پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 3 - 0 اتلتیکو مادرید

134 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

الگری خواستر پاس کاری سریع و دقیق وگسترش بازی و باز کردن عرض زمین و نفوذ به عمق حریف شده

چیزی که در حریف بیشتر دیده میشه همین همکاری های چند نفره و پس در فضاهی محدوده

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

حضور گودین درهاله ای از ابهام

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

این هفته اینا شادن و طعنه میزنن به رئالیها 

15521461079788_310x174.jpg

هفته بعدم رئالیها طعنه خواهند زد به اتلتیکو :1:

f45z_real-madrid.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا بدجور استرس این بازی بالا زده
4 ساعته تو رخت خواب رفتم ک بخوابم اما تا الان ک 3 بیس دقیقس داشتم به بازی برگشت فکر میکنم کلی ترکیب چیدم کلی فانتزی تو ذهنم شیوه گل زدن و دفاع کردنو به بازیکنا یاد دارم :1:
خدا کنه پایان این استرس مرگ اور یه خاطره شیرین و هیجان انگیز باشه و به دور بعد صعود کنیم وگرنه بد شکست احساسی میخوریم

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

از نظر علم آمار و استاتیک با توجه به اینکه در این مرحله شاهد دو شگفتی بزرگ از سوی اجاکس و کنچستر بوده ایم احتمالش خیلی کم هست که یووه کامبک بزنه...
یعنی این دو تیم سهمیه شگفتی ها را پر کرده اند.. و بیش تر از دو تا بعیده تقریبا

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

filathlos_2.jpg?itok=uE5pDUEL

7-0

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

دِويس مَنجا در گفتگو با TMW

سرمربي تيم یونیورسیتاتئا کرایوواي روماني (سرمربي سابق پالرمو، باري، اسكولي و تيم زير 21 سال ايتاليا)

هرچند مسابقه دشواري است اما يوونتوس يوونتوس است؛ آنها فصل گذشته نيز وضعيتي مشابه را در مقابل رئال‌مادريد تجربه كردند و كار تمام نشده آن بازي را در مقابل ديگر تيم اسپانيايي جبران خواهند كرد.

من به موفقيت يوونتوس در ديدار برگشت مقابل اتلتيكو مادريد اميدوارم.

8rkc_rps7111.jpg

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

آیا دوباره گیسوانم را در باد شانه خواهم کرد؟

vruf_1479592299_076055_1479592881_notici

• حامد, mory, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

اونقد تو زندگی بدبختی هست که ترجیح میدم بازیو نبینم و از استرس و ترس از باخت فرار کنم.. یعنی صورت مسئله رو پاک کنم  :fp:  :2:

---

هفته قبل الگری به خوابم اومد  :86504_smily_bahal_:  :5:  :13:  :25:  :105:   داشتیم گپ میزدیم و از تاکتیکا و چینش نفراتش انتقاد میکردم  :1: ظاهرن دل خوشی از دیبالا نداشت و یه طورایی مجبور به استفاده ازش هست.. ازش پرسیدم چرا به کاستا زیاد بها نمیدی میگه این لامصب همش مصدومه وگرنه جلوتر از دیبالا بهش بازی میدادم  :1:

---

تیم سیمئونه منسجم و در دفاع منظم هست و فضایی نمیده. دقیقن مثل تیم های کنته.. چلسیِ کنته جلوش موفق بود و دبلش کرد فکر کنم چون منظم تر بود.. این یووه یه تیم منظم و منسجم میخواد نه این یووه ی شلخته. 

---

بچه که بودم در بحث با برادرم یه نظریه داشتیم.. نظریه این بود که در مسابقات اروپایی سبک بازی تیم و سبک مربیگیری یه مربی در یه تیم برنده بازیو معلوم میکنه.. مثلن اونموقع میگفتیم سبک تیم های اسپانیایی به انگلیسی میخوره و به ایتالیایی نمیخوره.. رئال و بارسا اون زمان جلو انگلیسیا در اکثر اوقات برنده و جلو ایتالیایی ها به مشکل میخوردن.. الان میشه گفت سبک الگری به تیم های منسجم مثل این اتلتیکو نمیخوره، همونطور که زمان مربیگری در میلان جلوی یووه ی کنته تا جایی که یادمه ناموفق بود. 

امیدوارم این نظریه اشتباه در بیاد  :fp:  :2: حذف این یوونتوس یعنی پایان یه دوره، پایان یه عصر.. حیفه واقعن این نسل از بازیکنا دوباره دست خالی برن  :fp:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خدا کنه ببریم واقعا سخته با دفاع اتلتیک در افتادن اما از کناره ها قوی عمل کنیم میتونیم ...هیچی تا بازی نمیتونم بگم هیچی ....انرژِ مثبت ..ما میبریم ..کسی حق نداره اینجا چیز غیر بردن یووه بگه تمام 

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

@ سافت فوتبال عزیز
اشتباه گفتی از 4 بازی اول 3 بازیش کامبک بود پورتو رو حساب نکردی
فوتبال کلا امار ارقام و احتمال حالیش نمیشه
اتفاقا این کامبکا انگیزه تیم یوو رو بالا برده
کامبک زدن ما اصلا ربطی ب شرایط و تاکتیک اتلتیکو نداره
مهم اینه بازیکنا سرحال با انگیزه و اماده باشن تفکرات هجومی داشنه باشیم و چه دقایقی گل بزنیم
اگه فقط تو فاز ضد حمله عالی کار کنیم اتلیتیک گل بخوره حمله می کنه اونوقت میشه نابودشون کنیم
به قول هیگواین پارسال گفت بیاید بریم لندن کارو تموم کنیم و تات رو دفن کنیم
حالا بیاید تو ورزشگاه الیانز تورین اتلتیک و ال چولو کیه اینا رو دفنشون کنیم

• Aminvo, tecra, ace of glass و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

:1: درتمند :1: 8e2a6b684cc849488e2ee2e2d06d88b7.jpg?wid :1:  :1:

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
یه گل تو دقایق اول میتونه کمک کنه. البته باید مواظب ضدحمله هاشون با گریزمان باشیم. به خوبی میتونن در چند ثانیه از گل خودشون به دروازه حریف برسن.
این تیم قطعا میتونه اتلتیکو رو ببره با اختلاف هم ببره یعنی به وضوح پتانسیل اینو داره. ولی آیا الگری میتونه این تیم رو آماده نگه داره از نظر تاکتیکی؟ خواهیم دید!
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
با این حجم از تبلیغات رسانه ای و ... در خصوص کامبک زدن تیم، قشنگ لبه پرتگاه داریم راه میریم. یا بد میبازیم یا یک بازی هیجانی میبینیم و حذف میشیم.
  • mory, Principino, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

با این حجم از تبلیغات رسانه ای و ... در خصوص کامبک زدن تیم، قشنگ لبه پرتگاه داریم راه میریم. یا بد میبازیم یا یک بازی هیجانی میبینیم و حذف میشیم.

همه احتمالات بد هست حذف شدن فولهامی حذف شدن لیورپولی حذف شدن سلتایی  :53: 

اما من به صعود در برابر  تیم مادریدی فکر میکنم و همه احتمالات بد رو از ذهنم دور  میکنم 

80jd_25-michael-jordan-slam-dunk-24-x37-

جردن خیلی وقتا پایان بازی به زمین می اومد و توی ثانیه ها بازی باخته رو عوض میکرد

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یه گل تو دقایق اول میتونه کمک کنه. البته باید مواظب ضدحمله هاشون با گریزمان باشیم. به خوبی میتونن در چند ثانیه از گل خودشون به دروازه حریف برسن.
این تیم قطعا میتونه اتلتیکو رو ببره با اختلاف هم ببره یعنی به وضوح پتانسیل اینو داره. ولی آیا الگری میتونه این تیم رو آماده نگه داره از نظر تاکتیکی؟ خواهیم دید!

روشی که انجلوتی توی ناپل روبروی لیورپول بازی کرد میتونه موثر باشه

انجلوتی کاملا خط حمله خطرناک لیورپول رو مهار کرد و یه گل زد و سه امتیاز گرفت 

میتونم بگم سه دفاع نگه داشته بود تا خط حمله لیورپول رو مهار بکنه و با وینگراش به اونا فشار بی امان اورد

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
لوگوهای قبلی دو تیم

qjfr_20190226_182412.jpg

یکی از حیثیتی ترین بازیهای یووه در طول تاریخ اصن! صعود از این بازی واسه من ب اندازه ی سی ال ارزشمنده! مخصوصا اگه اون خبری ک راجع ب جبران حرکت سیمئونه توسط یووه ای های تو ورزشگاه در صورت صعود تیم صحت داشته باشه!

ی فکت امیدوار کننده بریم: از چهار تیمی ک تو دور رفت این مرحله برنده شدن فقط یکیشون صعود کرد! (تاتنهام)

نکته نا امید کننده اینه ک یووه تو سه بازی اخیرش مقابل اتلتیکو حتی 1 گل هم نزده!

یووه از 6 بازی اخیر خونگیش تو اروپا فقط 2 برد داشته! :fp:

متاسفانه در مورد دیبالا هم شک و شبهه وجود داره معمول نیس آماده باشه یا ن همینطور پیانیچ!

ترکیب احتمالی یووه:

شزنی
کیه لینی.بونوچی.کاسرس
برناردسکی.ماتویدی.پیانیچ.جان.کانسلو
رونالدو.مانژوکیچ

محروم: ساندرو
مصدومین: کوادرادو.خدیرا

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید:

اوبلاک
خوانفران.خیمنز.گودین.آریاس
لمار.رودری.کوکه.سائول
موراتا.گریزمان

محرومین: پارتی.کاستا
مصدومین: لوکاس.لوئیز

ببرید فقط ببرید:fp: این آخرین امید ماست برای این فصل نا امیدمون نکنین:fp: آبروی بر باد رفته را بازگردانید :fp:
  • حامد, eⁿzº, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

بازی کردن مانژو اشتباهه ! ما نمیتونیم از روی هوا بهشون گل بزنیم ! خیلی هم بازیکن سریعی نیست ، ولی اگه دیبالا اماده نباشه چاره ای نیست ! فقط امیدارم داگلاس رو از ابتدا بازی بده و اماده باشه ! پارسال هم مقابل رئال با اینکه مانژو دو گل زد منتها داگلاس موتور تیم بود هر وقت پا به توپ میشد رئال به هم میریخت ! احتمالا یه بازی فشرده با پرس بالا از سوی اتلتیکو تو زمین خودشون رو خواهیم دید !

• حامد, mory, Aminvo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

220px-1966%E2%80%9367_Serie_A_-_Juventus

هریبرتو هره را مربی نامدار یوونتوس ، که قیافش بی شباهت به الگری هم نیست سال 1965 در کام بکی موفق، اتلتیکو مادرید رو در تورین حذف کرد 

• حامد, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
بازی کردن با سه دفاعه اون هم تو این بازی حساس. اون هم تو این مقطعی که هیچکدوم از بازیامون سه دفاعه نبوده خیلی سخت میکنه کارو برامون. به نظر من بازی با سه دفاع خودمون رو بیشتر سردرگم میکنه. امیدوارم که نظرم اشتباه باشه!
فقط یه گل زودهنگام نیازه که کارو تموم کنیم.
اقای الگری چی میشد این وسواسی که روی ترکیب و بازی داری رو همون بازی رفت انجام میدادی، یه گل رو میزدیم اونجا خیالمون راحت بود لعنتی!
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی