پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6455 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من نه فکر کنم ميخواسته يکم مسئولان يووه رو به گوش کنه وگرنه اگر ميخواست از يووه بره چرا توي سري آ بره توي همين سري بي ميرفت نه نميره بوفون مثل آلکس عاشق يووه است با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اره خوب این یه چیز مشخصه بوفونی که امسال از یووه که رفته سری ب نرفته قطعا اگه فصل دیگه یووه برگرده سری ا هم از یووه نمیره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون توی جدید ترین مصاحبه خودش گفته :مطمئن هستم کار ما به بازی های پلی اف نخواهد رسید و ما بدون نیاز به این بازی ها به سری ا صعود می کنیم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

بوفون توی جدید ترین مصاحبه خودش گفته :مطمئن هستم کار ما به بازی های پلی اف نخواهد رسید و ما بدون نیاز به این بازی ها به سری ا صعود می کنیم

قطعا همينطوره

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
امید وارم همین طور باشه.... ولی بعیده ها... اگه یووه بقیه ی بازیاشو ببره.... ( که می بره) بازم احتمال برگشت به سری آ .... نمی دونم ولـــــــــــــــی من فکر نمی کنم خیلی زیاد باشه....

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
جیجی عزمشو جزم کرده.خدایش بازی کردنشو میبینم یادم میره تو سری بی ه .اگه بقیه هم کمکش کنن قطعا همونطوری میشه که فرموده

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من يک سوال چرا بوفون هيچوقت نميگه عاشق يووه است هميشه يک جوري ميخواد بگه بخاطر يووه نمونده مثلا توي يکي از مصاحبه هاش گفته بود بخاطر اين که ميخواستم سري بي رو تجربه کنم موندم چرا نميگه عاشق يووه است ؟ با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اون میترسه از این میترسه که اگه یه روزی از یووه رفت یوونتوسی ها همون بلایی رو سرش بیارند که سر زامروتا و کاناوارو اوردند اون به این فکر میکنه که ممکنه یه روز از یووه بره و دوست نداره که با نفرت یوونتوسی ها موجه بشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون اعلام کرد اگه سری آ بودیم احتمال اینکه یوونتوس رو ترک کنم داشت ولی توی سری ب به هیچ وجه چون سری آ همه حاضر بودند بازی کنند ولی سری ب کمتر دروازبانی بازی می کنه بازیکن باید وقتهایی که باشگاه توی مواقع بحرانی نیاز داره کمک کنه توی شرایط عادی و معمولی کمک کردن هنر نیست

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من چرا اين بازيکن انقدر بي نظيره يووه تا بياد سري آ مطمئن باشيد کساني به يووه ميان که شايد باورتون نشه من اطمينان دارم با اينکه موجي نيست ولي وقتي يووه به سري آ برگرده نامهاي بزرگ ميگيره ولي اميدوارم بوفون هيچ جا نره با تشکر

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
آقا نوید به نظر من جیجی نمیترسه چون اصولا دروازبان ترسو نمیتونه خوب بازی کنه.آینده نگره.از اونجایی هم که خودش همیشه میگه من آدم خوش قولیم دوست نداره حرفی رو که ممکنه یه روز نتونه بهش عمل کنه رو بزنه.وعدههای پوچ هم نمیده

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
این دقیقا همون حرفیه که من زدم اگه از ترسوش فاکتور بگیریم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
2005-2006 Juventus 18 2004-2005 Juventus 37 2003-2004 Juventus 32 2002-2003 Juventus 32 2001-2002 Juventus 34 2000-2001 Parma 34 1999-2000 Parma 32 1998-1999 Parma 34 1997-1998 Parma 32 1996-1997 Parma 27 1995-1996 Parma 9 امار بازی های بوفون توی سال های اخیر عددی که جلوی اسم تیم ها می بینید تعداد بازی بوفون هست اولین بازی بوفون 29/10/97 vs Russia مقابل روسیه بوده

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اگر بوفون بره تو دروازه با بحران جدی مواجه میشیم :'(

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوباره شروع شد اخه بوفون واسه چی بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تورو خدا بحث های تکراری نکنید

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسين جان بهرحال هر چيزي امکان داره ما بايد خودمون رو براي اينجور خبرها حاضر کنيم ولي به نظر من بوفون مثل آلکس جاودانه ميشه با تشکر

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
همين الان هم بوفون با موندنش جاودانه شده!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

همين الان هم بوفون با موندنش جاودانه شده!

سلام لاريسا خانم
بله حق باشماست
با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون دیروز ادعا کرد توی فصل نقل و انتقالات تنها چند قدم با رم فاصله داشته اما پس از شرایط اسفناک یوونتوس تصمیمش عوض شده و توی یوونتوس ماندگار شده البته هنوز هم حرفهایی مبنی بر انتقال قرضی یک ساله هست ولی خودش به شدت تکذیب کرده

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
نه رم نه هرجا میخواد بره بره ولی رم نه هرچند بعید میدونم دیگه از یووه جدا بشه چون اگه این کارو بکنه واقعا خودشو خراب کرده

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی