پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-لیورنو(هفته اول سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
123 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21155 ارسال
هر بازی رو میشه سخت یا آسون تصور کرد . لیورنو مثل یووه تغییرات زیاد داشته که مهم ترین اون خرید دیه گو تریستان مهام اسپانیایی هست . ولی مطمئنا یوونتوس تا شروع ایگ خیلی بهتر میشه و من مطمئن هستم با یک شروع خوب و حداقل ارائه یک بازی زیبا , میتونیم انگیزه هامون رو افزایش بدیم . این بازی هم از شبکه 3 پخش میشه و همه میتونیم ببینیم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دیشب این لیورنو در زمین ویارئال با این تیم 2 - 2 مساوی کرد ولی در ضربات پنالتی بازی رو واگذار کرد پس بدون شک تیم اماده ای هست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21155 ارسال
آقا بیخیال بحث فنی و غیر فنی تیم !
بازی یووه پخش نمیشه از شبکه 3 !!!!!!!!!!!!
بگید کدوم کنالا میزارن ؟؟؟
عجب ضد حالی !
http://tv3.irib.ir/s...k_page.asp?id=2

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
همزمان باهاش هيچ بازي نيست و اگه پخشش نكنه اند نامرديه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بله بازی نیست ولی طنز مهم و اساسی و تعیین کننده چهارخونه که هست مسخره کردند خودشون رو باید این رو بفهمند که یک فصل بازی های یوونتوس رو پخش نداشتند و حالا بهترین فرصت هست

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
احتمالا مثل بازی با میلان با تاخیر پخش میکنند

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فکرنکنم.اگه این کارو بکنن به همه یوونتوسی های ایران توهین کردن.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره باور کن من با مدیر بخش ورزش که 3 هفته پیش صحبت می کردم گفت به دلیل اینکه یوونتوس پارسال بازی مستقیم نداشته این فصل بهش بیشتر توجه میشه اما حالا چرا اینکار رو می کنند خدا می دونه اون بنده خدا هم حالا اصلا پیداش نیست دیروز تا حالا غیب شده

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من تو تاپیک پخش زنده هم گفتم برنامه ای که شبکه 3 تو سایتش زده برای این هفته هست و هنوز برنامه هفته دیگه رو اعلام نکرده به غیر از بازی بارسلونا اینتر که او رو هم اول اشتباه تاریخش رو تو همین چهارشنبه زده بود که بعدش درست کردند

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
تله تکست هم تاریخ بازی رو یکشنبه زده بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21155 ارسال
آخه یه جورایی هم بعیده نزارن الان همه کانال های معتبر دنبا این بازی رو میخوان بزارن خیلی از سایت ها و روزنامه ها و .... روی این بازی متمرکز شدن چون اولین بازی یوونتوس بعد از یک سال در سری آ هست خیلی حساسه امیدوارم شبکه 3 بزاره چون اینجوری هم به یوونتوسی ها توهین نمیکنه و نه شعور و درک مسئولین ورزشی شبکه رو زیر سوال نمیبره !!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در این شرایط اصلا به شبکه 3 دل خودتان را خوش نکنید و بهتره دنبال یک شبکه ماهواره ای بگردید

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
الجزيره اسپورت و اسكاي كالچو بازي رو نشون ميدن يكي از دوستان هم گفت راي اسيا بازي رو نشون ميده كه من تا حالا جايي نديدم سعي ميكنم يه تبليغ از راي اسيا و افريقا براتون بذارم اگه قرار بود بازي رو نشون بده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21155 ارسال
من یک حسی دارم ! ندود همیشه لیگ رو خوب شروع میکنه و فکر میکنم موفق بشه که گل بزنه . به درخشش آلمیرون و کامورانزی هیچ شکی ندارم . اگر مثل بازی با میلان حواسم پرت نشه حتما یک گزارش عالی و کامل از بازی مینویسم همراه انالیز هم برای فروم ( البته اگر نیازی بود ) و هم برای وبلاگم ! از وقتی شنیدم بازی پخش میشه خیلی ذوق زده شدم و بی صبرانه منتظر درخشش بیانکونری ها هستم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

الجزيره اسپورت و اسكاي كالچو بازي رو نشون ميدن يكي از دوستان هم گفت راي اسيا بازي رو نشون ميده كه من تا حالا جايي نديدم سعي ميكنم يه تبليغ از راي اسيا و افريقا براتون بذارم اگه قرار بود بازي رو نشون بده

صدر در صد رای اسیا و افریقا بازی را پخش میکنه نه تنها بازی یوونتوس بلکه بازیهای لاتزیو-تورینو . اینتر -اودنیزه و رم و پالرمو یعنی چهار بازی که در مواقعی به پنج بازی پخش مستقیم و چند بازی غیره زنده میرسه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر میکنم خط هافبک با ترکیب کامو المیرون ندود خیلی بهتر از قبل بشه.خط حمله هم ترزگه دلپیرو و اگر قرار تعویضی بشه پالادینو بهترین گزینست. حتی میتونه از اول بازی هم توی زمین باشه. امیدوارم بوفون هم با انگیزه و شور حرارت بیشتری بازی کنه. در ضمن خیلی هم خوشحالم که بازی رو می تونم ببینم !! (ایران میزاره) نظرات جامع بعد از بازی !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

صدر در صد رای اسیا و افریقا بازی را پخش میکنه نه تنها بازی یوونتوس بلکه بازیهای لاتزیو-تورینو . اینتر -اودنیزه و رم و پالرمو یعنی چهار بازی که در مواقعی به پنج بازی پخش مستقیم و چند بازی غیره زنده میرسه

عزيزم منم نگفتم بازي رو پخش نميكنه گفتم من كه نديدم من كه از خدامه بازي رو نشون بدن تا شما بتونيد بازي رو ببينيد جالب اينجاست كه شبكه 3 هم تو تله تكست زده بازي رو راديو ورزشي زنده گزارش ميكنه

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
آين بای خيلی مهمه چون اولين بازی پس از يک سال دوريه من خيلی اميدوارم به آين تيم و اميدوارم شروع خوبی داشته باشيم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم نتایج دو تیم در طول تاریخ 26.01.1947 Juventus-Livorno 2-1 29.06.1947 Livorno-Juventus 2-2 23.11.1947 Juventus-Livorno 6-1 25.04.1948 Livorno-Juventus 0-0 05.12.1948 Juventus-Livorno 2-2 18.04.1949 Livorno-Juventus 1-3 09.01.2005 Juventus-Livorno 4-2 22.05.2005 Livorno-Juventus 2-2 06.11.2005 Juventus-Livorno 3-0 18.03.2006 Livorno-Juventus 1-3

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
واقعا حال كردم يوونتوس تا به حال از اين تيم نباخته و دوبازي اخر رو هم سه تايي كرده تازه مثل استقلال هم 6 تايي شدن توجه توجه يوونتوس پرسپوليس 6 0 ليوورنو استقلال

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی