پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری-یوونتوس(هفته دوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
86 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یکشنبه 11 شهریور1386 (ساعت 16:30 به وقت تهران)
هفته دوم سری آ ایتالیا
کالیاری یوونتوس(ورزشگاه سنت الیا)
تصویر
داور:پالو تجلیونتو
تصویر
یوونتوس قبل از این بازی 7 شهریور در مسابقات کوپا ایتالیا با پارما مسابقه دارد
سایر مسابقات هفته دوم سری آ ایتالیا
شنبه 10 شهریور (تمامی ساعت ها به وقت تهران هست)
امپولی-اینتر ساعت 22
یکشنبه 11 شهریور
اتالانتا-پارما ساعت 16:30
کالیاری-یوونتوس
کاتانیا-جنوا
لیورنو-پالرمو
رم-سیه نا
تورینو-رجینا
اودنیزه-ناپولی
سامپدریا-لاتزیو ساعت 22
دوشنبه 12 شهریور
میلان-فیورنتینا ساعت 19:30

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
هنوز خيلي زود هست كه در مورد اين بازي بحث كرد و به نظر من تا بعد از بازي فرداي كالياري نظر بديد خيلي بهتره حالا خود دانيد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بنظر من كالياري مي تونه دومين قرباني شروع طوفاني يووه باشه كه قصد داره گذشته ها رو بر باد بده و شايد به احتمال يك درصد نمادي باشه از غول كشي تيم ها كم ادعا.اما اميدوارم كالياري رو هم با اختلاف ببريم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21155 ارسال
باید دقت داشته باشیم که این بازی تو زمین کالیاری هست امسال سری آ خیلی داغه چون قدرتمند ترین تیم های ایتالیا حضور دارن جز لچه و بولونیا کالیاری هم نمیخواد تو زمین خودش لــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه بشه ! کار هر دو تیم سخته ولی باید بازی این تیم رو مقابل ناپولی که فردا برگزار میشه دید و ببینم چطوری بازی میکنند البته امسال خیلی ضعیف شده کالیاری با از دست دادن مائورو اسپوزیتو و سوازو خط حمله این تیم عملا از کار افتاده من فکر میکنم یکی از تیم هایی باشه که پایان فصل سقوط میکنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه با اينتر خوب بازي كنن قطعا مقابل يووه هم خيلي خوب خواهند بود و بايد مواظب بود و ديد كه چي ميشه.فراموش نكنيد هفته‌ي اول نمي تونه ملاك خوبي براي كل فصل باشه پس زياد با اطمينان نگاه نكنيد اما بازم اميدوار باشيد كه با اختلاف ببريم.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

اگه با اينتر خوب بازي كنن قطعا مقابل يووه هم خيلي خوب خواهند بود و بايد مواظب بود و ديد كه چي ميشه.فراموش نكنيد هفته‌ي اول نمي تونه ملاك خوبي براي كل فصل باشه پس زياد با اطمينان نگاه نكنيد اما بازم اميدوار باشيد كه با اختلاف ببريم.

با اشتباه بهمن تو هم اشتباه نوشتي بازي كالياري با ناپولي هستش بهمن خوبش كرد تو هم خوبش كن

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
امیدوارم برد جلو لیوورنو جرقه نباشه اگه جرقه باشه تبدیل به آتیش بشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا الان که دقیقه 70 هست کالیاری دو تا به ناپولی زده پس تیم کوچکی هم نیست اما یادتون نره یوونتوس خیلی بزرگه و ابهت داره و قدرتش هم که به همه ثابت شده

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
فصل را خیلی خوب شروع کردیم واقعا شروع عالی بود فقط مشکل دفاع حل بشه حدقل سوم میشویم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در ضمن حالا یووه ترسناک تر شده.و روجیه خود بازیکن ها هم خیلی بالاتر رفته. اعتماد به نفس تیم الان باید در شرایط خوبی باشه.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
با برد 2-0 تيم كالياري در مقابل تيم ناپولي اونم تو خونه ي ناپولي كارمون خيلي سخت شد ولي يادتون باشه يوونتوس تو ديدار برگشت پارسال تونست ناپولي رو شكست بده اونم با تيم بي خودش و كالياري كه پارسال هم تو سري ا بوده به سختي از سد ناپولي گذشته درسته 2-0 برده ولي بايد يادش باشه كه تيم ناپولي از سري بي اومده بود بالا و نميدونم ميدونيد يا نه اما بهترن بازيكنان ناپولي تو اين ديدار هم نبودند در كل با اين حساب بازي سختي براي يوونتوس پيش بيني ميكنم و اميدوارم بتونيم شستشون بديم من كه به اين يه بازي خيلي اميد دارم چون ديگه كامو هم ميرسه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
رضا به نکته خوبی اشاره کرد انگیزه و روحیه بالای بازیکنان یوونتوس می تونه هر حریفی رو زمین گیر کنه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
اگه بتونیم چند تا برد پیاپی به دست بیاریم میتونیم حتی مدعی قهرمانی باشیم امید وارم میلان هم هفته دیگه بتونه فیورنتینا رو بزنه چو اصلی ترین رقیبامون برای رسیدن به جام باشگاها فیورنتینا و رم هستند

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
sinak  از همين حالا نا اميدي ما بايد با اين تيم براي قهرماني بجنگيم نه اروپا من كه دوست دارم فيورنتينا ببره يا مساوي بشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آقا من که چند بار گفتم .بازهم میگم ما یوونتوس هستیم دیگران باید از بازی جلوی ما نگران باشن و ازما بترسن. البته من فکر کنم هفته بعد سری آ تعطیل باشه.زمان بازی هم 17:30 باشه.نمیدونم شایدم اشتباه میکنم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب من گفته بودم با اينتر بازي مي كنه كه تصحيح مي كنم و مي گم با تيم مدعي و تازه وارد ناپولي بازي كرد كه خيلي هم متحول شده و تونست با دو گل بردش و اين يعني آماده‌ست.از طرفي يووه هم آماده است و مي شه يه بازي زيبا رو از تيم ديد چون واقعا آمادگي موج مي زنه توي سري آ. بنظر من يووه بايد توي اين بازي از مهره هايي كه سرعت و تكنيك بالاتري دارن استفاده كنه و حضور پالا ، اليورا و حتي مولينارو در اين بازي خالي از لطف نيست چون بنظر من كالياري از اين بازيكنا خيلي بهتر ضربه مي خوره تا مثلا حميچيچ و ندود كه سن شون بالا هست و سرعت شون كمتره.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
معمولا ً تيم هايي كه واسه ميانه جدول تلاش مي كنن شروع خوبي دارن يعني تمام توانشون رو به كار مي برن كه اواسط كار به مشكل مي خورن اميدوارم يوونتوس بتونه همين شروع كار خيالشون رو راحت بكنه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
خبر جالب در بازی پارما و کالیاری مربی کالیاری در یک حرکت عجیب با لگد به مربی پارما زد و اخراج شد البته ربطی به بازی یوونوس نداشت

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کالیاری از تیمهای خیلی ضعیف ایتالیا نیستش و نمیشه دست کمش گرفت ... در کل من نتیجه بازی رو 1-0 یا 2-0 پیش بینی میکنم و مطمئنم که یووه گل نمیخوره ...

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بازی پارما و کاتانیا بود و مربی کاتانیا این کار رو انجام داد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی