پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
^^^
طبق گفته شما لاکازات حداقل سه سال دیگه توانایی زدن 40 گل رو پیدا میکنه، هیگواین سه سال دیگه میتونه وارد عرصه کشتی گیری بشه.
پلنگ برست :1:
  • tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

^^^
طبق گفته شما لاکازات حداقل سه سال دیگه توانایی زدن 40 گل رو پیدا میکنه، هیگواین سه سال دیگه میتونه وارد عرصه کشتی گیری بشه.
پلنگ برست :1:

نچ
نگرفتی

Posted Image

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
جدا از این استدلال مسخرم، واقعا اگه بخوایم خوب نگاه کنیم، وقتی هیگواین 90 میلیون قیمت داره( البته نداره )، لاکازات باید کم کمش 80 میلیون قیمت داشته باشه.
من در عجبم که ناپولی این 90 میلیون رو میخواد چیکار کنه، بازم رو شورتشونم اسپانسر میزنن آیا ؟
  • tecra, Georgia , Gin و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

داشتم گل های امسالمون رو میدیدم توو سری آ.هرچقدر هم ازش بد بخوایم بگیم اما سری آ رو واسمون دراورد.

فقط کافیه گل هاش رو ببینید.اسیست هاش که هیچ.یا جتی فضا سازی و دوندگی هاش با اون هیکل.

خیلی ساله همچین مهاجم تموم کننده ای نداشتیم.خیلی ساله.واقعا خوشحالم که داریمش.

و اینکه هیچوقت اسیستش جلو رم رو یادم نمیره.فرصت اقای گلی داشت خمچیم مهاجمی اما خیلی راحت به لمینا داد تا مطمین باشه.

• mory, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
سری آ رو در اورد، دستش درد نکنه، اما باید میفهمید خریدش توقعات بالاتری همراه داره، متاسفانه باید نظر دوستان رو قبول کنم که سریآ رو با ماتری و ووچینیچ هم میشد در اورد، ما هیگواین رو اوردیم که اگه بایرن قرار باشه 4-1 از ما جلو افتاده باشه هیگواین حداقل 4-3 بکنه نتیجه رو، نه اینکه توی فینال از دقیقه 70 به بعد دایورت کنه.
  • MaMpIeRo, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بیخیال .. حرف های تکراری نزنیم ، سری ا رو میتونستیم با ماتری وچنیچ بگیریم بگیریم؟

زمانی تونستیم بگیریم که هم خط هافبک ما پیرلو و پوگبا و ویدال بود ، هم اینکه تیم های دیگه سری ا مهاجم اشون از همین ماتری و وچنیچ داغون تر بودن ، نه امسال که چندین مهاجم بالای 20 گل تو لیگ داشتیم.

اون  زمان پیرلو 10 موقعیت برای این مهاجما درست میکرد ، اینا 2 تاش رو گل میکردن ... امسال اصلا موقعیتی نمیتونستیم خلق کنیم. همون محدود موقعیت های هم که خلق میکردم اکثراشون نه به واسطه خلاقیت فردی بلکه به واسطه تسلط و خیمه ای که به دروازه حریف میزدیم به وجود می اومد.

@Jack Sparrow

شما الان چند ماهی از لیگ گذشته یادتان رفته چه بازی هایی رو هیگواین برای ما دراورد... تا هفته های اخر لیگ رم و ناپولی اختلاف 4 امتیازی شون ر به ما حفظ کرده بودند.. اگر یکی دو تا از اون بازی هایی که هیگواین برای ما در اورد ( مثلا بازی جلو ناپولی یا بازی جلو رم ) رو برای ما در نمیاورد ما با خیال راحت قهرمان میشدیم ؟ بیخیال..

85800828545857457829.jpg

• MaMpIeRo, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هیگواین اگه کاستا خریداری بشه واقعا میتونه مفید تر باشه و اگه اگه هیگی بد بود مانجوکیچ گزینه فوق العاده ای تو ترکیب 4-3-3 هست ب علت ازی های درخشانش تو بایرن ... فصل بعد اگه خریدامون ب ثمر بشینه بهانه ای برای مربی نیست 

• MaMpIeRo, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

موقعیت گل ایجاد نمی شد چون هرچه داشتیم فروختیم خرج مهاجم کردیم

یادتون نره ما با دیبالا و مانزوکیج اسکودتو گرفتیم

• tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

یادتون نره ما با دیبالا و مانزوکیج اسکودتو گرفتیم

یادمون هم نره که ما با دیبالا و مانژوکیچ نتونستیم مقتدرانه تا فینال CL بریم...

• MaMpIeRo, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

بیخیال .. حرف های تکراری نزنیم ، سری ا رو میتونستیم با ماتری وچنیچ بگیریم بگیریم؟
زمانی تونستیم بگیریم که هم خط هافبک ما پیرلو و پوگبا و ویدال بود ، هم اینکه تیم های دیگه سری ا مهاجم اشون از همین ماتری و وچنیچ داغون تر بودن ، نه امسال که چندین مهاجم بالای 20 گل تو لیگ داشتیم.

اون زمان پیرلو 10 موقعیت برای این مهاجما درست میکرد ، اینا 2 تاش رو گل میکردن ... امسال اصلا موقعیتی نمیتونستیم خلق کنیم. همون محدود موقعیت های هم که خلق میکردم اکثراشون نه به واسطه خلاقیت فردی بلکه به واسطه تسلط و خیمه ای که به دروازه حریف میزدیم به وجود می اومد.

@Jack Sparrow
شما الان چند ماهی از لیگ گذشته یادتان رفته چه بازی هایی رو هیگواین برای ما دراورد... تا هفته های اخر لیگ رم و ناپولی اختلاف 4 امتیازی شون ر به ما حفظ کرده بودند.. اگر یکی دو تا از اون بازی هایی که هیگواین برای ما در اورد ( مثلا بازی جلو ناپولی یا بازی جلو رم ) رو برای ما در نمیاورد ما با خیال راحت قهرمان میشدیم ؟ بیخیال..

85800828545857457829.jpg

منظور من این بود که با مانژوکیچ ( تو پست اصلیش ) نمیتونستیم سری آ رو بگیریم، خوب اگه 90 میلیون رو خرج هیگواین نکرده بودن شاید یه مهاجم درجه دو میگرفتن و ویتسل رو به جای اینکه منتظر رایگان شدنش مینشستن همون موقع میخردن، در کل منظورم اینه، میدونم هیگواین سری آ رو در اورد و عالی بود، اما توی چمپیونز لیگ بخصوص لحظات مهم نتونست انتظارات رو بر اورده کنه، اگه بارسا فاز کامبک میگرفت هیچوقت بخاطر اون تک به تکی که خراب کرد نمیبخشیدمش، یا مثلا بازی پورتو که محو شده بود.

• مهمان

یادمون هم نره که ما با دیبالا و مانژوکیچ نتونستیم مقتدرانه تا فینال CL بریم...

خودت منطقی فکر کن یک اتفاق باعث شد حذف بشیم و من میدونم اون سال اکثرا اعتقاد داشتند یووه توانایی برد رعال و اتلتیک رو کاملا داشت

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
این نکته رو یادآوری کنم که رئال مادرید برای خط هافبکش، که دو فینال ل.ق رو بازی کردن و هر دو رو قهرمان شدن، فقط 66 میلیون خرج کرده، 30 میلیون مدریچ، 30 میلیون کروس و 6 میلیون کاسمیرو.
اونوقت ما سی میلیون به رایولا میدیم پوگبا رو بفروشه ...
  • mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

خودت منطقی فکر کن یک اتفاق باعث شد حذف بشیم و من میدونم اون سال اکثرا اعتقاد داشتند یووه توانایی برد رعال و اتلتیک رو کاملا داشت

سعیم رو می کنم!

راست می رم سر اصل مطلب...

فکر می کنم که شاید پارسال مدیریت می تونست بجای هیگواین بازیکنای بهتری بگیره ولی اصلا نمی تونم قبول کنم که خرید هیگواین خرید بدی بوده...

من نمی دونم چرا هیچ کس به این توجه نمی کنه که 6 بار قهرمانی متوالی توی سری آ دستاورد کوچیکی نیست و معلوم نیست چند سال دیگه یک تیمی پیدا بشه که بتونه به روکورد ما برسه...

اگه خرید هیگواین فقط برای سری آ بوده به نظر من کاملا موفقیت آمیز بوده...

توی اروپا هم هیگواین خوب بود و کمک کرد و اینکه به خاطر اینکه توی فینال بد بازی کرده (مثل بقیه ی تیم) و از نتیجه ی فینال ناراحتیم بیایم تا این حد پایین بیاریمش اصلا درست نیست

این نکته رو یادآوری کنم که رئال مادرید برای خط هافبکش، که دو فینال ل.ق رو بازی کردن و هر دو رو قهرمان شدن، فقط 66 میلیون خرج کرده، 30 میلیون مدریچ، 30 میلیون کروس و 6 میلیون کاسمیرو.
اونوقت ما سی میلیون به رایولا میدیم پوگبا رو بفروشه ...

متاسفانه اصلا نمی تونم متوجه بشم که این دوتا بهم و هیگواین چه ربطی دارن!

• mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
ربطش چیه ؟ ما نود میلیون میدیم پای یه تمام کننده ( صرفا تمام کننده ) در حالی که با کمتر از همون هزینه ها میشد تیم بهتری ساخت، حالا باز همون قضیه تکراری پیش میاد که الان دوستان از من میپرسن مگه نود میلیون از جیب تو رفته، نخیر از جیب من نرفته و اصلا برام مهم نیست، این موضوع وقتی برام مهم میشه که میبینم تیمم هیچ هافبک درجه یکی نداره، دقت کن برادر من، سه هافبک درجه یک، سه تا، روی هم رفته 66 میلیون، هیچ تیمی برای یه تمام کننده انقدر پول نمیده، هیچ تیمی انقدر پول نمیده تا فقط لیگ داخلی رو ببره ...
  • tecra, L'Avvocato و Georgia از این پست تشکر کرده است

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

ربطش چیه ؟ ما نود میلیون میدیم پای یه تمام کننده ( صرفا تمام کننده ) در حالی که با کمتر از همون هزینه ها میشد تیم بهتری ساخت، حالا باز همون قضیه تکراری پیش میاد که الان دوستان از من میپرسن مگه نود میلیون از جیب تو رفته، نخیر از جیب من نرفته و اصلا برام مهم نیست، این موضوع وقتی برام مهم میشه که میبینم تیمم هیچ هافبک درجه یکی نداره، دقت کن برادر من، سه هافبک درجه یک، سه تا، روی هم رفته 66 میلیون، هیچ تیمی برای یه تمام کننده انقدر پول نمیده، هیچ تیمی انقدر پول نمیده تا فقط لیگ داخلی رو ببره ...

شما گفتین رئال با 66 میلیون خط هافبکش رو گرفته اونوقت ما 30 میلیون دادیم برای فروش پوگبا!

نمی دونم یا من نمی تونم این مطلب رو (که ما باید پول هیگواین رو خرج خط هافبکمون می کردیم) از حرف شما دریافت کنم یا اینکه واقعا به هم ربطی ندارن!

پیانیچ و خدیرا و مارکیزیو هافبک درجه یک نیستند؟

راجع به لیگ هم حرفم رو زدم

---------------------------------------------------

یک چیز  دیگه هم بگم

لطفا وقتی دارین این اعداد رو توی سر کچل ماروتای بیچاره می کوبین دقت کنین اون موقع که مثلا رئال برای کروس 30 میلیون پول داد با 30 میلیون می شد بازیکنی در سطح کروس رو خرید... 

برای ویدال هم این مورد صادقه و اون سال ویدال رو مفت ندادن بره!

• El rey leon, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
مخالفین خرید هیگوایین لطفا این سوالات رو واسه خودتون جواب بدن و کلاهتون رو قاضی کنید:

1. از خرید و کیفیت گونزالو فارغ از قیمت راضی هستید ؟

2. بنظر شما چند میلیون یورو گرون خریدمش ؟

3. فوروارد نوک جایگزین گونزالو فارغ از مبلغ کی وجود داشت؟

4. آیا اصلا نیاز به خرید فوروارد نوک داشتبم ؟

5. اگر نیاز به خرید فوروارد نوک نداشتیم در چه پستی و چه کسی رو باید میخریدیم؟
  • tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

• مهمان

مخالفین خرید هیگوایین لطفا این سوالات رو واسه خودتون جواب بدن و کلاهتون رو قاضی کنید:

1. از خرید و کیفیت گونزالو فارغ از قیمت راضی هستید ؟

2. بنظر شما چند میلیون یورو گرون خریدمش ؟

3. فوروارد نوک جایگزین گونزالو فارغ از مبلغ کی وجود داشت؟

4. آیا اصلا نیاز به خرید فوروارد نوک داشتبم ؟

5. اگر نیاز به خرید فوروارد نوک نداشتیم در چه پستی و چه کسی رو باید میخریدیم؟

با احترام 
1. سوال ایراد داره توضیح میدم چرا ولی برای اینکه بی جواب نمونه بله به عنوان مهاجم نوک عملکرد خیلی خوبی داشت اما عالی نبود چون در لیک قهرمانان گل های تعیین کننده نزد و در مقابل بارسا اگر نتیجه نزدیک بود بدلیل از دست دادن تک به تک عالی یکی از عاملین حذف به حساب می اومد

2. حدودا 30 میلیون. به نظرم 80 میلیون قیمت سوارز هست که کیفیتش از هیگواین بالاتره 
3. فازع از مبلغ سوارز موارتا کاوانی رونالدو لوادوفسکی اوبامیانگ زلاتان کاستا و ... 

4. با فروش موراتا اگر میخواستیم تک مهاجمه بازی کنیم که همچین قصدی نداشتیم بله نیاز داشتیم اما سیستم یووه 2 مهاجمه بود پس میشد با تقویت هافبک تیم  بهترین بست 

5. مشکل من این هستش که تیم ناقص بسته شد و مربی پس از چند ماه مجبور شد برای تعادل در تیم به ترکیب 4231 روی بیاره یعنی قبل از اون برنامه ای برای این سیستم نداشت. پس نشون میده هیگواین برای مهاجم نوک در سیستم 4231 خریداری نشده بود بلکه الگری اخیرا در مصاحبه ای گفت من در خرید  هیگواین نقشی نداشتم 

خرید هیگواین مانند خرید پیانیچ برای تضعیف رقیب مستقیم بود. مدیریت یووه بهترین راه پیشرفت رو ثبات در سری آ و قهرمانی در این رقابت میدونه. پس مهم نیست هیگواین 90 میلیون باشه تا وقتی ناپولی رو تضعیف میکنه برای اون ها کافیه و مهم نیست خط هافبک یووه از پیرلو پوگبا ویدال مارکیزیو به پیانیچ خدیرا تبدیل بشه همین چند سال پیش یووه رو به MVP می شناختند. من اعتقاد دارم خرید هیگواین از نظر تاکتیکی در اولیت نبود چون یادمه قبلا ویدال پوگبا و پیرلو خیلی گلزنی می کردند .
پس میشد با تقویت خط هافبک تیم بهتری بست و مهم ترین مسئله یادمون نره اقای هیگواین روز به روز سنش میره بالا و با اوضاع بدنیش هر فصل گل های کمتری خواهد زد و پیشرفت نمیکنه اما منچستر پوگبا رو خرید هر فصل بهتر میشه و شانس توپ طلا داره ! 

• pezhman, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

پس میشد با تقویت خط هافبک تیم بهتری بست و مهم ترین مسئله یادمون نره اقای هیگواین روز به روز سنش میره بالا و با اوضاع بدنیش هر فصل گل های کمتری خواهد زد و پیشرفت نمیکنه اما منچستر پوگبا رو خرید هر فصل بهتر میشه و شانس توپ طلا داره ! 

شرمنده می پرم وسط حرفتون، ولی کسیو می شناسید که یووه می تونست بخره که کیفیت فعلی خط هافبک یووه رو بهبود بده؟

هرچی میگردم پیدا نمیکنم.. نه پارسال نه امسال واقعن کسی نیست انگار که یووه یتونه بخره.. امثال انزونزی و متویدی هستن ولی دردی از یووه دوا نمی کنن.. وراتی رو هم نمیشه خرید.. کسی نیست دیگه..  :39:

• mory, El rey leon و ace of glass از این پست تشکر کرده است

• مهمان
همون طور که کسی فکرشم نمیکرد هیگواین یا حتی پیانیچ رو بگیریم هافبک میخریدند
  • tecra و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
بحث من اینه که یووه هنوز با اون حرفه ای بودن فاصله زیادی داره، رئال مادرید 30 میلیون میده کروس رو میگیره و ما 30 میلیون میدیم آقای رایولا پوگبا رو بفروشه.
نمیدونم شاید به هیگواینم ربطی نداشته باشه، میگن پول هیگواین از فروش پوگبا نیومده، پس منم باور میکنم.
اگه پول هیگواین از فروش پوگبا نیومد، پس قائدتا امسال بدون فروش بازیکن مطرح باید تیم رو تقویت کنن، هر وقت من تیم رو 100 درصد کامل دیدم، اونوقت قول میدم دیگه راجب هیگواین حرف نزنم.
  • tecra, Serie A و cr7 از این پست تشکر کرده است

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی