی خاصیت و بی فکره

توانایی هدایت تیم رو نداره 

درجا بازی میکنه و نه توانایی پاس تو در داره نه میتونه جناح عوض بکنه نه میتونه پاس بلند عمیقی بده

با این بشر و چند بازیکن دیگه دقیقا شبیه خودشن(دی بالا رمزی برنار کیه زا ) ما هیچی نمیشیم

تیم که رو به جلو خوب بازی نکنه فشارش میاد روی دفاع و بالاخره اینقدر میزنن تا گل بخوریم

• Aminvo و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

رابیو خیلی خوب توپ گیری کرد بنتانکور ببازیکن کاملی نیست ک کنارش بود ...یووه نیاز ب بهتر شدن داره ...تیم ما 3 گل دیشب زد بدون چند بازیکن اصلی ک مقبول نشده ....از هافبک ایرادی نمیگیرم ایراد دیشب ب کولوسفسکی کیه زا و دیبالا بود ک اماده نبودن

• Aminvo, D E L P I E R O, اون که من دوسش دارم و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

منم فکر میکنم که رابیو خوب بوده دیشب . حتی نمره های سایت ها هم میگن که چطور بود . ولی خب واقعا بازیکن هجومی نداشتیم که خوب کار کنه . کیه زا که خایه میچسبوند موقعی که سرخی روبرتو و گریزمان روپاش میرفتنو توپو لو میداد . کلوسفسکی هم که اصن فلج شده بود . دیبالا هم یارگیری .

• mory, Aminvo, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

دیشب حرکاتش واقعا خوب بود . شوتش هم که منجر به تک گل فرانسه شد . واقعا دیشب پاس های عمقی عجیبی میداد .

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21171 ارسال

- یک پاس استادانه به پوگبا داد که با حماقت کامل توپ رو خراب کرد.

در واقع عملا پاس گل بود !

• mory, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال

چرا رابیو از این پاسها در یووه نمیده ؟...

تفاوت چشمگیری بین بازی دیشبش در تیم ملی فرانسه و یووه وجود داشت .

• Aminvo, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

تو شبی که من فکر میکنم بد بازی کرد پیرلو بعد بازی به شدت ازش تعریف کرده و گفته تواناییاش هنوز شکفته نشدن . من منکر نمیشم که هافبک خوبیه اما شتاب کافی نداره برای عکس العمل نشون دادن مقابل فشار ها و پرس های سنگین . امیدوارم خودشو نشون بده و اُورال توانایی هاشو بکشه بالا .

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

تاپیکش ، تاپیک دو تا مونده به آخر بود! توییتِ پائولو زیلیانی ، مدافع سابق برشا و ناپولی و ژورنالیست فعلی :

رابیو جوری [بزحمت] دنبال قدمهای بارلا میکرد که بگی نگی یاد به زحمت اُفتادن [برناردینو] فابیان [مدافع اینتر] در مارک کردن [گونتر] نتزر [هافبک تهاجمی گلادباخ] در بازی گلادباخ ۷-۱ اینتر ۱۹۷۱ اُفتادم ... سالی ۷.۵ میلیون یورو [حقوق] برای یه تیر چراغ برق!

زیلیانی دیروز هم از کنته بخاطر مصاحبۀ پیش از بازیش و خود کم بینی (تعریف زیاد از یووه) انتقاد کرده بود...

• حامد, mory, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

تنها بازیکنیه که من تو این دو سال هیچ بازی خوبی ازش ندیدم ، من مطمئنم بوفون رو با 43 سال سن میذاشتی هافبک ، اینطوری مقابل بارلا تحقیر نمیشد ، بازیکن به شدت کندیه که بازی فلان عضوش هم نیست ! بنتانکور با اینکه فاجعه است باز دو برابر از این بهتره !

• حامد, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

دیشب خیلی خوب بود و واقعا نبض بازی رو از اینتر میگرفت و جریان بدون استرسی رو راه مینداخت . قطع توپ های خیلی مهمی رو داشت که اگه نبود پاس های تو در خطرناکی فرستاده میشد تو عمق دفاع .

اگه بشه که موقع دویدن فاصله پاهاشو کمتر بزاره و سرعت عملشو بیشتر بکنه واقعا خیلی بیشتر به کار میاد .

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

رابیو و 100 درصد پاس صحیحش جلوی رم ...واقعا کنار ارتور عالی میشه این بازیکن واقعا پتانسیل داره کاش کنارش پوگبا بود .... به نا حق تو pes 22 امارشو کم کردن

• tecra, D E L P I E R O, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

فرهنگ فارسي عميد در تعريفِ كلمه «چِغر» آورده: ويژگي هر چيز سفت و سخت، مانند گوشتِ نپخته كه زير دندان جويده نشود.

در يوونتوس اين صفت تنها زيبنده آدرين ربيو است. (به قول فرانسوي‌ها ادقين قبيو!)

پيش از هرچيز يادآور مي‌شوم كه گل نخست يووه در مقابل لاتزيو كه با اندامِ چغر و به قول شادروان شفيع بَدبدن اين هافبك 25 ساله

به دروازه رينايِ بَدبدن‌تر (از حيث عدم انعطاف‌پذيري و چالاكي به دليل سن بالا) مهيب و چه‌بسا غيرقابل كنترل بود.

اندر توصيف عجايب و غرابب «ضربه» همين بَس كه شايد اگر خودِ ربيو را 10 بار ديگر در اين موقعيت مشابه قرار دهيم نتواند اين شوتِ سهمگين را تكرار كند.

از منتقدان سرسختِ ربيو و شيوه نازلِ بازي‌‌اش هستم اما اين دليل نمي‌شود كه پيشرفت‌هاي ميليمتري او را در يك‌ماه اخير ناديده بگيرم.

اميد كه تا انتهاي فصل نيز ميكرومتري ديگر بر ميليمتر تحصيل شده‌اش بيافزايد.

مالكيت نسبتاً باثبات توپ يكي از اندك محسنات اوست؛ ويژگي‌اي كه زمينه‌ساز گل او در بازي مقابل لاتزيو بود.

پاس‌هاي آدرين به قول عاميانه يك خط در ميان خوب است؛ گاهي در اوج بي‌دقتي و فقدانِ هميت و گاهي در نهايتِ دقت و با جديت.

در واقع چيزي در مايه‌هاي بلاتكليفي هنگام در اختيار داشتن توپ براي ما رخ مي‌دهد؛ همانقدر كه محتمل است توپ با كندي و عدم خلاقيت تقديم بازيكنان حريف

و يا «ربوده» (چقدر اين واژه همگن با نامش است!) شود اين احتمال نيز وجود دارد شاهد يكي از ظريف‌ترين پاس‌ها و انتقال فاز به كارگرداني او باشيم.

رابيو هرگز بازيكن مورد علاقه نگارنده نبوده و يحتمل نيز نخواهد بود هرچند سوگوليِ اسطوره زنده‌مان عاليجناب بوفون است اما

چغر و بَد‌بدن است؛ مختصه‌اي فيزيكال كه تنها مي‌تواند او را همرديف با استفانو استورارو يا حتي توماس رينكون قرار دهد؛ هرچند جوانِ رعنايِ بانوي‌پير فتوژنيتك‌تر است.

هرچند شايد قياسي دقيق نباشد اما به فهمِ من او نسخه‌اي بُنجل از جنارو گتوزو است!

با اين تفاوت كه چهره نخراشيده و پرشرر سرمربي فعلي ناپولي جايش را به ژيگولي فرانسوي‌ داده؛ با كيفيتي به مراتب نازل‌تر و آينده‌اي به غايت مبهم.

از اين دانه بلورينِ كربن بعيد است، الماســيِ تراشيده شود؛ او گوشتي است كه هرگز زير دندانِ يووه جويده نخواهد شد.  

y72_adrien-rabiot-juventus.jpeg

• Orphée, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

ربیو مثه بازی با اوکراین ، مقابل بوسنی هم فیکس بوده ؛ بهترین بازیکن زمین شده ، بیشترین تکل موفق رو داشته (۵) ، ۷۳ پاس داده با دقت ۹۳ % و پاس گل هم ثبت کرده... :fp:

وقتی تیم رو پُر میکنیم از #8 همین میشه. یه #6 نداریم. شاید لوکاتلی بتونه اوضاع رو سر و سامون بده...

• حامد, GG.B1 و tecra از این پست تشکر کرده است

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
دی کانیو بازیکن اسبق یووه :
از نظر من آدریان رابیو هم یک زرافه مهربان است. او با قد 191 سانتی متری، نبردهای زمینی و هوایی را به هر بازیکنی، حتی بازیکنی 120 سانتی متری می بازد. ما درباره خط هافبک یوونتوس صحبت می کنیم؛ هافبک یوونتوس نباید این طور باشد.
  • eⁿzº, El rey leon, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این اواخر فصل راه افتاده دقیقا مثل اواخر فصل پیش! گل خوبی ب ساسولو زد و در کل امسال گلزن تر شده تا اینجا 4 گل زده در حالی ک فصل پیش فقط 1 گل زده بود!

با فروشش با قیمت مناسب موافقم ب شرطی ک رمزی و بنتانکور قبلش رفته باشن!
  • mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

حین بازی با سوئیس میگن با پوگبا بحثش شده و ایراد گرفته که پوگبا چرا نقش زیادی در فاز دفاعی تیم نداشته... همچنین بحث بین واران و پاوارد هم گزارش شده...

در کل از از گاتزتا ۷ ، از کوریره دلو اسپورت ۶.۵ و از توتواسپورت ۶ گرفته ...

• saeed-nedved, GG.B1, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

E4_DoisWUAIjXOE1.jpg

پُستی که دشان در آخرین بازی فرانسه در یورو ، ربیو رو داخلش بازی داد! بعد پیرلو از او بعنوان تنها هافبک مرکزی تیمش بازی میگرفت و وقتی تیم نتیجه نمیگرفت ، شگفت زده هم میشد... :106:

نه اینکه دشان وحی منزل باشه و خیلی موفق! دشان ربیو رو در جناح چپ 4-2-3-1 هم بازی میداد و حتی ساری هم او رو سمت چپ 4-3-3 و 4-4-2 میذاشت... نمیدونم والا!

• El rey leon, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی