پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عوامل موثر در جذب هوادار

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
302 پاسخ برای این موضوع

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
اميدوارم يووه دوباره به اوج برگرده ............ :juventus:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سایت عربی گل نظر سنجی گذاشته که در اون پرطرفدارترین تیم در دنیای عربی مشخص میشه که الان یوونتوس اول هست :scarflong:

http://www.goal.com/...-العربي/results

http://www.goal.com/ar/

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
من خودم به دلپیرو رای دادم بااینکه خودم به خاطر اون یوونتوسی نشدم ولی می بینم خیلی از بجه ها الکسو دوست دارن وبه خاطر اون به یووه کشیده می شن البته بقیه هم هستن ندود بوفن . . . ولی الکس بیشتر

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
میشه الان هم رای داد ؟

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
آره

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
خب من به خاطر بوفون یونتوسی شدم باید کدوم گزینه رو بزنم؟

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
راستش من همه پست هارو نخوندم یکم زیاد بود اون لا به لا دیدم یک نوشته من یووه رو بخاطر بازیکناش دوست دارم نه الکس تنها و اینکه اگه وجود الکـــــس باعث شده که شما طرفدار یـــــووه بشید جای تاسف داره. خوب بینید دوست من وقتی راجع به تاریخچه یه تیم صحبت میکنی عوامل مختلفی اونو میسازن الکس و یووه 2 چیز از هم جدا نیستن که بخوایم یوونتوس از الکس جدا کنیم الکس با تاریخ یووه اجینه تمام رکوردهای این تاریخ چه از بعد فنی یه از لحاظ معنوی متعلق به الکس هست به جرات میتونم بگم 40 % هواداران یوونتوس در این 15 سال اخیر بخاطر بازی الکس بود که یوونتوسی شدن الکس بی یووه و یووه بدون الکس قابل تصور نیست چون این 2 هیچوقت از هم دور نبودن الکس عاشق یووه هست و یووه هم عاشق الکس چون یووه رو هوادارنش میسازن الکس افسانه ای نیست که پایان پذیر باشه همونطور که مالدینی ها و شیرا ها تمام نشدنی هستند شما مطمئن باش زمانی که الکس از یووه خداحافظی کنه اون روز تمام خاطرات این 20 سال از جلوی چشم هوادارا به سادگی رد نمیشه الکس اسطوره ای هست که شاید در 50 سال دیگه هم همچین بازیکنی وارد یووه نشه نه فقط به لحاظ بعد فنی بلکه از لحاظ اخلاقی هم همینطور همونطور که مثل پلاتینی هیچوقت وارد یووه نشده امیدوار بودم حداقل راجع به الکس یکم خط قرمزها رو رد کنیم و احترامش رو نگه داریم

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

به جرات میتونم بگم 40 % هواداران یوونتوس در این 15 سال اخیر بخاطر بازی الکس بود که یوونتوسی شدن

و حدود 70 درصد هم به خاطر الکس بعد از کالچو پولی یوونتوس موندن

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
حضور خانواده انیلی 1 (1.7%) اینم بهمن زده :D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21183 ارسال

حضور خانواده انیلی 1 (1.7%)

اینم بهمن زده :D

چون کاملا به این گزینه اعتقاد داشتم که رای دادم بهش !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
چون میدونستم اعتقاد داری واسه همین گفتم ولی شک ندارم به خاطر علاقته البته نمیخوام بحث رو منحرف کنم ولی خداوکیلی خاندان انیلی خیلی زیاد به یووه توجه نکردن بعد از اون مرحوم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من عامل اصلي جذب هوادار تعصبه كه اكثر افرادي كه تو اين باشگاه هستند به تيم خود متعصبند و همين طور بازي به سبك ايتاليايي و دفاع مستحكم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حضور الکس دل پیرو شک نکنید تنها دلیل یوونتوسی موندن من همین اسطوره است ...

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

حضور الکس دل پیرو

شک نکنید تنها دلیل یوونتوسی موندن من همین اسطوره است ...

ببخشيد بصير جان يعني اگه الكس بازنشسته بشه(خدايي نكرده)اونوقت ديگه طرفدار يووه نيستي؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من کاری به بصیر ندارم ولی من خودم خیلی از طرفداران یووه رو می شناسم که می گن وقتی اکس از یووه بره ما دیگه مثل الان طرفدار یووه نیستیم !!!! این واسه من اصلا قابل فهم نیست !!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

ببخشيد بصير جان يعني اگه الكس بازنشسته بشه(خدايي نكرده)اونوقت ديگه طرفدار يووه نيستي؟

خب مسلما نه !
معلومه که یوونتوسی میمونه .

"هوادار" دار بودن مقوله ای ـه که انسان ها معمولا تا آخر پایبندش هستند !!

یعنی اگه من و یا شما که عاشق یوونتوس ایم و بهترین تیم دنیا هم حتی میدونیمش ، در سنی که هوادارش شدیم ، میل مون به سمت میلان و یا منچستر و یا رئال و .... هر تیم دیگه ای میرفت فحش ها نثار همین یوونتوس میکردیم و اصلا به نظرمون بد نمیومد ...

هوادار شدن هم مسلما چندین فاکتور داره که یکیش حضور بازیکنان صاحب نام و متعصب و ستاهر هاست !!

من ناخواسته یوونتوسی شدم و با ندود تیفوسی یوونتوس شدم . ولی با آله فهمیدم که فوتبال فقط گل زدن و دریبل کردن و ... نیست.

تعصب و عشق به پیراهنی که در دل پیرو دیدم ، در اینکه همیشه منجی مون بوده و تنها کسی که میشد بهش اتکا کرد تا تیم رو از بحران ها دربیاره ....

من کاری به بصیر ندارم ولی من خودم خیلی از طرفداران یووه رو می شناسم که می گن وقتی اکس از یووه بره ما دیگه مثل الان طرفدار یووه نیستیم !!!!

این واسه من اصلا قابل فهم نیست !!!!

خیلی از دوستان خودم هستند که دل پیرو رو کمتر از "کینگ الکس" خطاب نمیکنن ! با اینکه منچستری اند !!
دوست رئالی ای دارم که بعد از به آتیش کشیده شدن برنابئو اومد و به الکس تبریک گفت به خاطر بازی چشم نوازش . مثل اون 100هزار مادریدی تو ورزشگاه که ایستاده تشویقش کردند ...

منظورم اینه که شاید اون دوستانی که شما میشناسیدشون یوونتوسی نیستند و فقط و فقط تیمی رو دوست دارند که دل پیرو توش باشه !!
مثل هواداران کاکا و کریس رونالدو که همه شون از میلان و منچستر اومدند و رئالی شدند !! و مطمئنا اگه برند بارسا میرن طرفدار همون تیم میشند !!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

من کاری به بصیر ندارم ولی من خودم خیلی از طرفداران یووه رو می شناسم که می گن وقتی اکس از یووه بره ما دیگه مثل الان طرفدار یووه نیستیم !!!!

این واسه من اصلا قابل فهم نیست !!!!

براي من هم قابل درك نيست.
يووه هميشه يووه است.الكس هم يه اسطوره به تمام معنا واسه يووه است.ولي بازيكنان يه مقطعي دارند و بعد از مدتي باز نشسته مي شوند و اين تيمه كه هميشه هستش.
من هم برام خيلي سخت و غير قابل قبول بود كه پاول بازنشسته بشه ولي عشق به پاول كاري به عشق به يووه نداره.
اسطوره ها هميشه در قلب ما جا دارند

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
آخرين پست بصير كاملا پست قبلش رو توجيه ميكنه. گاهي افراد فقط و فقط از بازيكني خوششون مياد و كلا هيچ علاقه اي به اون تيم ندارن و يا حتي اگه دارن فقط به خاطر حضور اون شخص تو اون تيمه و گاهي هم نه شخصي به تيمي علاقه داره كه اون موجب ميشه به علاقه نسبت بازيكنان اون تيم و يا حتي كساني هستند كه به وسيله علاقه خاص به بازيكني ، سخت علاقه مند به تيمش هم ميشن . مثل من كه كلا الكس منو با فوتبال،‌دوست كردو الان هم از بازي فوتبال لذت ميبرم و همچنين يوونتوسي شدن من از وجود الكس هست و كه البته هردو براي من جداگانه ارزش خاصي دارن.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
فکر کنم من بر عکس باشم وقتی من طرفدار یووه شدم نه از فوتبال سر در می آوردم و نه بازیکنی رو میشناختم فقط بعنوان یه سرگرمی دنبالش میکردم البته اون موقع 9 سالم بود ... دلیل اصلی من سبک بازیه ایتالیاییه کلا عاشق این سبکم !‌ میدونم شاید خیلی ها متنفر باشن ولی من نه باهاش حال میکنم ... و اون موقعی هم که با یووه آشنا شدم فقط توی فیفا 97 بازی کرده بودم و اینم باید اعتراف کنم که اولین تیمی که از خوشم میومد میلان بود که چند ماه طول کشید که بعدا یووه ی بشم ! مقصودم از گفتن این حرفا اینه که برای من فقط یووه مهم درسته الکس و ترزگل و عمو ندود که رفت بوفون و کامو رو دوست دارم ولی نه در حدی که اگه اونا خداحافظی کنن منم از یووه دست میکشم ... نمیتونم احساسمو بیان کنم یه حسی به یووه دارم که انگار توی DNA هستش از بدو تولد ...

nazi-zambi

nazi-zambi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
موثر ترین عامل برای جذب هوادار همون سبک بازی ایتالیایی یوونتوس هستش البته نباید از حضور ستاره های این تیم غافل شد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی