پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو مارکیونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من خيلي به بازيش علاقه دارم مطمئنم فصل آينده مي درخشه هيچ وقت يادم نمي ره توي اولين روزاي سقوط يوونتوس به سري بي با اينكه پيشنهادات خوبي داشت ولي به يوونتوس اومد هيچ وقت نمي تونم فراموش كنم فكر مي كنم هفته اول اعلام خبر سقوط يووه بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21189 ارسال
تازه این مهمه که اون سال پدیده ایتالیا شده بود و تیمهای زیادی میخواستنش ! واقعا بازیکن خوبیه . من خیلی دوستش دارم و فقط جاش توی تیم ملی خالیه ! البته امسال زیر سایه کامورانزی خیلی بهش بازی نرسید و توی همون بازیهایی که بازی کرد نمایش خوبی داشت . سال بعد صد در صد بهتر هم میشه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
چرا اتفاقا. اول فصل اون كامو رو نيمكت نشين كرد.فصل بعد هم اگه كامو نباشه اون مي تونه بتركونه.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
عجب هافبکیه خدایی خیلی باحاله من که یک بازی ازش دیدمخیلی حال کردم خیلی حساب شده بازی میکنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
براي اينكه بحث توي اين تاپيك جذاب بشه يه مقايسه مي ذاريم بين اون و كامو و حميچيچ. 1.شوتزن تر 2.پاسهاي خوبتر 3.سانتر هاي خوبتر 4.ضربات آزاد بهتر. 5.باهوش تر 6.تعصبي تر 7.باوفاتر 1.كامو 2.ماركو 3.كامو 4.كامو 5.حميچيچ 6.حميچيچ 7.ماركو

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اين ماركيوني به نظر من بازيكن خوبيه كه به اندازه كافي بهش ميدان داده نشده. تازه وقتي كامو مصدوم شد اومد و يه خودي نشان داد. به نظر من در آينده يك چيزي حد اقل تو مايه هاي كامو يا زامبروتا ميشه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
مارکو گفته هیچ ترسی از رقابت با دیگر گوش های یوو نداره

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
همین درسته. اگه بخواد مثل کیه لینی اعتراض کنه همون بهتر که بره ولی خداییش مارکیونی امسال همراه تیاگو و ندود و بقیه قراره خط هافبک رو بترکونن. اما اگه هافبک ها بیشتر رو به جلو بازی کنن تا بازی های قشنگ تری از یووه ببینیم دیگه آخرشه.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
ماركو يكي از بهترينهاست و به نظرم رانيري هم حساب ويژه اي روش باز كرده. توي اين دو بازي دوستانه قبلي هم خوب كار كرد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کلا بازیکن سرعتی هست و پاس های نسبتا خوبی هم میده.مهمترین خصوصیتش شوت زن بودنشه که وقتی تو پارما بود بارها اون رو به نمایش گذاشت. در مقابل تیم های بزرگ هم همیشه خودی نشون داده و این فصل هم مطمئن باشید دوباره خودشو نشون میده.بازی پارما و میلان تو چند فصل پیش تونست 2 گل برای پارما تو سن سیرو بزنه.با اینکه پاما اون بازی رو 3-2 باخت ولی مارکو بهترین بازیکن زمین بود.از همون موقع مد نظر یووه قرار گرفت و شک نکنید جواب اعتمادی که بهش شده رو میده

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من الان ما سه تا هافبک راست داریم و یه هافبک چپ ، مسلما در فصل آینده یکی از مارکیونی ، صالح حمیدزیچ و کامورانزی سمت چپ بازی میکند که به احتمال زیاد مارکیونی هست ، مارکیونی در سری بی در سمت چپ بازی کرد ، حتی کامو هم بازی کرد ولی احتمال بازی کردن مارکو بیشتره ،امیدوارم موفق باشه با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
تو بازي با نيوكاسل قطعا بهترين بازيكن زمين او بود.من واقعا خوشم اومد.نزديك به 60 دقيقه فقط دويد و كار كرد.5 تا سانتر عالي داشت كه سه تاشو ندود زد بيرون يكي شو نيو كاسل برگردوند و يكي شم به ياكي رسيد و دروازه بان برگردوند.كلا خيلي بهتر از بقيه بود.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
گفته شده كه ماركو بهترين بازيكن زمين در بازي با نيوكاسل بود. اگه به اون ميدان داده بشه در آينده خيلي از اون خواهيم شنيد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
همین الان هم اونایی که فوتبال ایتالیا رو دنبال میکنن به خوبی میشناسنش و حساب ویژه ای روش باز کردن.اما با توجه به حضور کامو کارش خیلی سخته

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21189 ارسال
سالي كه اومد يوونتوس پديده سري آ شد ديگه . پس بازيكن كمي نبوده الان هم بزرگ تر شده . ميتونه در هر دو سمت بازي كنه و خيلي به درد ميخوره . يكي از آينده هاي يوونتوس خواهد بود .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي بازي آخر فقط او و ندود تمام مدت حضورشون رو دويدن.خيلي خوب كار كرد.بنظرم هر جا وايسه خوبه.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
حیف این بازیکن که بخواد رو نیمکت بشینه چرا رانیری اینو بجای سالی بازی نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سالیحمیزیچ که هیچکاری نمی کنه.حداقل مارکیونی رو بهش میدون بده.از حمیزیچ که بدتر نخواهد بود ؟!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21189 ارسال
این بیچاره یکی دو بازی کرد که دهن همه باز موند ! خیلی خوب هم بازی کرد ولی مصدومه . بیاد با پای مصدوم بازی کنه ؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره خداییش دهن تمامی منتقدان رو بست حالا جالب اینجا است که هم مارکو مصدوم هست و هم کامو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی