پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم-یوونتوس(هفته چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
192 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
یک خبر ناخوشایند دیگر برای یوونتوس، بعد از مصدومیت کامورانزی این بار در تمرین صبح امروز المیرون مهره تازه وارد بیانکونری ها نیز با اسیب دیدگی از ناحیه عضله ران پای چپ مواجه شد. وی در این باره گفت: عضله پام شدیدا تیر کشید و از این بابت بسیار نارحتم امیدوارم بتوانم به بازی رم برسم. پزشکان به احتمال فروان وضیعت او را برای بازی یک شنبه اعلام خواهند کرد و در صورت غیبت وی یووه با یک بدشانسی دیگر مواجه شده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21215 ارسال
با قلب من بازی نکنید تورو خدا . فقط همین آلمیرون مونده که مصدوم شه نکنه رانیری میخواد خط هافبک واسته ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر کنم یووه رو 3-0 بازنده کنند و خیال همه رو راحت کنند ! مگه اینقدر بدشانسی پشت سر هم ممکنه ؟ تازه اگر قرار باشه رانیری هم بازی کنه فردا میگند : رانیری هنگام خوردن بستنی پایش شکست و بازی مقابل رم را از دست داد !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
ولی نگران المیرون نباشید جون به احتمال فراوان خواهد رسید بچه ها ترزگه فقط یک گل بزنه توی سری آ میشه 100 گله می دونید چه حالی می ده؟؟؟؟

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من یه فیلم ویدیویی از تمرینات دیروز یوونتوس اماده کردم و تو اون المیرون یه کمی لنگ لنگ راه میرفت ولی 10000000000% میرسه

اما اون به تنهایی هم نمیتونه اون وسط کاری بکنه رو در روی پروتا و ده روسی

ترزگه ای که ما میبینیم 1000000000% یه گل میزنه فقط میتونم بگم حیف که بازی قبلی ضعیف کار کرد وگرنه الکس و اون اودینزه رو پاره میکرده ;D

اینم لینک دانلود فیلم

http://www.zshare.ne...3787627ba9e527/

تا دقایقی دیگه هم یه مقایسه کوتاه و خیلی زیبای یوونتوس و رم رو براتون میذارم فقط نمیدونم چرا جان تراوولتا بازیگر مجبوب سینمای هالیوود وسط ماجراست

و همچنین کری خوانی مکسس برای یوونتوس و ندود

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
بوفون - دونی ؟؟؟.....مسلما بوفون بریندلی - پانوچی ؟؟؟...پانوچی اندراده - مکسس ؟؟؟....متاسفانه مکسس کریشیتو - خوان ؟؟؟....بازم متاسفانه خوان بهتره... کیه لینی - تونتو ؟؟؟.....خب معلومه جورجیو...:دی نوچرینو - ده روسی ؟؟؟....ده روسی المیرون - پیزارو ؟؟؟....پیزارو بهتره زانتی - تاددی ؟؟؟....زانتی ندود - پروتا ؟؟؟.....100% ندود ترزگه - جولی ؟؟؟.....ترزه گه خیلی خیلی بهتره.. دل پیرو - توتی؟؟؟.....دل پیه رو.... 6 به 5 به نفع یووه ...البته اگه سرمربی ها رو هم حساب کنیم ، 6-6 می شه...:دی بچه ها من خودم تو پیش بینی گذاشتم که یووه می بازه ولی ....درسته که همه مصدومن ولی ما باید روحیه ی خودمونو حفظ کنیم.......امیدوارم که ببریم...پیش به سوی پیــــــــــــروزی..... فردا روز له و لورده کردن مرد منفور و کثیف رُمه..... کاش ترزه گل هت تریک کنه...:دی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
این هم ترکیب یوونتوس در بازی مقابل رم البته 99% Buffon, Chiellini, Criscito, Andrade, Birindelli, Nedved, Zanetti, Almiron, Salihamidzic, Del Piero, Trezeguet

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازم بریندلی!!؟؟ چرا آخه.به نظر من با توجه به اینکه میگن نوچرینو به بازی میرسه بهتره حسن به خط عقب بیاد و نوچرینو جاش وایسه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اره این بریندلی یوونتوس رو له میکنه خداییش خدا میده به مانسینی و توتی و تادی راحت دروازه یوونتوس رو باز میکنن نمیدونم این گریگرا هنوز زندست یا نه { لبخند}ولی خیلی دوست داشتم تو این بازی باشه تا این توتی رو ادم کنه مگه قبلا خر بود نه قبلا خر بود { لبخند}

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

منم میگم 5_6 به نفع رم
ولی مربی رم برتر از مربی ما نیست

اسپالتی خیلی حرفهای تر از رانیری هست تیم خوبی از رم ساخته

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من يه ويرايش بكنم حرف قبلي مو ن.شتم: رانيري - مانسيني؟؟؟ مانسيني منظورم اين بوده كه صالي چميچيچ - مانسيني؟؟؟ مانسيني رانيري - اسپالتي؟؟؟ اسپالتي بطور كلي هم مي شه 8-5 براي يووه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

بازم بریندلی!!؟؟
چرا آخه.به نظر من با توجه به اینکه میگن نوچرینو به بازی میرسه بهتره حسن به خط عقب بیاد و نوچرینو جاش وایسه

تفکرات اقای رانیری هست و باید احترام گذاشت هر چند به نظر من بازی با رم بازیکن با تجربه می خواهد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مقابل مانسيني بجاي بازيكن باتجربه بزيكني مي خوايم كه قدرت رويارويي با اين ستاره رو داشته باشه.من خيلي مي ترسم...از مانسيني

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی بعد یوونتوس چهارشنبه 4 مهر ساعت 22 مقابل رجینا در المپیک تورین هست و یک شنبه 8 مهر ساعت 22 داربی شهر تورین مقابل تورینو باید بازی کنیم

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
http://www.zshare.ne...3789420c2fe8fe/

مقایسه یوونتوس و رم هستش خیلی باحاله نمیدونم این جان تراوولتا بازیگر هالیوود اون وسط چیکارست بد نیست دانلود کنید

=====================================================================

بازی بعد یوونتوس چهارشنبه 4 مهر ساعت 22 مقابل رجینا در المپیک تورین هست و یک شنبه 15 مهر ساعت 22 داربی شهر تورین مقابل تورینو باید بازی کنیم

بازی ها رو بازم رای نشون میده منظورم رای اسیا هستش خوشبختانه فعلا شانسی شانسی همه رو داره پخش میکنه اینشاالله تا پایان فصا همینطور باشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
و یوونتوس با تورینو

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21215 ارسال
امیدوارم بیریندلی روز خوبی رو داشته باشه چون دیگه رم نیازی به توتی . مانسیسی . ژولی و ... نداره برای گل زدن . همین بیریندلی براشون بسه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
توتی هم اظهار نظر کرده گفته با بوفون خیلی دوست هستم اما باید بهش گل بزنیم و یوونتوس رو شکست بدهیم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بگو اون مال چندسال پیش بود که خواب دیدی به بوفون گل زدی. فعلا این بازی رو بچسب.اول گل بزن بعد زر بزن.الکس اگه غیرتی بشه یه تنه کل رم رو میذاره در قوطی.باور نمیکنین.خواهید دید. ماموریت کیلینی هم تو این بازی اینه که همون اول بازی توتی رو آشو لاش کنه تا دفع دیگی زرمفت نزنه.اینا چقدر مطمئنن که گل میزنن و میبرن البته این خیلی خوبه چون غرور کاذب باعث میشه با مخ برن تو لجنها. اگه من تو المپیکو بودم طوری به بازیکنا روحیه میدادم که رم رو لوله کنن بکننش تو اسپالتی.تا اسپالتی بشه اسپاگتی. برای بردن رم فقط سه بازیکن لازمه.الکس ندود کیلینی.والبته بوفون.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
احسان خیلی باحال گفتی وای فک کنم ندود نیست هسته نیسته

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی