پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
دوستانی که از تسلط داشتن یه بازیکن به طور خاص الان رونالدو بر کل تیم و مربی و بازیکنان و تاکتیک تیم انتقاد میکنن اولا به نظر من چنین چیزی اگر وجود داشته باشه باز به ضعف مدیریت تیم برمیگرده. دوما شما تیمی به عظمت بارسا رو که در سالیان اخیر جامهای معتبری رو رسما درو کرده در نهایت تحت سلطه بازیکنی مثل مسی میبینین. احساس میکنم علاوه بر برخی بازیکنان و اطرافیان تیم که درواقع به رونالدو میشه گفت حسادت میکنن این قضیه در هواداران هم دیده میشه. درواقع اینکه بازیکنی با نام رونالدو اومده به نظرشون یووه تحت الشعاع درخشش اون هست و تقریبا میشه گفت شاید همون حسادت به بزرگیش کنن. .بعضی ها هم انتظار معجزه دارن ازش که بماند(از جمله خودم شاید). بعضی هم دنبال کوچیک کردنش هستن تا ناکامی یووه رو طبیعی جلوه بدن یا حتی بندازن گردن اون. بعضبها هم دنبال زیاد کردن انتظارات ازش هستن.به هر روی به هیچ وجه نمیشه بازیکن بزرگی مثل رونالدو رو کتمان کرد. بهتره بدونیم رونالدو الان بازیکن یووه هست و جفتشون یه هدف دارن. تیمی به افتضاحی تیم ساری چه بسا بدون حضور رونالدو همین سری آ رو هم نمیبرد. رونالدو بازیکن یووه بود و با عملکرد خوبش در یک فصل بد یووه رو به یک جام دیگه رسوند.
  • tecra, Camel Blue, drughi1990 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

قبلاً هم گفتم بازیکن فصل 2019-20 یووه بنظرم دیبالدوست ولی با اینکه یووه بدون رونالدو سری آ رو نمیبرد موافق نیستم... البته پوریا هم بهش اشاره کرد ولی وارد اعداد و ارقام نشد. رونالدو 31 گل تو لیگ زد که 12 تاش پنالتی بود و تازه یکی رو هم از دست داد. دیبالا 11 گل در لیگ زده که یکیش پنالتی بود و اگه اون 12 پنالتی رونالدو رو بدیم به دیبالا (اون یکی که رونی خراب کرد رو حساب نکردم تازه) ، با 23 گل جای رونالدو رو در جدول گلزنان میگیره! تازه دیبالا آقای پاس این فصل یووه هم هست با 14 پاس گل و حالا بگذریم از تموم دریبلها و پاسای کلیدیش یا بازی بدون توپ و اتصالاتی که بین کل تیم و رونالدو انجام داده... بنظرم یوونتوس این فصل روی شونه های دیبالا و فداکاریهاش ایستاد و این با توجه به تلاش یووه برای بیرون کردنش در ابتدای فصل ، ارزش کارشو بالاتر هم میبره!

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
صحبت از مقایسه دیبالا و رونالدو شد پیشینه هردو بازیکن مشخص هست. امار و ارقام به وفور. من خودم مشکلی با دیبالا ندارم ولی تاکنون اون درخشش فوق العاده ای که همه ازش حرف میزنن ازش ندیدم ولی از رونالدو طی سالیان دراز دیدم. همه از دیبالا یه بت ساختن منم مشکلی باهاش ندارم. حالا شما یه جای کوچیم هم برای رونالدو باز کنین تو محاسباتتون مشکل این بحث حل میشه! یه جای کوچولو...
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

صحبت از دیبالا و رونالدو شد، یاد اون فصل خاطره انگیزه 2007-08 اُفتادم... آخرین بازی فصل بود و دل پیرو و ترزگه هر دو 19 گُله و در کورس آقای گلی. رم و اینتر کاملاً خودشون رو از یوونتوس رده سومی جدا کرده بودن و تنها دلخوشی هوادارا همین کسب عنوان بهترین گلزن سری آ بود. 6 دقیقه از بازی با سمپدوریا گذشته بود که دل پیرو بازیو 1-0 کرد و یکی از ترزگه جلو اُفتاد. مدتی نگذشت که الکس خودش یه پنالتی هم گرفت و اینجا اون اتفاق یوونتوسی اُفتاد. الکس پنالتی زن اول یووه بود و زدن این گل این فرصت رو بهش میداد تا بدون چون و چرا آقای گل فصل بشه. با اینحال یکی از اون اتفاقات جوانمردانه و رفاقتی اُفتاد؛ الکسی به ترزگه اشاره کرد تا اینبار او گلزن یوونتوس باشه و ترز هم زد و مثه دل پیرو 20 گله شد! اما این پایان کار نبود... در نیمۀ دوم باز هم داور به نفع یوونتوس پنالتی گرفت و اینبار کارما یا هر چیزی که اسمشو میذارید باعث شد خود ترزگه دیگه روش نشه بزنه و ته دلشم موافق بود تا الکسی کارو تموم کنه. بنابراین دل پیرو هم کاپوکانونیره رو بُرد هم اخلاق رو...

چرا اینو گفتم؟ مقایسه ش کنید با 2019-20 و تموم فداکاریهای که دیبالا در حق رونالدو کرد تا آمار یه گل یا پاس گلش به ازای هر بازی یا تو کورس کفش طلا بودنش دست نخورده باقی بمونه. اگه پنالتیهای رونالدو رو دیبالا میزد، مثه الکسی و ترزگل موفقیت رو با هم تقسیم میکردن و اولی 19 گله و دومی 23 گله میشد! اما دیبالا از اینم گذشت تا حاشیه ای برای تیم ایجاد نشه... همۀ اینارو مقایسه کنید با اون حاشیۀ مسخرۀ در 2017 بین نیمار و کاوانی سر زدن ضربات شروع مجدد و بچه بازیای حاصل ازش و آنفالو کردن همدیگه و... بهرحال باید یه فرقی بین یوونتوس و پترودلارهای کثیف دنیای امروز باشه! :4:

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3764 ارسال

صحبت از دیبالا و رونالدو شد، یاد اون فصل خاطره انگیزه 2007-08 اُفتادم... آخرین بازی فصل بود و دل پیرو و ترزگه هر دو 19 گُله و در کورس آقای گلی. رم و اینتر کاملاً خودشون رو از یوونتوس رده سومی جدا کرده بودن و تنها دلخوشی هوادارا همین کسب عنوان بهترین گلزن سری آ بود. 6 دقیقه از بازی با سمپدوریا گذشته بود که دل پیرو بازیو 1-0 کرد و یکی از ترزگه جلو اُفتاد. مدتی نگذشت که الکس خودش یه پنالتی هم گرفت و اینجا اون اتفاق یوونتوسی اُفتاد. الکس پنالتی زن اول یووه بود و زدن این گل این فرصت رو بهش میداد تا بدون چون و چرا آقای گل فصل بشه. با اینحال یکی از اون اتفاقات جوانمردانه و رفاقتی اُفتاد؛ الکسی به ترزگه اشاره کرد تا اینبار او گلزن یوونتوس باشه و ترز هم زد و مثه دل پیرو 20 گله شد! اما این پایان کار نبود... در نیمۀ دوم باز هم داور به نفع یوونتوس پنالتی گرفت و اینبار کارما یا هر چیزی که اسمشو میذارید باعث شد خود ترزگه دیگه روش نشه بزنه و ته دلشم موافق بود تا الکسی کارو تموم کنه. بنابراین دل پیرو هم کاپوکانونیره رو بُرد هم اخلاق رو...

چرا اینو گفتم؟ مقایسه ش کنید با 2019-20 و تموم فداکاریهای که دیبالا در حق رونالدو کرد تا آمار یه گل یا پاس گلش به ازای هر بازی یا تو کورس کفش طلا بودنش دست نخورده باقی بمونه. اگه پنالتیهای رونالدو رو دیبالا میزد، مثه الکسی و ترزگل موفقیت رو با هم تقسیم میکردن و اولی 19 گله و دومی 23 گله میشد! اما دیبالا از اینم گذشت تا حاشیه ای برای تیم ایجاد نشه... همۀ اینارو مقایسه کنید با اون حاشیۀ مسخرۀ در 2017 بین نیمار و کاوانی سر زدن ضربات شروع مجدد و بچه بازیای حاصل ازش و آنفالو کردن همدیگه و... بهرحال باید یه فرقی بین یوونتوس و پترودلارهای کثیف دنیای امروز باشه! :4:

فراز بدجور داری با این قلب ضعیف ما بازی میکنی با این خاطرات دوست داشتنی :53: :53: :53:

در رابطه با هماهنگی و مرافقت زوج الکس و ترزگل من بعید می دونم دیگه همچین زوجی در آینده تشکیل بشه ...به قول حضرت حافظ  : عالمي ديگر ببايد ساخت و از نو آدمي

..................................................................................................................................................................................................................

واقعا اگر منصفانه نگاه کنیم دیبالا تمام تلاشش رو به کار بسته تا رونالدو رو در موقعیت گل قرار بده و بسیار فروتنانه رفتار کرده ...

نه تنها دیبالا بلکه تمام بازیکنان یووه در فاز تهاجمی همه چیز رو معطوف به رساندن توپ به رونالدو کردند .

حالا بماند که آیا این موقعیت سازی و رساندن توپ به شکل درستی انجام شده یا خیر ...

به نظرم این صحبت هایی هم که از عدم مچ بودن دیبالا با رونالدو میاد هیچ بنیادی نداره و بعید نیست کار رسانه ای باشه برای فروش دیبالا ...

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ال چرینگوتو که اولین بار از آمدن رونالدو به یووه خبر داد، گفته رونالدو به رئال، بارسا و پی اس جی پیشنهاد شده  :22:     (خیلی هم خبرنگار معتبری نیست)

بعضی خبرگزاری ها هم میگن میمونه. ولی در کل اوضاع جالبی نیست و اخبار خوبی از باشگاه منتشر نمیشه

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6055 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ب ترتیب گلهای ملی شماره 100 و 101 خودشو مقابل سوئد ب ثمر رسوند... تعویضش کار احمقانه ای بود با توجه ب اینکه بازی قبل عایب بود (ب دلیل نیش زنبور!)

9 گل دیگه مونده ک ب تنهایی آقای گل تاریخ بازیهای ملی بشه! اگه کرونا نبود بیشترم زده بود احتمالا...
  • Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان
چ سوپر گلایی زد
واقعا لذت بردیم
خوبه ک سبک کاشته زدن رو کلا عوض کرده
کاشته های اخرس رو توی یووه هم خیلی خوب میزد
و این بازی بازم ی نکته ب شدت بارز داشت ، یووه اگه خط هافبک رو تقویت کنه حتی میشه گفت نیازی ب فوروارد تخصصی هم نداریم و رونالدو و دیبالا کاملا میتونن جور حمله رو بکشن
ولی بستگی داره خط هافبک چقدر میتونه موقعیت سازی کنه
امشب پاسای عمقی کانسلو رو میدیدم یاد دنیلو و دی شیلیو افتادم
خدا از پاراتیچی نگذره با این فولبکا
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

این بشر تو بازیای ملی کاملا فرق داشته با بازیای لیگ . چرا مگه میشه این همه تفاوت !

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان
میدونی علتش چیه دوست من ؟ علتش اینه ک اولا هافبک های پرتغال واقعا تو بازیسازی خوب هستند و خیلی عالی رونالدو رو توی موقعیت قرار میدن
شما فقط پاسای عمقی دیشب کانسلو و فرناندز رو نگا کن ، شاید اندازه کل فصل هافبک های ما پاس عمقی دادن
پیرلو درک بسیار بسیار زیادی انگاری از بازی رونالدو داره ، واسه همین تمام توانش رو گذاشته ک خط حمله رو حول رونالدو بچینه
چون این کاری بود ک رئال و منچستر انجام دادن و کاملا هم نتیجش رو دیدن
ساری و الگری ب این مسئله خیلی اهمیت ندادن واسه همین خوب نتونستن از رونالدو بازی بگیرن
ولی ب نظرم پیرلو ب خوبی اهمیت این قضیه رو درک کرده
ب نظر فصل جالبی در پیشه
  • Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

میدونی علتش چیه دوست من ؟ علتش اینه ک اولا هافبک های پرتغال واقعا تو بازیسازی خوب هستند و خیلی عالی رونالدو رو توی موقعیت قرار میدن
شما فقط پاسای عمقی دیشب کانسلو و فرناندز رو نگا کن ، شاید اندازه کل فصل هافبک های ما پاس عمقی دادن
پیرلو درک بسیار بسیار زیادی انگاری از بازی رونالدو داره ، واسه همین تمام توانش رو گذاشته ک خط حمله رو حول رونالدو بچینه
چون این کاری بود ک رئال و منچستر انجام دادن و کاملا هم نتیجش رو دیدن
ساری و الگری ب این مسئله خیلی اهمیت ندادن واسه همین خوب نتونستن از رونالدو بازی بگیرن
ولی ب نظرم پیرلو ب خوبی اهمیت این قضیه رو درک کرده
ب نظر فصل جالبی در پیشه

گل های دیشب رونالدو حاصل نبوغ خودش بود بیشتر تا کمک هافبک ها .

بنده فکر میکنم روحیه رونالدو دلیل اصلیش هست . چون که به دستاوردهای ملی بیشتر اهمیت میده تا سطح باشگاهی . وگرنه رونالدو تا الان اونقدر موقعیت خراب کرده که بنده فکر میکنم نباید از خط هافبک 100 درصد شاکی بود. خیلی از مواقع رونالدو از موقعیت ها استفاده نکرده . کسی نمیتونه اینو انکار کنه که تو این دوفصل بدترین زننده ضربات ایستگاهی بوده . دیشب دوتا گل بیرون از محوطه زد . این به نسبت تعداد بازیایی که واسه تیم ملی کرده خیلی خوبه . اما در لیگ شرایطش تعریفی نداره و از اون انگیزه لازم برخوردار نیست .

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان
من نمیگم هافبک یووه ۱۰۰ درصد مقصره ، ولی ی چیزی ک ب شدت واضحه خط هافبک ما توی دو سال گذشته هیچ تعریفی نداشته
ببین من وقتی میگم موقعیت سازی نمیشه منظورم این نیست ک یدونه موقعیت هم نداریم نه
بحثم رو اینه که امار ایجاد موقعیت توی خط هافبک ما خیلی تعریفی نداشته
ک این ی بخشش ب این برمیگرده ک کلا سیستم و پایه بازی یووه ی بازی تهاجمی نیستش
شما ببین اخرین باری ک گلزن سری آ از یووه بوده کدوم فصل بوده ؟
یعنی حتی اون فصلایی ک ترزگه یا آله یا خیلیای دیگه بوده
ولی اصل حرف اینه ک سانتوس توی پرتغال شیرره رونالدو رو هم میکشه
یعنی کاملا میدونه چجوری ماکزیمم پتانسیل رونالدو رو بیرون بکشه
ولی الگری که هیچ ، ساری یکم بهتر بود ولی در کل نتونستن پتانسبلو بیرون بکشن
کاری ندارم ب اینکه این کار درسته یا ن
شاید الان شما بگی بازی تیمی مهمه یا غیره و فلان ، منم تایید میکنم
ولی کلا این تیپ بازیکنا مثل نیمار یا مسی یا کریس یا جدیدا امباپه
باید ی سیستم های خاصی براشون طراحی شه با درو کنن تیمای حریفو

من نمیگم رونالدو موقعیت خراب نکرده ولی اصلا نمیتونم قبول کنم ک عنلکرد خط هافبک یووه خوب بوده
قبول کن ب راحتی میتونیم بگیم ضعیف بوده
نمیشه اون تیم ۲۰۱۵ با پیرلو و مارکیزیو و ویدال رو با این خط هافبک مقایسه کنیم خدایی و بگیم هر جفت یکین
خط وسط تیم مغز و موتور محرک تیمه
پیانیچ ک سال پیش ی سایه ای از خودش بود
خدیرا و متوییدی و رمزی هم که چیزی نگیم
ربیو اخرای فصل تقریبا خوب بود هر چند بازم هنوز خیلی کار داره و تنها بازیکن تقریبا باثباتمون بنتا بودش
ولی شما ی لحظه فکر کن پیرلو با اون پاسا کجا یا مثلا جنگندگی ویدال
مصاحبه های پیرلو هم موجوده ک فصل پیش گفته یووه نمیتونه هیولای رونالدو رو بیرون بکشه

ب نظرم خود پیرلو دنبال همین موضوعه ، شاید واسه همینه ک بیشتر دنبال ژکو هستن
چون میتونه نقش بنزما رو واسه رونالدو ایفا کنه

در کل تیم باید ب توازن و بالانس برسه
اینکه پیرلو خودش هافبک بوده ب شدت ی برگ برندس واسه ما ، خوب میتونه خط هافبکو راه بندازه
  • Aminvo, tecra, Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جلوی لچه ما نمیتونستیم موقعیت خلق کنیم جلوی تیمی مث لوکوموتیو مسکو اگر دیالا و داگلاس نبودن میباختیم ...خو لعنتی پلن بی تغییر سیستمی ...هیچی بار نبود ...ایشالا تیم پیرلو عالی باشه هر چند تونالی حیف شد ....امیدوارم کریس بترکونه ک همین خواهد شد ..

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

من نمیگم هافبک یووه ۱۰۰ درصد مقصره ، ولی ی چیزی ک ب شدت واضحه خط هافبک ما توی دو سال گذشته هیچ تعریفی نداشته
ببین من وقتی میگم موقعیت سازی نمیشه منظورم این نیست ک یدونه موقعیت هم نداریم نه
بحثم رو اینه که امار ایجاد موقعیت توی خط هافبک ما خیلی تعریفی نداشته
ک این ی بخشش ب این برمیگرده ک کلا سیستم و پایه بازی یووه ی بازی تهاجمی نیستش
شما ببین اخرین باری ک گلزن سری آ از یووه بوده کدوم فصل بوده ؟
یعنی حتی اون فصلایی ک ترزگه یا آله یا خیلیای دیگه بوده
ولی اصل حرف اینه ک سانتوس توی پرتغال شیرره رونالدو رو هم میکشه
یعنی کاملا میدونه چجوری ماکزیمم پتانسیل رونالدو رو بیرون بکشه
ولی الگری که هیچ ، ساری یکم بهتر بود ولی در کل نتونستن پتانسبلو بیرون بکشن
کاری ندارم ب اینکه این کار درسته یا ن
شاید الان شما بگی بازی تیمی مهمه یا غیره و فلان ، منم تایید میکنم
ولی کلا این تیپ بازیکنا مثل نیمار یا مسی یا کریس یا جدیدا امباپه
باید ی سیستم های خاصی براشون طراحی شه با درو کنن تیمای حریفو

من نمیگم رونالدو موقعیت خراب نکرده ولی اصلا نمیتونم قبول کنم ک عنلکرد خط هافبک یووه خوب بوده
قبول کن ب راحتی میتونیم بگیم ضعیف بوده
نمیشه اون تیم ۲۰۱۵ با پیرلو و مارکیزیو و ویدال رو با این خط هافبک مقایسه کنیم خدایی و بگیم هر جفت یکین
خط وسط تیم مغز و موتور محرک تیمه
پیانیچ ک سال پیش ی سایه ای از خودش بود
خدیرا و متوییدی و رمزی هم که چیزی نگیم
ربیو اخرای فصل تقریبا خوب بود هر چند بازم هنوز خیلی کار داره و تنها بازیکن تقریبا باثباتمون بنتا بودش
ولی شما ی لحظه فکر کن پیرلو با اون پاسا کجا یا مثلا جنگندگی ویدال
مصاحبه های پیرلو هم موجوده ک فصل پیش گفته یووه نمیتونه هیولای رونالدو رو بیرون بکشه

ب نظرم خود پیرلو دنبال همین موضوعه ، شاید واسه همینه ک بیشتر دنبال ژکو هستن
چون میتونه نقش بنزما رو واسه رونالدو ایفا کنه

در کل تیم باید ب توازن و بالانس برسه
اینکه پیرلو خودش هافبک بوده ب شدت ی برگ برندس واسه ما ، خوب میتونه خط هافبکو راه بندازه

:53: خط هافبک بحثش جداس و موقعیت خراب کردن بازیکن هم بحثش جداس و نباید مشکلات خط هافبک رو با مشکلات خط حمله مقایسه کرد . البته من رد نمیکنم حرفتونو چون درست میگید . 

اما خب همه چیز سره جای خودش هست . امیدوارم که رونالدو درحضور پیرلو ، در بالاترین کیفیت خودشو نشون بده .

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

نمیدونم کسی این رو یادش هست یا نه. اعضای VS (بزرگترین فُروم-سایت غیر رسمی یووه با +4.200 کاربر آنلاین روزانه) ، رونی رو با 41.09 % بعنوان بازیکن سال یووه انتخاب کردن! دیبالا با 40.14 % دوم (یعنی فقط 0.95 % اختلاف و 49 رأی کمتر! :fp:)، دلیخت با 16.49 % سوم و بنتانکور با 1.59 % چهارم شد... الان 13 ساله اینکارو میکنن و قدمتش از MVP هم بیشتره! و با نگاهی به انتخابها و مقایسه شون با بازیکنای سال رسمی، میشه به میزان اعتبارِ رأیهاشون پی بُرد! حتّی تنوع خوبیم داشتن و هیچکس بجز الکسی (3) و رونالدو (2) ، بیش از یکبار انتخاب نشده!

Spoiler

:53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:

• saeed-nedved, حامد, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان
@sadrazp

ببخشید من ی مشکلی دارم پاسخ میزنم اتفاقی نمیفته

منم با حرفتون موافقم مطمئنا واسه هر بازیکنی ن صرفا رونالدو جام ملی و افتخار ملی ارزشش اصلا قابل قیاس با باشگاهی نیست
چون جام های باشگاهیی تکرار میشن ولی افتخارات ملی واقعا سخته ب دست اوردنشون

منم مثل شما دوست من امیدوارم ک امسال سال خیلی خوبی باشه
شاید نظراتمون فرق کنه ولی خواسته همه یکیه
موفقیت رونالدو ، موفقیت یووس و مطمئنا هم موفقیت یووه هم افتخاری برای کریس
ایشااله امسال هم جوایز فردی رو درو میکنیم هم تیمی رو
  • Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

رایان گیگز

کریستیانو رونالدو می‌تواند مثل من تا 40 سالگی نیز به فوتبالش ادامه دهد.

او بازیکنی است که به دقت مراقب خودش است؛ خوب غذا می‌خورد؛ به اندازه کافی استراحت می‌کند، همیشه در حال ورزش و در سالن بدنسازی است؛ او برای فوتبال زندگی می‌کند.

رونالدو مطمئناً بهترین و حرفه‌ای‌ترین فوتبالیستی بود که من در دوران فوتبالم با او همبازی شدم.

9nxu_1.jpg

• Orphée, AliReZaZa, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

https://www.juworld.net/

گفته که ناپولی بازوبندو داد به مارادونا

حالا بنظرتون مام باید بازوبندو بدیم به رونالدو ؟

1- بله چون توی این 2 سال وابستگی و دلبستگی خودش به پیراهن یووه رو نشون داده 

2- خیر باید تجربه  و سابقه توی تیم مد نظر باشه 

• Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان

https://www.juworld.net/
گفته که ناپولی بازوبندو داد به مارادونا
حالا بنظرتون مام باید بازوبندو بدیم به رونالدو ؟
1- بله چون توی این 2 سال وابستگی و دلبستگی خودش به پیراهن یووه رو نشون داده
2- خیر باید تجربه و سابقه توی تیم مد نظر باشه

به نظرم خیر
البته نه ب دلیل عدم توانایی کاپیتان بودن ، چون مشخصا همچین توانایی داره
ولی ب نظر من کاپیتان یه تیم بودن ی چیزی ورای توانایی های فردی و کلا بازی ی بازیکن هستش
کاپیتان ی تیم باید نمود شخصیت و باشگاه و هوادارای اون تیم باشه
شبیه ی نماد
مثل توتی برای رم
راموس یا کاسیاس واسه رئال
پویول واسه بارسا
جرارد واسه لیورپول
جان تری واسه چلسی
و مهمتر اله و بوفون واسه یوونتوس

کاپیتانی شبیه ی نماد
نماد همه چی نماد کل باشگاه
نماد اون هوادارایی ک تو سرما و گرما تو ورزشگاه میان و همه چیزشونو واسه تیم میذارن
ولی حقیقتا رونالدو ب نظر من فعلا ، همچین مفهومی واسه یووه نداره
  • Pinturicchio, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

همیشه کسایی نماد تیم میشن که کیفیت رو داشته باشن درکنار شخصیت و مقبولیت بین هوداران .

اگر این چند نفر تو زمین نباشن لایق ترین شخص رونالدوئه ↓

بوفون . کیه لینی . دیبالا

هیچکدوم از باقی عناصر تیم مقبولیت رونالدو رو ندارن درمیان هوادران یوونتوس منهای کسانی که بیشتر طرفدار رونالدوئن .

بازوبند حرومه روی بازوی بونوچی .

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی