پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6455 پاسخ برای این موضوع

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
شما چرا اینجورید به نظرتون هرکی از یووه رفت خودشو خراب کرده.حالا فابیو و بقیه که رفتن گفتیم نموندن کمک یووه .ولی جیجی اگه خدایی نکرده رفت اوون چی؟ اون چرا خودشو خراب کرده ؟چون موند تا کمک کنه؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بله منم ديروز اين خبر رو خوندم ولي فکر کنم بوفون فقط براي هوشيار نگه داشتن مسئولين اينها رو ميگه وگرنه به جز يووه هيچ جا نميره با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
جان لوييجي بوفون، دروازه بان يوونتوس در پي پيروزي 2 بر صفر بينكونري‌ها برابر پياچنتزا اظهار داشت كه بازيكنان يووه يكديگر را چون صخره‌اي محكم حمايت مي‌كنند. بوفون پس از كسب نتيجه تيمش در ديدارهاي سري B اذعان داشت: "در آغاز فصل چندان روي قاعده عمل نمي‌كرديم. اکنون علاوه بر اينكه در ديدار خارج از خانه پيروز شديم و 3 امتياز را كسب كرديم، همچون صخره‌اي محكم تا پايان راه در كنار هم خواهيم بود. به عنوان يك دروازه‌بان شكايتي از وضعيت كنوني يووه ندارم." بوفون موفق شد سنگر يوونتوس را براي سومين بار پياپي حفظ كند كه اين امر نشانه پيشرفت بينکونري ها است. وي در ادامه افزود: "هميشه احساس كرده‌ام كه پست من بسيار حساس و مهم است، لذا از زير بار مسووليت‌هايم شانه خالي نكردم. تنها مي‌توانم بگويم كه كيفيت بازي تيم‌هاي سري B نسبت به سري A چندان تفاوتي ندارند. شايد در سري B علاقه مندي براي كسب نتيجه بسيار بالاتر باشد كه اين امر براي خود من جالب است

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
همون خبری رو که نوشتم دقیقا مخالفشو یه جا دیدم که گفته بود فوتبالشو با یووه تموم می کنه جایی دیدمش حتما می نویسم

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
اوه ، شقايق تو هنوز نميدوني نبايد اسم يه ايتاليايي رو کنار يه آلماني بنويسي حيف جي جي لااقل بگو کاسياس

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
جیجی آدم پیچیده ایه . به خاطر همین پیچیدگیم داداشم شده . تنها بازیکنی که اگه از یووه بره لقب خائن رو نمیگیره و تو قلب هوادارای یووه تا ابد جاودانه هست همین بوفونه

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال

اوه ، شقايق تو هنوز نميدوني نبايد اسم يه ايتاليايي رو کنار يه آلماني بنويسي
حيف جي جي
لااقل بگو کاسياس

ببینم gigi joon تو داری ماهیت اسپانیایه خودتو نشون میدی ;)
کاسیاس کیلو چند ???

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اتفاقا ً اونم دقیقا ً همینو گفت

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من احتمال میدم جیجی اخر فصل از یووه بره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من الان اخبار گفت مسئولان ميلان و اينتر سخت به دنبال جذب بوفون هستند خدايا من که ميدونم اين کوبولي بي لياقت نميتونه بوفون رو نگه داره تو رو خدا خودت يه کاري کن که بوفون بمونه با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من که گفتم این عوضی ها نمیزارن جیجی بمونه

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
جیان فرزان مگه ما به توافق نرسیده بودیم؟ دلت میاد درباره ایکر اینجوری حرف بزنی!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مسؤولان تيم‌هاي فوتبال اينتر و ميلان سخت به دنبال جذب جيان ‌لوئيجي بوفون بوده و مي‌خواهند دروازه‌بان ملي پوش ايتاليايي را به تيمشان انتقال دهند‌. بنا بر اخبار منتشره شده مسؤولان تيم فوتبال اينترميلان تلاش دارند كه با جلب رضايت مقامات باشگاه يوونتوس، جيان‌ لوئيجي بوفون را به تيم خود انتقال دهند‌. دروازه بان اول تيم‌ملي ايتاليا همراه يووه در سري B مسابقات باشگاهي ايتاليا حضور دارد به همين دليل ماسيمو موراتي، رئيس باشگاه اينترميلان براي جذب بوفون دست به كار شده‌ است‌.

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
هیچ غلطی نمیتونه بکنه . کفتار کثیف ... . داداش من قرار نیست جایی بره .

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
موراتی باید بره دادگاهش رو بگذرونه و بعدش بیاد دنبال بوفون.... موجی که عجیب به موراتی گیر داده........

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
حاضرم جام ماله اینتر باشه ولی به رم نرسه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
چه ربطی به حضور یا عدم حضور جیجی داشت؟

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
احتمالا مسائل پشت پرده بوده ::)

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
جدا شدن جی جی از یووه قابل باور نیست... چه برسه به حضورش در اینتر! اما باید قبول کرد بوفون دروازبان شماره 1 تیم قهرمان جهان هست, بازی تو سری B برای بهترین دروازبان جهان یک کم نا معقوله... البته مطمئنم یووه , بوفون رو به راحتی از دست نمی ده و به احتمال زیاد به صورت قرضی به تیم دیگری می ره... من که امیدوارم زامبروتا هم برگرده...

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
اگه قرار بود بوفون بره همون اولش به بهترین پیشنهاد جواب مثبت میداد ( پیشنهاد بارسا ) اما اینطوری که موند معلوم شد که برای پول نمونده . از طرفی ژانویه گذشته گالیانی خودشو از بین برد تا بتونه این صید بزرگ رو انجام بده ولی نتونست . بوفون دست رد به همه تیمهای بزرگ اروپا زده حالا بیاد و بره به رم !!! خیلی مضحکه ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی