پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فینال لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 1-4 رئال مادرید

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
253 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: فینال لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 1-4 رئال مادرید (45 کاربر رای داده است)

شانس قهرمانی یوونتوس در بازی فینال از نظر شما چقدر است

1. رای داده شد 0-40 % (6 رای [13.33%])

درصد آرا: 13.33%

2. 40-70 % (25 رای [55.56%])

درصد آرا: 55.56%

3. رای داده شد 70-100 % (14 رای [31.11%])

درصد آرا: 31.11%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

9/3/96

ناواس : با اسطوره ام دیدار خواهم کرد 

9/3/96 

بونوچی هم چنان در رادار سیتی و رئال

9/3/96

روانلی :  بوفون اسطوره است بازیکنان یووه مهم ترین بازی تاریخ و عمرشان را خواهند داشت رونالدو بهترین بازیکن جهان است  توپ طلا حق بوفون 

9/3/96/

بوفون : مسال نزدیکترین سال ب رسیدن ب رویای  همیشگیمان اس

9/3/96

مونتلا : بلوتی و موراتا را میخواهم .....طرفدار یوونتوس خواهم بود

9/3/96

detox1_2800975a-large.jpg

زیدان بلافاصله بعد از فینال به پالاس مورنو در نزدیکی تورین میرود این مکان که اکثر افراد مشهور برای آب درمانی به انجا میروند شهرت دارد و مکانی تفریحی است ....ب گفته زیدان فشار و استرس مربیگری اورا ب این تصمیم وا داشت ....ای ن تصمیم با کمک پزشک شخصی اش گرفته شد

• Orphée, mory, Delle Alpi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

منم هیچ استرسی ندارم. انقدر به تیمم ایمان دارم که بدونم با یه بازی مستحکم دیگه پیروز میشیم و اینفدعه آخر بازی بهمون جام رو می دن. یوونتوس بعد از بازی با فیورنتینا انقدر خوب شده که حتی شانس و احیانا داوری هم نمی تونه جلوش رو بگیره. این بازی برای ماست فقط کافیه یه بار دیگه بازی های فوق العاده و مستحکم تیم رو جلوی 2 تا تیم خیلی خوب مثل بارسا و موناکو ببینید تا شنبه با خیالی راحت بشینید پای بازی. رعال بدون هیچ شکی این فصل فوتبال ضعیف تری نسبت به بارسا و موناکو انجام داده و تنها دلیل موفقیت هاش تا اینجا نیمکت قویش ( که تو تک بازی نمی تونه به کمکشون بیاد )  و تا حدی داوری بوده. یادمون نره خیلی هامون از خدامون بود تو مراحل قبلی جای بارسا و بایرن به رعال بخوریم پس الان باید خوشحال باشیم که به جای بایرن یا بارسا، قراره با تیمی مثل رعال تو فینال بازی کنیم تیمی که خیلی راحت میشه آنالیز و متوقفش کرد. بازم تکرار میکنم این بازی رو می بریم با قدرت و مستحکم هم می بریم ....

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

گفته میشه سیستم همون 4-2-3-1 که دنی الوز وینگره اما وقتی توپ دست ریال باشه میشه 3-5-2 با حضور بارزالی 

• Orphée, mory, Delle Alpi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

هر چی باشی رئال تیمیه که همیشه قوی بوده و مخصوصاً تو این فصل قهرمان لالیگا در حضور بارسلون، اتلتیکومادرید و سویا شده، این نشون میده که یووه کاری راحتی نداره

هر چند یووه تو اوج خودش به راحتی میتونه ببره، ولی آیا بعد گرفتن دو جام  پشت سر هم، عطش تیم کم نشده؟ و آیا تیم الان تو اوجه؟

جواب این سوالا فقط و فقط در زمان بازی مشخص میشه

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

78146884260334462849.jpg

• mory, Delle Alpi, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

فینال این فصل یکی از معتبرترین فینال های تاریخ لیگ قهرمانان هست چون رئال مادرید و یوونتوس روی هم دیگه با احتساب این فینال 15+9=24 بار به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کردن و تا به حال در فینال لیگ قهرمانان همچین اتفاقی نیافتاده ...

فیناله خیلی کلاسیکه ازین جهت که خیلی خیلی بعید به نظر میرسه و کم پیش میاد که هوادارای رئال و یووه بخوان همدیگه رو بی اصالت و بی ریشه معرفی کنن ... هم بازیکنا هم مربیا و هم هوادارای 2 تیم به جایگاه تیم مقابل واقف هستن. دیدن همچین بازی هایی همیشه لذت بخشه ...

خیلی مسائل تو نتیجه ی دیدار فینال تاثیر داره ... مسائل تاکتیکی، استراتژی ها، مسائل روانی، داوری، شانس، آمادگی بازیکنا و ...

چیزی که اول از همه خیلی در مورد صحبت میشه مسائل روانیه ... رئال مادرید هر 5 فینال اخیر خودش در لیگ قهرمانان رو برده و ما هر 4 فینال آخر رو باختیم ... رئال همیشه تو فینال ها دست بالا رو داشته و با تحکم بیشتری بازی می کنه و خب همیشه هم برتر بوده و در عوض ما یه مقداری با ترس و لرز همیشه در فینالای اخیر بازی کردیم هم جلوی میلان هم جلوی بارسا ... ازین جهت یه کم فشار منفی روی تیم ماست.

ولی خب این همه چیز نیست. تو بازی های رو در روی اخیر تا جایی که همه یادمون میاد رئال جلوی یووه بازنده بوده و حذف شده ... بازیکن ها و کلا تیم آرامش بهتری جلوی رئال داره تا تیم هایی مثل بارسلونا و بایرن مونیخ.شاید اگه الان فینال جلوی بایرن مونیخ بود بازم اون ترس و اضطراب تو مصاحبه های همه نمایان می بود ولی همینکه جلوی رئال بازی داریم یه کم آرامش و اعتماد به نفس رو میشه تو چهره ها و تمرینات و مصاحبه های این چند روز آلگری و بازیکنا حس کرد.

میخوام بگم خیلی این مسائل روانی در مورد سابقه ی بازی های رو در رو یا سابقه ی برد و بخت ها تو فینال ها اثر مستقیم رو کارکرد 2 تیم ندارن. بازیکن ها خیلی حرفه ای هستن. بازیکنای ما تجربه ی بازی های بزرگ رو دارن و شاید مسائلی غیر از اون سابقه ی بازی های قبلی مهم باشه که بنظرم جزئیات اتفاقات بازی تو دقایق مختلف بازیه ... از مسائل روانی بازی مثل 2 سال پیش خیلی نگران نیستم. رئال جوری بوده که حتی با ضعیف ترین یوونتوس هم از پسش برآمدیم. جزئیات ریزتری نسبت به مسائل روحی و روانی تعیین کننده است ... امیدوارم تو اونا تمرکز داشته باشیم و کار خودمون رو انجام بدیم...

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
2-0 بازی را خواهیم برد
یکی از گلها رو دنی میزنه
رئال هم یه اخراجی میده
گل اول رو هم توی ربع ساعت اول میزنیم
#پیشگویی
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

- توتو از 50 ژورنالیست از 33 کشور مختلف و 3 قارۀ متفاوت نظرسنجی کرده و 70 % شون پیروزی یووه رو پیش بینی کردن!

- هیچ بازیکنی در تاریخ به اندازۀ دنی آلوز، پیروزی برابر رئال نیاورده! (22 برد از 41 بازی!)

- رئال فقط در یکی از 7 دیدار اروپایی اخیرش برابر یووه برنده بوده (2 تساوی و 4 باخت)...

- آلگری گفته تو فینال ل.ق 1996 که یووه قهرمان شد تو ورزشگاه بوده! (متریال برا خرافاتیون : تو اون فینال لباس دوممون - آبی- رو پوشیده بودیم!)

• GioVanni Agnelli, mory, Delle Alpi و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

چشم امید همه تیم ها تو اروپا به ما هست که اجازه ندیم  رئال از عنوانش دفاع کنه و دست نیافتنی بشه

امیدوارم سربلند بیرون بیایم

از لحاظ ترکیب اصلی چیزی از رئال کم نداریم ولی ذخیره ها تفاوت بسیار بالاست و نقطه قوت رئال اینجاست و باید کارو تو همون 90 دقیقه تموم کنیم

در اکثر مسابقات این فصل که با ترکیب اصلی رفتیم تو همون اول نتیجه را گرفتیم و به مشکل نخوردیم اگر هم نتیجه نگرفتیم در نیمه دوم بازیکن تاثیر گزاری واسه تغییر نداشتیم که بیاریم تو

تعویض ما واسه تغییر جریان بازی اگه به مشکل بخوریم لمینا خواهد بود یا رینکون :fp:  ولی اونا موراتا ، بیل ، اسنسیو و... خواهد بود 

پس باید همون اول بازی را بگیریم بدست و واسه تموم کردن کار تا دقیقه 70 بریم تو چون اگه  از 70 گذشت دیگه کار برا ما با توجه به نیمکت ها خیلی خیلی سخت میشه

• Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دیگه هیییییچوقت ب این اندازه برای سی ال مشتاق نخواهم بود قطعا... احتمالا این احساس مشترکی بین تمام طرفداران یوونتوسه... امیدوارم بازیکنا اینو درک کنن.
  • mory, Delle Alpi, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
قطعا میتونه حساس ترین بازی باشه که توی عمرم میبینم، روی فینال 2015 انقدر حساس نبودم، اما این یکی فرق داره، وقتی بازی تموم میشه فقط دو حالت داریم
یا قهرمانیم و یا هیچ
اصلا دلم نمیخواد دوباره هیچ باشیم
  • mory, Delle Alpi, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

رعال بدون هیچ شکی این فصل فوتبال ضعیف تری نسبت به بارسا و موناکو انجام داده و تنها دلیل موفقیت هاش تا اینجا نیمکت قویش ( که تو تک بازی نمی تونه به کمکشون بیاد )  و تا حدی داوری بوده. یادمون نره خیلی هامون از خدامون بود تو مراحل قبلی جای بارسا و بایرن به رعال بخوریم پس الان باید خوشحال باشیم که به جای بایرن یا بارسا، قراره با تیمی مثل رعال تو فینال بازی کنیم تیمی که خیلی راحت میشه آنالیز و متوقفش کرد. بازم تکرار میکنم این بازی رو می بریم با قدرت و مستحکم هم می بریم ....

چه طور نمی تونه به کمکشون بیاد؟

دقیقه ی 60 به بعد که بیل و بنزما و مودریچ خسته شدن جاشون ایسکو و موراتا و کواچیچ میان!(بعنوان مثال میگم)

ولی توی تیم ما اگه هیگواین مصدوم بشه حتی براش جانشین هم نداریم!

خب این نیمکت قوی اونا و ضعیف ما بکارشون نمیاد و به ضرر ما نیست؟!(عجب جمله بندی ای :fp: )

توی مراحل قبل فکر می کنم به این خاطر همه از خوردن به رئال استقبال می کردن که توی همون مراحل در گذشته حسابی از خجالتشون در اومده بودیم ولی توی این مرحله،یعنی فینال،داستان کاملا متفاوته

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
اگه میتونستم انتخاب کنم که فینال رو با رئال باشیم یا بایرن، قطعا انتخاب من رئال بود
2-0
گل دنی
  • Delle Alpi, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
ب نظرم جل
ریال نباید دفاعی بازی کرد و ب قکر ضد حمله بودد... باید جلو افتاد و بعد دفاع ضد حمله.... این ترکیبی هست الوز تنهاست نمیپسندم.. با کواد بهتریم
  • tecra, Georgia , F A R SH A D J U V E و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

چه دلی دارید اینجا نظر میزارید و تحلیل می کنید.. خبرای بازی فینال و تاکتیک و نبردها رو میخونم سریع تپش قلب می گیرم..  :fp: سعی میکنم کمتر این چند روز اینجا بیام و هواسمو پرت کنم.. 

لعنت به این استرس.. اگه ببریم که هیچ، ولی اگه ببازیم ایندفعه خیلی چیزا رو باختیم  :22:  :fp:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

9/3/96 

کروس نوزدهمین فینالش را در مرز 28 سالگی در راه دارد

9/3/96  

نامزدرونالدو دو قلو باردار است

9/3/96

زیدان با خامس وداع کرد .خامس در راه لیگ ایتالیا

9/3/6

ونتورا : مالدینی به نیمکت تیم ملی میاید شانس رئال و یووه برابر است

کافو : نبرد مارسلو و الوز عالی است

9/3/96 

برلوسکونی :   فورتزا یووه .....در خانه با خانواده ام طرفدار یووه خواهیم بود

8/2/85  ادرسون دروازبان پرتغالی من سیتی رکورد نقل و انتقالات بوفون را شکست

9/3/96  موراتا : قبل از فینال تصمیمم را میگیرم ....ایتالیا را دوست دارم اما یووه من را نخواست 

9/3/96

میاتوویچ : خط حمله رئال دفاع یوونتوس را شوکه خواهد کرد

9//96

تیم قهرمان پاداش 80 میلیون یورویی دریافت خواهد کرد

9/3/96 

بیل :

من امادگی کامل ندارم

9/3/96 

وضعیت کارواخال نامشخص ....دنیلو در دسترس تر است

10/3/96

7vq_capture.jpg

مارکا : رونالدو  میخواهیم اولین تیمی باشیم که دو سال پیاپی برنده جام اروپایی شده

2ul1_capture2_thumb.jpg

آس 10 خرداد:  نمیتوانم 90 دقیقه بازی کنم .....

کواچیچ : دیبالا هیگواین مانجوکیچ  بهترین های یوونتوس اند 

راموس : 80 درصد برنده ایم  هیگواین از من جدا نخواهد شد

کیلینی : تاجایی که میتوانیم توپ را دور از دروازه نگه میداریم

chre_photo_2017-05-29_15-16-31_0_thumb.j

امسون :  من یووه را میخواستم اما باشگاه من را ب رئال فروخت 

گاتزا دلا اسپورت: یووه شایسته تقدیر است این راه طولانی بوده 12 مسابقه تا کاردیف طی شده

• mory, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

چه طور نمی تونه به کمکشون بیاد؟

دقیقه ی 60 به بعد که بیل و بنزما و مودریچ خسته شدن جاشون ایسکو و موراتا و کواچیچ میان!(بعنوان مثال میگم)

ولی توی تیم ما اگه هیگواین مصدوم بشه حتی براش جانشین هم نداریم!

اول یه چیزی بگم در مورد مصدومیت. مصدومیت یه بازیکن می تونه برای هر دو تیم پیش بیاد. شما میگی ایگوایین مصدوم بشه منم الان می گم شما فکر کن اونور ناواس یا کارواخال یا مارسلو مصدوم بشن ! مصدومیت بازیکن اونم بازیکنی که جانشین نداره یا جانشینش تعریف چندانی نداره، جزء اتفاقای فوتبالی ای هستش که هیچ کاری نمی شه در موردش کرد و فقط باید گفت " ای تف تو این شانس " :1:

منظور من از حرف این بود که رعال الان رو نیمکتش شاید 5 تا بازیکن خوب داشته باشه، ولی خونه پرش از 3 تاش می تونه استفاده کنه. دقیقا همون تعدادی که ما می تونیم استفاده کنیم و به همین تعداد هم بازیکن خوب روی نیمکت که در جریان بازی بهشون نیاز داشته باشیم داریم. کوادرادو، مارکیزیو و بن عطیه رو من از همین الان بالای 90 درصد تعویضی های تیم می دونم مگر اینکه اون اتفاقای فوتبالی باعث بشن کسایی مثل لمینا یا آساموآ وارد زمین بشن ( :fp: ).  نیمکت خوب وقتی خیلی به درد می خوره که بازی های رفت و برگشتی باشن و یه تیم می تونه با تکیه بر بازیکنای خوب تعویضی تو 2 تا بازی 4 بار سیستم و روش بازیش رو عوض کنه ! اما تو تک بازی خونه پرش می تونه 2 بار روش بازی تیمش رو با تعویضاش سوییچ کنه دقیقا به همون تعدادی که تیم حریفش می تونه.

یه مسئله دیگه هم هست اونم اینه که یوونتوس اصولا تیمی نیست که به تعویضاش تکیه بکنه. یعنی یوونتوس این فصل تو بازی های بزرگ خیلی خیلی خیلی کم پیش اومده که برای تغییر روندِ بازی برای نتیجه گرفتن تعویض کرده باشه. یوونتوس به لطف هوش بالای مربیش و سیستم فوق العادش ( که می تونه تو 1 بازی 3 بار تغییر کنه اونم بدون تغییر مهره ها !! ) همیشه با همون تیم اصلیش کار رو تکوم کرده و وقتی نتیجه رو گرفته، از تعویضی هایی که لزوما هم نباید فوق العاده باشن برای حفظ نتیجه استفاده کرده و نتیجه هم گرفته ! مثلا تو همین فینال اگه ما 1-0 از رعال جلو باشیم رینکون می تونه بیاد توی زمین و با خراب کردن بازی حریف، اثر به مراتب بیشتری از تعویضی رعال که مثلا یکی مثل ایسکو باشه بزاره ! همونقدر که رعال می تونه روی نیمکتش مانورو بده، ما می تونیم توی زمینمون مانورو بدیم. یعنی رعال نمی تونه توی زمین بازی یهو سیستمش رو به کلی عوض کنه چون بازیکناش این خاصیت رو ندارن و تجربه ی مربیش در اون حد نیست اما یوونتوس می تونه 1-3-2-4 بازی رو شروع کنه، 2-5-3 ادامش بده و آخر 2-1-3-4 یا 3-3-4 تمومش کنه ! واس همینه که فکر میکنم نیمکت رعال زیاد نمی تونه تو این بازیِ خاص جلوی یوونتوس به کمکش بیاد چون هر تعویض اونا برای تغییر بازی، می تونه با یه تغییر سیستم برای ما همراه بشه. مگر اینکه اون مصدومیتی که شما خودت گفتی و منم تو پاراگراف اول بهش اشاره کردم اتفاق بیفته و ما زبونم لال مجبور بشیم بگیم " ای تف تو این شانس " :1:

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

- بعد از ایتالیا- آلمان و ایتالیا-فرانسه جام جهانی 2006، فکر می کنم این بازی بیشترین استرس رو به من وارد کرده تا الان که البته روز به روز داره بیشتر میشه.

حتی برای فینال 2003 هم اینقدر استرس نداشتم و یا 2015.

فقط یه مسئله مهم اینجاست که درواقع پای شخصیت یووه درمیونه ! یووه اگه این فینال رو هم ببازه عملا به یک شخصیت بازنده در فینال ها تبدیل میشه و این خیلی بده.

باخت و برد در این بازی ارتباط کاملا مستقیمی با ادامه روند رو به رشد یووه خواهد داشت به نظرم.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

به نقل از روزنامه گاردین 

aul7_capture4.jpg

nqea_capture.png

سه ماه قبل اکثر طرفداران فوتبال و حتی یوونتوسی ها میخواستند اورا نادیده بگیرند  زیرا او در لیگ ایتالیا جز مصدومیت سنگین و بحث با برخی از افراد کارد یوونتوس سهمی و اسمی از الوز بارسلونا را نداشت اما الگری در کنفرانس مطبوعاتی گفته بود ما به مشکلات لبخند میزنیم و آن را حل و فصل میکنیم الوز بعد از رسیدن ب تورین بلافاصلهه با جی جی بوفون و الگری دیدار کرد و انها به او گفتند که ما برای رسیدن به کاردیف تورا به اینجا آوردیم  و همان کسانی که از الوز به عنوان یک دفاع تمام شده حرف میزدند جوابشان را در بازی  یوونتوس در مقابل موناکو ئدر نیمه نهایی لیگ قهرمانان و بازی فینال  کوپا ایتالیا مقابل لاتزیو گرفتند حالا مشخص شد که الوز با یوونتوس ته تنها   مسیر درستی را طی میکند بلکه همچنان در این سن رو به پیشرفت است 

پیش تر یوونتوس فینال برلین را از دست داده که دنی الوز در تیم دیگری بود حالا ارزش های او را در فینال خواهیم دید

در آن طرف زمین بازی در کاردیف تیمی به مانند رئال مادرید حضور دارد که مارسلو دقیقا روبروی دنی الوز بازی خواهد کرد انها چندی پیش در الکلاسیکو باختند اما همه میدتاننند که او با قهرمان المان چه کار کرد  مارسلو  در این سیستم جدید زیدان به ماننند بال های یک عقاب در حال نمایش و درخشش است این دو هم وطن در روز شنبه در  کاردیف انها دوباره همدیگر را ملاقات خواهند کرد و رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت وقتی از الوز پرسیدند کدام یک بهتر هستید او گفت که بهتر است از بازی فینال لذت ببرید و به دنبال چیزهای جزیی نباشبد حال در این رقابت زیبا  از بهتین تیم های اروپا خواهیم دید چ کسی برتر است 

زیدان اخیرا گفته بود هر تیمی که این مسیر را طی کرده و روشی که با آن بازی میکند شخصیت خود را نشانمیدهد و یوونتوس و رئال با شخصیت ترین تیم های امسال اروپا بودند  و مارسلو در یک دهه بودنش در مادرید نشان داد که چقدر در مسیر درستی قرار دارد و الوز هم گفته بود که قهرمانی من در سال 2015 در برلین انگار همین دیروز بود و حالا میخواهم با یوونتوس تاریخ سازی کنم 

رئال با دفاع های کناری خود مهمترین نقش را داشته و یوونتوس با الوز انعطاف تاکتیکی بیشتری داشته    میدان کاردیف نبرد مارسلو و الوز است 

همه چیز مهیاست تا ب دیدن چنین نبردی بنشینیم

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

دیگه نوبتی هم باشه نوبت یووست که قهرمان بشه

امسال واقعا تیم بهتری بودیم و بدون حرف و حدیث اومدیم بالا یک نسل از بازیکن های یووه هم هستند که لایق این قهرمانی هستند

به نظرم از لحاظ فنی بازی متوازنی خواهد بود و تیمی برنده میشه که از اتفاقات بازی استفاده را ببره

امیدوارم که فینال قشنگی را با برد یووه ببینیم

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی