پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6055 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دوستان لطفا کل کل بچگانه رو بذارن کنار اگه صحبتی دارن با رعایت قوانین فروم نظراتشونو ب اشتراک بذارن...

باید این نکته رو یادآوری کنم ک رونالدو بازیکن یووه هست و همواره تو صحبت هاش احترام یووه رو نگه داشته پس اینکه هوادارانش بیان تیکه بپرونن و با طعنه صحبت کنن واقعا قابل درک نیست... بهتره ی سر ب بقیه تاپیکها بزنید و ببینید سایر بازیکنان هم از انتقاد مصون نبودند... اینکه شما وارد جمعی بشید و سعی کنید اعضای اون جمع رو تحریک کنید کار درستی نیست، طبیعی هست ک در این صورت با واکنش اعضا رو ب رو بشید... با احترام گذاشتن ب باشگاه و افراد فروم شما در درجه اول ب خودتون احترام گذاشتید و برای خودتون ارزش قائل شدید... این فروم همیشه پذیرای هواداران تیمهای دیگه بوده و هست و حتی کاربران میلانی و رمی داشتیم ک سالها بدون مشکل اینجا فعالیت میکردن

امیدوارم این داستان تکرار نشه چون تبعات خوشی نخواهد داشت
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

من رونالدو رو در یووه میبینم یاد قضیه شرکت رولز رویز میفتم که از یه فرد عربستانی شکایت کرده بود .
شاید خیلیا بدونید کدوم قضیه رو میگم . داستان از این قرار بود که یه تاجر عربستانی از ماشین رولز رویزی که خریده برای جابجایی احشامش استفاده میکرده و شرکت رولز رویز ازش شکایت میکنه که تو با این کارت داری برند ما رو خراب میکنی .
رونالدو با یووه هم همینه . 100 میلیون پول رولز رویز دادیم گذاشتیم فقط پنالتی بزنه :1:
وقتی یه بازیکن با این کیفیت خریداری میشه باید تغذیه بشه . نه این که مجموعا هر بازی زوری دو تا موقیت واسش ساخته بشه . نه فضا سازی واسش میشد ، اون متئودی رو هم بقل دستش باید تحمل میکرد :1:

البته در همین فصل هم من حیث المجموع با دیبالا 99 درصد بازی ها رو در اوردند و اگه این دو بازیکن نبودند شاید سهمیه هم نمیگرفتیم .

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

TheGOAT

TheGOAT

عضو جدید

• اعضا
  • 87 ارسال
  • LocationGhaemshahr

@eⁿzº

اولا خیلی ممنون جواب دادی :53:

عقده کسی داره که جواب انتقاد فنی رو با توهین و دلایل بچگانه میده

انتقاد فنی که به ندرت تو این تاپیک میبینم. ولی مورد دوم رو کاملا قبول دارم. موارد زیادی بوده که رونالدو با توهین و دلایل بچگانه کوبونده شده.

از نظر شما پیروز شدن تو مسابقه و گلزنی به معنای " کاری با طرف مقابل کردن" هست؟ با این استدلال بچگانه مسی هم خیلی کارا با رونالدو و تیمش کرده ، یا با این دید سطح پایین یوونتوس هم تو اون بازیایی که رونالدو و تیمش رو شکست داده و حذف کرده و آخرش به گریه رونالدو ختم شده خیلی کارا باهاش کرده ، بهتره ازین کلمات علیه هیچ رقیبی استفاده نشه چون میشه برعکسش رو هم بکار برد

برام جالب توجه هست که اصل صحبت بنده رو رها کردید و فقط به بخشی از گزاره ابتدای صحبتم گیر دادید. :39: شاید هنوز براتون سخته یه سری خاطرات بد رو کنار بزارید و رونالدو هم مثل بقیه بازیکناتون ببینید. اصلا قصد ندارم در مورد اینکه "کاری با طرف مقابل کردن" چطور قراره تفسیر بشه بحثی کنم چون که اصل پوینت بحث این نیست و فقط ایجاد حاشیه کاذب می کنه.

اتفاقا رونالدو و تیمش جدا از تعداد برد و باخت های تقریبا برابر مقابل یووه جزو رقبایی بودن که چند بار با ناداوری و ناعادلانه پیروز شدن ، از تمارض های همیشگی رونالدو مقابل یووه که یه بار باعث اخراج اشتباه کیلینی شد بگیر تا تصمیمات داوری شامل اخراج و پنالتی های مختلف به ضرر یووه و به نفع رئال ...
ناگفته نماند گل های رونالدو مقابل یووه با هر سطح فنی که داشت اکثرا یا از رو نقطه پنالتی بود یا دروازه خالی و چند متری دروازه ، پس درست نیست از مسابقات گذشته برای فرار از انتقادات و ابزاری برای توهین استفاده شه

همین صحبت هاتون دقیقا نوع نگاهتون به شخص رونالدو رو نشون میده. اکثرا از روی نقطه پنالتی و دروازه خالی؟! واقعا؟ یا باید خیلی فراموش کار باشید یا خودتونو به اون راه زدید. خیلی خنده داره که بخواد با استدلال منطقی که شما ازش دم می زنید جواب این حرفتون داده بشه. فقط برید گل برگردون رونالدو رو یکبار دیگه ببینید، همون فکر کنم براتون کافی باشه!

درضمن با این ادبیاتتون چه فرقی با اون افرادی دارید که از رونالدو متنفر هستند و سعی در کوبوندن و تحقیرکردنش دارند؟ واقعا به این درک رسیدید که رونالدو بازیکن تیم محبوبتونه و باید ازش طرفداری کنید؟

اینکه رونالدو در گذشته چی بوده و برای تیم سابقش چیکار کرده و همینطور اینکه نقش و نفوذ پرز و قدرت رئال در افتخارات فردی و تیمی رونالدو تا چه اندازه موثر بوده یه بحث جداگانه هست ، الان داره عملکرد و شرایط رونالدو تو یوونتوس نقد میشه ، کسی اگه جواب منطقی و فنی داره میتونه ارائه بده

"اینکه رونالدو در گذشته چی بوده و برای تیم سابقش چیکار کرده" :39:. یادم نمیاد من راجبش صحبتی کرده باشم یا بحث اصلی این باشه. جواب منطقی رو هم که رونالدو تو زمین بهتون میده :1: .

اگه قرار باشه فقط به آمار بسنده کنیم:

آمار رونالدو تو ل ق ۲۰۱۹/۲۰ ---> ۸ بازی ، ۴ گل ، ۱ پاس گل (در ۷۱۲ دقیقه)

آمار دیبالا تو ل ق ۲۰۱۹/۲۰ ---> ۸ بازی ، ۳ گل ، ۲ پاس گل (در ۳۱۰ دقیقه)

دیبالا -----> هر ۱۰۳ دقیقه یگ گل
رونالدو ---> هر ۱۷۸ دقیقه یک گل

حالا اینکه چرا فقط لیگ قهرمانان رو ملاک قراردادید جای سواله! کل تورنومنت ها رو در نظر بگیرید آمار رونالدو از همه بهتر هست. اضافه کنم با این سبک و شیوه بازی یووه، هیچ بازیکن بهتر و فوق العاده ای وجود نداره. تمام بازیکنان خط حمله توان بروز پتانسیل واقعیشون رو ندارند، چه رونالدو چه دیبالا.

طبق آمار با مربی و هم تیمی های یکسان و شرایط یکسان باز هم دیبالا آمار بهتری از رونالدو داشته امسال ، در صورتی که با توجه به هزینه انتقال بالا و حقوق بسیار بالایی که میگیره از نظر فنی بیشتر از اینها ازش اتتظار میره

به نظرم اینکه آنیلی ردش نکرده بخاطر مسائل درآمد زایی و تبلیغاتی بوده نه فنی

رونالدو حتی تو یووه بهترین بازیکن فصل نبوده چه برسه به ادعاهایی که طرفدارانش دارن

اینکه بیشترین درآمد رو داره طبیعیه چون بهترین بازیکن دنیاست و مقصر اینکه چرا بازده عالی نداشته، شخص مربی و کادر مدیریت هست نه خودش.

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
دوستان عزیز رونالدو خواه تا وقتی این گمان تو فکرتون نقش بسته که ما یوونتوسیا از گند زدن های رونالدو خوشحال میشیم و منتظریم تا رونالدو گند بزنه بیایم اینجا جامه بدریم به هیچ توافقی نخواهیم رسید. البته شاید خیلی بچگانه دارم فکر میکنم که اصلا اینجا کسی قراره یا مایله با کس دیگه ای به توافق برسه ...

فایده ای نداره هی بگیم رونالدو هم بازیکن یووست گل میزنه ما خوشحال میشیم ما اینجا بوفونم به نقد کشیدیم و فلان ...
هیچ فایده ای نداره چون اینجا ما به چشم دشمنان درجه یک رونالدو دیده میشیم و نه تنها از گلزنی و درخشش رونالدو خوشحال نمیشیم بلکه پوزمونم زده میشه.

همیشه وقتی با دوستان رئالی وارد بحث میشم تهش به همین نقطه میرسم! وقتی به منشا اش فکر میکنم متوجه میشم واقعا یه سری ارزش ها و تصوراتی که ما از یه قهرمان یا ستاره داریم، واسه دوستان رئالی اصلا هیچ اهمیتی نداره. واقعا درک نمیکنن - چون توقعات و تصوراتشون با ما فرق داره نه بخاطر سطح فکری که هممون توش برابریم - ما به بازیکنایی مثل راموس یا رونالدو به چشم قهرمان نگاه نمیکنیم؛ حداقل اون تصوری از قهرمان بودن که از بازیکنایی مثل فلیپ لام یا ایکر کاسیاس یا اینیستا یا مالدینی و ... داریم تو این نوع بازیکنا وجود نداره. اگه رونالدو و راموس پوز ما رو زدن و مارو عقده ای کردن مثلا فلیپ لام چندین برابر رونالدو و راموس پوز ما رو زده و نتایج تحقیر آمیزی جلوی بایرن داشتیم؛ چرا از اونا عقده ای نشدیم؟ لازم نیست تو طرز فکرتون تجدید نظر کنین اگه قراره تو بحث به توافق برسیم؟

من این طرز فکر که ما از رونالدو بدمون میاد رو قبول ندارم اما به جاش این رو قبول دارم که میتونیم علیرغم شایستگی های فنی رونالدو که هیچ شکی هم درش نیست در بحث پرستش رونالدو! یا قرار دادنش کنار بقیه اساطیرمون تجدید نظر کنیم چون دلایل کاملا موجهی داریم واسه این کار تبعیض آمیزمون! همه شما عزیزان هم میدونید و فارق از احترامی که برای همتون قائل هستیم قرار نیست این موضوع رو نادیده بگیریم که اون ارزش هایی که ما بهشون احترام میذاریم به هیچ وجه در بازیکنی مثل رونالدو و امثال رونالدو وجود نداره ...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اولا همه میدونن من از حامیان حضور رونالدو بودم و حتی وقتی خیلی از قدیمیهای فروم با حضورش مخالف بودن(الان فهمیدم که حق داشتن مخالف باشن)،،

موافق حضورش بودم و همه پستها هم موجوده

بحث فنی بسیار بسیار ساده ... لطفا جواب فنی و بسیار ساده ....

آقای گل دو فصل اخیر سری آ کی بوده ؟ رونالدو بوده یا کسای دیگه ؟

کدوم خط میانی در سری آ بهتر از یووه داریم ؟

رونالدو اندازه رونالدو پول گرفته ولی کمتر از ایموبیله مفید بوده

کدوم تیم اینهمه فرصت بازی به بازیکنش داده ؟

کدوم تیم اینهمه ایستگاهی و پنالتی به مهاجمش داده ؟

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان
جالبه اقا ارش هر کسی هر توهینی دوست داره میکنه ولی هر کی دفاع کنه تبعات خوشی نخواهد داشت ؟
دمتون گرم بابا مهمون نوازیتون عالیه

دوست عزیز جناب مائوریتسیو ساری
کدوم خط میانی تو سری آ در حد یووه داریم ؟
جان من این جمله رو جدی نوشتی ؟

خدیرا و متوییدی و رمزی و ..... اینا بهترین خط هافبک سری آ هستن ؟ شوخی میکنی ؟ ب جرات تیم ما توی ۱۰ تا تیم اول سری آ یکی از ضعیف ترین خط هافبکا رو داشته
ب خدا من خودم بارها انتقاد کردم از رونالدو ولی دیگه حداقل منصفانه نظر میدم
همین خط هافبک در برابر لیون حرفییی واسه گفتن نداشت
لیون قهرمان فرانسه نبودااااا
تیم هفتم فرانسه بود
هفتم
قهرمان ۹ دوره پیاپیی سری آ از تیم هقتم سری آ باخت
بدون حتی کوچیکترین دردسری ، ما حتی اندازه سر سوزن هم لیون رو ب دردسر ننداختیم
اونوقت خط هافبک بهتر از تیم یووه نداریم ؟

امار گل و پاس گل خط هافبک ما جقدره ؟ میشه بگید ؟ اصلا تو این دو سال اخیر ک هافبک ما اینقدر قوی یوده چرا رونالدو از همه بیشتر پاس گل داده ؟ اونم پنالتی یا دروازه خالی بوده ؟ بعدش دیبالا چرا بیشترین پاس گل رو داشته ؟
فوتبال رو امار و ارقام تعریف میکنه همین
همین الان هم تو همین دو فصل رکوردایی داشته ک بازیکنای یووه ک تو بهترین تیم تاریخ یووه بودن هم نداشتن ی اخریش بیشترین گل زده در یک فصله
ولی خب بعضیا اصرار دارن بگن ک گل خالی زنه
ب هر حال کریر فوتبالی رونالدو و جامهاش گواه همه چیزه

اقا ارش خیلی ممنون از تهدید و مهمون نوازیتون
از خدمتتون مرخص میشیم و دیگه پیام نمیدم
امیدوارم حال همه خوب باشه
یووه هم موفق شه
  • Aminvo, tecra, drughi1990 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6055 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
ممنون میشم اون توهینی ک ازش حرف میزنید رو نشون بدید
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1: چه تَشُ و طیفونی  بلند بوده(کنایه بوشهری که میشه باد خیلی گرم که منظور از جر و دعواس و بحث های بلند ) تو تاپیک رونالدو.

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 615 ارسال

اولا خیلی ممنون جواب دادی :53:

انتقاد فنی که به ندرت تو این تاپیک میبینم. ولی مورد دوم رو کاملا قبول دارم. موارد زیادی بوده که رونالدو با توهین و دلایل بچگانه کوبونده شده.

برام جالب توجه هست که اصل صحبت بنده رو رها کردید و فقط به بخشی از گزاره ابتدای صحبتم گیر دادید. :39: شاید هنوز براتون سخته یه سری خاطرات بد رو کنار بزارید و رونالدو هم مثل بقیه بازیکناتون ببینید. اصلا قصد ندارم در مورد اینکه "کاری با طرف مقابل کردن" چطور قراره تفسیر بشه بحثی کنم چون که اصل پوینت بحث این نیست و فقط ایجاد حاشیه کاذب می کنه.

همین صحبت هاتون دقیقا نوع نگاهتون به شخص رونالدو رو نشون میده. اکثرا از روی نقطه پنالتی و دروازه خالی؟! واقعا؟ یا باید خیلی فراموش کار باشید یا خودتونو به اون راه زدید. خیلی خنده داره که بخواد با استدلال منطقی که شما ازش دم می زنید جواب این حرفتون داده بشه. فقط برید گل برگردون رونالدو رو یکبار دیگه ببینید، همون فکر کنم براتون کافی باشه!

درضمن با این ادبیاتتون چه فرقی با اون افرادی دارید که از رونالدو متنفر هستند و سعی در کوبوندن و تحقیرکردنش دارند؟ واقعا به این درک رسیدید که رونالدو بازیکن تیم محبوبتونه و باید ازش طرفداری کنید؟

"اینکه رونالدو در گذشته چی بوده و برای تیم سابقش چیکار کرده" :39:. یادم نمیاد من راجبش صحبتی کرده باشم یا بحث اصلی این باشه. جواب منطقی رو هم که رونالدو تو زمین بهتون میده :1: .

حالا اینکه چرا فقط لیگ قهرمانان رو ملاک قراردادید جای سواله! کل تورنومنت ها رو در نظر بگیرید آمار رونالدو از همه بهتر هست. اضافه کنم با این سبک و شیوه بازی یووه، هیچ بازیکن بهتر و فوق العاده ای وجود نداره. تمام بازیکنان خط حمله توان بروز پتانسیل واقعیشون رو ندارند، چه رونالدو چه دیبالا.

اینکه بیشترین درآمد رو داره طبیعیه چون بهترین بازیکن دنیاست و مقصر اینکه چرا بازده عالی نداشته، شخص مربی و کادر مدیریت هست نه خودش.

خواهش میکنم ، جواب دادان که لازم بود تا با یه سری از حقایق روبرو بشی

اتفاقا خیلی از انتقادات که تو این فروم مطرح شده فنی بوده و اکثرا جواب هایی که داده شده توهین و استدلال های بچگانه بوده!

بهتره شما در مورد اینکه ما یوونتوسی ها رونالدو رو چطور میبینیم دخالت نکنی و حدس و گمان نزنی چون داری متناسب با فهم فوتبالی خودت به قضیه نگاه میکنی و دیدگاهمون تو این مسائل متفاوته ، این خاطره بازی های بچگانه و خصمانه بیشتر مناسب "رونالدو فن" جماعته که اتفاقا خودشون همیشه درگیر خاطرات بدِ "سال ها مقایسه و نفرِ دوم بودنِ رونالدو بعد از مسی" بودند و هستند
اون اصطلاحی هم که بکار بردی و الان داری میگی کاری ندارم چطور تفسیر بشه ، مطمئن باش هرجوری تفسیر کنیم شامل حال رونالدو و تیمش هم میشه ، چه اون زمان هایی که از یوونتوس شکست خوردن و حذف شدن و چه در مواردی که دوستان اشاره کردن

شما در هر دو تا پستت جز شیفتگی رونالدو استدلال فنی و منطقی خاصی نداشتی که جواب و ارائه دادانش خنده دار باشه یا نباشه ، بهتره بری خلاصه بازی های دو تیم رو ببینی چند تا از گلاش پنالتی و داخل شش قدم به سبک علی دایی بوده
نکنه فکر میکنی رونالدو تنها بازیکنیه که تو تاریخ لیگ قهرمانان گل برگردون زده ، من با گفتن واقعیت ها از نحوه گلایی که رونالدو زده و کمک چندباره ی داوری به تیمش و تمارض های لوس و همیشگی رونالدو صحبت کردم ، این شمایی که داری در برابر این موارد با حاشیه رفتن و رو آوردن مجدد به استدلال های بچگانه خودتو به اون راه زدی و نمیخوای متوجه اصل مطلب بشی
حتی مشابه همون صحنه تشویق رونالدو به عنوان حریف تو تورین رو خیلی قبل ترش تو زمین رئال برای دل پیرو دیدیم ، ولی درک و شعور فوتبالی ما یوونتوسیا این رو احترام هوادارای رقیب به درخشش ستاره تیممون میدونه نه مثلا خاطره بد رئالیا
برای ما همینکه اسطوره هامون از نظر اخلاق و مرام شبیه ستاره های اورریت و خودخواه امروزی با این مدل فن های غالبا بی منطق و اهل کل کل های بچگانه نیستن ، کافیه

لحن و کلمات توهین آمیزی که شما در ابتدا بکار بردی مستحق ادبیاتی بود که در جواب گرفتی ، من و اکثر دوستان توهینی به رونالدو نکردیم و به دنبال تحقیرش نبودیم و نیستیم ، منتها وقتی عملکردش قابل بحث و انتقاد هست این حق رو داریم که در موردش تبادل نظر کنیم و بهتره شما این درک رو داشته باشی که رونالدویی که برای تیم ما توپ میزنه با اون چیزی که ازش تو ذهنت ساختی و از هر لحاظ بی نقص یا کم نقص میدونیش تفاوت داره

رونالدو حقوق بگیر و در استخدامِ تیم محبوب ما یوونتوس هست ، خونش از بقیه رنگین تر نیست ، حقوق میگیره و انجام وظیفه میکنه
شما نمیتونی بگی چطور ازش طرفداری کنیم ، با توجه به عملکردش تحسین میشه و یا مورد انتقاد قرار میگیره
رونالدو تو زمین به ما جواب نمیده بلکه برای ما و برای تیم ما بازی میکنه و حقوق و مزد بازیش رو هم میگیره ، استخدام شده که گل بزنه و برای پیروزی تیم تلاش کنه ، امیدوارم مربی جدید یه جوری مدیریتش کنه که بیشتر به درد تیم بخوره و در خدمت تیم باشه

تو تاپیک به آمار ل ق رونالدو اشاره شد ، در جواب اون موضوع آمار ل ق رو گذاشتم که برای دیبالا بهتر بود
تو لیگ هم دیبالا بالاتر از رونالدو بهترین بازیکن فصل شد ، اینم از مقایسه کلی تر برای هر دو تورنمنت

همین که الان داری از کلمات "بهترین بازیکن دنیا" برای رونالدو استفاده میکنی نشون میده این تعصب و نگاه دور از واقعیتی که به رونالدو داری ، کار رو برای بحث و نقد عملکردش سخت میکنه

از دوستان یوونتوسیم بخاطر اینکه مجبور شدم به این سبک پاسخ بدم و پست بزارم عذر میخوام ، متاسفانه در جواب توهین و حملاتی که به تیم محبوبم و هواداراش شد مجبور به استفاده از کلمات بالا شدم
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

بچه ها دعوا نمیکنن، فقط دارن بلند بلند فکر میکنن... :10:

هوادارای یووه جامعۀ آماری گسترده ای رو تشکیل میدن ؛ از ندرانگِتا که یه گروه مافیایی هستن و dirty job های خونوادۀ آنیلی رو انجام میدن بگیر تا دیبالا فن ها ، طرفدارای کنته و آلگری ، فن های پروتزی و... من دوست داشتم رونالدو فن ها هم مثه کسایی که با دل پیرو شروع کردن و بعد عاشق یووه شدن و الان از مورد احترام ترین هوادارای یووه هستن و روشون برچسب با اصالت و قدیمی هم میخوره و حقشونم هست ، به مرور در یوونتوس ادغام بشن. شاید هنوز زوده ولی روندش تو این دو سال جالب نبوده. بطور مثال یه نگاه گذری به کامنتای زیر این پُست بندازید... در کل من انتظاراتم رو خیلی آوردم پایین... همینکه بچه های طرفدار رونالدوی این فروم هنوز نگفتن تعداد سی ال های رونالدو از یووه بیشتره، جای امیدواریه. انجمن هم به اینجور بحثای چالشی احتیاج داره، بشرط اینکه دلخوری و اعصاب خوردی [برای هیچ طرفی] پیش نیاد...

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3446 ارسال
فارغ از هر بحثی اینکه یه عده از طرفداران فعلی (منظورم کل جامعه هواداری فعلی یوونتوسه نه صرفا اینجا ) رونالدو رو بزرگتر از یووه میدونن بسیار منزجر کننده و مشمئز کننده و به شدت تهوع آوره !!!!
واسه ماهایی که تو سری B و سال های سخت بعد از اون واقعه همراه تیم بودیم توهین به یووه قابل هضم نیست
دوستان احترام یوونتوس بزرگ رو لطفا حفظ کنن
رونالدو و هیچ بازیکن دیگه ای بزرگتر از یووه نیست

البته احترام رونالدو به عنوان بازیکن یووه قطعا حفظ میشه . دوستان رونالدو فن هم بی احترامی به یووه رو تمام کنن
  • Orphée, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
به عنوان یک یوونتوسی کبیر :1: ، که بازی های تیمم رو حداقل از ۲۰۰۳ ۲۰۰۴ دنبال میکنم ، به عنوان کسی که بازی دلپیرو رو دیده ترزگل رو دیده ماتری رو دیده .. به عنوان کسی که قدیمیای فروم میدونن سالهای ۲۰۱۳ الی ۲۰۱۶ چقد از رونالدو و ریال متنفر بودم ، به عنوان کسی که سری بی رو دیدم ، به عنوان کسی که بازی های سی ال یوونتوس رو ایستاده نگاه میکنم از استرس .. به عنوان دوست همه شما ، از طرف خودم و چندین نفر از دوستای یوونتوسیم که تو دنیای واقعی در کنار هم هستیم میگم :
تماما از رونالدو راضی هستم ، ابتدای فصل برام دلچسب نبود ولی رفته رفته علاقم بهش بیشتر شد امیدوارم حداقل ۲ فصل دیگه تو یوونتوس بمونه ، وقتی میگید رونالدو جو یوونتوس رو بهم زده خواسته یا ناخواسته به یاد این میفتم که باشگاه یوونتوس با این عظمت رو کوچکتر از رونالدو‌ میبینید انگار راجبه یک تیم درجه ۲ ۳ اروپایی صحبت میکنید ، نه تنها رونالدو بلکه هیچ کس دیگه نمیتونه باشگاه رو از بالانس خارج کنه ..
مسئولیت باخت و اخیر و بد بودن این فصل رو میندازم گردن یک سلسله مراتب اشتباهات [ نه از یک فرد یا یک چیز بلکه از یک مجموعه اشتباه ] . عدم توانایی پیاده کردن تفکرات مربی ، بازیکنان دائم المصدوم با میانگین سنی بالا . بی کیفیتی خط هافبک اشتباهات عجیب خطوط دفاعیمون ، خروج های زیبا و گل های زاویه بسته شرنی چاقال و خط فکری مدیریت تیم و و و و ..
امیدوارم رونالدو بمونه ، داشتم دیشب به پسر خالم میگفتم واقعا خوش بحال رئالیا چند سال رونالدو رو داشتن ، سال دیگه سال ماست [ هرسال این جمله را میگوید ]
:9:
  • saeed-nedved, mory, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1388 ارسال
  • Locationقزوین

نمی دونم من خیلی اهل بسکتبال نیستم ولی هر از چندی از شبکه ورزش بازی هاشونو دنبال می کنم. توی فینال چند سال پیش این بازی ها من به عنوان یه نفر که حتی اسم خیلی از حرکت های بسکتبال رو بلد نیست با پدیده ای به نام جیمز هاردن آشنا شدم.

این لامصب فوق العاده بود، توپو از هرجای زمین می گرفت همه رو دریبل می زد و می انداخت تو سبد، هم تیمی هاش کافی بود توپ رو بهش برسونن و اون هر کاری دلش می خواست می کرد. حتی یه صحنه که کوارتر داشت تموم می شد توپو از زیر سبد خودشون انداخت به سمت سبد حریف و گل هم شد. واقعا خیلی برگ ریزون بود. اگه اشتباه نکنم تیمشون که هیوستون باشه اون بازی رو برد ولی در مجموع فینال هارو باختن و نایب قهرمان شدن.

بعد ها یه سری به ویکیپدیا این تیم و این بزرگوار زدم و نگاه کردم دیدم تا حالا هیچ وقت نتونستن قهرمانی کنفرانس رو بدست بیارن و یک صحبتی از یکی از بزرگای بسکتبال بود که اینجوری و با این سبک بازی نمی شه جام آورد.

به نظر من رونالدو تو یووه هم همین شرایط رو داره. اگه به آمار نگاه کنی می گی عجب بازیکن خفنی. تونست بعد 90 سال رکورد تعداد گل های یک فصل یووه رو بشکنه ولی فایده اش برای تیم چی بود؟ ما قبل از رونالدو جام حذفی رو می بردیم و به مراحل بالاتری توی لیگ قهرمانان می رسیدیم ولی حالا چی. رونالدو رکوردهاش فوق العادس ولی فقط برای خودش. نه برای تیم. ما خیر سرمون بردن تنها چیزی بود که برامون مهم بود ولی توی عمل چیز دیگه ای رو می دیدیم. مثلا بازی یکی مونده به آخر کل تیم فقط و فقط به رونالدو پاس می داد که کفش طلا بگیره. جناب مجری هم می گفت بازیکنا خیلی انگیزه ندارن و فقط رونالدو داره خوب بازی کنه. ولی واقعیت امر این بود که همه داشتن برای گلزنی رونالدو تلاش می کردن ولی فقط تلاش بی ثمر رونالدو دیده می شد.

برای من مسائل مالی یووه اهمیتی نداره. نه یه قرونش از جیب من می ره و نه یه قرون به جیب من اضافه می شه. فالوئر و این کوفت و زهرمارها هم همین طور. من با این که ایستاگرام دارم ولی حتی پیج باشگاه رو فالو نکردم. برای من تاثیر یک بازیکن در موفقیت تیم مهمه که در مورد رونالدو چنین چیزی صدق نمی کنه و به نظر من اومدن رونالدو از لحاظ فنی فایده ی چندانی برای تیم نداشت. 

حالا اگه می خواد بره پاریس بره اگرم بمونه ما ازش حمایت می کنیم به شرطی که بخواد یه بازیکن یووه باشه. نه مثل فیلمای علمی تخیلی یه فرازمینی باشه که اومده یووه رو به آرزوی 20 خورده ای سالش برسونه ولی برعکس اون فیلم ها خبری از پایان خوش هم نباشه.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

من رونالدو رو در یووه میبینم یاد قضیه شرکت رولز رویز میفتم که از یه فرد عربستانی شکایت کرده بود .
شاید خیلیا بدونید کدوم قضیه رو میگم . داستان از این قرار بود که یه تاجر عربستانی از ماشین رولز رویزی که خریده برای جابجایی احشامش استفاده میکرده و شرکت رولز رویز ازش شکایت میکنه که تو با این کارت داری برند ما رو خراب میکنی .
رونالدو با یووه هم همینه . 100 میلیون پول رولز رویز دادیم گذاشتیم فقط پنالتی بزنه :1:
وقتی یه بازیکن با این کیفیت خریداری میشه باید تغذیه بشه . نه این که مجموعا هر بازی زوری دو تا موقیت واسش ساخته بشه . نه فضا سازی واسش میشد ، اون متئودی رو هم بقل دستش باید تحمل میکرد :1:

البته در همین فصل هم من حیث المجموع با دیبالا 99 درصد بازی ها رو در اوردند و اگه این دو بازیکن نبودند شاید سهمیه هم نمیگرفتیم .

تاریخ یوونتوس پر از خودرو های سوپر لوکس ( اشرافی ) و هایپر کارها و سوپر کارها بوده است .

مجموعه ی یوونتوس کاملا با مدیریت و نحوه ی استفاده از این بازیکنان آشنا هست .

بعد از پیوستن رونالدو به تیم آلگری ، تیم آلگری بسیار تهاجمی تر شد و یوونتوس 

بیشتر از ۹۰ درصد تیم های حاضر در پنج لیگ معتبر اروپایی Pressing و‌Counter Pressing رو 

انجام داد و این نمودار رو بررسی میکنیم :

z08r_84b46b68-b243-4aa0-a9c6-f1cb569dc20

این نمودار نشان دهنده ارسال های یوونتوس به محوطه جریمه که منجر به خلق موقعیت شوتزنی

در فصل 2017/18 و فصل 2018/19 است که تقریبا این آمار در فصلی که رونالدو به یوونتوس

پیوست 2.5 برابر شده است . حالا نمودار زیر و بررسی میکنیم : 

0qoz_b6aada1b-7612-41a6-bfba-c3331d106d7

این نمودار( سمت چپ ) نشان دهنده موقعیت های خلق شده توسط یوونتوس از فصل 2015/16 تا 2018/19

میباشد که منحنی مشکی رنگ نشان دهنده موقعیت های خلق شده در لیگ قهرمانان اروپا است و منحنی

سبز رنگ نشان دهنده موقعیت های خلق شده در سری آ هست و همانطور که مشاهده میکنید یوونتوس بعد 

از پیوستن رونالدو افزایش خلق موقعیت چشمگیری داشته است و نمودار ( سمت راست ) نشان دهنده تمام کنندگی و

گلزنی نسبت به موقعیت های خلق شده است که میبینید بعد از پیوستن رونالدو ، یوونتوس “نسبت به موقعیت های خلق شده “

گل های کمتری هم در اروپا و هم سری آ به ثمر رسانده است ! در واقع یوونتوس در فصل 2017/18 در سری آ 86 گل به

ثمر رساند که 2.26 گل به ازای هر بازی است اما در فصل 2018/19 در سری آ 70 گل به ثمر رسوند که 1.84 گل

به ازای هر بازی است . و در انتها این عکس از بازی یووه و اینتر در 6 اکتبر 2019 که با نتیجه 2 بر 1 به سود یووه خاتمه

پیدا کرد : 

ytco_dd025df1-8210-4b78-8b07-97fcf4a8308

برناردسکی پشت سر دیبالا و رونالدو در سیستم 2-4-4 دایاموند ( این عکس ) قرار دارد ولی در طول بازی

بارها جایش را با دیبالا عوض کرد و “برناردسکی آشکارا خود را در موقعیت و شرایطی قرار داد که رونالدو را

از Strict Man Marking رهایی بخشد و حواس مدافعین پرت شود ، در واقع او برای رونالدو بازی کرد” . 

از این اتفاقات زیاد در یووه افتاده و میفته و عملا مجموعه بازیکنان تلاش میکنند تا رونالدو راحت باشه چون 

اینطوری خطرناک تر هست و سعی میکنند براش موقعیت گلزنی فراهم کنند ، براش پنالتی بگیرند و در واقع برای

تو بازی کنند و این فصل هم گل های زیادی به ثمر رسوند ولی همچنان دو قورت و نیم یک عده باقی است و مجموعه

یووه فقط فحش میخورد ! نوید جان مطمئنی زیر این رولزرویس همان موتور فوق العاده 12 سیلندر بی ام و هست ؟ 

فقط بی زحمت این رولزرویس و زیاد جا ب جا نکن خط و خش میفته روش  :nish:

• saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

بین ضدحال دیشب گُم شد ولی خب تونست. با 37 گُل یه رکورد 94 ساله رو شکست! البته همونطور که گفتم هیرژِ ما اون رکوردو تو 26 بازی ثبت کرد و رونالدو الان تو 46 بازی... اونموقع طبیعتاً مثه الان تو فوتبال پول نبود! اما بهرحال ارزشمنده، اونم تو 35 سالگی... :4:

بچه ها در مورد این پست عذاب وجدان دارم! با اینکه سایت رسمی یوفا هم تا قبل از 37 گُل رونالدو در 2019-20 ، هیرژ رو رکورددار بیشترین گل زده برای یوونتوس در یک فصل میدونست [link] و حتی سایت معتبری چون ESPN خبر از رکوردشکنی رونالدو میداد ولی juworld که سایت کم نظیری در مورد یوونتوسه و جزئیات تموم بازیهای یوونتوس، بازیکنا و حتی اسم داورا رو از 1897 تا الان جمع کرده، فلیچه بورل (1933-34) رو رکورددار میدونه [link]. درواقع شاید بهتر باشه بگیم رونالدو با یه رکورد "86" ساله برابری کرد... خودمم موندم کدوم درسته. بهرحال اگه 1 % بهتون اطلاعات غلط دادم عذر میخوام. :fp: :53: 

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فراز جان پستت رو خوب دقت نکردم 

چون اون اسم رو خوب نفهمیدم 

الان فهمیدم منظورتو

من بهش میگم یا میگفتم هیزر (مجاری) که چون شما با ژ نوشته بودی(هیرژِ) متوجه نشدم و چون تاپیک رونالدو بود :fp:  سرسری رد شدم

هنوزم نمیدونم چیه شاید فرنس هایرزر یا هیرز نمیدونم

اما این طرف بهترین گلزنمون نیست 

یکی از بچه ها که الان فوت کرده قبلا دربارش نوشته بوده توی فروم

Ferenc Hirzer

فرنس هایزر

این بازیکن مجاری با وجود اینکه فقط دو سال واسه یووه بازی کرده .. اما یه بار موفق شده گلزن برتر سری آ بشه و از این حیث جزو مفاخره یوونتوسه ...

140px-Hirzer-Ferenc-1.jpg

هایزر که نمیدونم به چه دلیلی ما تا حالا دربارش بحث خاصی رو نداشتیم ...؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از 1925 تا 1927 در خدمت یووه بوده .. 43 بازی و 50 گل آمار فوق العاده این بازیکنه ...

فصل 1925.26 هم قهرمان لیگ ایتالیا میشه ... 1927 هم گلزن اول سری آ انتخاب میشه ..

فرنس هایرزر 1925.26 موفق میشه 34 گل بزنه(34 تا لیگ)

و فلیچه بورل  1933.34 جمعا 37 گل میزنه (32 لیگ 5 تا میتروپا کاپ)

منبع سایت معتبر مای یووه 

https://www.myjuve.i...Gol-37-Tot.aspx

• saeed-nedved, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اکثر خبرگزاری ها میگن از بین رونالدو و دیبالا یکی فروخته میشه

واقعا متاسفم برای این مدیریت

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

2 هزار تا روزنامه و سایت ورزشی هستن و 20000 تا خبرنگار

هر کدوم سس شعری رو که میگن اگه قرار باشه باور کنیم خودمون اذیت میشیم

2 ماه پیش به ضرس قاطع میگفتن مسی میاد یووه هیچکدوم باور نکردیم

حالا که برعکسشو میگن باور می کنید؟

• Senmorta و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

راستش امیدوارم رونالدو فروخته بشه. این نظرم بیشتر جنبۀ احساسی داره  :fp: گرچه از نظر فنی هم بچه‌ها انتقاداتی مطرح کردند که شخصا تا حدِ زیادی باهاشون موافقم.

• Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

راستش امیدوارم رونالدو فروخته بشه. این نظرم بیشتر جنبۀ احساسی داره  :fp: گرچه از نظر فنی هم بچه‌ها انتقاداتی مطرح کردند که شخصا تا حدِ زیادی باهاشون موافقم.

Same here!

:fp:

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی