پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

25- آدریان رابیو - ‏Duca

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
233 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

به نظرم توی فرصت هایی که بهش داده شد چیزی از خودش نشون نداد ...

یک خرید ناموفق و سخت برای فروش دیگر .

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

هنوز واسه من سواله که این بازیکن غیر از آزاد بودنش چه مزیتی یا چه ویژگی خاصی واسه اضافه شدن به ترکیب یوونتوس داشت :39:
این بازیکن تقریبا تو هیچکدوم از نقش های رایج خط هافبک بازی نمیکنه، فیزیک مناسبی نداره، تکنیک مناسبی نداره و جدا از این خیلی هم بازیکن منظمی بنظر نمیرسه؛ که این آخری خیلی فاکتور مهمیه تو یوونتوس.

حداقل امره جان رو میشد یه طوری توجیه کرد و بازیکنی بود که کاملا معلوم بود قراره کجای تیم باشه، هر چند بعدا خیلی دوران خوبی تو یووه نداشت و شاید تنها بازی قابل قبولش بازی برگشت جلوی اتلتیکو بود؛ ولی بازم که نگاه میکنیم نسبت به خرید رابیو خیلی هوشمندانه تر انجام شده بود.

تو این دوران خریدن بازیکنی که یه نیم فصل دور از بازی بوده بسیار ریسکیه و به همین دلیل آنچنان از خرید پوگبا استقبال نمیکنم. پوگبا هنوز هم بازیکن بی نظمیه، مغروره و علاوه بر اینها همین دوری از بازی ها رو هم زیاد داشته.

رابیو اگه تو ناپولی ساری بود حتی یه بازی هم تو فصل بهش نمیرسید ...

اینو قبل از خوندن خبر لا استمپا درباره اینکه برنگشتنش به دلیل کاهش حقوقاست نوشته بودم :fp:
  • Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

^

خیلی بهش امید داشتم؛ برعکس شما معتقدم فیزیک خوب، تکنیکِ قابل‌ِقبول و سرعتِ مناسب و قدرتِ شوت‌زنی بسیار خوبی داره و می‌تونست(و شاید هنوز هم بتونه) یه مهره‌ی خوب برای یووه باشه ولی نشد. دلیل عمده‌اش هم به گمانم شکنندگی روانیش باشه.

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
همون صفحه اول تاپیک گفتم خدا ب خیر کنه با این ننش! رابیو بچه ننس! مامانش هر کاری بگه میکنه! باعث جدایی و افتش تو پاریس مادرش بود باعث دعوت نشدنش ب فرانسه مادرشه باعث ب هم خوردن توافقاتشون با بارسلونا مادرش بود الانم حتم دارم ب خواست مامانش برنگشته! 8 میلیون حقوق میگیره بالاتر از دیبالا، پیانیچ، کیه لینی، بونوچی، بوفون و ... اما بخاطر یخورده کاهش حقوق قهر کرده! ورود زنها ب فوتبال مردها مساوی هست با نابودی اون! یکی رابیو یکی ایکاردی ببینید چ بلایی سرشون اومده...

قبل از مشکلاتش با پاریس ی هافبک ایده آل بود ک هم تو فاز دفاعی هم فاز هجومی فوق العاده بود. قطعا قیمتش کمتر از 80 میلیون نبود اما بعد از سکو نشینی و البته رفتار غیرحرفه ای ک توسط مادرش بهش القا شده الان نصف اون قیمت هم ارزش نداره...
  • Orphée, mory, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

گل استثناییش بین عصبانیت ما از باخت مسخره به میلان گُم شد... خوشبختانه قشنگ پتانسیل خودشو نشون داد چون داریم سالی 10.6 میلیون یورو خرجش میکنیم و بدون تعارف باید بصرفه!

Ecfy958WkAE9n1o.jpg

راستشو بخواید، بیشتر از خود گُل که قطعاً بهترین گل فصلمون تا اینجاست، این عکس زیبا چشم رو گرفت و منو به آینده امیدوار نگه داشت... #نیمکت :8:

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
فراز جان خوب شد اشاره کردی ...
چقدر این گل زیبا و کمیاب بود .
امیدوارم رابیوت به دوران خوب خودش برگرده ...
  • Orphée, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بازیکن دوس داشتنی و موفقی ک تو سیستم مزخرف سری داره گم میشه ......تا همینجاش بهترین هافبکمون بوده دوس دارم بمونه و با رفتن متوییدی و اضاف شدن پوگبا خیلی تیم عالی میشه .... با نبود دیبالا دیدیم تیم میلنگه و اومدن دی بروین میتونه جبران کنه ....اما کو گوش شنوا  فعلا باید کاری کرد ک ساری بره

• Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تو اولین بازیش برای یووه (بازیهای پیش فصل) وقتی به عنوان بازیکن ذخیره به بازی اومد اونقدر خوب بود که کل بازی تیم رو تحت تاثیر قرار داد و تیم به شکل عجیبی رو به جلو و خوب شد 

کلا اون بازی منو امیدوار کرد به این فصل که با حضور ربیو مشکل خط هافبکمون حل میشه . از اون روز دیگه همچین بازی از ربیو ندیدیم تا بازی با میلان 

البته هنوز اون ربیو بازی پاریس و بارسا که 4 هیچ پاریس برد نشده ولی اگه از پتانسیلش کامل استفاده بشه در کنار بنتانکور سالها بیمه دارن هافبکمون رو 

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

آخرین فرانسوی که نتونسته بود برای یووه گلزنی بکنه آنلکا بود 

وقبل از اون شاید مطرحترین فرانسوی که هیچوقت نتونست برای یووه گل بزنه، اولیویه کاپو بود

گلی که به میلان زد خیلی خوب بود و حیف که پرپر شد

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

دیشب برابر لاتزیو بازی خوبی به نمایش گذاشت و خیلی بهتر از قبل شده ...

ولی کلا مشکل یووه این هست که در خط میانی جنسش جور نیست .

• saeed-nedved, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
عالی شده رابیو! هر چقدر میگذره بهتر میشه... 2 تا توپ ربایی فوق العاده داشت مقابل سمپدوریا. ب نظرم چون اصرار داشت حتما ب رونالدو پاس بده ب گل نرسیدیم.. احتمالا در حالت عادی خودش جلوتر میرفت یا ب بازیکنای دیگه ک تو موقعیت بهتر بودن پاس میداد و حداقل 1 گل روی این 2 حرکت میزدیم...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

روون ترین هافبک تیم و زیبنده ترین بازیکن تیم هست . خوشحالم از اینکه میبینم انتظارات رو براورده میکنه و شاهد خروج بازیکنان نالایق از ترکیب میشیم .

• Orphée, mory, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

aferin

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

امیدوارم که به حقش که حضور در تیم ملی هست برسه چون به نظر میاد هنوز پتانسیل بالاتری داره و هنوز بکار گرفته نشده . گرچه شنیده میشه که مسئولین با مامانش که مدیر برنامه هاشه هم مشکل دارن .

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

توی 2.3 بازی اخیر که ازش دیدم به نظرم واقعا خوب و مفید بوده!

حالا نمی دونم حقیقتا بازیش بیش از حد خوب به چشم میاد (و در واقع نیست؟!) یا اینکه واقعا خوبه یا اینکه همین 2.3 بازی ای که من ازش دیدم خوب بوده؟!

در حد پوگبا که ابدا نیست ولی فکر می کنم هافبکی با همون خصوصیاته(قطعا ضعیف تر!البته درگیرتر و فیزیکی تر از پوگبا به نظر میاد ولی تکنیک و خلاقیت پوگبا رو به هیچ وجه نداره!شوت زنیش هم در اون حد نیست) 

به نظرم وقتی این هست بهتره دیگه سراغ پوگبا نریم!مگر اینکه رابیو رو رد کنیم.

+الان که دارم فکرش رو می کنم خط هافبکی که امسال داشتیم خیلی شبیه به خط هافبک 2012-2015مون بوده که بهترین خط هافبکمون بعد از سری بی بوده!به این شکل:

پیانیچ(پیرلوی ضعیف تر)-رابیو(پوگبای ضعیف تر)-متوئیدی(ویدال خیلی ضعیف تر!صرفا جنگدست!نه قدرت پاس ویدال رو داره و نه شوت زنیش قابل قیاس با ویداله)-رمزی (مارکیزیوی ضعیف تر)

ولی خب بعضی از این این بازیکن ها مصدومیت داشتند و آماده نبودند و نشد اونطور که باید ازشون استفاده کنیم.

این رو هم باید در نظر بگیریم که این "ضعیف تر"ها روی هم رفته اختلاف زیادی با یک خط هافبک درجه 1 ایجاد می کنن!

• saeed-nedved, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

امره با کوچ آزادش به یووه ،، یه اروپا رو از دست داد

اینم تا حالا یه فینال اروپا :1: 

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
سرانجام ب اردوی تیم ملی کشورش دعوت شد! البته مصدومیت هافبکهای فرانسه بی تاثیر نبوده اما همین ک دشان کدورتها رو کنار گذاشته خبر خوبیه و تو سالی ک ب یورو منتهی میشه میتونه انگیزه زیادی ب آدریان بده ب شرطی ک نره کرونا بگیره برگرده!
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

امشب تو ترکیب فیکس هست . مقابل سوئد

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

از سوی بسیاری از روزنامه های فرانسوی، بهترین بازیکن تیم ملیش جلوی سوئد بود! از ترجیح ماتوییدی بهش توسط دشان و دعوت نشدنش به ج.ج 2018 تا به امروز، راه درازی طی شده... #پیشرفت

• GG.B1, Aminvo, AliReZaZa و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
اون موقع متویدی جوونتر بود و با کیفیت تر
رابیو جوون بود و خام و متوهم در مورد قابلیت هاش. همین شد که یاغی گری کرد اون زمان
بنظرم الان بزرگتر شده و بلوغ رو میشه توش دید و خوشبختانه مامان جونش کمتر به جاش صحبت میکنه!
  • Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی