پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم-یوونتوس(هفته چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
192 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تنها مسئله ای که ممکن هست به ضرر یوونتوس باشه امار زیاد مصدومان هست و این می تونه خیلی خطرناک باششه البته بازی یوونتوس - رم اینقدر حساسیت داره که شاید خیلی از این مسائل اصلا پیدا نباشه ولی من به نظرم یوونتوس کار خیلی سختی داره به خصوص اینکه رم هم بد جور داره بازی می کنه و می بره اما یوونتوس یوونتوسه

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
چقدر نا امیدانه حرف میزنین رم تنها برتری که داره اینه که هماهنگ ترن به نظر من با انگیزه ای که توی بازیهای بزرگ بچه های یووه دارن احتمال بردمون هم کم نیست بازیکنهایی مثل الکس میتونن نتیجه بازی رو به نفع ما تغییر بدن این کری خوندن های اون مرتیکه نفرت انگیزه محبوب (چه تعبیری!!)انگیزه ما رو بیشتر میکنه

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اِِ....چرا تاپیک یووه - اودینزه قفله؟..... خیلی حیف شد.... بازی دیروز کاملا افتضاح بود .... امیدوارم مقابل رم بهتر باشن..... تو خط دفاع، کریشیتو و بریندلی افتضاح بودن...مخصوصا که جورجیو هم تو بیشتر صحنه ها به طرز فجیعی جا می موند...کلا خیلی راحت نفوذ می کردن..... بیچاره الکس هم خیلی خسته دل نشون می داد....!...هی ضربه آزاد می زد گل نمی شد...خیلی بد شد.... زاپاتا هم که تو نیمه اول حسابی موی دماغ (!) شده بود....دی ناتاله هم که ... هر کاری می خواست گذاشند بکنه... تازه شانس اوردیم اون ضربه ی آسامواه گل نشد... تو اون صحنه هم کریشیتو نتونست جلوشو بگیره... به هر حال خط دفاع خیلی بد بود.. امیدوارم تو بازیای بعدی بهتر شه ...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
افتضاح!!!!!!!!!!!!! چی بگم والا.اینم نظریه .واسه خودش و 100% محترم اما عجیب!! جلو رم هم کارمون واقعا سخته.شک نکنید.خیلی به برد یووه امبدوارم اما مطمئنم اگر به دست بیاد هم به سختی خواهد بود. بازیکن هایی مثل الکس و ترزگه و ندود و بوفون نتیجه رو مشخص خواهند کرد.امیدوارم اون موقع رو فرم باشند و به قول معروف روز اونا باشه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
باور کنید من دلم روشنه که رم رو میبریم (البته همین حرف رو راجع به بازی با اودینزه هم زدم :دی ) این رانیری باید روی دفاع خیلی کار کنه. گلی که از اودینزه خوردیم روی یک پاس توی عمق بود که همه جا موندن! البته جی جی هم یک ذره اشتباه کرد تو خروجش!

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
مقابل رم و در زمين اين تيم يك مساوي هم نتيجه خوبيه. اگه ببريم كه ديگه عاليه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه سمت راست تيم يه تكون بخوره و بجاي 5 تا مصدوم(ماركو ، كامو ، حسن ، گريگرا و زبينا كه محرومه و مصدوم نيست) بريندلي و نوچرنو باشن كار سخت مي شه.اگه دو نفر بهتر باشن خيلي اميدوارم كه بتونيم بهتر نتيجه بگيرزم.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
مطمئن باشید 100% ما به رم نمیبازیم تازه اگه رم شانس بیره با تعداد گل بالا نبازه این بازی هم یوونتوس اگه بد شانس نبود میبرد 3تا تیرک چندتا تک به تک من میگم باختمون هم روی بد شانسی بود هم روی غرور بازیکن های جوون

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
هر چی میکشیم از دست این دفاع ضعیف می کشیم اصلا مدافعان یوونتوس بازی خوانی یاد ندارند که بتونن قبل از حرکت بازیکن تاکتیکو تشخیص بدن همین مسئله باعث شده که خظ دفاع یووه خیلی نا مطمئن باشه الان مدافع هایی که بازی خوانی خیلی قوی دارند 1- پویول 2-کاناوارو 3-تری 4-نستا همین 4 تا مدافع بازی خوانی خیلی قوی دارند وقبل از پاس مهاجم حریف متوجه میشن که میخواد به کی پاسن بده

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
چیزی که واسه یووه تو این فصل خیلی مهمه داوری ها هستش . من تو تاپیک بازی با اودینزه هم گفتم که داروها غرض ورزانه دارن قضاوت میکنن . اون از بازی با کالیاری ( که تا هر گلی میزدیم داور پنالتی به نفع حریف میگفت ) اینم از بازی با اودینزه ( که دو ا پنالتی مون سوخت ) !!! واقعا جالبه که از اون طرف هم داورای محترم سر بازی امپولی - اینتر پنالتی مسلم امپولی رو نمیگیرن و سر بازی سیه نا - میلان تو دقیقه 90 بازیکن سیه نا رو اخراج میکنن تا میلان بتونه 1 دقیقه بعدش از همون ضعف استفاده کنه و به گل برسه . همین الانش رم 12 تا یار تو زمین داره ، حالا حسابشو بکن کلی هم مصدوم ما داریم ... . ولی با همه این تفاسیر من به زدن دو گل خیلی امیدوارم . گرچه خودن 2 گل رو هم محتمل میدونم ( با توجه به خط دفاعی ناهماهنگ یووه که بارها خاطر نشان شدم ) . تساوی 2 - 2 روی کاغذ منطقی ترین نتیجه ست ( اگه داورا نخوان موش بدوونن )

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
از همه معذرت مي خوام ولي با اين مربي با اين بازيكنان به هيج جا نمي رسيم رم 2 يووه 1

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
البته باید یادآوری کنم تاپیک مربوط به پیش بینی اینجا نیست ! ولی من به این یووه امیدوارم . اگه قرار بود ما مثل بقیه تو یه همچین مقاطعی کم بیاریم که میشدیم یه چیزی مثل میلان که فصل قبل اونجوری شده بود . تیم ما یاد گرفته که از بحران موفقیت بسازه . حالا با اینهمه مشکل + وضع وحشتناک داوری مطمئن باشید بازی رو میبریم . اونم با اختلاف 2 گل ;) .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
واقعا وضع یوونتوس عجیب و غریبه این همه مصدوم و داوری های خوب وضع رو خراب کردن . البته هنوزم امیدوارم حسن و گریگرا برسن به بازی . مارکو هم که خیلی وقته ازش خبری نیست . به بازی فکر میکنم بغضم میگیره !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من برای بازی مقابل رم وضعیت مصدومان و محرومان رو تا اخر دیشب به اطلاعاتون خواهم رساند صالح حمیدزیچ و گریگرا == امید فراوانی هست که به بازی مقابل رم برسند کیه لینی : مصدومیت جزیی داره و حتما به رم می رسه مارکیونی : 100% نخواهد رسید زبینا : فعلا از نبودش کیف میکنیم کامورانزی : بدون شک نخواهد بود نوچرینو : 50% احتمال داره بازی کنه 50% هم بازی نکنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
البته نوچرينو بازي نمي كنه.اون اين هفته استراحت داره و تمرين سبك و بعدش بازي مي كنه.منبع من هم همون K1 هستش.

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
با ارز پوزش رم 3-0 یوونتوس

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

با ارز پوزش

رم 3-0 یوونتوس

تاپيك پيش بيني اينجا نيست.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
چه وضعیتی داره فروم پر از نا امیدی شما هرچقدر که دوست دارید نا امید باشید ولی یادتون نره ما یوونتوسیم نمیخوام بی منطق حرف بزنم ولی حالا که شما لج بازی میکنید دم از نا امیدی میزنید منم لج میکنم میگم: 100% رم را با اختلاف بیشتر از 3 گل میبریم زنده بد marco طرز فکرت حرف نداره

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
وقتی به بازی برگشت با اینتر دو سال پیش فکر میکنم،یا به بازی با رئال 2003 و یادم میاد که تو این جور بازیها هیچکس شانسی برای ما قائل نبودوهمه میگفتن یوونتوس محکوم به شکسته ولی بازیکنان دلیر یوونتوس با اراده مثال زدنیشون از این بازیها یه حماسه ساختن .به این امیدوارم میشم که اگه هیچکسو نداشته باشیم ولی بازم اینقدر قدرتمند هستیم که می تونیم هر تیمی رو شکست بدیم.به ترکیب تیم که نگاه میکنیم اسم دلپیرو ،بوفون،ندود،ترزگه و ... رو میبینیم که حتی اسمشون،فقط اسمشون لرزه به اندام بازیکنان مقابل میندازه. پس بازهم امیدوار میشیم که رم رو در زمین خودش له کنیم.چون نباید فراموش کنیم که ما یوونتوس هستیم با پشتوانه ای عظیم و افتخارات بیشمار با دلاورانی بی همتا،دیگران باید ازما بترسن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیزی که مارکوپولو ! (قاسم ) خوب بهش اشاره کرد اینه که.درسته یووه تیم قدرتمند سابق نیست.درسته مصدوم و محروم کم تجربه داره ! ولی تیم عجیبی شده !! به خاطر همین عجیب بودنشه که منم یه حسی بهم میگه رم رو می بریم !! آخه یه بار با همین بازیکنا 5 تا به رم زدیم ها ! اونم درست موقعی که از همه تیم ها می باختیم ! و یه تیم درپیت هم نتونستیم ببریم !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی