پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^
خود ماروتا قیمت فروش پوگبا رو اعلام کرد... اتفاقا دقیق هم اعلام کرد و دستمزد رایولا رو هم ازش کم کرد
  • MaMpIeRo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
دوستان میگن مهاجم نوکه و تا موقعیت براش درست نکنن نمیشه کاری کنه! جدا انقدر سخته فهمیدن اینکه فوتبال یک ورزش بدنی هست و امادگی بدنی در سطح لیگ قهرمانان اروپا جزو اولین نکات هست؟ طرف طرف باید بدوعه تا درفضا و درموقعیت گل قرار بگیره؟ وقتی چاق باشی در مقابل مدافعان چابک چیزی برای گفتن نداری حالا اضافه کنید اگر روز بدش هم باشه! فاجعه بود ماسمالیش نکنین. این بازیکن سی میلیون هم میخریدن میشد گفت بد بود . ولی الان چون صد میلیون خریدنش عده ای از هواداران متعصب در حال توجیه عملکرد مدیران هستن!تصور کنین قبل یووه این بازیکن میخواست بره منچستر یا فلان تیم چقدر میارزید؟ همه ما با شنیدن قیمتش برق از سه فازمون نپرید؟ کورکورانه توجیه نکنید لطفا!!!! بازیکنی با استعداد ایشون در سن ایشون با اوضاع رو به افول شدید بدنی سی میلیون نمیارزه! تا هزار سال دیگه چونه بزنین شما.
  • tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

ماروتا گفته که سهم رایولا رو خودمون دادیم... نیازی به استناد به حرف خبرنگارا نیست.

البته فکر نکنم این حقیقت هم زیاد تو بحث اثر داشته باشه چون گویا به هر حال بعضی وقتا خودمون رو مقید می دونیم که حتما از چیزایی دفاع کنیم (یا بعضا مخالفت)

• mory, Heypnotism, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

در تیم ملی قبولش ندارند ، این رو چی میگی ؟

• tecra, ace of glass و Mohammad Boushehri از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هیگواین برای تضعیف ناپولی خریداری شد اصلا در مورد بازی کردنش نظری نمیدم هرچند مثبت بود اما گوشمالی ب ناپل بود پیانیچ اما نه پیانیچ برای محکم کردن و جایگزینی پوگبا بود 

• tecra و Serie A از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

دقت کردید تو این ده صفحه اخیر همه ش سوال ی تکراری پرسیده شده و جواب های تکراری داده شده؟

من از طرف ماروتا و تیم مدیریت برای خرید این بازیکن بی مصرف از دوستان منتقد عذرخواهی میکنم.

• AliReZaZa, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
عزیز دل اینحا صفحه همین بازیکن هست و صحبتها تا ابد حول عملکرد و حاشیه های همین بازیکن خواهد بود در کمال تعجب! راجع به تنیس حرف بزنیم یا کارواخال مدافع اززشمند رعال مادرید؟ فصل هم تموم شد یک بازی مهم هم پشت سر گذاشته شد عاقلانه تر هست که در مورد خود بازیکن صخبت شه تا چیزای دیگه! مدیران یووه هم باید از تریبون رسمی اعلام مواضع کنن ترجیحا 😀🤔😏
  • tecra, Gin و Mohammad Boushehri از این پست تشکر کرده است

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

در مورد این استدلال که ایگوائین رو برای تضعیف ناپولی خریدیم فکر می‌کنم که در رسیدن به این هدفمون جای بحث وجود داره. اگه وارد جزئیات نشیم(که اتفاقاً می‌تونن خیلی مهم باشن ولی متأسفانه قابل محاسبه نیستن :fp: ) و صرفاً از نظر آماری ناپولی امسال رو با سالهای قبلی که ایگوائین رو داشتند مقایسه کنیم:

فصل        -     رتبه     -     گل زده

13/14     -      3      -         77

14/15     -      5      -         70 

15/16     -      2      -         80

16/17     -      3      -         94

از طرفی آمار گلهای یووه در این سالها به ترتیب -->  80-72-75-77 بوده که پیشرفت خاصی رو با ایگوائین نشون نمی‌ده.

حداقل با توجه به تعداد گلهای ناپولی فکر نکنم به هدفمون رسیده باشیم. بحث وضعیت اروپاییشون فکر نکنم زیاد موضوعیت داشته باشه که البته اونجا هم نسبت به قبل بهتر نتیجه گرفتن. 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

بحث خوبیه اتفاقا .
سبک بازی ناپولی هجومیه و به خاطر همین سبک باعث شده هر فصل گل های زیادی بزنند .
من تفاوت ناپولی با هیگواین و بدون هیگواین رو تو بازی های فصل قبلش میدونم ، ناپل با هیگواین تا چند هفته قبل از پایان لیگ صدر جدول بود ( دقیق یادم نیست ولی میش سرچش کرد ) ولی این ناپولی با وجود گل های زیاد تو هر بازی ، تو بازی های حساس کم میورد ، کما این که این فصل سوم شد .
هیگواین حتی اگه فصل پیش اون سه چهار هفته آخر رو محروم نمیشد میتونست راحت کفش طلای اروپا رو ببره ، .

اما تعداد گل های کم این فصلمون رو به خاطر سیستممون میدونم ، خیلی از بازی ها بود ما تعداد گل هامون از شوتهای توی چهار چوبمون کمتر بود ، بازی با رم یه موقعیت داشتیم اونم خود هیگواین همه کارشو کرد و گلشم زد .
سیستم این فصل ما وینگر محور بود ولی دفاع های کناری نقش بیشتری از وینگرامون تو حمله داشتند . وینگرامون خوب بودند ولی عالی نبودند ، نمیتونستند مدفع های حریف رو باز کنند ، نمیتونستند اون چنان گل بزنند .
از همین 77 تا گلی که امیر خان گفته حدود نصفشو هیگواین زده ، و بقیه اش بین کل تیم تقسیم شده .
سوای اون یه فینال لعنتی من عملکرد هیگواین رو قابل قبول میدونم .

• mory, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
نوید جان اونوقت اگه مشکل از سیستم ما هستش چرا باید بزرگترین خرید تاریخ باشگاه بازیکنی باشه که تو سیستم ما نمیتونه تواناییش رو نشون بده؟

اصلا بحث سر کیفیت هیگواین نیستا، کار اش رو توی تمام کنندگی به نحو احسن بلده، من چندان به وزن اش هم گیر نمیدم و مهم نیست، انتقاد من و اشکالی که وارد میدونم به قیمت اش، تناسب بین تواناییها،سن،قیمت و نیاز تیم بهش و نهایتا نحوه ی خرید اش، یعنی فروش پوگبا برای خرید ایشون هست

دوست عزیزی هم برای بالا بردن ایشون و توجیه خریدش سعی در پایین اوردن ارزش موراتا و پوگبا داره، پوگبا که پایین اوردنی نیست، اینکه ما اینجا براش ارزوی بدبختی میکنیم بخاطر رفتنش هست وگرنه هیچ کس نمیتونه منکر تواناییهاش بشه، اصلا نیازی نیست من بگم کدوم بازی چطور بوده و مثال بیارم، مسئله ی اظهر من الشمس نیاز به توضیح نداره

موراتا هم همینطور، تیمی مثل رئال رسما هیگواین رو به سمت در خروجی باشگاه میفرسته اما آیا در مورد مراد هم همین کار رو میکنه؟

توجیه عملکرد مدیرا با پایین اوردن دو تا بازیکن دیگه امکان پذیر نیست، مقایسه ی قیمت دو تا بازیکن جوون رو به پیشرفت با آینده ای چندین ساله با یه بازیکن رو به افول و در شرف پا به سن گذاشتگی هم امکان پذیر نیست.

میخواید به هر صورتی حرفتون به کرسی نشونده بشه؟ پایین اوردن پوگبا و مراد این هدف رو براتون میسر نمیکنه
  • mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

این بحث رو میشه از چند منظر بهش نگاه کرد ،
یک قیمت هیگواین : این خودش دو قسمت میشه ، 1- قیمت هیگواین نسبت به خرید های خودمون 2- نسبت قیمت هیگواین به بازار .
منم قبول دارم قیمت هیگی نسبت به بقیه خرید هامون بالا بود ولی بیا یه چرخ تو بازار بزنیم !! :!:
قیمت بلوتی 23 ساله که تو کل عمرش فقط تو تورینو بازی کرده و هیچ تجربه ی خاصی نداره 80 میلیونه ، قیمت موراتایی که تو یووه نیمکت نشین بوده و توی رئال هم نیمکت نشین بوده 85 میلیون یورو ( آخرین آفر من یو ) قیمت ام باپه 150 میلیون یورو . سوارز 27 ساله ای ک 25 میلیون یورو حقوقشه 81 میلیون . کارلوس باکای نمیدونم چند ساله 30 میلیون !!!!!!! حقوق زلات 35 ساله و لواندوفسکی هم بار ها توسط بچه ها مطرح شده .
چه بخوایم چه نخوایم قیمت ها همینه ، امثال سیتی و پاریس گند زند به قیمت ها ، وقتی سیتی میره 65 تا میده واسه استرلینگ ، حساب کار باید دستمون بیاد ، استرلینگی که شاید تو تیم ما نیمکت نشین هم نشه .
بحث حقوق ها رو هم نمیخوام مطرح کنم چون مثل جوراب کهنه شده :1:
سایت گل قیمت هیگواین رو 105 میلیون تخمین زده  و توی ده تا بازیکن گرون قیمت جهانه ، این دیگه حرف من و بقیه بچه های فروم نیست .

اما برسیم به بخش کارایی به قیمت . از نظر شخص من زدن 37 گل و دادن 4 تا پاس گل تو یه فصل آمار فوق العاده ایه . این آمار واسه کسیه که لقب گرون ترین بازیکن سری آ رو به یدک میکشید . این آمار واسه کسی که از تمام رسانه به خاطر وزنش تحت فشار بود . همین پوگبایی که میگی این فصل زیر بار انتقادات له شد ، و شاید کمتر از 6-7 تا بازی اندازه اسمش ظاهر شد .اشتباه ما این بود که  ما هوادار از هیگواین انتظار مسی داشتیم ، انتظار رونالدو داشتیم ، انتظار داریم هر بازی گل بزنه ، ولی همچین چیزی امکان نداره .
به نظرم فصل بعد تعداد گل هاش بیشترم میشه .
بازی فینال هم هیچکس خوب نبود که بخوایم همه کاسه کوزه ها رو سرش خراب کنیم ، نه بونوچی که لقب بهترین مدافع دنیا رو پیش میکشه ، نه بوفونی که لقب بهترین دروازه بان دنیا رو داره ، نه آلوز نه خدیرا نه ساندرو نه دیبالا نه .....

بحث موراتا هیگواین که خیلی مسخره است به نظرم ، کسی که نتونست بدترین بنزمای تاریخ رو نیمکت نشین کنه ، رو با هیگوانی که فقط به دلیل نداشتن اسم و رسم کافی از رئال رفت و کسی که داشت با بهترین بنزما رقابت میکرد نباید مقایسه کرد .
خداوکیلی بازی های موراتا رو همه دیده بودیم دیگه ، اینقدر الکی گندش نکنید . منم موراتا رو دوسش دارم نه به خاطر بازیش ، بلکه به خاطر اخلاقش .
وگرنه کم دهنمونو سرویس نکرد این مراد .همین مراد عزیز اگه اون همه توپ رو تو گروهی خراب نمیکرد ، نمیخواست سوپر پاس گل :1: به بایرن بزنه و ما جای سیتی نیمه نهایی بودیم .

بحث پوگبا رو هم بذاریم بعدا ، فقط بگم که بهترین خط هافبک سال 2014 با توز و موراتا  و یووه 2015 با تمام نقاط قوت و ضعفش ، اندازه این یووه تیم ها رو نمیترسوندند .

+ این رو هم اضافه کنم که آخرین باری که آقای گل لیگ از یووه بود سال 2007-2008 بوده که دلپیرو با زدن 21 گل آقای گل شد .

• mory, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
بحثی که مطرح کردم یه نکته اش رو ازش غافل شدی، گفتم تناسب بین تواناییها، قیمت، سن و نیاز تیم به این بازیکن

ما سیتی و پی اس جی نیستیم و نبودیم که اینجور پول ها رو راحت و تا این حد ریسکی پرداخت کنیم
ما مشکل مالی داریم
ما از ضعف خط هافبکمون تو فینال بیشترین ضربه رو خوردیم
ما بزرگترین خرید تاریخ باشگاهمون بازیکنی شد که از بهترین مهاجمین تاریخ باشگاه نبوده و نخواهد شد
ما مشکل خلق موقعیتمون بیشتر از تمام کنندگیمون بود
ما تو بازیهای بزرگ تاکتیک ضدحمله مهمترین دلیل برتریمون مقابل تیم های بزرگ بود
ما اونقدری پول نداریم که هر دو سه سال یک بار فقط واسه یه مهاجم همچین رقم هایی رو پرداخت کنیم، پول هنگفت اگر دادیم باید چندین سال ازش استفاده کنیم
.
.
.

نوید جان حالا اگه اینا رو مدنظر قرار بدی باز هم معتقدی خرید درستی انجام دادیم؟

همین الان 150 تا بدیم واسه ام باپه من راضی ام، چون به اندازه ی 10 فصل برامون بازی میکنه و یا نهایتا با قیمت بیشتری فروخته میشه، ولی 90 میلیون هیگواین نهایتا دو فصل دیگه باید یک بار دیگه برای خرید جایگزینش پرداخت بشه

حالا هی همون یه توپی که مراد خراب کرد رو به رخ بکشید، اگر هیگواین تونست یه تنه موجب برتری ما توی یه تورنومنت بشه اونوقت بیاید از برتری هیگواین بگید، البته مقایسه ی یه لوزر تمام عیار توی بازیهای بزرگ با موراتا اصولا تو کت من یکی نمیره
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

محمد با خودم خیلی کلنجار رفتم که این بحث رو ادامه بدم یا نه ، بعد کلی فکر تصمیم گرفتم که ادامه بدم .
دقیقا یادمه همین بحث رو داشتیم درباره دیبالا میکردیم ، میگفتی 40 تا نمی ارزه ، چهل تا گرونه واسه یه بازیکن 22 ساله ، فکر کنم هنوز هم قبول نداری که دیبالا ارزش مبلغشو داشته .

بیس بحث همونه ، از هر بازیکنی توقع دلپیرو شدن دارید ، توقع ندود شدن دارید ، درحالی که تو فوتبال الان قحطی ستاره موج میزنه ، مثل زیدان نداریم که همه کار بکنه تو زمین و اون کار ها رو به نحو احسنت انجام بده . پوگبا بازیکن خوبی بود ؟؟ چرا ؟؟ چون تو تمام آپشن هاش متوسط بود ، سرزن متوسطی بود ، دریبل زن متوسطی بود ، شوت زن متوسطی بود و......
الان از هیگواین هم همون انتظار رو دارید و این انتظار غلطه . بازیکن مثل دلپیرو خیلی کم پیدا میشه ، که هم شوت زن خوبی باشه هم دریبل زن خوبی باشه هم بازی خون خوبی باشه .
هیگواین فینیشر خوبیه ، چیزی که تو سبک یووه همیشه خدا مهم بوده . من تا یاد دارم سبک یووه استفاده حداکثری از موقعیت ها بوده . یووه با این سبک بازیش تحمل از دست دادن موقعیت رو نداره

به نظر من تو این قهقرای بی بازیکنی یوونتوس تصمیم گرفته مثل یه تیم باشه ، مثل یه ماشین باشه ، هر قسمت یه وظیفه رو انجام بده و اون وظیفه رو درست انجام بده .
اگه بازیکنی پیدا کردیم که چند پسته بود و تو چند پستی که داشت خارق العاده بود ( نه مثل پوگبا ، مثل رونالدو ، مثل مسی ، مثل مودریچ و کروس ، مثل روبن ، مثل ویدال فقط فصل اولش) اونوقت میتونیم بگیم تیم یه ستاره داره و از اون ستاره انتظار حرکات خارق العاده داشته باشیم .وگرنه همه از قبل هیگواین رو میشناختیم و میدونستیم فقط فینیشر خوبیه ،

در باره پاراگراف آخرت ، یک نفر رو بیار بگه که این سری آ ای که گرفتیم فقط و فقط به خاطر هیگواین نبود . نصف گل های تیمو زد ، کلی گل سه امتیازی زد .
چرا اونوری نگاه میکنی ، هر وقت موراتا تونست باعث برتری یه تیم تو یه تورنومنت بشه بعد بیاید از برتری موراتا بگید .

• GioVanni Agnelli, mory, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

• مهمان

توز 10 میلیونی ما رو تو اروپا تا کجا برد
تو سری آ توز ما رو قهرمان کرد 
خب ما الان 90 تا دادیم پس سری آ کافی نبوده توجه ما میره به لیگ قهرمانان اما این آقا نتونست ستاره باشه 
حتی یه سری اعتقاد دارند در حد یه مهاجم معمولی بوده تو لیگ قهرمانان 

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
این بحث رو باید جور دیگه ای مطرح کرد
وقتی تیم 90 میلیون پای هیگواین داده یعنی واقعا بهش نیاز داشته
ما سر 10 میلیون کمتر بیشتر دراکسلر رو از دست دادیم
پس یعنی هیگواین اون چیزی بوده که واقعا تیم به دنبالش بوده
چرا هیگواین ؟
نیاز اصلی تیم ما به یه تمام کننده بود
ما خودمون زاتزا و مانژو رو داشت اما همه خوب میدونیم زاتزا اون تمام کننده ای نیست که بتونه مارو تو ل.ق بالا ببره
مانژو یه بازیکن صاحب سبکه، سبک بازی مخصوص خودش رو داره ولی اونم اصلا تمام کننده مطمئنی نیست، حتی دیگه توی تیم ملی کرواسی هم ازش به عنوان وینگر استفاده میشه
قبلا هم گفتم، هیگواین تنها گزینه ای بود که باشگاه میتونست جذب کنه
موراتا دلش خوش بود که زیدان خواستتش
کاوانی هم که خودتون میدونید پاریس و ناصر و ...
یعنی شما میگید ما میتونیم لواندوسکی یا سوارز یا اوبامیانگ رو بخریم ؟
حالا اینکه پوگبا رو فروختیم هیگواین رو خریدیم خودش یه بحث دیگه است
میشه بعدا هم دوباره بررسیش کرد
  • mory, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

به نظر من ادامه این بحث بیهودست چون بعضی بچه ها اصلا به حرف طرف مقابل توجهی نمی کنن

برای بار نمی دونم چندم  :1:  : 

1- رئال مادرید زیدان 29 ساله را از یووه به عنوان گرون قیمت ترین بازیکن دنیا خرید. (بحث مقایسه زیدان و هیگی نیست که مقایسه مسخره ایه بحث حجم زیاد پوله که بعضی از دوستان میگن نباید برای بازیکنی که نهایت عمر بازیش 2سال!!! ه خرج کرد.) اگه زیدانی که یووه77 میلیون یورو فروخت رو با قیمت های الان قرار بود بفروشه چیزی حدود 180، 190 تا رئال باید براش خرج می کرد. یه ضرب و تقسیم ساده میگه قیمت از 10 سال پیش به این طرف 2.5 برابر شده. پس دیگه اون قیمتایی که تو ذهن ماست اشتباهه.

2- ما احتیاج به تموم کننده نداریم!!!  :22:  :22:  :22:  :22:  :22:  این از اون حرفا بود. فک می کنم از سال اول کنته آرزومون بود یه تموم کننده تو رده ترزگه داشته باشیم. هر فصل قولش داده می شد ولی آخرش ماتری و ووچینیچ نصیبمون میشد. امسال بالاخره به داستان 5 فصل با خرید هیگی پایان داده شد. جالبه که میگن مانژوکیچ برا تموم کنندگی بسه  :22: خود اون بنده خدا همم همچین ادعایی نداره. آمارشم همینو میگه. تو 54 بازی برا بایرن 33 تا گل زده. ینی تو دو فصل اندازه یه فصل هیگی گل نزده!! اینم لینک ویکی پدیاش. خودتونن ببینید https://en.wikipedia...Mario_Mandžukić

3- 

قیمت بلوتی 23 ساله که تو کل عمرش فقط تو تورینو بازی کرده و هیچ تجربه ی خاصی نداره 80 میلیونه ، قیمت موراتایی که تو یووه نیمکت نشین بوده و توی رئال هم نیمکت نشین بوده 85 میلیون یورو ( آخرین آفر من یو ) قیمت ام باپه 150 میلیون یورو . سوارز 27 ساله ای ک 25 میلیون یورو حقوقشه 81 میلیون . کارلوس باکای نمیدونم چند ساله 30 میلیون !!!!!!! حقوق زلات 35 ساله و لواندوفسکی هم بار ها توسط بچه ها مطرح شده .
چه بخوایم چه نخوایم قیمت ها همینه ، امثال سیتی و پاریس گند زند به قیمت ها ، وقتی سیتی میره 65 تا میده واسه استرلینگ ، حساب کار باید دستمون بیاد ، استرلینگی که شاید تو تیم ما نیمکت نشین هم نشه .
بحث حقوق ها رو هم نمیخوام مطرح کنم چون مثل جوراب کهنه شده  :1:
سایت گل قیمت هیگواین رو 105 میلیون تخمین زده  و توی ده تا بازیکن گرون قیمت جهانه ، این دیگه حرف من و بقیه بچه های فروم نیست .

با تشکر از آقا نوید، اضافه می کنم که قیمت هر بازیکن اون 50، 60 میلیونی که اول میدی نیست مجموعه ای از قیمت اولیه + حقوق چند سالشه. با این فاکتور خرید بازیکنی مثل لوا (اگه بایرن دیوونه شه بخواد بفروشتش) حداقل حداقل 180 تا برامون آب می خوره! اونم فقط برای فقط یه بازیکن! 

4- همچنان روی این حرفم هستم:

مشکل البته البته از جای دیگست. تو فوتبال اروپا به شدت قحط الرجال شده. همین هیگائینی که من میگم جزو 5 تای نوک دنیاست تو دهه 90 و اوایل 2000 (که بنظرم اوج فوتبال دنیا بود) اگه بود جزو 20 تای برتر هم قرار نمی گرفت ولی تو این بلبشو بازار جزو 5 تاست. این بودن تو 5 تا رو به ضرص قاطع میگم. چون نفر اولش که لواندفسکی باشه کاملا سینوسیه بازیش و تازگیا هم خیلی مصدوم میشه. بقیه 9 ها هم امثال کاستا و فالکائو و ... یه فصل در میون ضعیفن. کاستا که از نیم فصل دوم علنا هیچی نبود. فالکائو هم بعد 4 فصل تازه این فصل خودی نشون داد. باور کنید دیگه رائول و ترزگه و جیوانی البر و ... نداریم. تموم شدن 

تو بلبشو بازار و بازار کوتوله ها این طور میشه که موراتا رو با 85 میلیون می خوان بخرن. فوتبال اروپا رو به افوله و بازیکنای واقعا درجه 2، الان حکم سوپراستار رو پیدا کردن و قیمت های وحشتناک دارن. با این وضعیت آینده خوبی رو برای فوتبال اروپا نمیشه دید

من خودم بازی هیگی رو خیلی دوست ندارم اما همینیه که هست. می خوای کرویف رو از گور بکش بیرون بیاد برا تیمت گل بزنه!

5- چاقی! این واقعا بامزه ترین دلیل برای رد کردن کیفیت یه بازیکنه. اولا این که مربی و مدیر و همه رو کور فرض کنیم و بی سواد خودش خیلی حرفه. حتی یه کارشناس فنی درست حسابی هم تا حالا به این قضیه گیر نداده اما تا دلتون بخواد ورد زبون پیجای اینستاگرامی حرف از شکم هیگیه. مثلا لاغرتر بود 6 تا گل بیشتر می زد؟؟ یادمون نره رونالدوی برزیلی با همون شکم قهرمان جام جهانی و بهترین بازیکن جهان شد. اون رو که دیگه قبول دارید؟؟

• GioVanni Agnelli, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

پس چرا اروپا گل نمیزنه ؟ چرا تیم ملی دعوت نمیشه . مگه قحط الرجال نیست ؟ 
موسی کین  بهتره 

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

موسی کین  بهتره 

نیاز به یک تموم کننده داشتیم و همزمان ناپولی رو ضعیف کردیم و تا 2 سال دیگه ک هیگواین بره شیک گزینه ایده عالی برامونه برنامه ریزی شدست 

• tecra, Georgia و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

موسی کین  بهتره 

با این حرفت ارزشای یه بازیکنی مث ایکاردی رو هم زیر سوال بردی :1:

هیگی تا همین دور قبل دعوت میشد. اگه دعوت نشده شاید مصدومیت خفیفی چیزی داره. شما از سلامتیش اطلاع داری؟

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

سمپائولی گفته خیلی لَش و دور از دروازه بازی میکنه و خطری برای دروازه بان ایجاد نمیکنه :1:

من که پست ها رو نمیخونم معمولا ، فقط در جواب دوستانی که میگن با ماتری و وچینیچ هم لیگ رو میبردیم بگم که با احترام چرند نگید !

اون پنچ سال پیش بود که اگر ما وچینیچ داشتیم بقیه تیم های سری ا همون رو هم نداشتن نه امسال.. شما تعداد گل زن های همه تیم ها رو مقایسه کنید همه تیم های بالاجدولی گل زنی در رنج 20 گل داشتن..

• AliReZaZa, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی