پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو مارکیونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
نبايد سالي حميدزيچ بازي كنه اونوقت يكي مثل ماركيوني روي نيمكت بشينه. اين بازيكن بايد بهش ميدان داده بشه تا بتونه خودشو نشون بده.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آقا یکی در مورد مارکو لطلاعات بیشتری بده ... از چه ناحیه ای مصدوم شده و کی برمیگرده ؟

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
تا يك ماهي مصدم هستش واقعا يوونتوس بدون اين بازكن در سمت راست يه ضعف هايي داره متاسفانه يوونتوس بد موقع 2 تا هافبك سمت راست خودش رو مصدوم ميبينه

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
چه گیری دادین به صالی ... بابا یه کم مهلت بدین بهش ... نذارین یه کاری کنه بعد چند بازی هم دهن منتقدین رو ببنده هم ما ... (امان از دست این دهان منتقدین )

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اینجا که کسی حرفی از حسن حمیدزیچ نزد !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

نبايد سالي حميدزيچ بازي كنه اونوقت يكي مثل ماركيوني روي نيمكت بشينه. اين بازيكن بايد بهش ميدان داده بشه تا بتونه خودشو نشون بده.

لابد منظورش اينه كه به شخصه هم بتحاش موافقم ماركيوني اگه اماده باشه بايد بازي كنه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اقا کسی از مارکو خبر جدیدی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که برای دیدن بازی های خوبش دلم تنگ شده اگر برگرده سمت راست تضمین 100%

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حدود 1 ماه دیگه مصدومیت این بازیکن دوست داشتنی هم تموم میشه واقعا دلم واسه بازیاش تنگ شده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
این تاپیک رو میبینم دلم میگیره ! خیلی خیلی دلم براش تنگ شده . فکر کنم تقریبا همزمان با کامو هم برمیگرده .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه زودتر بر مي گشت احتمال بازيش بود اما چون همرزمان بر مي گرده احتمالش كم مي شه.منم دلم تنگيده براش.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کامورانزي و مارکيوني بعد از مدتها کار با توپ را شروع کردند و با گروه تمرين ساده انجام مي دهند

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مارکیونی هم همچون کامورانزی جز 20 نفری هستش که رانیری ازشون واسه بازی با ناپولی دعوت کرده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خدا رو شکر دیشب مقابل ناپولی به میدان رفت و خیال ما رو تا حدودی راحت کرد واقعا نبودنش به خوبی احساس شد ولی خدا رو شکر دوباره اماده بازی شده

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اين نويد اين رو ميده كه در بازي هاي بعدي بايد منتظر دقايق بيشتر اون در بازي باشيم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بازي با ميلان دوست دارم بازي كنه و گل هم يا بزنه يا بسازه...كلا مقابل تيم هاي بزرگ قشنگتر بازي مي كنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

بازي با ميلان دوست دارم بازي كنه و گل هم يا بزنه يا بسازه....

کار دیگه ای دوست نداری بکنه اقا ؟؟؟؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حالا كه شما گفتي يه لطفي بكنه و با لگد بزنه توي پاي امرسون...(من عاشق امرسون هستم و براي همين دوست ندارم با لباس ميلان ببينمش)

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
مارکیونی چند هفته هست مصدوم بوده؟؟؟؟؟؟؟؟ از المیرون و حمیدزیچ بهتره یا مثل اونا مالی نیست؟؟؟؟؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
مارکیونی یک بازی دوستانه برای یووه انجام داد ، همه رو تو کف گذاشت و بعد در تمرینات قبل از فصل مصدوم شد تا حالا ! یکی از بهترین هافبک های کناری یووه هست . در هر دو سمت هم میتونه بازی کنه .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کاملا موافقم که از بهترینهای یووه هستش . البته یزره بدشانسه که از وقتی به یووه اومده زیاد مصدوم شده ولی امیدوارم بازگشت پرفروغی داشته باشه و بشه همون مارکیونی پارما .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی