پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-لیورنو(هفته اول سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
123 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 3 شهریور 1386 (ساعت 22 به وقت تهران)
هفته اول سری آ ایتالیا
یوونتوس-لیورنو(ورزشگاه المپیک تورین)
[img width=480 height=319]http://img.majidonline.com/pic/109312/juventus1.jpg[/img]
داور:اناجرفیکی
تصویر
سایر مسابقات هفته اول سری آ ایتالیا
شنبه 3 شهریور 1386 (تمامی ساعت ها به وقت تهران هست)
لاتزیو-تورینو ساعت 19:30
یوونتوس-لیورنو ساعت 22
یکشنبه 4 شهریور 1386
فیورینتنا-امپولی ساعت 16:30
جنوا-میلان
اینتر اودنیزه
ناپولی-کالیاری
پارما-کاتانیا
رجینا-اتالانتا
سیه نا-سامپدوریا
پالرمو-رم ساعت 22

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سایر بازیهای یوونتوس در سری آ ایتالیا 2007-2008 (البته ممکن است بعضی از بازیها ممکن هست یک روز زودتر برگزار شود) هفته اول 3 شهريور ماه ( برگشت ۷ بهمن ماه ) : يوونتوس - ليورنو هفته دوم ۱۸ شهريور ماه ( برگشت ۱۴ بهمن ماه ) : کالياري - يوونتوس هفته سوم ۲۵ شهريور ماه ( برگشت ۲۱ بهمن ماه ) : يوونتوس - اودينزه هفته چهارم ۱ مهر ماه ( برگشت ۲۸ بهمن ماه ) : رم - يوونتوس هفته پنجم ۴ مهر ماه ( برگشت ۵ اسفند ماه ) : يوونتوس - رجينا هفته ششم ۸ مهر ماه ( برگشت ۸ اسفند ماه ) : تورينو - يوونتوس هفته هفتم ۱۵ مهر ماه ( برگشت ۱۱ اسفند ماه ) : فيورنتينا - يوونتوس هفته هشتم ۲۹ مهر ماه ( برگشت ۱۸ اسفند ماه ) : يوونتوس - جنوا هفته نهم ۶ ابان ماه ( برگشت ۲۵ اسفند ماه ) : ناپولي - يوونتوس هفته دهم ۹ ابان ماه ( برگشت ۲۸ اسفند ماه ) : يوونتوس - امپولي هفته يازدهم ۱۳ ابان ماه ( برگشت ۲ فروردین ماه ) : يوونتوس - اينتر هفته دوازدهم ۲۰ ابان ماه ( برگشت ۱۰ فروردین ماه ) : پارما - يوونتوس هفته سيزدهم ۴ آذر ماه ( برگشت ۱۷ فروردین ماه ) : يوونتوس - پالرمو هفته چهاردهم ۱۱ آذر ماه ( برگشت ۲۴ فروردین ماه ) : ميلان - يوونتوس هفته پانزدهم ۱۸ آذر ماه ( برگشت ۳۱ فروردین ماه ) : يوونتوس - اتالانتا هفته شانزدهم ۲۵ آذر ماه ( برگشت ۷ اردیبهشت ماه ) : لاتزيو - يوونتوس هفته هفدهم ۲ دی ماه ( برگشت ۱۴ اردیبهشت ماه ) : يوونتوس - سيه نا هفته هجدهم ۲۳ دی ماه ( برگشت ۲۱ اردیبهشت ماه ) : کاتانيا - يوونتوس هفته نوزدهم ۳۰ دی ماه ( برگشت ۲۸ اردیبهشت ماه ) : يوونتوس - سامپدوريا

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
من فکر ميکنم آين بازی رو راحت ببريم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بازي سختي خواهد بود و دليلش اولين بازي رسمي بعد از سالي در سري آ هست اما به لطف خدا و بازي خوب تيم انشاالله مي بريم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
با توجه یه اینکه در زمین خودمون هم هست و اگر بازیکن مصدومی نداشته باشیم فکر کنم لیورنو رو به عبارتی لـــه کنیم !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
له کردن لیورنو میتونه یه زهر چشم گرفتن از تیمهای دیگه باشه.تا حساب کار دستشون بیاد وفکر نکنن الکیه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی احتمال اینکه یووه بد شروع کنه و بعد یواش یواش بهتر بشه زیاده. بهرحال لیورنو هم تیم قوی نیست.من فکر میکنم یووه میبره ولی نه به اون آسونی.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
چرا بد شروع کنه؟همه چیز آمادس و فعلا بازیکن مصدومی نداریم.ضعف خاصی هم تو هیچ نقطه ای از زمین دیده نمیشه.من فکر کنم با توجه به انگیزه ای که بازیکن ها دارن میتونیم برنده باشیم.سری ب نرفتیم که بگیم انگیزه ندارن بازیکن ها!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
هیچ بازی سری آ اسان نیست به نظر من حتی یک بازی اسان در سری آ نداریم اینم نیاید فراموش کنیم ما در مقابل تیم رحمان رضائی بازی خواهیم کرد اگر اشتباه نکنم رحمان رضائی شماره 18 لیورنو هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مهمترین نکته در این بازی انگیزه بازیکنان یوونتوس هست که می خواهند ثابت کنند یوونتوس همیشه یوونتوس خواهد بود و این بازی می تونه اغاز خوبی برای این موضوع باشه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
با وجود کاپیتان مگه میشه نبرد میبریم حتما هم میبریم

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
لیوورنو در اولین هفته فصل 2004 تو سن سیرو با میلان بازی داشت . اگه یادتون باشه تو اون بازی لوکارلی هت تریک کرد ( گرچه داور بازی گل سومش رو اشتباها نپذیرفت ) و میلان به زحمت تونست با گلهای سیدورف تن به تساوی بده . در ضمن تو اون بازی دیدا هم اخراج شد !!! این نشون میده لیوورنو تیمی نیست که به همین راحتی ها تسلیم بشه ( البته درسته که نسبت به اون موقع 60 درصد تغییر داشته اما در اصل و روح بازیگریشون هیچ خللی وارد نشده ) . من لیوورنو رو واسه هفته اول تیم دست و پا بسته ای نمی دونم و حتی پیش بینی خوردن دو گل رو هم از این تیم میکنم ! چون ما در مرکز خط دفاع مشکل بزگی رو با نام (( نا هماهنگی )) داریم که تو تورنمنت تی آی ام و روی تک گل میلان کاملا مشهود بود . فقط کافیه تا پاسور لیوورنو یکی از دو نفر مدافعین مرکزی رو تحت فشار قرار بده . بعدش مهاجم نوک خیلی راحت میتونه از فضای بدست اومده پشت مدافع تحت فشار ما استفاده و با پاس خوبی که تحویل میگیره ، دروازه ما رو باز کنه . در این زمان و با این دفاع ، مدافع دوم که باید نقش سوییپر رو ایفا کنه از دادن پوشش کافی باز می مونه و در عمل نمیتونه پوشش مدافع اول رو درست انجام بده . همینم میشه که مهاجم با (( گلر پنالتی نگیرِ ما )) تک به تک میشه و به راحتی دروازش رو باز میکنه . لازم به ذکره که بگم گلر فوق جدیدا افت فاحشی رو داشته و نقطه قوتش ( تاثیر تو تک به تک ها و غالبا پیروزی در اونها ) تبدیل به نقطه ضعفش شده ( امیدورام داداشم تا شروع فصل به آمادگی حداقل 70 درصدی برسه ) . در کل امیدوارم همه این اتفاقات نیفته اما با این خط دفاعی ناهماهنگ و گلر نا آماده نمیتونم زیاد خوشبین باشم . اما در مورد خط حمله میشه از هر 3 مهاجم استفاده کرد . ما ترزگه رو در وسط ، یاکوینتا رو در راست و الکس رو در چپ میتونیم داشته باشیم ( البته در طول بازی جای این 3 به کِرّات عوض خواهد شد ) اما نقش این آتشبار به این شرحه : یاکوینتا توپ گیری خواهد کرد ، الکس طراح حمله نهایی خواهد بود و دِیو هم تمام کننده . میبینید که با 3 تا حرف ت ط ت عناوینشون شروع میشه . منم امیدوارم همین صدا رو از مسلسل مردان بیانکونری بشنویم ;) . در مورد خط هافبک البته عرض خاصی نیست . پیش بینی من از بازی 3 - 2 به نفع بانوی پیر هست . اینم ترکیب احتمالی یوونتوس عزیز از دید من : 3 - 3 - 4 بوفون ، زبینا ، بومسانگ ، آندراده ، مولینارو ، عمیدزیچ ، تیاگو ، ندود ، یاکوینتا ، دل پیرو و ترزگه . اهالی نیمکت هم : بلاردی ، کریشیتو ، کیه لینی ، مارکونی ، آلمیرون ، پالادینو و زالاژتا خواهند بود . به امید پیروزی ... (و صد البته صدر نشینی ;) )

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
خیلی خوشحالم قاسم جان که اینقدر زیبا تحلیل خودت رو گفتی ولی دیگر لوکارلی در لیوورنو نیست . بزرگترین اشتباه رو رییس لیورنو گرد و این بازیکن ارزشمند رو فروخت به کدوم تیم یادم نیست . من عاشق لوکارلی بودم و همیشه از این بازیکن میترسیدم در بازیهای یوونتوس . و اما یوونتوس ! برادر شما یعنی بوفون ! که آمده هست و هیچ مشکلی نداره . در دفاع نیز مسلم بدونید خیلی هماهنگ تر از قبل خواهیم بود در خط هافبک نیز آلمیرون و زانتی نقش عمده ای دارن و با رسیدن کامورانزی به این دیدار میشه امید بیشتری به خط هافبک داشت . ولی هنوز در خط حمله شبه ای هست . تره زگه و الکس زوج خوب و هماهنگی هستند اما یاکوئینتا نیز تهدید بزرگی براشونه . به نظر من یاکوئینتا احتمالا فیکس خواهد بود و اگر خوب بازی نکنه تا دقیقه 60 بیشتر دوام نمیاره البته احتمال نیمکت نشینی این بازیکن هست چون دیگه رانیری نمیخواد بازیکنی رو امتحان کنه الان فقط وقت درس پس دادنه . اینم ترکیبی که من احتمال میدم : کیه لینی . کریشیتو . آندراده . زبینا . زانتی . آلمیرون . حمیدزیچ . ندود . الکس . تره زگه

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
در مورد لوکارلی که جزء همون 60 درصد تغییری که گفتم . اما در مورد گلر اینقدر نباید مطمئن بود . بوفونی که من تو بازی با اینتر دیدم 60 درصد بوفون سری ب بود !!! حالا حسابشو بکن ما تو سری آ می خواهیم از این بوفون استفاده کنیم . البته نگرانی من بیشتر به خاطر پنالتی ها و ضربات تک به تکه چون اگه حتی یه مهاجم دو بار هم با جیجی تک به تک بشه ( در حال حاضر ) میتونه دروازش رو باز کنه . گلی که جیلاردینو به بوفون زد واسه من اصلا قابل هضم نبود . چون دیده بودم که بوفون چه تک به تکهای سختی رو تونسته مهار کنه . بوفون اون بوفون همیشگی نیست و متاسفانه این یه حقیقت تلخه . اما در مورد خط دفاع که اتفاقا همین خط دفاع رو هم پیشنهاد دادی واسه هفته اول ؛ اگه دقت کنی تو جریان گلی که از میلان خوردیم تمام اون حوادثی رو که تو پست قبلیم شرح دادم ، اتفاق افتادن . آندراده و کریشیتو فصل قبل تو دو تا تیم متفاوت بودن و تجربه حضور تو یووه رو ندارن ( گرچه کریشیتو بازیکن امید خودمون بوده ) . در رابطه با خط هافبک فکر نمیکنم کامو به مرز آمادگی مسابقات برسه ، از طرفی آقای رانیری به احتمال 80 درصد امشب ( بازی با میلان ) رو به تیاگو استراحت میده تا برای بازی هفته آینده آماده بشه . به نظر هم نمیرسه که آقای رانیری بخواد هفته اول رو شل بگیره ، پس سعی می کنه حتی الامکان از تعداد هافبکهاش کم و به تعداد مهاجمینش اضافه کنه . به خاطر همینم در خط حمله برنامه ای رو که در مقابل ناپولی تو تورنمنت بیرا مورتی پیاده کرده رو به احتمال بسیار زیاد پیاده خواهد کرد . چون اون خط حمله خیلی خوب از پس وظیفه اش بر اومد و صد البته گل قشنگی رو هم زد ;) .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يووه به نظر من بايد مثل فصل آخرش در سري آ شروع كنه و در 10 بازي اول نزديك به 30 امتياز بياره چون از هفته‌ي يازدهم بازي هاي يووه خيلي به نسبت قبل سخت مي شه.هرچند توي هفته هاي اول هم هيچ بازي آسوني در پيش نيست و حتي بازي مقابل رم با لوچانو اسپالتي جوان هم در پيشه.بهرحال من فكر مي كنم ليورنو بايد خيلي خوب از پيش رو برداشته بشه.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
ليورنو را شكست مي‌ديم اما نه به راحتي آب خوردن. يووه 2 - 1 ليورنو

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
قطعا بازي آساني نخاهد بود و حتي اگر با اختلاف هم ببريم بخاطر اينه كه هفته‌ي اوله و توش هيچي قابل پيش بيني نيست.اما بردن توي اين بازي نه آسون و نه سخت هست.يعني مي شه با يه فشار نسبتا زياد بازي رو بخوبي برد اما بازم بايد مواظب بود چون سه هفته‌ي اول رقابت ها بهترين موقعيت براي مصدوم شدن هست.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اگر بازی که با میلان انجام دادیم مقابل لیورنو انجام بدهم کاری سختی برای برد داریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امیدوارم شروع یووه روی اتفاقات یا ضربات ایستگاهی به گل نرسه. روی کار تاکتیکی فشار بیاره تا به گل برسه. بازی با میلان اگر گل هم می زدیم به دل نمی نشست چون یووه عملا حمله نمی کرد.عمله نمی تونست بازی سازی کنه.و فقط صعی میکرد ضد تاکتیک میلان بازی کنه. بدجوری به کامو نیاز هست. به نظر من پالادینو خیلی بهتر از یاکوینتا می تونه باشه فعلا.الان که یووه توی بازی سازی برای مهاجمان مشکل داره باید کسی بازی کنه که قدرت نفوذ و رد کردن مدافعان رو داشته باشه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

بازی با میلان اگر گل هم می زدیم به دل نمی نشست چون یووه عملا حمله نمی کرد.عمله نمی تونست بازی سازی کنه.و فقط صعی میکرد ضد تاکتیک میلان بازی کنه.

درسته حرفم به این تاپیک ربط نداره اما نتونستم نگم!
یووه حمله نمیکرد!!!بابا ندود به تنهایی سه تا موقعیت گل خراب کرد.حرکت الکس تو نیمه اول و .....بی انصافی نکنید دیگه

در مورد هفته اول و بازی با لیورنو هم من هیچ شکی در برد یووه ندارم.این طور که گفتن کامو و ترزگه به اون بازی میرسن و لیوورنو هم تیمی نیست که بتونه خط دفاع یووه رو تحت فشار بالا قرار بده .با توجه به روحیه و تجربه و آمادگی که همه تو یووه پیدا میشه بعید میدونم کار سختی تو هفته اول داشته باشیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی