پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 3 - 0 اتلتیکو مادرید

134 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- قبلا حسم رو درباره این بازی گفتم،

الان که نزدیک تر شدیم به شکل عجیب و غیر منطقی به کامبک امیدوار شدم ! ولی از صمیم قلب دوست ندارم پیروزی در این بازی باعث ماندگاری آلگری بشه.

در واقع شیرینی ـه این برد رو از بین میبره.

هر چند صعود از این مرحله به خودی ـه خود بی ارزش ـه اگه منتهی به قهرمانی نشه !

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
واقعا هرچی بیشتر میخوام این بازی رو تحلیل کنم، نمیشه. یعنی یه کلاف پیچیده ست که به هیچ وجه مشخص نیست بازی چه جریانی در پیش میگیره. فقط دوست دارم هرچه زودتر بازی شروع شه و از این حس لعنتی خارج شم.
من هم امیدوارم نتیجه هرچی که شد سال اخر الگری باشه.
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

به نظرم 352 یک مزیتی که داره ضعف خط هافبکمون رو تا حدی پوشش میده. اما اگر قراره اون جلو مانژو با رونالدو بازی کنه به نظرم اشتباهه. باید دیبالا باشه حتماً.

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

بازی کردن مانژو اشتباهه ! ما نمیتونیم از روی هوا بهشون گل بزنیم ! خیلی هم بازیکن سریعی نیست ، ولی اگه دیبالا اماده نباشه چاره ای نیست ! فقط امیدارم داگلاس رو از ابتدا بازی بده و اماده باشه ! پارسال هم مقابل رئال با اینکه مانژو دو گل زد منتها داگلاس موتور تیم بود هر وقت پا به توپ میشد رئال به هم میریخت ! احتمالا یه بازی فشرده با پرس بالا از سوی اتلتیکو تو زمین خودشون رو خواهیم دید !

بنظر من هم یکی از اشتباهات تاکتیکی ای که الگری در بازی قبل مرتکب شد بازی دادن همزمان به مانژو و رونالدو بصورت نود دقیقه ای بود ...
  • Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

گودین هست یا مصدومه؟

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

گودین هست یا مصدومه؟

دعوت شده.

لوکاس هرناندز - توماس پارتی - دیگو کوستا و فیلیپه لوییز نیستن.

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

می دونید چی جالبه ؟  :1: 

خاطرتون هست با علگری 3-5-2 که بازی می کردیم چقدر بد بودیم ؟  :1: و همه ارزو می کردن 4 مدافعه بازی کنیم حالا با همون 3-5-2 می خواد معجزه کنه

اگه واقعا با این ترکیب بره من بعید می دونم جواب بده 

واقعا نیازه دیبالا و کاستا حداقل یکیشون تو بازی باشه 

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

داگلاس کاستا دوباره مصدوم شده و بازی فردا رو از دست خواهد داد. :fp:

c7dp_d1zbdpkwkaay3mf.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

با کوادرادو و داگلاس امکان نداشت ببازیم تو بازی رفت .....ولی بازی برگشت هم نداریمشون ....خدا کنه بتونیم 2-0 ببریم و بریم پنالتی بتونیم ببریم واقعا راه دیگه ای نمیبینم بدون هیچ وینگری داریم بازی میکنیم .... ب خشکی شانس واقعا دو بازیکن عالی رو نداریم 

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

تاکتیک بهترین مربی قرن:

برای بازی فردا هنوز ترکیب خاصی مشخص نکردم ؛ ضربات شروع مجدد بسیار کلیدی هستند ؛ کسی نمیدونه ، شاید پیانیچ مثل بازی با ناپولی ، بازهم گل بزند.

طرف صرفا فقط منتظر اتفاقاته

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

- با این حجم از هایپی که اکانتهای باشگاه تو شبکه های مجازی ایجاد کردن (i#GETREADY TO COMEBACK) موافق نیستم! نباید از i#ItsTime و i#BeHeroes درس بگیریم؟ واقعاً بهتر نیست این حرکات رو بذاریم برای بعدِ زدنِ کامبک؟ :39:

- 22 اسفند 1398 : یک سال پیش در چنین روزی، کاپیتان کیه لینی، 500 اُمین بازیش برای یووه رو در برد 3-0 برابر اتلتیکو مادرید انجام داد... touched.gif

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

- با این حجم از هایپی که اکانتهای باشگاه تو شبکه های مجازی ایجاد کردن (i#GETREADY TO COMEBACK) موافق نیستم! نباید از i#ItsTime و i#BeHeroes درس بگیریم؟ واقعاً بهتر نیست این حرکات رو بذاریم برای بعدِ زدنِ کامبک؟ :39:

- 22 اسفند 1398 : یک سال پیش در چنین روزی، کاپیتان کیه لینی، 500 اُمین بازیش برای یووه رو در برد 3-0 برابر اتلتیکو مادرید انجام داد... touched.gif

کاملا موافقم، من هم برای همین معتقدم این حجم از تبلیغات یعنی لبه پرتگاه راه رفتن و معمولا هم منجر به سقوط میشه، از اون سقوط ها که با کله میخوری زمین.

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

مثل اتفاقی که برای فینال با رئال افتاد و هجمه تبلیغات همه جا روی برد یووه با سیستم معروف 4231ش بود. آخرش هم مفتضحانه باختیم  :fp: 

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

شمام چنین تصوری دارید؟

پس کناره ها رو کی پوشش بده ؟ بخصوص سمت راست  ؟

nx9k_untitled.png

• eⁿzº, tecra, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دیشب خواب دیدم 4-1 بردیم گل اخر متوییدی با سر زد خوشحال بیدار شدم دیدم خواب بوده عصبی شدم الان خوابیدم پا شدم دیدم نیمه اول نشده کیلینی اخراج و یک صفر عقبیم خدارو شکر خواب بود و پاشدم ..ولی میبریم اقا میبریم

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

امشب در گوشه‌اي از شهر تهران و در ساعات انتهايي روز با فراموش كردن تمام مصائب، شدائد و موضوعات مختلف پيرامونم همراه با خانواده ميليوني بيانكونري‌ها در سرتاسر اين دنيا

با ذهنيت و هدفي مشترك و با اميد و هيجان فراوان با تمام احساس و قلبم نظاره‌گر بازي تيم محبوم خواهم بود. به اميد پيروزي يوونتوس و عبور از اين پيچِ دشوار؛ Forza Juve

پي‌نوشت: در صورت ناكامي از بازگشت در بازي امشب، همچون هميشه خواهم پذيرفت كه برد و باخت دو سوي سكه ورزش فوتبال است و پر قدرت و با انرژي به حمايت و همراهي 27 ساله‌ام با يوونتوس ادامه خواهم داد.

x61p_htb1i8vsfpuwbunjsspnq6x1nvxan.jpg_q

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
من ب تنها چیزی ک فکر میکنم اینه ک بی امان تا دقیقه نود حمله کنیم مثل کاری ک بارسلونا با پاری سن ژرمن کرد! درسته داور هم کمکشون کرد اما انصافا ب کامبک باور داشتن حتی وقتی گل خوردن نا امید نشدن و تا 6 گل رفتن جلو... احتیاط جایز نیس فقط تا میشه باید گل زد! با زدن یکی دو گل ب کمک جو ورزشگاه میتونیم‌ گلهای بعدی رو هم بزنیم... بابا حمله کنین چی از دورتموند کمتر داریم ما؟ رونالدو رو داریم اگه درست ازش بازی بگیریم ی تنه 3 4 گل میتونه بزنه!

امروز داشتم مصاحبه لنو گلر آرسنال رو میخوندم ک گفته بود تو بازی قبلی وقتی لینگارد بهمون گل زد و با خوشحالیش ما رو تحقیر کرد بهمون برخورد و انگیزمون زیاد شد برای انتقام! ک دیدیم موفق هم بودن! حالا با اون حرکت سیمئونه ک چن برابر بدتر بود این بازیکنا باید هرطور شده جوابشو بدن! یکم شجاعت و غیرت داشته باشن تا آخرین نفس تلاش میکنن و موفق میشن!
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

شمام چنین تصوری دارید؟
پس کناره ها رو کی پوشش بده ؟ بخصوص سمت راست ؟
nx9k_untitled.png

میتونیم " ایتالیایی " باشیم و آرایشمون با توجه به اینکه با توپ هستیم یا بدون توپ عوض شه ...
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

قاتلین اتلتیکو در سال 1965

229px-Gino_Stacchini.jpg

گلزن توانای یووه ، جینو استاچینی 

220px-1969_Juventus_FC_-_Sandro_Salvador

مدافع افسانه ای یووه ساندرو سالوادوره 

• MaMpIeRo, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
احتمال زیاد امشب به توصیه پاتریس اورا گوش می کنم و قبل از شروع مسابقه میگیرم میخوابم
البته نه اینکه امید نداشته باشم بلکه واقعا استرس برا منی ک مشکل قلبی دارم واقعا سم هست
پارسال بازی برگشت با تاتنهام هم همین کارو کردم گرفتم خوابیدم ساعت 3 پا شدم نتایج زنده شبکه سه رو دیدم خر کیف شدم
امیدوارم امشب هم مثل پارسال این مرحله رو رد کنیم
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی