پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم-یوونتوس(هفته چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
192 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب خدا رو شکر 2-2 کردیم نیمه اول واقعا خوب بودیم و اگر مدافعان ما و به خصوص کریشتیو کمی محکم تر بازی می کردند بوفون محال بود گل بخوره اما نیمه دوم و تا دقیقه 80 واقعا هیچ برنامه ای نداشتیم و بوفون رو هدا همیشه واسه ما نکه داره اندارده هم دوباره مصدوم شد جوری که از ورزشگاه به بیرو منتقلش کردند ولی گل ترزگه فوق العاده حرفه ای بود بی نظیر بود کف کردم

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
این صحنه مربوط میشه به دو گل توتی
http://www.zshare.ne...3807679c22b3fd/

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

خداروشکر به خیر گذشت.جدا الکس پنالتی رو خراب کرد؟
عیب نداره .فدای سرش.

البته فدای سرش هم که نمیشه ... مهم تر از دلپیرو تیم یوونتوس هست ... و اینکه یوونتوس می تونست با اون گل یکی از بازی های حیثیتی رو ببره و خیلی مهم بود ... البته دیگه گذشت ولی بازیکنی در حد الکس که این همه امسال جنجال کرده برای تمدید قراردادش باید از این بهتر بازی کنه ...
بازی های بعدی میشه جبران کرد ...

خیلی بی معرفتی.الکس برای تمدید قراردادش جنجال به پا کرد؟معلومه تو باغ نیستی.
برای من هیچ چیزی مهمتر از دلپیرو نیست.
درضمن از کجا معلوم الکس اونو گل میکرد .رمیها دقیق نود گل سوم رو نمیزدن و بازی رو نمیبردن.
یه ذره خوب فکر کن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21198 ارسال
به نظر من تمومش کنیم بهتره مطمئنا اگر به ناراحتی باشه الکس از همه ما ناراحت تره . در ضمن بازی هم تموم شد و یوونتوس نباخت اونم جلوی رم آماده و در زمین رم . این مهمه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دو تا چیز خیلی برام جالب بود الکس و توتی قبل از شروع بازی همدیگه رو توی بغل گرفتند و کلی با هم حال کردند اما وقتی بازی تموم شد اصلا سراغ هم نرفتند و این در حالی بود که همه بازیکنان با هم خوش و بش می کردند به خصوص بوفون و توتی

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
جالب تر از این فحاشی بازیکنان تیم رم به دلپیرو بود بعد بازی دلپیرو گفته بازیکنان رم بیشتر به فکر فحاشی به ما بودند تا بازی منظورش فکر کنم مکسس بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

جالب تر از این فحاشی بازیکنان تیم رم به دلپیرو بود بعد بازی دلپیرو گفته بازیکنان رم بیشتر به فکر فحاشی به ما بودند تا بازی

منظورش فکر کنم مکسس بود

دل پیرو کجا این حرف رو زده؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این همه همه چیزهایی که برای بعد از بازی نیاز هست
تقدیم به همه دوستان یوونتوسی خودم

یوونتوس در هفته چهارم سری ا در ورزشگاه المپیک رم به تساوی دو بر دو دست یافت. در یک بعد از ظهر یکشنبه که برای مردم ایتالیا بسیار اهمیت دارد جالوروسی ها این کشور میزبان بیانکونری ها شمال ایتالیا بودند. رم با کمک کاپیتان خود توتی دو گل زد اما در تیم مقابل یاکوینتا بازیکن سابق اودینزه توانست یووه را از یک شکست دیگر در دقایق پایانی نجات دهد و پاسخ توتی را بدهد.یووه بازی را خوب شروع کرد و از همان ابتدا نشان داد که به فکر برتری است . رانیری یووه را با ترکیبی هجومی وارد زمین کرد و انتظار بازی زیبا و همراه با گل در این دیدار از هر دو تیم می رفت. یووه با بازی خوب خود به گل رسید یک گل از ترزگه ، مهاجم گلزنی که همه او را با گل می شناسند . ترزگل 100 گل خود را زد تا به هدف بزرگش در این بازی برسد . با این گل رم دچار تحول شد و یک مبارزه حقیقی را ارائه کرد توتی در فاصله دقایقی اندک دو گل برای رم به ثمر رساند تا بوفون را مغلوب خود سازد . درگیری لفظی بازیکنان دو تیم پیش از اغاز بازی کمی تاثیرات خود را نشان می داد و در لحظاتی درگیری میان بازیکنان به وضوح دیده می شود .عصبانیت از چهره برخی بازیکنان نشان از انتقام گیری میانشان می داد. نیمه اول سه گل داشت که سهم رم دو گل بود و رانیری چاره ای به تغییر سیستم خود نداشت . نیمه دوم با قدرت رم شروع شد رم به خوبی بازی می کرد و به دروازه یووه حمله می کرد در چند فرصت بوفون و مدافعان یوونتوس بسیار تیزهوش ظاهر شدند تا رم به گل دیگری دست نیابد. در حالی که 50 دقیقه از بازی می گذشت ندود توسط یار حریف متوقف شد و یک ضربه پنالتی به سود سیاه وسفید پوشان یووه اعلام شد . مانند همیشه پشت این توپ الکس دل پیرو ایستاد، کاپیتان این بار بر خلاف انتظار ضربه را به گل تبدیل نکرد! پنالتی توسط اسطوره به هدر رفت و افسوس ماند. در ادامه یووه و رم حملاتی را بر روی دروازه داشتند اما چندان موفق نبودند. پالا در 15 دقیقه پایانی جانشین الکس شد و یووه در 10 دقیقه انتهایی به خود امد و بازی را گرم کرد . این بار نوبت به یاکوینتا رسید تا در سه دقیقه پایانی گل زیبا و مهمی به ثمر برساند و بیانکونری ها از یک شکست نجات دهد . یووه به تساوی ارزشمندی دست یافت تا به هفته های اینده چشم داشته باشد.

صحبت های مرد برتر میدان
به طور حتم مرد بزرگ اين يکشنبه ياکوينتا بود وينچنزو ياکوينتا دراين ميدان همراه ترزگه و دل پيرو در خط حمله يووه قرارگرفت و توانست مثمره ثمر باشد وي با گل دقايق پاياني خود شادي را به يووه اورد اين مهاجم بعد از بازي گفت : يک بازي بسيار مشکل و سخت بود ما مبارزه کرديم با يک تيم بزرگ ما رشد مي کنيم و تا پايان پيش مي رويم مساوي در اين بازي و در اين شرايط خيلي مهم بود ما بايد ارامش داشته باشيم وي افزود: در نيمه اول من به همراه ترزکه کمي جلو تر از الکس بازي کرديم و الکس در کنار و بال ما بود در هر حال بازي سختي بود که به پايان رسيد اما ما خوب بوديم.

صحبت های مرد 100 گله یوونتوس
مهاجم 100 گله يووه در اين بازي توانست يک گل به گل هاي خود بيافزايد تا به باشگاه صدتايي هاي گلزن بپيوندد وي در اين خصوص گفت:ما يک تيم بزرگ هستيم رم نيز تيمي بزرگ است ما تا پايان به پيش مي رويم و به رشد خود ادامه مي دهيم در اين بازي به تساوي خوبي رسيديم اين بسيار مهم است در شرايط فيزيکي بسيار خوبي به سر مي بريم و توان بازي تا 90 دقيقه را خيلي خوب داريم هم اکنون خيلي بزرگ و عالي جلو رفتيم يووه به خود ايمان دارد و در خط حمله بسيار قدرتمند است ما با ارامش مي توانيم به اسکودتو برسيم ما بايد تا انتهاي فصل خوب بازي کنيم و حريفان را شکست دهيم هر هفته بهتر از هفته گذشته گذشته ظاهر مي شويم

صحبت های جیجی بوفون
در اين ديدار به برتري نياز به داشتیم متاسفانه کمي ضعيف بازي کرديم و نتوانستيم به پيروزي برسيم و بازی همیشگی یوونتوس را انجام دهیم بعد از قبول يک شکست مقابل اودینزه به رم رسيديم و تساوي برابر رم مي تواند نتيجه خوبي باشد و می توانیم به اینده امیدوار باشیم و روز به روز بهتر شویم

صحبت های کلودیو رانیری
مربی بیانکونری ها در پایان بازی اظهار داشت: برابر یک تیم برتر به میدان رفتیم ، انها بسیار بهتر از ما بازی کردند از بازي يارانم راضي هستم رم در ليگ قهرمانان بازي مي کند و از هماهنگي خوبي برخوردار بود ما اسکودتو را مي خواهيم و دوست داريم برگرديم به رقابت هاي اروپايي اما هنوز به زمان نياز داريم و بايد به جلو پيش رويم ما ارزش خود را نشان داديم و توانستيم بازي را تغيير دهيم ما يک تيم قدرتمند در اختيار داريم و توانايي مقابله با همه تيم ها داريم در دقايقي از بازي ما بهتر بازي کرديم و مي توانستيم به گل برسيم وي نهايت تاسف خود را براي اندراده ابراز داشت او خيلي خوب بازي کرد اما بايد خود را پيدا کند در خصوص تعويض کريشيتو نيز گفت : او خوب بازي کرد اما خيلي خطا کرد و کارت زرد داشت توتي نيز بازي خوبي داشت و با قدرت پيش مي رفت رانيري در انتهاي سخنانش به دل پيرو اشاره کرد و اظهار داشت: خیلی متاسف هستم او خيلي بداقبال بود و بدشانسي اورد امروز پنالتي او اشتباه شد و او نتوانست به گل برسد اما او بسيار جدي است و اين براي من بسيار مهم است

نمرات بازیکنان یوونتوس
بوفون 7 - گریگرا 6 - کریشیتو 5 - لگروتالیه 6 - اندارده 5 - بریندلی 6 - کیه لینی 6 - نوچرینو 6 - زانتی 6.5 - ندود 6 - یاکوئینتا 7.5 - دل پیرو 5 - ترزگه 6.5 - پالا 6

جدول رده بندی سری آ
رم 10 امتیاز
اینتر 8 امتیاز
اتالانتا 8 امتیاز
فیورنتنا 8 امتیاز
ناپولی 7 امتیاز
یوونتوس 7 امتیاز
پالرمو 7 امتیاز
اودنیزه 7 امتیاز
میلان 6 امتیاز

دانلود گلهای بازی
1-0 http://www.mediafire.com/?93megjcomny
1-1 http://www.mediafire.com/?7tz11k9jxjm
1-2 http://www.mediafire.com/?b9nu2jj1xcf
2-2 به زودی ....

نیمه اول بازی : http://www.sendspace.com/file/xig8uw
نیمه دوم بازی : http://www.sendspace.com/file/ouvfbe

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بعد بازی به داور ;D ;D ;D

رانيري در انتهاي سخنانش به دل پيرو اشاره کرد و اظهار داشت: خیلی متاسف هستم او خيلي بداقبال بود و بدشانسي اورد امروز پنالتي او اشتباه شد و او نتوانست به گل برسد اما او بسيار جدي است و اين براي من بسيار مهم است

از امروز به بعد من طرفدار تیفوسی الکس و رانیری هستم ;D

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
من خودم بازی رو ندیدم ولی میگن سر گل یاکی داور اشتباهی اوت رو به یووه داده درسته؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اوت به یووه داده نشد البته این طوری به نظر میرسید.سیسینیو اومد پرتاب کنه.زیادی حرکت کرد و دور شد از نقطه پرتاپ.داور خطا گرفت.چون وقتی توپ رو به یووه داد هم خیلی به کیلینی اصرار کرد که جاشو عوض کنه و بره سر جای اصلی.
ولی حتی اگه نادرست باشه هم دیگه از گل اول توتی بدتر نیست که!! کریشیتو رو با دست زد و بعد توپ رو زد تو گل.انصافا خطا بود
[img width=480 height=392]http://i17.tinypic.com/3ymd0ec.jpg[/img]
تصویر

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
این امین خطا نیست وحشی گری توتی هست با مشت سینه ی کریشتو رو دراورده تا حالا اینقدر واضح ندیدمش یا توجه ای نکردم حتی اندراده هنگام خطا دست خودش رو برد بالا و چیزی نکرد خیال کرد خطا میگیره داور ولی نگرفت نوکر هر چی یوونتوسیه**==--

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
نکته ی جالب بازی نبود اینها 1- کامو 2- المیرون 3- تیاگو 4- زبینا خداییش تو این بی مهرگی یوونتوس اینها خودشون هر کدوم میتونه یه مهره اساسی باشه برای ما نوکر هر چی یوونتوسیه**==--

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
سر اوت می تونست حق رو به رمی ها بده ولی گل اول رمی ها کاملا خطا بود بچه ها اندارده شاید مدت ها پیش ما نباشه هر چی بد شانسی هست داریم میاریم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این صحنه رو ببینید
معلوم می شه چقدر این دو نفر با هم دوست هستند

تصویر

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
من بازی رو ندیدم الان مجبورم با تاخیر 6 ساعته ببینم ولی تساوی در رم خوبه. هرچند با صدر جدول فاصله داریم ولی به قول حسین بس که بدشانسی میاریم! البته اگه بازیکنایی مثل تیاگو رو فرم بیان یا کامو برگرده، یووه مطمئنا نتایج بهتری خواهد گرفت.

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
نتیجه خوبی بود.با اینکه یووه چند بازیکن خود رو نداشت.در ضمن تیمی که تازه از سری بی امده نباید مثل یووه قدیم باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها نمی دونم کسی دقت کرد یا نه ولی دقیقه 74 که مزدک داشت بازی رو گزارش می کرد براش اس ام اس زدم و گفتم اندارده 6 ماه مصدوم شده همون موقع گفت طبق اخرین اخباری که به دستمون رسیده انداره 6 ماه مصدوم شده

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
یکی شماره این مرتیکه بده که دیگه خون منو به جوش اورده میخوام هر چی به دهنم میاد بهش بگم مگر این که شمارشو گیر نیارم حسین اقا اگه شمارشو دارید لطفا بدید

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
حالا درست گفتی یا از روی احتمالات گفتی ??? ;) نوکر هر چی یوونتوسیه**==--

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی