پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آتزوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5760 پاسخ برای این موضوع

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

من نیمه ی دوم بازی رو دیدم. واقعا ایتالیا خوب و با برنامه بازی می کرد و اگه مهاجم هاش با دقت تر بودن می تونستیم با اختلاف بازی رو ببریم.

توی خط دفاعی هم کیه لینی خیلی خوب و سرحال بود. کاش بتونه فرمشو حفظ کنه و مصدوم نشه. پارسال تو نبودش خیلی ضربه خوردیم، امیدوارم امسال بتونیم تو یووه ازش استفاده کنیم.

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بالاخره یه تیم بزرگو بردیم 

ایتالیا خوب بازی کرد بخصوص نیم ساعت اول میتونستن چند تا گل به هلند بزنن که ضربه آخر رو خیلی بد زدند

امیدوارم زانیولو مصدومیت شدیدی نداشته باشه(لیاقت حضور توی یووه رو داره ، بازیکنه پا به توپیه و درجا بازی نمیکنه و از پا به توپ شدن نمیترسه)

هافبک ایتالیا خیلی خوب بود و اینکه روبروی هلند مالکیت بگیری فوق العاده است

مانچو خوب تیمی جمع کرده به نسبت اون ونتورای مجنون

بونوچی دو بار روبروی ممفیس جاموند، یکیشو جبران کرد ولی واقعا عجیب بود 

کیه زا در حد تیم ملی نیست و شاید نبود مهره اونو به تیم ملی میرسونه

دفاع چپمون اسپیناتزولا رو توی حمله خوب دیدم و توی دفاع هم حضور کیلینی براش کمک خوبی بود 

دفاع راستمون اصلا بازیکن خوبی نیست و در حد تیم ملی نیست ، توی همون اینتر هم ازبازیش خوشم نمیاد

• حامد, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
متاسفانه زانیولویی که خیلیا خوشحال بودن که زودتر از موعد مقرر تونسته به زمین برگرده دوباره از همون ناحیه ریسکی مصدوم شد. امیدوارم دمیرال که با زانیولو تو همون شب مصدوم شده بود عبرت بگیره و واسه برگشتن به زمین صبور تر باشه ...

کم نبودن بازیکنایی که بعد از برگشتن از مصدومیت رباط صلیبی بدتر از قبل از همون ناحیه مصدوم شدن و دیگه هیچوقت به سطح قبلشون برنگشتن؛ نمونه اش مارکو پیاتسای خودمون که دیگه بعیده تا اون حد قبل برگرده.
  • حامد, AliReZaZa, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
این ی پای دیگش بود ربطی ب مصدومیت قبلیش نداره...

البته در کل زندگی حرفه ای نداره ب عنوان ی استعداد زیادی حاشیه داره و انگار جدیدا سیگار هم میکشه!!

همچنان مایل ب خریدش هستم!
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

به نظرم دیگه احتمالش بسیار کمه که زانیولو تبدیل به ستاره (بیش ازیک بازیکن خوب) بشه؛  دوست داشتم اگر عوار رو نخریم سال دیگه بریم سراغش... ولی الان دیگه اصلا.

• mory, AliReZaZa, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

وقتی نظرات لوئیس فن خال در مورد مسابقه ی اخیر ایتالیا و هلند و تعریف و تمجید هاش از بازی ایتالیا رو خواندم به آینده ی این تیم بسیار امیدوار شدم .

فن خال که از متعصبین به فوتبال مالکانه و تهاجمی هست از تولد ایتالیایی متفاوت و مدرن سخن گفته .

به قول حضرت حافظ : بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم ...

• حامد, eⁿzº, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ایتالیا 6 - 0 مولداوی

بازی دوستانه بود اما برای حفظ اعتماد ب نفس و صعود در رنکینگ لازم بود و البته بازی کردن ذخیره ها... 2 بازی مهم با لهستان و هلند داریم اگه هر 2 رو بزنیم بیش از 90 درصد از راه صعود رو رفتیم... هلند با آوردن دی بوئر ب نظر تصمیم اشتباهی گرفته امشب تو بازی دوستانه ب مکزیک باختن.. البته باید دید تو بازیهای رسمی چطورن...
  • Orphée, mory, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

پیروزی خرق عادتی بود بخصوص اینکه عمیقاً در این بازی از سیستم چرخشی استفاده شد. اینکه ایتالیا سعی میکنه مثبت بازی کنه و فوتبال سالمی به نمایش بذاره قابل تقدیره ولی همچنان باید تیم رو توی یورو یا جام جهانی قضاوت کرد! + روبرتو مانچینی 15 بازی از 22 بازی اولش با ایتالیا رو بُرده ؛ 68 % و این یه رکورد بین تموم مربیای تاریخ آتزوری با حداقل 20 بازیه... #یقین

• حامد, Pinturicchio, GG.B1 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
لهستان 0 - 0 ایتالیا

همه چی بد بود مخصوصا ترکیب آقای مانچو! نمیدونم با وجود اسپیناتزولا چرا امرسون باید بازی کنه حتی دی لورنتزو نسبت ب فلورنتزی شایسته تر بود... کیه زا هم با اون گل خالی ک نزد مشت محکمی زد تو دهن من!

با این تساوی بدموقع دوباره باید هلندو بزنیم! هلندی ک امروز نبرد اگه هلندم نبریم ک بعیدم نیست باید منتظر صدرنشینی لهستان باشیم! همین لهستانم ما شاخ کردیم با نبردن این بازی...
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ایتالیا همیشه همینه(یووه هم دست کم نداره از اون .مورد داشتیم از گروه پرتو سلتیک روزنبرگ هم با بدبختی رفته بالا)

(یا از گروه بیلبائو روزنبرگ گالا با تفاضل و اینجور چیزا بالا رفته )

خاک ....

ضعیفترین وبیخودترین تیمها(جام 94 یا 82 یا مثلا اسلواک) رو شاخ میکنه تا گروههاش جذاب بشه :1: 

نمیدونم توی ایتالیا بهتر از این مهاجم تورینو نیست ؟

چقدر ضعیف و بی برنامه بودیم . مهاجم نوکی که گل نزنه مفتش گرونه

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
همون شد ک گفتم لهستان رفت صدر... حالم ب هم خورد از این بازی حوصله حرف زدن نیس :fp:
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

توقع داشتم ایتالیا هوشمندانه تر بازی کنه ...

به جز 20 دقیقه ی اول که میشه گفت آتزوری سوار بر بازی بود و چند تا موقعیت داشت در ادامه خیلی شلخته و بی نظم بود .

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مهاجمای ایتالیا و همچنین بازیکنان نفوذیش ضعف تکنیکی دارن

بخصوص مهاجما که بلد نیستند دریافت توپ داشته باشن و بعد توپ رو پاس بدن یا ضربه بزنن ، بلد نیستند با توپ بچرخند و حفظ توپ داشته باشن

- واقعا چرا کیه زا فیکسه و چرا کین نیست ؟

- حضور وراتی و اون اینتری  و جرجینیو همزمان مفید نیست

- دفاع راستمون در نفوذ مشکل داره

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ایتالیا 4 - 0 استونی

بازی ک الکی بود مثل بازی با مولداوی فقط واسه صعود تو رنکینگ فیفا این بازیارو ترتیب دادن. مهم بازی با لهستان و بوسنی هست ک حتما حتما باید بزنیم واسه صعود ب دور بعد. متاسفانه مانچینی و چندتا از بازیکنا کرونا گرفتن و شرایط سخت تر از قبل شده... این بازیکنایی ک امشب ب میدون رفتن اکثرا ب درد نخورن من جمله گریفو ک 2 گل هم زد! فقط لوکاتلی و باستونی و اورسولینی میشه بهشون امیدوار بود...
  • mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

وقتی نظرات لوئیس فن خال در مورد مسابقه ی اخیر ایتالیا و هلند و تعریف و تمجید هاش از بازی ایتالیا رو خواندم به آینده ی این تیم بسیار امیدوار شدم .

فن خال که از متعصبین به فوتبال مالکانه و تهاجمی هست از تولد ایتالیایی متفاوت و مدرن سخن گفته .

به قول حضرت حافظ : بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم ...

عزیز من فوتبال امروز 20 تا بازیکن خوبم کلا نداره ...همه دنبال پولن مث شغل نگا میکنن ...اتزوری اگرم بخواد کیفیتی ندارن بازیکناش اینترنت اینستاگرام مدلینگ نمیذاره چیزی یاد بگیرن ...فوتبال مرده 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ایتالیا 2 - 0 لهستان

برد عالی بود دم شزنی گرم ک 2 گل خورد :1: داور حداقل 2 تا پنالتی نگرفت اما بردیم ب هر حال... این اوانی از مانچینی بهتره! این بازی بهترین بازی تیم تو دور گروهی بود... الان فقط باید بوسنی رو بزنیم. بوسنی ک 2.0 ب ایران و 3.1 ب هلند باخته و بهترین بازیکنش ژکو رو نداره...
  • mory, Pinturicchio, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بوسنی 0 - 2 ایتالیا

تبریک بابت صعود آتزوری ب نیمه نهایی لیگ ملتها ! با وجود محدودیت ها خوب تونستیم بریم بالا... سه برد و سه تساوی بدون شکست... مانچو خوب تیمو جمع کرده بعد از اون ونتورا... بلوتی و براردی 2 گل فوق العاده زدن اما موقعیت های آسونتر رو نزدن! با اضافه شدن اسپیناتزولا و زانیولو بهترم میشیم... در آخر باید بگم اگه دروازه ها 8 متر بودن اینسینیه الان ب اندازه رونالدو تو کارنامه فوتبالیش گل داشت!
  • GioVanni Agnelli, Aminvo, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال

- منکر عملکرد مثبت و تاثیرگذاری ـه مانچو نمیشم

ولی اینکه با یک سری بازیکن متوسط در مقابل تیم های متوسط عملکرد متوسط/خوب داریم هنر نیست.

باید دید با همین بازیکن های متوسط در مقابل تیم های خوب چه عملکردی خواهیم داشت.

مثال کاری که کونته با آتزوری در مقابل اسپانیا و آلمان کرد.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

ExONfQ_XMAIs2CK2.jpg

ترکیب احتمالی آتزوری برای بازی پس فردا با ایرلند شمالی به نقل از #اسکای ؛ برنا روی نیمکته ولی ۳ بازیکن دیگۀ یوونتوس فیکس هستن. این ۱۰۰ اُمین بازی بونوچی برای ایتالیا هم هست و تبدیل میشه به یکی از ۸ بازیکنی که حداقل ۱۰۰ تا بازی برای آتزوری انجام دادن بعد از بوفون (۱۷۶) ، کاناوارو (۱۳۶) ، مالدینی (۱۲۶) ، ده روسی (۱۱۷) ، پیرلو (۱۱۶) ، زوف (۱۱۲) و کیه لینی (۱۰۵) ... گفته میشه مانچینی هم یکی از گزینه های یووه ست و تا الانم تمدید نکرده و فدراسیون تا ۲۰۲۴ بهش پیشنهاد و حقوقشم از ۲ میلیون به ۳ افزایش داده...

• حامد, mory, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ایتالیا 2 - 0 ایرلند شمالی

خب با برد شروع کردیم مرحله مقدماتی رو! 2 بازی بعدی هم زیاد سخت نیستن مقابل بلغارستان و لیتوانی. اما سوئیس احتمال زیاد اذیت میکنم ک البته حالا حالاها نیست اون بازی... ایرلند شمالی تیم بی مهره ای بود قرارم نبود کاری کنن اما ذهنیت بازیکنان و سرمربی آتزوری رو پسندیدم; تلاش برای زدن گل بعدی... اصلی ترین مشکل تیم نداشتن ی تمام کننده خوب هست. همین باعث میشه نشه ب قهرمانی چشم داشت کاش حداقل کین تو یورو پیش رو در حد بالوتلی 2012 کار کنه!
  • حامد, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی