پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عوامل موثر در جذب هوادار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
302 پاسخ برای این موضوع

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
یه نکته بزرگی که تو این تاپیک شاید زیاد بهش توجه نشده اینکه اصولا بازیکن پرهوادار با تیم پرهوادار رابطه مستیقیم داره الکس دلپیرو قطعا و یقینا پرهوادارترین بازیکن دنیاست البته از محبوبیت بی حد و حسر دیوید بکام هم نباید غافل شد ولی اینکه الکس پرهوادار ترین بازیکن دنیاست میطلبه که هواداری یووه هم تعلق خاطر بیشتری نسبت به این ابر اسطوره داشته باشن این یه چیز طبیعیه اینکه الکس محبوبیتش سرسام اوره بی هیچ وجه نمیتونه تعصب و محبوبیت یکی مثل مثلا جیجی بوفون کبیر رو از بین ببره هر چیزی جایگاه خودشو داره مگه محبوبیت الکس دلپیرو تونسته منفوریت مثلا یکی مثل زبینا رو کاهش بده که حالا بخواد رو محبوبین مثلا جیجی بوفون اثر بزاره ؟ هر کدومشون به نحوی بالاخره درصد تاثیر گذاری همه بازیکنا یکی نیست ولی چیزی که واضحه الکس دلپیرو امپراطور بی چون و چرای محبوبیت در فوتبال هست که قطعا این رو یووه هم تاثیر خودشو گذاشته

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
ببینید منعاشق دلپیرو هستم یووه رو همه با اون میشناسن ولی من نه به خاطر دلپیرو بلکه به خاطر مکتب یووه علاقه و تعصبم به یووه رو از دست ندادم میخام داستان یووه ای شدن خودم رو براتون بگم: یه روز عصر توی خونه نشسته بودم و تلوزیون یه بازی زو نشون میداد اون وقتا پخش مستقیم نبود بازی بین یووه و اژاکس فینال چپیون لیگ جریان بازی رو که همه میدونید من هم عاشق تیمی شدم که پروتزی،توریچلی،فرارا،دی لیویو ، لومباردو،ویالی، و پر سفید رو تو ترکیبش داشت یووه ای که فصل 2 فصل بعدش هم به فینال رسید و ستاره جدیدی به اسم دلپیرو رو معرفی کرد این رو هم بگم این تیم واسه یک بازیکن نیست از سیروی و پلاتینی و باجو و ویالی و دلپیرو و ندود و زیدان و داویدز و بوفون و ترزگل و... بگیر داشته که بتونن به خودشون هوادار جذب کنن ودر اینده هم به این بازیکنا اضافه میشه چون مکتب یووه هستش که ما هارو نگه داشته نه بازیکناش مکتبی که ما حتی در سری ب بیشتر از سری آ دنبال نتایجش بودیم زنده باد یووه زنده باد موجی کبیر زنده باد الکس دلپیروی بزرگ

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
خیلی دوست دارم بدونم با این همه باشگاه های پولدار، بازیکنان سرشناس، مقام های قهرمانی متعدد و بازی های شناور و تماشاگر پسند در آغاز شروع دهه دوم 2000 وضعیت جذب طرفدار جدید برای باشگاه افت کرده ای مثل یوونتوس در سطح جهان چطوریه.
طبیعتا فکر می کنم اگه نخوام با قطعیت و بد بینی بگم جذب طرفدار جدید نسبت به باشگاه یوونتوس متوقف شده اما باید قبول کنم که منحنی اش در حال افول هست قطعا.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
من الان یه جا خوندم که یووه در سرتا سر جهان چیزی بالغ بر 170 میلیون نفر طرفدار داره.
کسی چیزی در این زمینه می دونه یا شنیده ؟
اگه این آمار درست باشه، باید از این همه ابهت حیرت زده شد و افتخار کرد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
این آمار مال خیلی سال پیشه , الان فکر کنم بیشتر هم شده باشه

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
این آمار قدیمی هستش.الان باید از این کمتر باشه حالا چقدر معلوم نیست!!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
دلایل زیادی میتونه داشته باشه تا یه نفر بیاد طرفدار یه تیم خاص بشه. من به شخصه اولین بازی فوتبال رو از تلویزیون زمانی دیدم که دوربین روی چهره لیپی زوم کرده بود یه جورایی از شخصیتش خیلی خوشم اومد و وقتی بازی تیمش رو دیدم وقتی پا به توپ شدن بازیکنایی مثل باجو زیدان داویدز الکس پروتزیه دروازبان و ویالی فرارا و.... رو دیدم فوق العاده از این تیم خوشم اومد.مثل این میموند که ادم با یه نگاه عاشق میشه و مهر طرف به دلش میشینه دقیقا همون حس بهم دست داد. البته حضور بازیکن و مربی درجه یک و حضور و محبوبیت اسطوره ای به نام الکس و حضور خانواده انیلی پشت این تیم و مخصوصا سبک بازی ایتالیایی این تیم هرکدومشون به اندازه خاصی تو انتخاب من تاثیر گذار بودن. همیشه با پیروزی های یووه خوشحال شدم و با شکست هاش گریه کردم. بدترین خاطرم هم برمیگرده به زمانی که تو فینال ل ق سال 2003 به میلان باختیم خیلی گریه کردم هیچوقت اون روز رو فراموش نمیکنم.

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
من یوونتوس را به خاطر این دوست دارک که همه بازیکنانشون روی تیم خود تعصب خاصی دارند.......... یعنی فقط برای یووه بازی می کنند. نه برای شهرت و خیلی چیز های دیگر.......... برای یووه به سری بی می اینتد برای یووه بهترین قرارداد ها را رد می کنند... و خیلی چیز های دیگر............. و یکی از دلایلش هم هواداران متعصبش هست........... که هنگامی که این تیم چه در اوج بود و چه در قعر این تیم را حمایت می کردن......... نه این که مثل بعضی ها حزب باد باشند.......... مثلا خودم..........

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
امروز رفته بودیم فوتبال یک نفر جدید اومده بود! حدودا اول یا دوم راهنمایی هست. یک بیانکونری اصیل. دارم با سایت و فروم آشناش می کنم. جالب بود که بعد از مدتی یک دوست بیانکونری پیدا کردم.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

هرچند مدت ها از نظرسنجی این تاپیک می گذره و بیشتر ما قبلا رای خودمون رو دادیم اما دیدم بد نیست یه نگاهی بندازیم به سوال این نظرسنجی که در نوع خودش قابل تعمق هم هست.

از بین 5 گزینه ارائه شده قطعا همونطور که نتایج هم نشون می ده حضور بازیکنان و مربیان درجه اول جهان + آلکس دل پیه روی دوست داشتنی می تونن اصلی ترین گزینه هایی باشن که باعث شده حداقل در سالهای اخیر این باشگاه ایتالیایی برای خودش طرفدارانی در سراسر جهان دست و پا کنه.

اما شاید کمی ساده انگارانه باشه اگر نخواهیم واقعیت را ببینیم که آمار جذب شدگان به شدت در نیم دهه گذشته کاهش معنا داری کرده است. و واقعا برای یک باشگاه فوتبال آنهم در این سطح این فاکتور چقدر مهم است و چرا مدیران رده بالای باشگاه برای این خلاء تدبیری اتخاذ نمی کنند؟

درآمد زایی به عنوان یکی از اصلی ترین شاخصه های باشگاه داری در رده حرفه ای و بین المللی مدت هاست به خاطر تصمیمات اشتباه و خامدستانه مالکان یووه، جایگاهی به خطر افتاده پیدا کرده و نتیجه آنی شده که چندین سال است آن را تماشا می کنیم و سرمان را برای توجیه این وضعیت به انتقادهای هرچند به جا اما نه قطعا ریشه ای و اصلی مربیان و بازیکنان گرم می کنیم.

دیگر به جرات می توان گفت کمتر کسی را در می توان در سراسر این جهان پهناور می توان یافت که به اعتبار نامی هرچند بزرگ اما ناکافی خاندان آنیلی به جرگه طرفداران بیانکونری بپیوندد. در قسمت مدیریت و حامیان هم هرچند در اولی به طور کامل عامل جذب، دچار عقیمی کامل است اما دومی همچنان تتمه نفس اقتصادی و جذب حداقلی و قطره چکانانه را باعث می شود. دل پیه روی دوست داشتنی، وفادار و محبوب ما هم به نظر می رسد تنها برای ما همچنان یک فرشته نجات بخش است و در سطح کلان هوادارن ورزش فوتبال در تب و هیاهوی مسی ها و رونالدوها دیگر هرگز دیده نخواهد شد و البته که چقدر تلخ است اعتراف به این واقعیت برای ما تیفوسی های آلکس...

بازیکنان بزرگ و مربیان طراز اول فوتبال جهان هم که دیگر سالهاست راه باشگاه یوونتوس را گم کرده اند و معدود نفرات خوب و قابل قبول باقی مانده، تنها برگ های برنده باشگاهی است که روزی در این پارامتر جزو برترین ها محسوب می شد اما اکنون تنها در آرزوی یک خوب بودن ساده است.

درمورد بازی به سبک فوتبال ایتالیایی هم باید گفت؛ از پیکر نحیف و در جستجوی سراب موفقیت های گذشته ایتالیا هم بعید است حرکتی مفید برای جذب طرفدار و علاقه مند حتی به تماشای بازی یووه هم ایجاد کند...

تجمیع ناکامی در تمام المان های ذکر شده ما حصلی را به ما داده است که بیانگر حال و روز فعلی یوونتوس و البته بیانگر رکود شدید و بی سابقه جذب هوادار برای این باشگاه است. هرچند کمی تلخ به نظر می رسد اما باید قبول کنیم که مدت هاست دیگر کسی طرفدار یوونتوس نمی شود...!

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
یوونتوس در جهان 265 انجمن هواداری داره که تنها 237 تای اون در ایتالیاست!در شمال غربی ایتالیا 35 انجمن و در شمال ایتالیا 34 انجمن!بیشترین عضو رو هم پوردنونه (استانی در شمال شرقی ایتالیا در ناحیه Friuli-Venezia Giulia )با 970 نفر و لچه با 958 نفر دارن!!در جنوب هم سیسیل با 22 انجمن.و در خارج از ایتالیا سوئیس با 9 انجمن دومه,و به ترتیب در بلژیک و ایالات متحده 4 انجمن و در مالت 2 انجمن,و در کشورهای چین-کانادا-آلمان-یونان-اسلوونی-کرواسی-روسیه و برزیل و در رژِیم غاصب اسرائیل 1 انجمن وجود داره! ما هم هستیم!juventus.ir بزرگ. یوونتوس در مجموع در ایتالیا 14 میلیون هوادار داره!جمعیت ایتالیا 58 میلیون نفر هست.از هر چهار ایتالیایی یکی یوونتوسی هست!واقعآ فوق العادست!با وجود میلان-رم-اینتر-فیورنتیناو...این آمار ارزش خودشو بیشتر نشون میده! این آمار باید به الکان یادآوری بشه!در حال حاضر الکان فقط در ایتالیا بیش از 14 میلیون نفر ازش متنفر هستن! :1:تقریبآ اندازه جمعیت هلند!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
مالکان باشگاه اگر میخواهند هواداران تیمشان از این هم که هست کمتر نشه باید به فکریه مربی بزرگ و چندتا ستاره واسه تیم باشند

mojtaba Juve

mojtaba Juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
دوستان،هوادار اگه قرار باشه به حضور دل پیرو، آنیلی و... باشه هوادار نیست وقتی تیم داری فلسفه درستی از بازی و تاکتیک باشه می تونه جذاب باشه وجود بازیکن ومربی درجه یک هم خیلی مهمه مثل بارسلون ریال منچستر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
جذب هودار مخصوصا تو سن های پایین فقط کشب نتیجه و قهرمانیه . همین طور که الان از هر کی می پرسی طرفدار بارسا هست . چون جوون تر ها دنبال تیمی می گردن که بتونن واسه رفیقاشون کلاس بزارن و بگن تیم ما بهترینه . امیدوارم هر چه زودتر قهرمانی ها پشت سر هم بیاد تا طرفدارامون بیشتر از این بشن .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بچه ها برین توی سایت گل و در نظرسنجی به یووه رای بدین

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخه نظر سنجی که هواداران ارسنال توش تقلب می کنند و خودشون قبول می کنند کجاش نظر سنجیه !

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

جذب هودار مخصوصا تو سن های پایین فقط کشب نتیجه و قهرمانیه . همین طور که الان از هر کی می پرسی طرفدار بارسا هست . چون جوون تر ها دنبال تیمی می گردن که بتونن واسه رفیقاشون کلاس بزارن و بگن تیم ما بهترینه . امیدوارم هر چه زودتر قهرمانی ها پشت سر هم بیاد تا طرفدارامون بیشتر از این بشن .

این کاملا درسته
من خودم با هم کلاسیام همیشه سره یوونتوس دعوا دارم :dry:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
به نظرم بازيكناي خوب،قهرماني هاو موفقيت در حال و قهرماني و تاريخچه پرافتخار در گذشته ميتونه به جذب هوادار كمك كنه ضمنا من تو دانشگاه و بين دوستام هر جايي كه باشم، اينقدر از يوونتوس ميگم و تعصب نشون ميدم كه همه رنگ يووه رو به خودشون بگيرن، كلا اجازه نميدم كسي بد در مورد تيم مورد علاقم بگه بعضي ها هم كه يووه اي نبودن هم يوونتوسي كردم‏!‏

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
هر چيزي كه كم پيدا بشه,ارزشش بيشتره!طرفداراي يوونتوسم اينجورين!حال مي كنم هر كي از ننه ش قهر مي كنه طرفدار بارسا يا رئاله!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

هر چيزي كه كم پيدا بشه,ارزشش بيشتره!طرفداراي يوونتوسم اينجورين!حال مي كنم هر كي از ننه ش قهر مي كنه طرفدار بارسا يا رئاله!

آره واقعا، خيلي از طرفداراي تيمهاي خارجي كه تو ايران هستن مصداق بارز "حزب باد‏"‏ هستن
اما به طور كلي طرفداراي يووه كم نيستن،خيلي ها بخاطر نتايج ضعيف يووه ديگه تيفوسي نيستن، كساي زيادي رو ديدم كه ميگن " يووه رو دوست داريم اما حيف كه افت كرده و ديگه مثه قبل نيست‏"‏

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی