پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری-یوونتوس(هفته دوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
86 پاسخ برای این موضوع

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
امروز حال کردم خدایش ولی نیمه اول داشت قلبم می ایستاد.ولی اخر بازی حال کردم. :D :D

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
قربون الکس . گلزنی هاشو شروع کرد.یه پیروزی شیرین با طعم گل الکس سری آ داره مقهور قدرت یووه میشه.حتی داورهم حریف سربازان تورین نشد. هر کی بخواد جلوما قلدری کنه شاخشو میشکنیم. با این بازیهایی که یووه میکنه دیگه همه حالیشون میشه که اسکودتوی واقعی رو کی برده و علامتش باید رو سینه کی باشه.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
زبینا هم از حرکتی کرد خطای واقعا بی مورد که اصلا نیاز نبود خطا کنه و بعد انقدر به داور عتراض کرد که اخراج شد واقعا کامرونزی یوونتوس را نجات داد جدول سری آ JUVENTUS 6 2 0 0 8 3 ROMA 6 2 0 0 5 0 ATALANTA 4 1 1 0 3 1 INTER 4 1 1 0 3 1 NAPOLI 3 1 0 1 5 2 MILAN 3 1 0 0 3 0 FIORENTINA 3 1 0 0 3 1 CAGLIARI 3 1 0 1 4 3 SAMPDORIA 3 1 0 0 2 1 PALERMO 3 1 0 1 4 4 TORINO 2 0 2 0 4 4 REGGINA 2 0 2 0 3 3 CATANIA 2 0 2 0 2 2 LAZIO 1 0 1 0 2 2 PARMA 1 0 1 1 2 4 GENOA 1 0 1 1 0 3 UDINESE 1 0 1 1 1 6 EMPOLI 0 0 0 2 1 5 SIENA 0 0 0 2 1 5 LIVORNO 0 0 0 2 3 9

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم نمرات بازیکنان یوونتوس در این دیدار بوفون 7 - زبینا 3 - اندراده 6 - کریشیتو 5 - لگروتالیه 5 - کیه لینی 6 - حسن 5.5 - کامورانزی 8 - المیرون 5 - زانتی 6 - ندود 6 - ترزگه 7 - دل پیرو 6

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ولی بچه ها نسبت به 2 بازی قبلی تا حدودی ضعیف تر بودیم البته هر چند مهم نتیجه بود اما خداییش خط دفاعی خیلی مشکل داره بوفون هم مثل گذشته نیست کریشیتو واقعا بد بود اصلا در حد و اندازه های خودشون نبودند

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ما فقط نتیجه رو بردیم وگرنه از نظر کیفیت بازی اصلا خوب نبودیم ... ولی الکس هم خیلی بد بودش اون دروازه خالی که از پشت 6 قدم بدون مزاحم زد بیرون سند حرف منه ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من تازه رسيدم واقعا خوشحالم از نتيجه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
یکی بگه زبینا دقیقا چی کار کرد؟؟؟

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
يه غلطي كرد كه بايد از يوونتوس اخراج بشه مرتيكه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در یک ضربه ایستگاهی یکی از بازیکنان کالیاری را با دست گرفت و داور هم سخت گیرانه پنالتی گرفت و بعد بیش از حد به داور اعتراض کرد و اخراج شد

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اين كا رو هم در بازي با پارما انجام داد و باغث شد يم پنالتي بگيره داور

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی داره وحشیانه بازی میکنه این زبینا ! یه پاس گل رو کامورانزی خیلی خیلی قشنگ داد.توی اخبار دیدم ! فکر کنم ستاره های بازی کامورانزی و ترزگه بودند. بوفون یه پنالتی رو تقریبا گرفت ! ولی آؤوم رفت توی گل ! به نظر میاد تیم رانیری هم خوب گل می خوره هم خوب گل میزنه !!

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر من گلهايي كه يوونتوس ميخوره اصلا تقصير رانيري نيست يه مروري به اين گلهاي 3 بازي كه خورديم بكنيم هفته ي اول ليگ ورزشگاه تورين يوونتوس ليوورنو نتيجه بازي 5-1 به سود يوونتوس گلي كه خورديم خيلي حرفه اي زده شد به نظر من و تقصير هيچكس نبود ********************************************************* بازي كوپا ايتاليا يوونتوس پارما نتيجه بازي 3-1 به سود يوونتوس گلي كه خورديم از روي نقطه ي پنالتي بود *************************************** بازي هفته دوم ليگ يوونتوس كالياري نتيجه بازي 3-2 به سود يوونتوس هر دو گل از روي نقطه ي پنالتي ************************************* به نظر شما كدومشون تقصير رانيري هستش؟

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ولی ما خوب گل میخوریم و اگر فکری واسش نکنیم بعدا گرون برای یوو تمام خواهد شد الکس که ضربه گل شده کامو رو زد ترزگول هم فقط با شم گلزنیش گل زد و ...

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ما فقط نباید مفت پنالتی بدیم ... ولی بازی یه صحنه جالب داشت که بازیکن کالیاری میخواست کاشته بزنه بعد به خودش پاس داد !!! و فکر کنم خون به مغزش نرسیده بود

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اره دفامون ضعف داره باید حل بشه یه دفاع مثل فرناندو میرا داشتیم دیگه همه چی حل بود

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

ولی بازی یه صحنه جالب داشت که بازیکن کالیاری میخواست کاشته بزنه بعد به خودش پاس داد !!! و فکر کنم خون به مغزش نرسیده بود

واقعا بابك دمت گرم يك تيكه باحال انداختي كلي خنديدم ;D ;D ;D :D :D :D :D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
كريشيتو خيلي بد بازي كرد هرچقدر آندراده خوب بود ولي كريشيتو نمي تونست خودش رو باهاش هماهنگ كنه ديروز خيلي ونبال يه كلمه مي گشتم كه بازي بد ندود رو نشون بده ولي بازم دلم نمياد بگم افتضاح بود ولي خدايي خيلي بد بازي كرد همينطور آلميرون اصلا ً خط هافبك تا قبل از ورود كامورانزي به استثناء زانتي در تعطيلات به سر مي برد بوفون هم ديگه كم كم داره همون جي جي خودمون ميشه ديروز عالي بود و به عنوان بهترين بازيكن زمين انتخاب شد فقط خدا كنه كميته داوران ايتاليا يه گوش مالي به اين زبينا بده من با 1 سال محروميت موافقم بابا هيچ مربي اي كه از اين اشرف مخلوقات دل نمي كنن بزارين يكي ديگه ازمون بگيردش خدا كنه توي راهروي رختكن يكي رو كشته باشه

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
به نظر دفاع بد بازی کرد.کالیاری تمام توپ ارسال تو محوطه یووه سر میزند.دفاع محکم بازی کن.شماره10 کالیاری راحت دریبل میزد.اگه اشتباه نکنم foggia

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولي نظر من اينه كه بد بودن خط هافبك باعث مي شد به خط دفاع فشاري بيش از حد معمول بياد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی