پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- وویچک شزنی - Tek

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
398 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

بهمن جان چو فردا شود فکر فردا کنیم!

الان چپ تیم سوراخه. رونالدو ذخیره نداره. هافبک پاسور نداریم بعد مثل پاراتیچی و داستان خرید دلیخت برای آینده بعد کیه لینی، بیایم برای آینده خرید کنیم؟

اون جا پاراتیچی برای خریدش توی فروم فحش خورد الان برای نخریدن هم مدیریت باید فحش بخوره؟ این استاندارد دوگانه نیست؟

• Aminvo, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3857 ارسال
  • LocationAhWaS
شتتتتتتت
این فکستنی دوساله فلجمون کرده الانم با موندنش باید حرص بخوریم
چرا اینو هیشکی نمیخرش خداااااا

تنها امیدمون اینه پرین برگرده یوو و جایگاه ثابتو از این چلغوز بگیره
  • tecra, D E L P I E R O, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

عملکردش در چند ماه گذشته برای منم ناامیدکننده بوده. اما فکر می‌کنم یووه در پست مدافع چپ، هافبک و مهاجم خیلی بیشتر نیاز به تقویت داره تا دروازه. الان اگر بخوایم یکی مثل دوناروما رو بخریم، هم باید با حقوق بالاش کنار بیایم و هم با پولی که به رایولا باید بدیم. شاید دوناروما در آینده به دروازه‌بان بزرگی تبدیل شه، اما از دیدِ من، تقویت تیم در سایر پست‌ها باید ترجیح داده شه. برای باقی دروازه‌بان‌های سطح بالا هم (حتی در صورتِ در دسترس بودن) باید هزینه‌ی قابل توجهی پرداخت شه.

پ.ن: این چیزی که گفتم  در مورد کاری بود که به نظرم  بهتره مدیران، در این شرایط و با  حضور شزنی، انجام بدن. حالا ناخرسندی بابت موندگاریِ شزنی و منجر شدنش به از دست رفتنِ دوناروما بحث دیگریه.

• El rey leon, Aminvo, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

عملکردش در چند ماه گذشته برای منم ناامیدکننده بوده. اما فکر می‌کنم یووه در پست مدافع چپ، هافبک و مهاجم خیلی بیشتر نیاز به تقویت داره تا دروازه. الان اگر بخوایم یکی مثل دوناروما رو بخریم، هم باید با حقوق بالاش کنار بیایم و هم با پولی که به رایولا باید بدیم. شاید دوناروما در آینده به دروازه‌بان بزرگی تبدیل شه، اما از دیدِ من، تقویت تیم در سایر پست‌ها باید ترجیح داده شه. برای باقی دروازه‌بان‌های سطح بالا هم (حتی در صورتِ در دسترس بودن) باید هزینه‌ی قابل توجهی پرداخت شه.

پ.ن: این چیزی که گفتم  در مورد کاری بود که به نظرم  بهتره مدیران، در این شرایط و با  حضور شزنی، انجام بدن. حالا ناخرسندی بابت موندگاریِ شزنی و منجر شدنش به از دست رفتنِ دوناروما بحث دیگریه.

مزایای خرید دوناروما: یه بازیکن جوان + فیکس تیم ملی ایتالیا + آینده دار که سال ها میتونه خیال آدمو از بابت یه پست راحت کنه و در آینده نزدیک بهترین دروازه بان جهان بشه، قیمت تقریبن مفت (نهایت 10 تا رایولا بگیره*)

معایب نخریدن: یه سوراخ دائم در یه پست داریم. حقوق وحشتناک بالا به دروازه بانی که در حد پولی که میگیره نیست و کاملن معمولیه. دو سال دیگه باید مثل وراتی بزنیم تو سرمون که چرا اون سال نخریدیمش. اون باز توجیح داشت که پیرلو پستش بازی میکرد اینو کجای دلمون بزاریم؟!

دو سال دیگه هم باید کاسه گدایی دستمون بگیریم تا یه تیم بزرگ دروازه بان دومشو بده به ما.

در مورد تقویت سایر پست ها: شما (منظور شخص شما @Gin نیستیا، کلیه :53: ) 1 بازیکن بهتر از ساندرو پیدا کن که مفت باشه و بشه خرید. اگه پیدا کردید اونوقت نخریدن دوناروما منطقیه. 3 ساله میخوان ساندرو رو رد کنن کسی بهتر با قیمت پایین نیست، والا نیست، بلا نیست. امسالم همین داستانه. 

---

آدم کلن زورش میاد یکی این وسط مفت خوری کنه و نفعی ببره. حتی به خودش گاهن نفع نمیرسونه که به یکی دیگه نفع نرسه، خواه اون نفر سوم لاشخور باشه چه نباشه. اگه میگفتن قیمت دوناروما 10 میلیونه احتمالن همه میگفتن واو مفته و باید بخریمش. ولی الان که 10 تا قراره بره جیب ایجنت همه شاکین. 

---

واقعن از این همه بی پولی و ستاره نخریدن خسته شدم :2:  :fp: دیگه حتی ستاره مجانی هم نمیتونیم بگیریم.

سال بعد هم دوباره خودمونو پاره کنیم لیگ بگیریم و یک چهارم لیگ قهرمانان حذف بشیم. امیدی به این تیم نیست و مهم هم نیست مربی کی باشه. با این اوصاف تیم پیشرفتی نمیکنه. 

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

^

@tecra  :53:

در مورد حقوق؛ موافقم که حقوق بالایی می‌گیره. اما همونطور که تو پستِ گذشته‌ام گفتم، فرض رو بر موندگاری شزنی گذاشتم. وگرنه که منم بدم نمیاد که بره و از حقوقش خلاص شیم. اشتباه رو اونجایی کردیم که قراردادی بلند مدت با حقوق بالا بستیم.

اما در مورد کیفیت شزنی؛ به نظرم نمی‌شه گفت پستِ موردنظرمونْ سوراخِ تیمه؛ از نقاط قوتمون هم نیست البته.

و اینکه به نظر می‌رسه که در مورد کیفیت ساندرو هم اختلاف دیدگاه داریم. ساندرو از نظر هجومی بسیار بسیار ضعیف شده؛ در واقع بیشتر شبیه یه مدافع وسط یا یه مدافع کناریِ کلاسیک شده که قرار نیست قسمتی از بار هجومی تیم بر دوشش باشه. در واقع به نظرم ساندرو برای تیمی که از مدافع کناریشْ انتظارِ مشارکت ِفعال در حرکات هجومی داشته (که تو فوتبال مدرن چنین انتظاری وجود داره)، ساندرو یه سوراخِ به تمام معناست و پرداخت هزینه برای خریدِ جایگزین به جاست (حتی اگر نتونیم ساندرو رو به فروش برسونیم). البته پیداست که این موضوع  برمی‌گرده به انتظاراتِ آلگری از مدافعِ چپش. شاید اصلا انتظار کار هجومی چندانی نداشته باشه.

و اینم بگم که در حالت کلی،  جذب دوناروما (حتی با وجود ایجنتش و احتمالِ عدم موندگاریِ طولانی مدتش در یووه) رو عالی می‌دونم. فقط فکر می‌کنم خریدِ یک هافبکِ قابلِ اتکا باید در اولویت باشه، حتی با وجود برخی نکاتی که بهشون اشاره کردی و منم باهاشون موافقم.

پی‌نوشت: امیدوارم شزنی طی فصل بعد کاری نکنه که بگم کاش اصلا بیخیال همه‌ی پست‌های دیگه می‌شدیم و فقط یه دروازه‌بان می‌خریدیم!  :fp:

• saeed-nedved, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
به نظرم اگه با پرین ادامه بدیم خیلی منطقی تر هست تا شزنی یا دوناروما!
  • eⁿzº, Pinturicchio, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

مزایای خرید دوناروما: یه بازیکن جوان + فیکس تیم ملی ایتالیا + آینده دار که سال ها میتونه خیال آدمو از بابت یه پست راحت کنه و در آینده نزدیک بهترین دروازه بان جهان بشه، قیمت تقریبن مفت (نهایت 10 تا رایولا بگیره*)

معایب نخریدن: یه سوراخ دائم در یه پست داریم. حقوق وحشتناک بالا به دروازه بانی که در حد پولی که میگیره نیست و کاملن معمولیه. دو سال دیگه باید مثل وراتی بزنیم تو سرمون که چرا اون سال نخریدیمش. اون باز توجیح داشت که پیرلو پستش بازی میکرد اینو کجای دلمون بزاریم؟!

دو سال دیگه هم باید کاسه گدایی دستمون بگیریم تا یه تیم بزرگ دروازه بان دومشو بده به ما.

در مورد تقویت سایر پست ها: شما (منظور شخص شما @Gin نیستیا، کلیه :53: ) 1 بازیکن بهتر از ساندرو پیدا کن که مفت باشه و بشه خرید. اگه پیدا کردید اونوقت نخریدن دوناروما منطقیه. 3 ساله میخوان ساندرو رو رد کنن کسی بهتر با قیمت پایین نیست، والا نیست، بلا نیست. امسالم همین داستانه. 

---

آدم کلن زورش میاد یکی این وسط مفت خوری کنه و نفعی ببره. حتی به خودش گاهن نفع نمیرسونه که به یکی دیگه نفع نرسه، خواه اون نفر سوم لاشخور باشه چه نباشه. اگه میگفتن قیمت دوناروما 10 میلیونه احتمالن همه میگفتن واو مفته و باید بخریمش. ولی الان که 10 تا قراره بره جیب ایجنت همه شاکین. 

---

واقعن از این همه بی پولی و ستاره نخریدن خسته شدم :2:  :fp: دیگه حتی ستاره مجانی هم نمیتونیم بگیریم.

سال بعد هم دوباره خودمونو پاره کنیم لیگ بگیریم و یک چهارم لیگ قهرمانان حذف بشیم. امیدی به این تیم نیست و مهم هم نیست مربی کی باشه. با این اوصاف تیم پیشرفتی نمیکنه. 

آخ جون تکرا پست داد می تونم تا دلم می خواد باهاش مخالفت کنم :1:  :1:  :1: 

1) رقیب  ارزون برای ساندرو می خوای؟ راه دور نمی رم. همین امرسون پالمیری و مارکوس آلونسو چلسی که صدبار تو خبرا اومده و چلسی میخواد فقط بدتشون برن که از شر حقوقشون راحت شه. از اون ور به دلیلی که نمی دونم رئال با اون همه قدرتش توی دفاع چپ (مارسلو و مندی) آلابا رو هم خریده. خب قطعا 3 تا مدافع چپ که نمی خوان و شاید بشه با قیمت خوب یه علاج برای دفاع چپ پیدا کرد. رابین گوزنس هم هست. بازم رقیب ارزون بگم؟ :nish: 

2) در مورد دوناروما؛ اولا رایولا 20 میلیون میگیره دوما حقوقی که میخواد حداقل 12 میلیون یوروئه که 5 میلیون بیشتر از شزنیه و هم رده کورتوا توی رده سوم گرونترین دروازبانها قرار میگیره (خدایی حقشه؟). این یعنی در 3 سال 35 میلیون یورو خرج برای پستی که نمیگم الان جزو پستهای برتر یووه ست اما حداقل در حد معمولی هستش. این در حالیه که یووه کل ژانویه دنبال یه ذخیره برای رونالدو بود و نتونست بخره، مدافعهای کنارش لنگ میزنه و یه سری بازیکن متوسط توی هافبک داره

در ضمن من به شخصه فصل اخیر یووه رو برای قضاوت بازیکن مدنظر قرار نمیدم. امسال خداوکیلی کی خوب بود که انتظار دارید شزنی خوب بوده باشه؟ منتها دروازبان اشتباه کنه بیشتر به چشم میاد. امیدوارم با اومدن الگری و حل شدن مسائل روحی روانی شزنی به کیفیت فصل آخر الگری برگرده که انصافا لایق جایگاه و حقوقش بود (وقتی کسپر اشمایکل و کپا همونقد میگیرن چرا شزنی توی اوج نگیره؟)

لطفا دست از سر این ایتالیایی بودن هم بردارید. یووه دیگه باید بیخیال ریشه ایتالیایی بشه و مثل بقیه تیم ها رو بیاره به بین المللی شدن . تیم های برتر اروپا رو ببینید:

بارسا رو کاکل مسی آرژانتینی میچرخه، رئال به بنزمای فرانسوی و کروس آلمانی و لوکا مودریچ کروات مینازه، اتلتیکو به سوارز اروگوئه ای، بایرن به لواندوفسکی لهستانی، PSG به نیمار برزیلی و ......

این چسبیدن به ریشه ها یه جاهایی سراسر ضرره. مثل اینجا

درسته که ارزش پیراهن یووه رو یه ایتالیایی بهتر می فهمه اما دنیا دیگه عوض شده. الان همین دوناروما ایتالیایی! مگه برای پول باشگاهی که توش بزرگ شد رو ترک نکرد؟ ارزش پیراهن میلان رو نمی دونست؟؟؟؟

لطفا یه دلیل بیارید که ایتالیایی بودن مزیته؟

• Aminvo, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
#DiMarzio :

آلگری کسی بود که به خرید دوناروما نه گفت.

اون شزنی رو جز ۴ دروازه‌بان برتر دنیا می‌دونه
  • El rey leon, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

@AliReZaZa

یه گفته‌ی تکراری رو هم مطرح کنم. ضمن احترام به نظر دوستان، به نظرم برخی نظراتی که تو فضاهای فارسی‌زبان می‌بینم واقعا منصفانه نیست. تا جایی که دیدم فرومِ juventuz و شبکه‌های اجتماعیِ دیگه تا چند ماه پیش پُر بود از ستایش از این دروازه‌بان. اما تو شبکه‌های قارسی زبان، با کوچکترین اشتباهی مورد حمله قرار می‌گرفت. در مواقعی حتی اشتباه خاصی هم درکار نبود. فکر کنم با این اوصاف دیگه نباید برامون عجیب باشه که کسی بیاد براش آرزوی مرگ بکنه  :fp: و بحث در موردش کیفیتش هم احتمالا چندان مفید نخواهد بود.

پ.ن: شخصا به هیچ وجه مدافعِ عملکردش در چند ماهِ اخیر نیستم و امیدوارم دوباره به فرم گذشته‌اش برگرده.

• El rey leon, Aminvo, AliReZaZa و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

آخ جون تکرا پست داد می تونم تا دلم می خواد باهاش مخالفت کنم :1:  :1:  :1: 

:1:  :1:  :53:  :6:  :39:  دلم برا کل کل تنگ شده بود. 

1) رقیب  ارزون برای ساندرو می خوای؟ راه دور نمی رم. همین امرسون پالمیری و مارکوس آلونسو چلسی که صدبار تو خبرا اومده و چلسی میخواد فقط بدتشون برن که از شر حقوقشون راحت شه. از اون ور به دلیلی که نمی دونم رئال با اون همه قدرتش توی دفاع چپ (مارسلو و مندی) آلابا رو هم خریده. خب قطعا 3 تا مدافع چپ که نمی خوان و شاید بشه با قیمت خوب یه علاج برای دفاع چپ پیدا کرد. رابین گوزنس هم هست. بازم رقیب ارزون بگم؟  :nish: 

2) در مورد دوناروما؛ اولا رایولا 20 میلیون میگیره دوما حقوقی که میخواد حداقل 12 میلیون یوروئه که 5 میلیون بیشتر از شزنیه و هم رده کورتوا توی رده سوم گرونترین دروازبانها قرار میگیره (خدایی حقشه؟). این یعنی در 3 سال 35 میلیون یورو خرج برای پستی که نمیگم الان جزو پستهای برتر یووه ست اما حداقل در حد معمولی هستش. این در حالیه که یووه کل ژانویه دنبال یه ذخیره برای رونالدو بود و نتونست بخره، مدافعهای کنارش لنگ میزنه و یه سری بازیکن متوسط توی هافبک داره

در ضمن من به شخصه فصل اخیر یووه رو برای قضاوت بازیکن مدنظر قرار نمیدم. امسال خداوکیلی کی خوب بود که انتظار دارید شزنی خوب بوده باشه؟ منتها دروازبان اشتباه کنه بیشتر به چشم میاد. امیدوارم با اومدن الگری و حل شدن مسائل روحی روانی شزنی به کیفیت فصل آخر الگری برگرده که انصافا لایق جایگاه و حقوقش بود (وقتی کسپر اشمایکل و کپا همونقد میگیرن چرا شزنی توی اوج نگیره؟)

لطفا دست از سر این ایتالیایی بودن هم بردارید. یووه دیگه باید بیخیال ریشه ایتالیایی بشه و مثل بقیه تیم ها رو بیاره به بین المللی شدن . تیم های برتر اروپا رو ببینید:

بارسا رو کاکل مسی آرژانتینی میچرخه، رئال به بنزمای فرانسوی و کروس آلمانی و لوکا مودریچ کروات مینازه، اتلتیکو به سوارز اروگوئه ای، بایرن به لواندوفسکی لهستانی، PSG به نیمار برزیلی و ......

این چسبیدن به ریشه ها یه جاهایی سراسر ضرره. مثل اینجا

درسته که ارزش پیراهن یووه رو یه ایتالیایی بهتر می فهمه اما دنیا دیگه عوض شده. الان همین دوناروما ایتالیایی! مگه برای پول باشگاهی که توش بزرگ شد رو ترک نکرد؟ ارزش پیراهن میلان رو نمی دونست؟؟؟؟

لطفا یه دلیل بیارید که ایتالیایی بودن مزیته؟

خب برادر من اگه آلونسو و پالمیری خوب بودن که چلسی دنبال فروششون نبود. ضمنن مگه نمیگی حقوق دوناروما بالاست. الان حقوق بالای یکی مثل پالمیری توجیح داره؟! باز دوناروما میشه گفت 2 سال دیگه میتونه بهترین پست خودش بشه ولی پالمیری؟ 

ساندرو از نظر دفاعی یه سر و گردن از هردوی اینا بهتره. ساندرو حمله ش شاید تعطیل شده باشه ولی از نظر دفاعی تو پست خودش جزو دو سه تای اوله. ثبات بسیار بالایی هم داشته. حمله ش خوب نیست چون سمت چپ تیم در این سال ها یا مانژو بوده یا رونالدویی که همش به وسط متمایله. کسیو نداشته که کمکش کنه. هافبک جلوش هم که متویدی بوده. در حالیکه زمان پوگبا عالی حمله میکرد. میخوام بگم میشه گاهی وقتا افت یه پست رو در سایر پست ها هم دید. البته منکر افت ساندرو هم نمیشه شد. 

حالا رایولا 10 تا بگیره یا 20 تا فرق زیادی برای خرید یه ستاره نمیکنه. پس فردا اگه قرار به فروش دوناروما بود میشد 5 برابرشو در آورد. و اینکه همیشه به بازیکن آزاد حقوق بالا میدن. مثال مفتخور تو تیم زیاد داریم، اسم نمیبرم، رمزی  :1:

اصن ما داریم راجع به چی حرف میزنیم؟! طرف داره می ره PSG ما اینجا داریم رو قبر خالی گریه میکنیم.

مارسلو تمام شده ست.. اگه خوب بود زیدان نمینداختش رو نیمکت. حمله ش 19 ولی دفاع 2. فکر میکنی مربیای محتاط ایتالیایی اینو قبول میکنن؟! 

در مورد گوزنس: اول اینکه مطمئن نیستم دفاع چپ بازی میکنه یا هافبک چپ. دوم اینکه مطمئنم دفاعش از ساندرو قوی تر نیست. سوم اینکه خب اینم هزینه خرید داره. چهارم اینکه اگرم بهتر از ساندرو باشه اونقدرا تاپ نیست. 

پنجم، در تیم حمله ای و تیمی آتالانتا همه در حمله به چشم میان و سوراخ ها و عملکرد های فردی کمتر به چشم میان.   :1:

منتظر پاسخ های کوبنده شما هستیم  :53:  :53:  :8:

• saeed-nedved, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1600 ارسال

"فلوس لا موجود"

هزینه خرید دوناروما بسیار زیاد خواهد بود برای یووه. فرض کنیم قیمت دو ناروما 20 میلیون یورو هست ( به جای هزینه رایولا)  و حقوق سالیانه 12 میلیون یورو، با احتساب سقف مالیات دوناروما حدود 140 میلیون یورو خرج داره، شزنی سالی 7 میلیون با احتساب سقف مالیات 70 میلیون یورو.  کاملا موافقم که تفاوت این هست که شاید 5 سال دیگه تیم مجبور باشه 70 میلیون هزینه خرید دروازبان جانشین بکنه و همون هزینه بشه، ولی فعلا یک پای شکسته داریم و با پای شکسته هم نمیشه تو مسابقات دو میدانی شرکت کرد. با این هزینه میشه لوکاتلی وحقوق یک دفاع را پرداخت کرد.  ناپولی همیشه بازیکنانی داره که علاقه زیادی به تمدید نکردن دارند و در حال حاضر elsied hysaj قراردادش تمام هست و میشه برای نیمکت سمت چپ گرفتش. پست اصلیش دفاع راست هست ولی سمت چپ هم بازی می کنه.  بازیکن همیشه مصدوم فوزی غلام هست که یکسال بیشتر قرارداد نداره و میشه با قیمت بسیار پایینی برای نیمکت جذبش کرد. از چلسی هم هر دو بازیکن برای نیمکت گزینه های جذابی هستند. آلونسو جذاب تر پالمیری هست و میشه با قیمت بسیار کمی جذبش کرد تا مشکل به صورت موقت حل بشه. 

ولی به نظر من جذاب ترین گزینه بنجامین مندی منچستر سیتی هست، یکسال بیشتر قرارداد نداره، بازیکن اصلی و گزینه اول گورادیولا برای پست چپ نیست. حتی شده  کانسلو را سمت چپ بازی بده ولی مندی روی نیمکت باشه. به تیم ملی فرانسه دعوت نشده و حضورش توی یک تیم دیگه به عنوان بازیکن اصلی می تونه انگیزه باشه برای حضور توی جام جهانی 2022. چند سال می تونه سمت چپ را بیمه کنه.  به خاطر فیزیک و سبک بازیش به نظرم خیلی زود با سری آ وفق پیدا می کنه. ولی گرفتنش از منچستر سیتی واقعا نیاز یک مدیر کاربلد هست. میشه بازیکن را وسوسه کرد به دلایل متعدد، ولی فکر نمی کنم در حال حاضر مدیری که شخصیت و کاراکتر این کارها را داشته باشه توی تیم داشته باشیم  :fp:

• eⁿzº, El rey leon, AliReZaZa و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

:1:  :1:  :53:  :6:  :39:  دلم برا کل کل تنگ شده بود. 

خب برادر من اگه آلونسو و پالمیری خوب بودن که چلسی دنبال فروششون نبود. ضمنن مگه نمیگی حقوق دوناروما بالاست. الان حقوق بالای یکی مثل پالمیری توجیح داره؟! باز دوناروما میشه گفت 2 سال دیگه میتونه بهترین پست خودش بشه ولی پالمیری؟ 

ساندرو از نظر دفاعی یه سر و گردن از هردوی اینا بهتره. ساندرو حمله ش شاید تعطیل شده باشه ولی از نظر دفاعی تو پست خودش جزو دو سه تای اوله. ثبات بسیار بالایی هم داشته. حمله ش خوب نیست چون سمت چپ تیم در این سال ها یا مانژو بوده یا رونالدویی که همش به وسط متمایله. کسیو نداشته که کمکش کنه. هافبک جلوش هم که متویدی بوده. در حالیکه زمان پوگبا عالی حمله میکرد. میخوام بگم میشه گاهی وقتا افت یه پست رو در سایر پست ها هم دید. البته منکر افت ساندرو هم نمیشه شد. 

حالا رایولا 10 تا بگیره یا 20 تا فرق زیادی برای خرید یه ستاره نمیکنه. پس فردا اگه قرار به فروش دوناروما بود میشد 5 برابرشو در آورد. و اینکه همیشه به بازیکن آزاد حقوق بالا میدن. مثال مفتخور تو تیم زیاد داریم، اسم نمیبرم، رمزی  :1:

اصن ما داریم راجع به چی حرف میزنیم؟! طرف داره می ره PSG ما اینجا داریم رو قبر خالی گریه میکنیم.

مارسلو تمام شده ست.. اگه خوب بود زیدان نمینداختش رو نیمکت. حمله ش 19 ولی دفاع 2. فکر میکنی مربیای محتاط ایتالیایی اینو قبول میکنن؟! 

در مورد گوزنس: اول اینکه مطمئن نیستم دفاع چپ بازی میکنه یا هافبک چپ. دوم اینکه مطمئنم دفاعش از ساندرو قوی تر نیست. سوم اینکه خب اینم هزینه خرید داره. چهارم اینکه اگرم بهتر از ساندرو باشه اونقدرا تاپ نیست. 

پنجم، در تیم حمله ای و تیمی آتالانتا همه در حمله به چشم میان و سوراخ ها و عملکرد های فردی کمتر به چشم میان.   :1:

منتظر پاسخ های کوبنده شما هستیم  :53:  :53:  :8:

شاید لازم بود من یه توضیح بدم قبل از پستم. از نظر من برای فیکس یووه بودن، ساندرو به اندازه ای که کارمون رو راه بندازه خوب هست. واقعا هم بازیکن خوبی توی اون پست توی کل بازار نمی بینم که قابل خرید باشه. یه آلابا بود که با علاقه شخصیش رفت رئال

کلا البته دفاع چپ جاییه که توی همه دنیا می لنگه و کلا بازیکن چپ پای تخصصی کم پیدا میشه. اکثر مدافع های چپ هم راست پاهایی بودن که به مرور پای چپشون رو تقویت کردن

الان هم توی بازار دفاع چپ خوب کیمیاست

من بیشتر نظرم به یه بازیکن ذخیره خوب برای ساندرو بود که یه جاهایی هم به چالش بکشتش و به نظرم پالمیری و آلونسو برای این قضیه مناسب هستن و صد درصد اولویت دارن برای نشستن روی نیمکت نسبت به نوابغی مثل فرابوتا

حرف امین هم کاملا درسته. از لحاظ مالی واقعا الان برای خرید لوکاتلی هم دست تیم بسته ست. پوگبا و غیره که بماند. شاید لازمه طرفدارا فاجعه کرونایی فوتبال اروپا رو باور کنن. الان فقط چاه نفت PSG و سیتی و چلسی میتونه خرج کن.

+ به نظرم سال دیگه هم ترکیب اصلیمون همینه. فقط باید روی نیمکت یکم تقویت بشیم توی پست دفاع چپ و مهاجم 

+گوزنس دفاع چپه

+ در مورد دوناروما حرفم همونه و البته منم باهات موافقم که راجع به بازیکن psg نباید صحبت کرد!

در مورد شزنی هم به نظرم دوستمون @Gin کاملا درست توضیح داده. اوصیکم به خوندن پستش بالای پست خودت :1: 

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

الان بازیکن بدتر از شزنی زیاده تو تیم اصلی، دلیلی نداره واسه دروازه بان هزینه کنیم وقتی خیلی از تیم ها بازیکنا و مربیشون رو حراج کردن. در ضمن بازیکنایی که با رایولا کار میکنن مطمینن چندین بار تیمشون رو عوض میکنن، پس باز هم یووه شانس بالایی داره در آینده واسه دوناروما هرچند متنفرم ازش!

• Aminvo, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
باورم نمیشه بازم قراره با شزنی ادامه بدیم :fp: کروبینی هم معلوم شد اینکاره نیست... چقدر نا امید شدم از فصل پیش رو... امیدوار بودم در آخرین لحظه نظرشون عوض بشه اما نشد...
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تو رو خدا برید گلی ک از اسلواکی خورد رو نگاه کنید...

خواهشا یکی منو از خواب بیدار کنه بگه اینا دروغه شزنی رفتنیه...
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

شزنی به اولین دروازه بان تاریخ یورو تبدیل شد که در این رقابت ها گل به خودی میزنه

• Orphée, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

داریم رکورد ها رو یکی پس از دیگری میشکونیم اولین رکورد مربوط به دمیرال دومین هم مربوط به شزنی

• Orphée, eⁿzº, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
این همون گلریه که آلیسون و بوفون رو نیمکت نشین کرد

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
#AdamDigby :

اولین بازی رقابت های اروپایی برای شزنی نفرین شده است . در اولین بازی یورو ۲۰۱۲ اخراج شد ، در اولین بازی یورو ۲۰۱۶ مصدوم شد و بقیه تورنمنت را از دست داد و در شروع رقابت های یورو ۲۰۲۰ هم این گل به خودی را به ثمر رساند .
  • saeed-nedved, eⁿzº, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3452 ارسال
واقعا فاجعه ست. به تنهایی میتونه سال دیگه رو بر باد بده
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی