پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6455 پاسخ برای این موضوع

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

DdkTknxXcAAxpn4.jpg

خدانگه دار کاپیتان افسانه ای . زنده باد بوفون  :141:

47419757563266577862_thumb.png    72838300877165573966_thumb.png  86484911334452920615_thumb.png

30563853858547956663_thumb.png  39843205888836288342_thumb.png

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

در جریان بازی می خندید و سعی میکرد انرژی مثبت بده.. ولی بعد تعویض بغضش ترکید و نتونست دیگه بخنده 

:2:  :12:  :12:  :141:

• mory, Principino, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

جناب ماروتا فرمودن احتمال داره به بازی کردن ادامه بده

این یه معنی بیشتر نمی ده. یعنی یووه علاقه ای به همکاری با بوفون نداشته

حالا الکس افت کرده بود، نمی تونست 90 دقیقه بدوئه بوفون چی ؟ اینبار دوست دارم دلیلشون رو بدونم ؟ 

اون مربی روی نیمکت هم که صداش در نمیاد، البته شایدم اون هم دخیل بوده.

امیدوارم تصمیم نگیره بره پاریس. این کارش هم یووه رو مضحکه همه می کنه هم هوادارا رو

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

امیدوارم تصمیم نگیره بره پاریس. این کارش هم یووه رو مضحکه همه می کنه هم هوادارا رو

مگه موقعی که الکس رفت سیدنی ، یووه و هوادارا رو مضحکه کرد ؟  

شرایط ش به نظرم فرقی با الکس نداره

به نظرم ما هوادارا زیادی داریم خود خواهانه  با این موضوع برخورد میکنیم.

• mory, Principino, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

زمین تا آسمون فرق می کنه

الکس دیگه افت کرده بود مرد 90 دقیقه نبود خودت هم گفتی سیدنی ؟! نه پاریس، نه چلسی، نه سیتی، نه لیورپول!! کم تیمایی نیستن!! بوفون هنوز رو فرمه. چرا اگه افت کرده بود حرفی نیود اگه میرفت تیمای غیر اروپایی بازم حرفی نبود اما پاریس !! 

اگه بره پاریس نمی گن؟!، کدوم مدیر احمقی گذاشت بوفون بره پاریس و باهاش تمیدید نکرد. نمی گن بوفون چرا همون یووه ادامه نداد با اینکه می تونست.

یه دهن کجی به یووست اگه بره پاریس

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

زمین تا آسمون فرق می کنه

الکس دیگه افت کرده بود مرد 90 دقیقه نبود خودت هم گفتی سیدنی ؟! نه پاریس، نه چلسی، نه سیتی، نه لیورپول!! کم تیمایی نیستن!! بوفون هنوز رو فرمه. چرا اگه افت کرده بود حرفی نیود اگه میرفت تیمای غیر اروپایی بازم حرفی نبود اما پاریس !! 

اگه بره پاریس نمی گن؟!، کدوم مدیر احمقی گذاشت بوفون بره پاریس و باهاش تمیدید نکرد. نمی گن بوفون چرا همون یووه ادامه نداد با اینکه می تونست.

یه دهن کجی به یووست اگه بره پاریس

پس دهن کجی به مدیران یووه ست ، نه به هواداران

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان

خوب وقتی میگم مجبورش کردند خداحافظی کنه برای همینه ! ببینید اگه بوفون رو نگه میداشتند دو مشکل پیش می اومد ! یکی شزنی که ممکن بود بگه من دیگه گلر دوم نمیخوام باشم ! شزنی بهترین گلر سری آ بود و اومد یووه. البته اخلاق شزنی خیلی عالیه و قبلا گقته بود بوفون باید بازم بمونه ! مشکل اصلی خرید پرین هست ! پرین برنامه بلند مدت یوونتوس برای جانشینی بوفونه ! اگر بوفون می موند پرین هم میرفت یه تیم دیگه ! برای همین اومدند پیشنهاد مدیریتی به بوفون دادند. و خیلی جالبه انگار پیشنهاد طوریه که اگه بره تیم دیگه بازی کنه سال بعدش خبری از این پیشنهاد نیست !

بهترین گلر جهان بهترین بازیکن جام جهانی رفت دسته دو ! الان باهاش تمدید نکردند بره پاریس اصلا از دستش ناراحت نمیشم تازه طرفدار پاریس هم میشم بازی هاشون رو می بینم بخاطر بوفون. البته این یه ریسکه ! بوفون اگه اینجا اشتباه کنه کسی طرفدارا بهش ایراد نمی گیرند اما اونجا دیگه فرق میکنه قضیه. 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

واسه همه چیز و مهم ترینا : سری ب و قهرمانی جهان ازت ممنونم.

سوپر جیجی... . :53: :53: :53:

فک نمیکردم گریم بگیره واسش ..

8

Claudio

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

هیچ لغتی ناراحتیمو نمیتونه نشون بده. وقتی با تماشاگرا دست میداد اشک منم دراومد و اون هواداری که عکسشو رو بازوش خالکوبی کرده بود و تو بغل دوستش هق هق گریه میکرد و همینطور اون بچه هایی که همش گریه میکردن خیلی منو تحت تاثیر قرار داد. هر سال به عشق حضورش ناکامی های یوونتوس در سی ال رو تحمل میکردم. الان دیگه دروازه کیو داره؟ الان دیگه تیم کیو داره که بعد از زدن گل خوشحالی لذت بخش و شیرین انجام بده؟ الان دیگه کی تو رختکن به بازیکنها انگیزه میده؟ الان دیگه رهبر و پیشکسوت و رفیق و برادر و دلسوز و شیرینی یوونتوس کیه؟ واقعا با هیچ کلمه ای نمیتونم این ناراحتی رو ابراز کنم..........                                                                                                   dtc_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%jibt_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8nra2_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

دوستان خواهشا اگه زحمتی نیست هرکس فول مچ بازی البته بصورت کامل و همراه با جشن قهرمانی رو گیر آورد لینکشو بذاره

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خیلی ناراحتم اما ته دلم خوشحالم ک تیمم همچین اسطوره هایی داره... چ خوب ک اسطوره هامون با جام میرن چ خوب ک با غرور و افتخار ما رو ترک میکنن چ خوب ک در اوج باهاشون خدافظی میکنم...

UN1CO#
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

همیشه سلامت باشی آخرین جواهر قهرمانان وفادار     http://uupload.ir/vi...dbye970227.mp4/

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1384 ارسال
  • Locationقزوین

همه ی ما دوست داریم بگیم که بوفون خودش نمی خواست بره مدیرا مجبورش کردن و اینکه بوفون نمی تونه مارو قبل از گرفتن لیگ قهرمانان و ترک کنه و قصه ی ما و بوفون حتما یه پایان خوش داره. ولی از نظر من این خود بوفون بود که تصمیم به رفتن گرفت. خودش می خواست توی این شرایط بره و باید به تصمیمش احترام گذاشت. ولی هرجور حساب کنیم پایان داستان بوفون تو یووه یه پایان خیلی تلخ نیست. یه جورای پایان دوره ی حرفه ایش رو می شه به پایان فیلمای وودی آلن تشبیه کرد.

برای مثال بوفون خودش خداحافظیش رو در آخر فصل تو مصاحبه ی مطبوعاتی اعلام کرد ، خداحافظی دل پیرو وسط یه جلسه ی مالی توی اکتبر ماه اعلام شد

بوفون بعد این همه جام و دوگانه دور افتخار زد ، ندود دور افتخار خالی زد

ترزگه و کامورانزی که وضعشون خیلی بدتره. نه دور افتخار و بازی آخری داشتن نه حتی اندازه ی آساموا جامی تو یووه بردن

همین مارکیزیو اگه بره بعد 26 سال حضور تو یووه ببینید خداحافظیش چطوره. همه روی بوفون زوم شدن و هیچکس به فکرش هم نیست. بارزالی و لیخت هم همچین شرایطی دارن

یا کیه لینی که الان بعد 13 سال کاپیتان یووه شده اصلا هیچکس عین خیالش هم نیس که مثلا دل پیرو بعد 8 سال و بوفون بعد 11 سال کاپیتان شدن و کیه لینی چه زحماتی برای این پیراهن تا رسیدن به بازوبندش کشیده. همه می گن که الکس و ترزگه و بوفون و ندود و کامورانزی سال 2006 می تونستن هرجای دنیا بازی کنن. ولی آیا به نظر شما کیه لینی هم همچین شرایطی نداشت؟ کیه که دوست نداشته باشه 15 سال دفاعشو بیمه کنه. مثلا زوج کیه لینی راموس آیا نمی تونست با 5 6 تا سی ال بهترین زوج تاریخ خط دفاع بشه؟ به نظر شما خداحافظی کیه لینی چطور می شه

با این وضعی که مدیرا و مربیای گرام دارن سال بعد که هیچی ده سال دیگه هم نمی تونیم سی ال بگیریم و سری آ هم در معرض خطر بیشتریه.  درسته از لحاظ فنی بوفون می تونست خیلی راحت یکی دو سال دیگه رو هم در سطح اول دنیا بازی کنه ولی اگه می خواست بمونه سال بعدم ممکن بود شاهد دیدن گریه های بوفون باشیم و شاید این پایان ، بهترین پایان ممکن برای جیجی بود. هرچند که این قضیه باعث بشه که خیلیامون دیگه مثل قبل فوتبال نبینیم و ما هم یجورایی از فوتبال خداحافظی کنیم.

• mory, MaMpIeRo, alex 4ever و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

افتخارات بوفون به روایت تصویر                                                      (البته به سری آ و کوپا ایتالیا هر کدوم یکی رو اضافه کنید)                                                                                                                                                                                                                                                      yx0o_15255530.png                                               

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

ddkzwvtxcauzja0.jpg

طعم خیس اندوه و اتفاق افتاده

ی آه خداحافظ ی فاجعه ی ساده

خالی شدم از رویا حسی من و از من برد

ی سایه شبیه من پشت پنجره پژمرد

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

فکر نمی کردم انقدر دلم بابت رفتنت بگیره... ببخشید که تو این 16 سال طرفداریم از یووه هیچوقت اونقدر که باید قَدرت رو ندونستم... همیشه خیلی دیر اینجور چیزا رو میفهمم.

HlWEixc.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بوفون اگه بره پاریس به نظرم نه دهن کجی به هوادارا کرده نه چیزی از بزرگیش کم شده

بوفون به تنهایی شخصیت میده به تیمی مثل پاریس. اتفاقا استقبال میکنم از رفتن بوفون به پاریس .

تیمی در حد مدعی سی ال با موندن نیمار و احتمال ی خرید بزرگ جای کاوانی

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

0nm_legends.png

Legends#

به هر تصمیمی که بگیره (حتی بازی در لیورپول) با تمام وجودم احترام میذارم، چون وقتی کل دنیا بهمون پشت کرده بود دستای بوفون ما رو زنده نگه داشت. تحمل یووه ی بعد از Ale‌ بخاطر تو ممکن شد... ممنون بابت همه چیز، #کاپیتان!!

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 608 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
من به شخصه نمیتونم بوفون رو تو تیم غیر یوو تصور کنم، الان بوفون هر تیم اروپایی بره کاملا اون تیم رو چند لول قوی تر میکنه، بوفون دقیقا مسی دروازباناس و پاریس رفتنش واقعا خیلی به ضرر یوو تموم میشه، البته فقط یه گزینه میتونم براش متصور بشم که بوفون به پاریس بره اونم عامل نفوذی یوو بشه و مخ ناصر خلاف رو بزنه و امثال وراتی رو برای یوو به ارمغان بیاره، ولی خب میخوام وراتی ۱۰۰ سال نیاد ولی بوفون لباس پاریس رو نپوشه، اخه پروژه پاریس چه جذابیتی واسه بوفون داره؟ بعدم همه یوونتوسی ها میدونن که خط دفاع قدرت مند یوونتوس تو این سالا به رکورد های بوفون خیلی کمک کرد، حالا تو این سن رفتن به خارج از ایتالیا با شرایط تمرینی جدید و مدل بازی جدید اونم خط دفاع پاریس بنظرم حماقته کلا، اگر افت کنه کاملا میتونه تمام کریرش رو زیر سوال ببره همه این سال های اخر رو یادشون میاد و هیچکس دوست نداره قهرمانا رو تو افت و رو نیمکت ببینه، نمیدونم والا هر چی فکر میکنم از یوو رفتن بوفون فقط با بازنشستگی منطقیه، ولی اگر بره تیم دیگه ای مطمئنم که خودش خواسته که بره.
  • tecra, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

به نظر من اینا شایعات رسانه هاست . بوفون از اول فصل میگفت تنها در صورتی به بازی ادامه میدم که چمپیونز لیگ رو ببریم .
حتی اگه شایعه هم نباشه بعیده بوفون قبول کنه .

• MaMpIeRo, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی