پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم-یوونتوس(هفته چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
192 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یکی شماره این مرتیکه بده که دیگه خون منو به جوش اورده میخوام هر چی به دهنم میاد بهش بگم مگر این که شمارشو گیر نیارم
حسین اقا اگه شمارشو دارید لطفا بدید

اولا شما درست صحبت کن و احترام خودت رو نگه دار دوست عزیز
دیدی که اخر کار شروع کرد از یوونتوس تعریف کنه
بعدش هم واسه شمارش شرمنده

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
شما ها هم شورشو در اوردید زرت و زرت کامنت پاک میکنید حسین خان! شما موظفید به گوش این کثافت برسونید که اون دهن لجنش رو اینجور باز نکنه. فهمیدی؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بابا به خدا من هم یوونتوسی هستم نه طرفدار مزدک میرزایی بهش اس ام اس زدم گفتم اقا اینفدر یوونتوس رو می کوبی؟؟؟ که بعدش شروع کرد از یوونتوس تعریف کنه مگه دقایق اخر بازی یادتون رفته؟؟؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
هیچ کس از این وضع گزارش مزدک راضی نیست. کانون هوادارا باید یک نامه بده به صدا و سیما و بخواد ازشون یا این رو واسه بازی نذارن گزارش کنه یا حرف مفت از اون دهنش بیرون نیاد

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
من نمیدونم کدوم یوونتوسی سره این مزدک بلا آورده که اینقدر داشت بدو بیراه میگفت به یووه.مخصوصا که در مورده الکس خیلی چرتو پرت گفت. یکی بگه آخه آدم... تو چه طرفداری هستی که اینطوری داری توهین میکنی به اکس.حالا پنالتی نزد به درک.اصلا پنالتی نبود ولی رو گل اول تاثیر داشت.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب ! به نظر من یووه هنوزم همون مشکلات قبلیشو داشت و با این بازی کاملا مشخص شد نمیشه زیاد به یووه خرده گرفت.بضاعت یووه همینه.و اگر داره خوب نتیجه میگیره از نظر من فقط به خاطر انگیزه و همت بازیکن هاست.و البته رانیری هم مربی باهوشی به نظر میرسه ! یووه همچنان خط هافبک نداره ! البته زانتی خیلی خیلی بهتر از هافبک دفاعی های دیگه یووه بود.توی توپ گیری و خراب کردن بازی رم خیلی بهتر از بقیه هافبک دفاعی های یووه بود و حالا می فهمم چرا فصل قبل اینقدر روی زانتی حساب باز میشد. ولی هافبک های دفاعی یووه اینقدر به خط دفاع چسبیده بودن که عملا باز هم برای بازی سازی ندود تنها موند.و با وجود اینکه خط هافبم نسبت به بازی های قبل در کارای دفاعی بهتر بود ولی همچنان اثری از یک خط هافبک تاثیر گذار توی یووه دیده نمیشه.ندود هم هربار که ساحب توپ میشد 3-4 رمی دورش رو میگرفتند ولی ندود هم تلاش خودش رو کرد.پنالتی هم بین اون همه آدم گرفت. دفاع یووه فاجعه بود ! مخصوصا بعد از رفتن آندراده.یکی دو صحنه بازیکن های رم با شکل عجیبی گل نمی زدند.در حالی که دفاع یووه پراکنده بود. فکر میکنم رانیری تصمیم هوشمندانه ای گرفت که 3 مهاجمه رفت توی زمین.می دونست که هافبک ها به اون شکل قدرت بازی سازی برای مهاجم ها رو ندارند پس بهترین کار اینه نزدیک محوطه حریف رو شلوغتر کنه.گل اول هم دقیقه 3 مهاجم یووه برای هم ساختند.الکس توپ رو آورد جلو پاس داد با یاکینتا و یاکینتا انداخت برای ترزگه و گل شد. گل دوم هو روی هوشیاری یاکینتا زده شد.بین 3 نفر یه استارت زد و به زیبایی بازی رو مساوی کرد. یکی دیگه از مشکلات یووه این بود وقتی رم حمله های سریعی میکرد انبوه بازیکن های یووه توی زمین خودی سردرگم میشدند.همه یه جا جمع می شدند و یدفه با یه سانتر رمی ها و تعویض جهت بازی صاحب موقعیت میشدند. کاری که به هیچ وجهه یووه نتونست انجام بده.یووه یک بار هم جناح بازی رو عوض نکرد.البته نمی تونست. چون اولا هافبک کناری نداشت.و دوما مدافعای کناری یووه هم فکر کنم بهشون گفته شده بود نفوذ نکنند.چون بازی با اودینیزه واقعا روی ضد حملات خیلی عقب می موندند. حتی کیه نلی هم که جلو می کشید میومد وسط زمین.و کلا ندیدم رانیری علاقه ای به بازی های بلند داشته باشه. در کل یووه بازی نسبتا خوبی کرد.رم خیلی هماهنگ تر و سرتر از یووه بازی کرد و یووه ای می تونم بگم با تلاش بیش از توانشون جنگیدند. رانیری این بازی رو خوشمنداه بازی کرد و نشون داد به ضعف های تیمش آگاه و فعلا برای جبران ضعف های با تقویت قسمت های دیگه تیم تصمیمات خوبی گرفته. در کل یووه نتیجه خوبی گرفت و به غیر از ایرادات اساسی یووه که فکر نمیکنم کاریش بشه کرد یووه بازی خوبی کرد. یوهه بازی رو به وسط کشوند. مدافع های کناری نفوذ نکردند و عملا مانسینی و ژولی نتونست هیچ موقعیت ازونطرف ها ایجاد کنند.با این حال نسبت به بضاعت یووه نتیجه عالی بود.و من به رانیری نمره خوبی میدم برای این بازی. از نظر من یاکینتا و زانتی بازیکن های خوب یووه بودند.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به گور باباش خندیده که هواداره یوونتوسه. تف به همچین یوونتوسی که نمونه اش مزدک باشه. آخه مگه تو کی هستی که به خودت اجازه میدی تو تلویزیون یک کشور هر چی از اون دهن لجنت در میاد به همچین تیم پر طرفداری بگی. اگه کانون و حسین در این مورد کوتاهی کنن مطمئن باشید دو روز دیگه یک انتر دیگه مثه مزدک میاد و یووه و الکس رو میشوره میذاره کنار.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باشه بچه ها من قول دادم که یک متن انتقاد امیز تهیه می کنم و براش می فرستم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بابا ول کنید مزدکو ! یکم در مورد بازی حرف بزنید !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من که به شخصه به یوونتوس توی این بازی 25/16 می دهم به دروازه بان 19 خط دفاعی 14 هافبک ها 15 مهاجمین 17

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بازی خوبی نبود نمیدونم شاید از یووه انتظار زیادی دارم اما خوب نمیشه این یووه رو اینطوری تحمل کرد یک سری بازیکن که دائم دارن دور خودشون میچرخند بدون هذف یکی از یکی بدتر تو خط دفاع که معلوم نیست اصلا گیریگرا و چیلینی کجا هستند سر در گم و گیج هافبکها هم بدتر پاول که اصلا نیست تنها کهری که کرد همون حرکتی بود که منجر به پنالتی شد نوچرینو هم که اصلا تو زمین نبود اومده بود پارک المپیکو فکر کنم بهش خوش گذشت فقط زانتی می دوید الکس هم که ترکونده بود الکس با این بازی ها میخواد قراردادش رو تمدید بکنه تا حالا توی عمرم یاد ندارم که الکس پنالتی از دست داره باشه خداییش یووه امروز با چند نفر بیشتر بازی نکرد بوفون اندراده زانتی ترزگه و یاکوئنتا به تنهایی مقابل 11 نفر از بهترینهای رم بازی کردند اما بقیه ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
کلا حسین لطف دارن به تیم یوونتوس و همیه نمره بالا میدن اما امروز یه کم بی انصافی کرده و به یوونتوس نمره ی پایینی داده ;D من به شخصه به یوونتوس 19 میدم به همه زنده باد یوونتوس و یوونتوسی **==--

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مجتبی چی شده امروز خیلی مهربون شدی من این نمره که دادم در نهایت خوش بینی بود عزیزم شاید کمی تعصبم رو کمتر می کردم بد تر می شد نظر بقیه بچه ها هم عزیزه واسم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من به یووه نیمه اول نمره 18 یووه نیمه دوم 15 الکس که همیشه 20

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21204 ارسال
من به یوونتوس 18 میدم . چون مردانه جنگیدن و تا لحظه آخر تلاش کردن .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
از عصبانیت یک ساعت قبلم از همه به خصوص حسین عذر خواهی میکنم. حسین جان!بابت اون پیغامی که قراره بفرستی ممنونم. من به یووه 17.5 میدم

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
مثل اینکه ما فراموش کردیم که تو زمین آماده ترین تین ایتالیا بازی کردیم و شاید هم میبردیم بازیرو!و باید آفرین گفت و از شورو حرارت یاکی بعد بازی وقتی داشت با خبرنکار صحبت میکرد و بعد از گفتن کلمه اسکدتو از زبان خبر نگار با قدرت گف سی سی من فهمیدم که بازیکنها و همه راضی بودن!(چه دلیل قانع کننده ای!)ولی در کل من که بعد از گل دوم رم کلی دپرس شده بودم و به دفاع سراسر سوتیمو و البته کریشیتو فحشو ناسزا میگفتم.آندراده هم تا آخر فصل تعطیل شد ودفاع همچنان در گل خوردن یکه تازی میکنه .فقط چاره کار اینه که گریگرا بیاد مرکز با لگرو و راستو بدیم دست نوچرینو که نمیدونم امروز اصلا چیکار داشت میکرد!وقتی حمله میکردی میرفت دفاع وقتی دفاع میکردیم میرف حمله! تازه شانس آورده بودیم بازیکنهای چندشی مثل تادی و مانسینی آماده نبودن. این هم باید بگم که الکس هیچ وقت توو المپیکو یاد ندارم خوب بازی کرده باشه و همینطور توتی تو دل آلپی چون اینقدر فحش میشنون که ... بازیکنهامونهم مثل اینکه دارن کم کم میمیرن .....تیاگو اصلا نیست....کامو رفته واسه خودش....زبینای جیگر هم که بهتره نیست...دلم برای زالایتا تنگ شده!!!!!!بومسانگ هم فکر کنم از تعطیلات نیومده....تودور رو اینجا میخواستم حالا.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
كريشيتو ديگه عملا ً نااميدمون كرد البته به نظر منم گل اول توتي كاملا ً خطا بود درمورد اوت منجر به گل دوم يوونتوس هم نمي دونم چرا اينقدر اصرار به صحيح نبودنش دارين پرتاب سيسينيو كاملا ً خطا بود و خطاي اوت يعني پرتاب به سود تيم مقابل به همين سادگي !!! الكس خوب بود فقط يه پنالتي خراب كرد كه هر بازيكني ممكنه بكنه البته الكس قبلا ً چند بار پنالتي از دست داده بود اولين بار نبود من خيلي خوشحالم كه ياكوئينتا رو خريديم عاليه عالي ضمنا ً حال كردم گريگرا اسپالتي رو مجبور كرد خيلي زودتر از زمان مورد انتظار مانسيني رو بيرون بكشه گريگرا هنوز به شرايط مطلوب نرسيده وگرنه بهتر از اينها ميشه واقعا ً رانيري داره بيش از توان تيم بازي ميگيره و اين شناختش رو نسبت به تيم و مهره هاش نشون ميده درمورد بوفون فقط مي تونم به احترامش از جام بلند شم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دقیقا حرف من همین بود ! یوونتوس بضاعتش همینه و رانیری داره بیش از توان تیم از یووه بازی میگیره ! واقعا با این بازیکنا خیلی حرفه که از رمی که من تحت تاثیر هماهنگیشون قرار گرفته بودم توی المپیکو مساوی بگیره. ولی رفتن آندراده به اندازه ی باختن دردناک بود برای من !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
امیدوارم بومسانگ برگرده نمیدونم مصدومیت این بازیکن کی تموم میشه و حیف که زبینا رو نداریم زنده باد بومسانگ زنده باید زبینا زنده باد یوونتوس و یوونتوسی**==--

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی