پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6455 پاسخ برای این موضوع

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
رم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رم نمیدونه بوفون رو چه جوری مینویسند حالا بوفون بیاد بره اونجا این محاله

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بوفون کبير مثل پسر محبوب تورين در تورين ميمونه و به فوتبال خودش خاتمه ميده با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مگه مغز حیوان 4پا خورده که بره رم؟

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
قاعدتا هيچ چيز جز مغز حيوان 4 پا نميتونه موجب چنين حماقتي بشه :o!!!! آخه مگه عقلش رو خورده كه بره رم؟!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
واقعا خنده داره نه؟ رم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرچی فکرشو میکنم با نمی تونم این مسئله رو تحلیل کنم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اخه رم تو پول بازیکناش مونده حالا بیاد پول بوفون رو چطوری بده؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون: المپيك چيز ديگرى است جى جى بوفون بعد از بازى مقابل اوكراين مى گويد: المپيك گرم و پرشورى كه امروز ديدم چيز ديگرى است. بوفون يكى از بهترين هاى ايتاليا در اين مسابقه بود: من آنچه را بايد انجام دادم نه كمتر و نه بيشتر از وظايفم. البته من مى دانستم كه مقابل اوكراين مشكل خواهيم داشت. همانطور كه در جام جهانى هم بازى راحتى مقابل آنها نداشتيم. بوفون يكبار ديگر از هواداران پرشور حاضر در ورزشگاه المپيك رم تشكر مى كند: شب زيبايى بود، ديدن ورزشگاه المپيك عالى بود. جمعيت زيادى آمده بودند . هواداران زيادى كه ما را حمايت مى كردند

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بوفون چرا این طوری حرف میزنه؟ حرفاش بو رفتن میده

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
آره ... فکر کنم باید خودمون آماده کنیم...................................!!!!!!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اما اگه بره من تا اخر عمرم گریه میکنم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
گزارش‌هاي رسيده در روزهاي اخير از ارتباط ميان جي جي بوفون دروازه بان ملي پوش يوونتوس و مقامات دو باشگاه اينتر و ميلان خبر مي‌دهد. بدون شك داشتن بعضي نقايص و كمبودها از ناحيه دروازه بان، مسوولان اين تيم ها را وادار كرده است تا هر چه سريع تر با فراهم ساختن امكانات لازم جهت جذب بوفون بهترين دروازه‌بان حال حاضر ايتاليا به رفع نقايص موجود در تيم‌هاي خود بپردازند. با اين حال مارتينا مدير برنامه‌هاي بوفون در مصاحبه‌اي مكرراً به هواداران باشگاه اطمينان داده است اين دروازه بان هيچ تمايلي براي ترك يووه ندارد و تا صعود تيمش به مسابقات سري A ايتاليا همچنان در اين تيم باقي خواهد ماند

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
منم مصاحبشو در مورد ورزشگاه المپیکو رم خوندم وقعا اعصابم خورد شد نمیدونم شاید بلاردی و میرانته باید یواش یواش خودشونو اماده تر کنند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
بابا مگه هرکی هرکيه بايد بمونه چه گيری کرديما دزدا ول نمی کونن ما رو ميلان اينتر بی همه چيز

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
سعید جان همین الان بوفون بهم زنگ زد و گفت به دلیل عصبانیت شدید سعید توی فوروم دیگه از یووه نمیرم!!!! ش.خی کردما ناراحت نشی

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
نه نويد جون

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
روزنامه نوشته بود كه بوفون گفته بازي در سري ب براي من هيجان انگيز تر از بازي در تيم مليه! ميدونين اين يعني چي؟! يعني نگراني موقوف! ;)

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
يا خدا اگه جيجي بخواد بره تو اين تيمهاي منفور.......... واي نگين تورو خدا وقتي حرفهاش رو خوندم اشكم داشت در مي اومد اگه بره من كه ديگه اصلا" فوتبال نگاه نميكنم :'(

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
پس ديگه نگاه نکن چون ميره

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
این فوتبالیستا هم آدم رو جون به لب می کنن تا یک تصمیم بگیرن...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
جان لوييجى بوفون يكى از اصلى ترين حاميان روبرتو دونادونى است. دروازه بان آتزورى هنوز هم از نتايج راضى نيست. او مى داند اگر ۳ امتياز بازى با اوكراين از دست مى رفت آن وقت كار براى ايتاليا بسيار دشوارتر مى شد اما با اين وجود مى گويد: به هر حال به نظر مى رسيد كارها درست پيش نمى رود. البته درباره جام جهانى هم همين طور بود، اول همه انتقاد مى كردند و بعد همه چيز خوب شد. بازيكنان آتزورى همگى يكصدا از دونادونى حمايت مى كنند و پيروزى شنبه شب را به او تقديم كردند. بوفون درباره علت اين استقبال مى گويد: ما اين كار را كرديم چون معتقديم اصلاً درست نيست كه اين همه انتقاد فقط از او صورت بگيرد. از همه چيز تيم ايراد گرفته مى شد از بازيكنان تا تاكتيك تيم و نحوه حضور در ميدان ولى اين اصلاً درست نيست كه همه مشكلات را تقصير يك نفر بدانيم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی