پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام جهانی 2018

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: قهرمان (28 کاربر رای داده است)

قهمران جام جهانی

1. فرانسه (14 رای [50.00%])

درصد آرا: 50.00%

2. رای داده شد کرواسی (14 رای [50.00%])

درصد آرا: 50.00%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

باز هم یک برد دیگه با داوری. پنالتی و خطایی که هر دو اشتباه بودند. اعتراض رونالدو به داور رو ببینید بعد داور اومد ازش دلجویی کرد رونالدو هم محل بهش نذاشت ! مزحکه .

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تبرییییییییییک جوری شد ک ما میخواستیم مقایسه کنین گل زنی کریس رونالدو و گل نزدنای هیگواین رو 

کی روش قطعا جلوی اون تیمها هم برنامه داره 

گل ایران اچ دی و 6 زبانه جونم دختر خوشحال اخ کلیپ

http://ir.ftp.tarafd...mmentary-HD.mkv

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

الگری وار بردیم مراکش رو :65yytgts6rouhope1x2s: :272:

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

7yil_13960828122840565125451110.jpg

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
من سالهاست بازی های داخلی را ندیدم. اصلا بازیکنان را نمی شناسم خیلی هاشون را. ولی بی انصافی کردن و قضاوت کردن بازیکن ها در فضای مجازی و رنگی کردن تیم ملی هم حدی داره. اگر ۲۰ دقیقه اول بازی که تمام تیم دست پاچه بود و با جو ورزشگاه خو نگرفته بودن را در نظر نگیریم، بعضی از بازیکن ها انتظارات را برآوره کردند. مثلا رامین رضاییان خیلی خوب سمت راست را بسته بود و من بازیش را دفعه اول بود با دقت دیدم و من را یاد شیث رضایی انداخت که اعتماد به نفس بالاش کمکش میکرد خوب دفاع کنه. حاج صفی در سمت چپ عالی بود، کاملا رفت و برگشت را انجام میداد. چشمی خوب بود، بیرانوند خیلی استرس داشت ولی باز هم خوب بود. شجاعی چابکی قبل را نداره ولی بعضی جاها خوب حفظ توپ کرد. جهانبخش خوب بود ولی آزمون روز خوبش نبود و باید زودتر تعویض میشد. ابراهیمی نهایت سطحش همین هست ولی با دل و جون جنگید و بازی کرد.

اینکه چون یک نفر آبی یا قرمز هست کوبیده بشخ و یا اینکه برای تیم شهرستان بوده نباید ازش تمجید کرد بسیار ناعادلانه و بی انصافی هست.

با اینکه هیچ علاقه ای به این کشور ندارم ولی برای تیم فوتبالش آرزوی موفقیت میکنم.

دوم اینکه متاسفم که کسی ارزش کارهایی که کیروش کرده در تیم ملی را نمیدونه. کیروش اعتباری دوباره به تیم ملی داده در این سال ها در آسیا.
  • mory, eⁿzº, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

دوم اینکه متاسفم که کسی ارزش کارهایی که کیروش کرده در تیم ملی را نمیدونه. کیروش اعتباری دوباره به تیم ملی داده در این سال ها در آسیا.

بعد 7 سال که سرمربی این تیمه هنوز تاکتیک تیم بکش زیرش و بفرست واسه مهاجم ها و اونجا به دلیل کم بودن بازیکنا هدر رفتن توپ

دو بازی دیگه مشخص میکنه وضعیت تیم و کیروش رو .

عدم استفاده از بازیکن های لیگ داخلی رو هم میشه اضافه کرد که حداقل تو این بازی بیرانوند و امیری و ابراهیمی سه بازیکن برتر ایران بودن هر سه بازیکن از لیگ

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

• مهمان
مانژوکیچ بازهم نشون داد یک قهرمانه و بهترین مهاجم یوونتوس
  • mory, Pinturicchio, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

بعد 7 سال که سرمربی این تیمه هنوز تاکتیک تیم بکش زیرش و بفرست واسه مهاجم ها و اونجا به دلیل کم بودن بازیکنا هدر رفتن توپ

دو بازی دیگه مشخص میکنه وضعیت تیم و کیروش رو .

عدم استفاده از بازیکن های لیگ داخلی رو هم میشه اضافه کرد که حداقل تو این بازی بیرانوند و امیری و ابراهیمی سه بازیکن برتر ایران بودن هر سه بازیکن از لیگ

من به شخصه معتقدم ما سال ها بود توی همین آسیا دست و پا میزدیم و به دنبال اعتبار سال های پیش بودیم. کیروش ثبات در نتیجه گیری را به ایران آورد و باعث شد ذهنیت برنده در تیم ملی شکل بگیره. رقیبان مدت ها بود به ایران گل نزده بودند چه برسه پیروز از میدان خارج بشند. با این امکانات و مشکلاتی که تیم ملی داره به نظرم خیلی خوب کار کرده. البته این نظر من هست و دیدگاه ها متفاوت.

از مهمترین اقداماتش این هست که من بیننده بازیکن سالاری توی تیم ملی ندیدم پس از سال ها همه حس یک سرباز را دارند که برای پیروزی یک تیم می جنگندو نه اهداف فردی. این کار هر مربی نبود و فوق العاده بود این کارش.
نمرات بازیکنان در سایت های مختلف همه نشانگر این هست که جهانبخش و حاج صفی به ترتیب بهترین بازیکنان ایران بودند. نفر سوم هم در بعضی سایت ها امیری بود و در بعضی روزبه چشمی. دو نفر اول خارج از لیگ بازی می کنند اگر در مورد حاج صفی اشتباه نکنم.

واقعا چه انتظاری از تیم ملی مقابل پرتغال و اسپانیا هست؟
  • mory, El rey leon, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

من به شخصه معتقدم ما سال ها بود توی همین آسیا دست و پا میزدیم و به دنبال اعتبار سال های پیش بودیم. کیروش ثبات در نتیجه گیری را به ایران آورد و باعث شد ذهنیت برنده در تیم ملی شکل بگیره. رقیبان مدت ها بود به ایران گل نزده بودند چه برسه پیروز از میدان خارج بشند. با این امکانات و مشکلاتی که تیم ملی داره به نظرم خیلی خوب کار کرده. البته این نظر من هست و دیدگاه ها متفاوت.

از مهمترین اقداماتش این هست که من بیننده بازیکن سالاری توی تیم ملی ندیدم پس از سال ها همه حس یک سرباز را دارند که برای پیروزی یک تیم می جنگندو نه اهداف فردی. این کار هر مربی نبود و فوق العاده بود این کارش.
نمرات بازیکنان در سایت های مختلف همه نشانگر این هست که جهانبخش و حاج صفی به ترتیب بهترین بازیکنان ایران بودند. نفر سوم هم در بعضی سایت ها امیری بود و در بعضی روزبه چشمی. دو نفر اول خارج از لیگ بازی می کنند اگر در مورد حاج صفی اشتباه نکنم.

واقعا چه انتظاری از تیم ملی مقابل پرتغال و اسپانیا هست؟

جام ملت های آسیا که به عراق باختیم . مقدماتی جام جهانی هم تو هر سید به تیم ضعیف ترش خوردیم . با تیم بزرگی هم بازی نکردیم . ژاپن و استرالیا هم اشتباه نکنم کیروش باهاشون رو به رو نشد .

ولی در کل آره موافقم ایران اعتبارش تو آسیا رو به دست آورد . در مورد نمرات بازیکنا نمیدونم ولی چیزی که دیدم تاثیر امیری و ابراهیمی خیلی زیاد بود تو تیم از اونطرف سردار و شجاعی به نظرم اصلا خوب نبودن . حالا جهانبخش و حاج صفی نمره بالاتر گرفتن ولی خیلی ها از این سه نفر بدتر بودن

مشکل دیگه ای که دارم بحث نوع بازی تیم ایرانه . از دادن چند تا پاس عاجزیم . حتی تو بازیهای آسیایی به شدت بد بازی میکنیم . دقیقا مشکلی که با آلگری داریم . نتیجه میگیریم رکورد میزنیم ولی بدیم . انتظارم از تیم ملی تو بازی با اسپانیا و پرتغال فوتبال بازی کردنه .

این نوع مالکیت توپ اگه تهش باعث نتیجه گرفتن باشه میشه قبول کرد مثل بازی مراکش . نشه که هم بازی رو ببازیم مثلا 2-0 هم مالکیت توپ زیر 30 درصد

البته شک ندارم با مربی ایرانی کلا جام جهانی نمیومدیم .

حرفم اینه کیروش رو باید در حد و اندازه اسمش  قضاوت کنیم . به نظرت کیروش به اندازه بزرگیش روی فوتبال ایران تاثیر گذاشته ؟ من میگم نه

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Vecchia-Signora

Vecchia-Signora

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 156 ارسال

کیروش عملکرد بسیار خوبی داشته و تیم ایران را چند لول آورده بالاتر. ما در داخل کشور هیچ مربی که نصف دانش و تجربه کیروش را داشته باشه نداریم. همین تیم را بدیم دست امثال قلعه نوعی و مایلی کهن برای صعود به جام جهانی هم دچار مشکل میشه. 

• mory, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

کلا کیروش یک مربی با فوتبال مالکانه نیست .

سال هاست که تیمهای کیروش دنبال بازی ضد حمله هستند .

البته قبول دارم که در بعضی از اوقات هم اصلا روی اصول بازی ضد حمله کار نمی کنیم و  استفاده از موقعیت های باد آورده یا ضربات ایستگاهی هست که نجاتمون میده .

نکات مثبت کار کیروش رو در تغییر نسل مناسبی که در تیم ملی اتفاق افتاده و مبارزه با بحث بازیکن سالاری که بسیار مخرب بود میدونم همچنین روحیه ی تیمی مناسب که کاملا قابل مشاهده هست .

از نظر زیرساخت های فوتبال بسیار ضعیفیم و تلاشی هم در جهت رفع عیوب دیده نمیشه از اون طرف به شدت نتیجه گراییم و صبر و حوصله نداریم ...نباید از نقش این عوامل در اتخاذ همچین سبکی از فوتبال از طرف مربی غافل شد .

نداشتن بازی های تدارکاتی قوی کاملا خودش رو در اون نیم ساعت اول بازی با مراکش نشون داد ...

تیم هایی مثل ژاپن و کره رفتن و از صفر شروع کردن و روی اصول فوتبالشون رو بالا آوردن و برای این برنامه ریزی کلی هزینه کردند ولی باز بخاطر اختلاف سطح فوتبال در آسیا  با  سطح اول فوتبال دنیا باید با صبر و حوصله منتظر ثمر دهی کارشون باشند  ولی فوتبال ما خیلی جای کار داره ...

من قبل بازی با مراکش هم گفتم اگر اتفاقات فوتبال به مدد ایران بیاد شانس نتیجه گیری داریم ولی اگر منطق و عدالت فوتبال رقم بخوره جلوی هیچ کدوم از این سه تیم شانس نتیجه گیری نداریم .

مسلما تا گل نخوردیم میتونیم بگیم این شکل از فوتبال جواب داده ولی اگر عقب بیافتیم و بخوایم کمی جلو بکشیم شاید مثل عربستان با همون نتایج شکست بخوریم .

• eⁿzº, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این دوستان بارسایی ، این سری که هیگواین نبود میخوان خراب کاری های مسی رو گردن کی بندازن ؟ :39:

• Aminvo, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان
15 دقیقه از بازی صربستان گذشته و ساویچ 3-4 تا دریبل فوق العاده زده. در 4مین بازی ملیش

بهترین بازیکن زمین تا الان. یه برگردون فوق‌العاده زد که به اشتباه آفساید اعلام شد
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

15 دقیقه از بازی صربستان گذشته و ساویچ 3-4 تا دریبل فوق العاده زده. در 4مین بازی ملیش

بهترین بازیکن زمین تا الان. یه برگردون فوق‌العاده زد که به اشتباه آفساید اعلام شد

من اول بازی رو خواب بودم و دقیقا بعد از این برگردون و با صدای گزارش سرهنگ سر اون صحنه بیدار شدم
بازیکن خوب و امیدوار کننده ای بود ولی بعد از اون واقعا چیز محیر العقولی ازش ندیدم. البته واقعا شرایط قیمت های بازیکنا افتضاح شده. اگه 6 سال پیش یه بازیکن همچین قیمتی رو داشت انتظار داشتی ازش توی هر بازی پرواز کنه و تو هوا شش تا گل بزنه ولی الان وقتی عثمان دمبله همچین قیمتی داره ، ساویچ هم باید این قدر گرون باشه.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

این دوستان بارسایی ، این سری که هیگواین نبود میخوان خراب کاری های مسی رو گردن کی بندازن ؟ :39:

خراب کاری های مسی؟ شما بازی رو دیدی؟ این تیم آرژانتین مسی رو ازش بگیری از ایران هم میبازه ... به جام جهانی هم که صعود کرن از صدقه سری مسی بوده ... وگرنه این تیم لیاقت این جام رو نداره  ... فقط حسرتم از اینه که مسی تو ارژانتین بازی میکنه .... کاش اسپانیا رو انتخاب میکرد ...

324o_catalan_ir_official_1529173772_1.jp

ufl_catalan_ir_official_1529173772_3.jpgm66x_catalan_ir_official_1529173772_4.jpdp29_catalan_ir_official_1529173772_5.jp

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

معرفی پنج تکنولوژی مورد استفاده در جام جهانی 2018 روسیه : (به قلم خودم :135555: )

https://www.zarrinho...انی-2018-روسیه/

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

خراب کاری های مسی؟ شما بازی رو دیدی؟ این تیم آرژانتین مسی رو ازش بگیری از ایران هم میبازه ... به جام جهانی هم که صعود کرن از صدقه سری مسی بوده

اینکه بقیه ستاره های ارژانتین نمیدرخشن به خاطر تاکتیکیه که سرمربی ارژانتین اتخاذ کرده ، تمام قدرت هجومی تیم رو فدای مسی کرده ، فقط توپ رو برسونید به مسی .

ارژانتین خیلی وقته که تیمی بازی نمیکنه ،در صورتی که اتفاقا استعداد هایی که در خط حمله داره که اگر مسی محور بازی نکنن میتونن بیشتر بدرخشن.دیبالا هم باید حالا حالا نیمکت رو گرم کنه

بله این درسته که در برد های ارژانتین ، مسی نفش اصلی رو داره ، چون قرار بر اینکه با اتکا به مسی پیروز بشن ، اما وقتی مسی نمیتونه گل بزنه چی ؟ تقصیر بقیه ست ؟

+ اگر خراب  کردن 4 پنالتی از 7 پنالتی اخیر اسمش خراب کاری نیست ، چیه پس ؟

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

معرفی پنج تکنولوژی مورد استفاده در جام جهانی 2018 روسیه : (به قلم خودم :135555: )

https://www.zarrinho...انی-2018-روسیه/

عاااااالی

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

- مشکل اصلی آرژانتین فقط و فقط مسی ـه !

مثل زمانی که پرتغال بیش از حد وابسته به رونالدو بود و تمامی توپ ها به رونالدو ختم میشد و البته اون هم خودخواهانه بازی میکرد ولی از وقتی که کار تیمی رو فهمیده و البته "ارزش" تیم ملی رو، می بینید که هم تیم ملیش موفق ـه و هم خودش.

مسی مثال کامل یک دیکتاتور هست در آرژانتین، دلیل دعوت نشدن ایکاردی فنی نیست و همه می دونند که مشکل از کیه.

امیدوارم زودتر این به اصلاح خودشون اعجوبه تیم ملی رو رها کنه و جا رو برای "بازیکنان" بهتر باز کنه.

• حامد, mory, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

^

حاج بهمن! یه لحظه هوس کردم مثل یک مسی فن کل کل کنم ولی حوصله‌اش نیست :1:  خلاصه کنم: جفتشون برن به درک ولی به هر حال این دیکتاتور کوچولو رو به کریسدایوانو پنالدو ترجیح می‌دم :nish:  در مورد مسی هیچ داوری اخلاقی ندارم، نه مثبت و نه منفی(شاید اگه من هم جزو اون همه که فرمودید می‌دونند بودم نظرم فرق می‌کرد ولی بنده به اندازه‌ی شما مطمئن نیستم و اگه هم بودم از شما چه پنهون که از این یکی کارش حمایت هم می‌کردم البته باز هم با این قید که سر جریان ایکاردی و مکسی لوپز خطای ایکاردی برای من محرز می‌بود که فعلاً نیست)  ولی در مورد این گردن‌فرازِ از خود راضی چیزی جز نفرتِ فوق‌العاده برای عرضه ندارم. بدیهیه که بحثم صرفاً اخلاقیه وگرنه وقتی آمار وجود داشته باشه دیگه جای اظهارنظر شخصی نیست.

+ به پروردگار دو عالم قسم جفت این فوق‌الذکرها رو با لنگه کفش مارکیزیو عوض نمی‌کنم :8:

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی