Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 votes

• Please log in to reply
6457 replies to this topic

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

1wbp_13970227778_4566586d-d3b4-498b-8d32

• mory, eⁿzº, Aminvo and 6 others like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

psg قرار داد دو ساله به بوفون پیشنهاد داده ! (منابع معتبر نیستند) 
در حد لیگ فرانسه قطعا هست. دلم میخواد بره یه باشگاه دیگه لیگ قهرمانان ببره. 

• Aminvo, tecra, ace of glass and 1 other like this

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts

اگه بره باشگاه دیگه باید به حال یوونتوس تاسف خورد واقعا که گیر یه مشت مدیر احمق افتاده ! بوفون باید با یوونتوس خداحافظی کنه ! کدوم باشگاهی با اسطوره هاش همچین کاری میکنه !!

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo and 12 others like this

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

95dc_ddzrjjgw0aa2xvw.png

• Aminvo, tecra, Senmorta and 7 others like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

کاملا مشخصه مدیریت مجبورش کرده

اگه ترک یوونتوس تصمیم خودش بود نمی یومد بگه هنوز تصمیم نگرفتم می خوام چکار کنم :|

دلپیرو هم همین مدیریت انداخت بیرون آخرش انداختن گردن کنته بقیه هم باور کردن  :22: 

• GioVanni Agnelli, mory, Principino and 11 others like this

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

• مهمان

دقیقا ، یه جوری هم هست انگار اگه برند برای باشگاه های دیگه بازی کنند دیگه نمی تونند تو یوونتوس مدیر بشند. وگرنه الکس هم میومد پست مدیریتی می گرفت الان هم بوفون با باید بمونه مدیر بشه یا اگه رفت دیگه تو یوونتوس نمیذارند مدیر باشه. همش زیر سر آنیلی هستش . میخواد پرین رو بیاره حقوقشم یک سوم بوفونه 

• mory, Aminvo, tecra and 8 others like this

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,518 posts
من اومدم یه جوابیه بنویسم اینجا دیدم داستان داستان تکراری هستش و اگه شماها تصمیم بگیرید بگین مجبورش کردن رو حرفتونم می مونید. فقط دو تا جمله از دومین بازیکن بزرگ زندگیم بوفون اینجا بگم:
یک. من هنوز مشخص نیست چه تصمیمی بگیرم اما خودم رو از مشورت های اندرا انیلی محروم نمی کنم و با او تصمیم می گیرم

دو. خانواده انیلی بخش بزرگی از باشگاه یوونتوس هستن. من به یووه مدیونم.

متاسفانه ویدئو ها مشخصه و احترامی که اونجا حاکم بود اما دوستان تو لکه دار کردن این اعتبار و احترام دارن سنگ تموم می ذارن. برای من جان لوییجی خودش تصمیم گرفت و اگه قرار بود از باشگاه بندازنش بیرون پارسال وقتی شک داشت که بمونه این کار می کردن

نکته اخرم کاش اندرا انیلی مدیریت این باشگاه قبول نمی کرد تا می دیدیم تو رتبه ی ۷ جدول خداحافظی بوفون چه شکلی می شد.
حالا داستاناتون ادامه بدید. اما من بعد ۱۵ سال طرفداری این باشگاه ناراحت اخرین بازمانده ی این نسل طلایی و برنده هستم. واقعا ممکنه فصل بعد جامی در کار نباشه و این برای هوادار سخته. به امید سر بلندی بوفون و یووه

ویرایش: بحث رفتنش به باشگاه دیگه یا ادامه بازیش بوفون مختاره و حق انتخاب داره اما نظر شخصی من بوفون دار درگیر احساسات می شه. به خاطر همین فعلا باید صبر کرد و تصمیم نهاییش گرفت اما اینکه تصمیم گرفت از یووه بره تا جا برای نسل جدید باز کنه (تو مصاحبه اشاره کرد) تصمیم یه کاپیتان واقعی بود.(با اینکه منم می گفتم یه سال بمونه)

و شاید شاید این تصمیم بزرگ به یه نفر خیلی کمک کرده باشه. شاید به پرین!

دمه انیلی هم گرم موقع این کنفرانس کنارش نشست
پایان یووه بوفون. ببینیم نفر بعد کیه
  • Aminvo, tecra, Senmorta and 9 others like this

• مهمان

دلپیرو هم تو جشن ورزشگاه جدید کلی براش تدارک دیدند اخرش خودش گفت من رو اخراج کردند. همه چیز تو ظاهر نیست 

• mory, Aminvo, tecra and 7 others like this

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts
منم مطمئنم اگه کامل، دقت کنید میگم کامل، پشتش وامیستادن تا 45 سالگی بازی میکرد. بوفون بازیکنی نبود که دیگه نتونه بازی کنه هر آدمی میدونه عین جوونهای 20 ساله اس. پرین هم اگه واقعا دلش میخواد افتخار جانشینی بوفون رو داشته باشه یکی دو فصل ذخیره میشد چی میشد مگه. اصلا به نظر من باید شزنی رو میفروختن و پرین رو میاوردن اینطوری سال دیگه میشد هم به بوفون و هم به پرین بازی داد و ایبنطوری هر دوشون هم راضی بودن و پرین هم کم کم با تجربه میشد و بوفون هم خودش یه جورایی معلمش میشد و مهمتر از همه اینا دروازه تمام ایتالیایی میشد و مجبور نبودیم رو دروازه بان غیرایتالیایی تکیه کنیم. شاید اشتباه کنم ولی از نظر من این بهترین راه ممکن بود
  • Aminvo, tecra, Georgia and 4 others like this

cover_1440_x93r.jpg

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 posts

منم با اینکه خیلی ناراحتم که دیگه بوفونو تو دروازه یووه نمیبینم ولی به نظرم کاملا تصمیم درستی گرفت. بازیکنای بزرگ باید توی اوج خداحافظی کنن (مثل زیدان). ولی اگه افت کنند و بعدش بخوان خداحافظی کنن دیگه اون احترام سابق را ممکنه از دست بدن. مثال بارِزِش تو عرصه مربی گری، آرسن ونگره. مثلا ونگر با اینکه مربیه خیلی باهوشیه و خیلیا قبولش دارن ولی این دو سه سال آخر هوادارای آرسنال دیگه هیچ بی احترامی نموند که بهش نکنند. به نظرم همین مثال ممکنه برای بازیکنا هم اتفاق بیفته.

امیدوارم دیگه تو هیچ تیمی نره و هفته دیگه کلا از فوتبال خداحافظی کنه. با لباس یووه فوتبالشو تموم کنه خیلی قشنگتره.

دلم میخواد بره یه باشگاه دیگه لیگ قهرمانان ببره. 

بدتر از این نمیشه. درسته خوشحال میشیم اگه بوفون چمپیونز رو هم به کارنامش اضافه کنه ولی فکر کنین طرفدارای بقیه تیما میگن این همه سال با یووه نتونست چمپیونز ببره رفت یه تیم دیگه و بُرد.

فقط باید بوفون باشی که تو سن 40 سالگی از تیمای درجه 1 اروپا پیشنهاد داشته باشی.

در آخر ممنونم کاپیتان به خاطر تموم خاطرات خوب و خوشی که واسمون ساختی بخاطر اینکه تو بدترین سالهای یووه درحالی که میتونستی مثل خیلیا که تنهامون گذاشتن بری و چمپیونز ببری ولی تنهامون نذاشتی بهترین گلر تاریخ. :thank:

امیدوارم به عنوان مربی برگردی یووه و قهرمان اروپامون کنی.

Forza Buffon

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,786 posts

من نمی دونم چرا بعضی از دوستان از حرفه ای بودن باشگاه صحبت می کنند اما نمی خوان یکی از لوازم حرفه ای بودن در یک باشگاه با اندازه های یووه رو قبول کنند ؟...

من اصلا به سابقه و وفاداری بوفون کاری ندارم ( همونطور که مدیران یووه این موضوع براشون ارزشی نداره ) ...بحث من تنها و تنها کیفیت بازیکنی با نام جیان لوئیجی بوفون هست .

آیا بوفون در فصلی که به پایان رسید متزلزل بود ؟ ...ضعیف ظاهر شد ؟ ...در باخت های معدود یووه نقش منفی اصلی رو داشت ؟...

آیا بر پایه ی حدس و گمان و اینکه شاید فصل بعد بوفون افت کنه و به همین خاطر الان برای رفتنش از تیم بهترین موقعیت خواهد بود میشه یک بازیکن مفید و در طراز بین المللی رو از تیم خارج کرد ؟...

یک وقتی هست مدیریت باشگاه برنامه ریزی میکنه که تیم رو جوون کنه و تمام بازیکنان بالای مثلا 32 سال رو عذرشون رو بخواد که کاملا قضیه عوض میشه ولی ما همچین چیزی در یووه نمیبینیم .

الان دیشیلیو چه ارجحیتی بر لیخت داره ؟...چرا باید 15 میلیون صرف خرید بازیکنی بی کیفیت و دائم المصدوم بشه ولی از بازیکنی که در همون پست داریم و در حد معقولی هم بازی میکنه استفاده نکنیم ؟...

بوفونی که همین الان از 3 یا 4 باشگاه خوب اروپایی پیشنهاد داره چرا باید به زور خداحافظی کنه ؟...

به نظرم حتی از جنبه ی حرفه ای و فنی هم این کار هیچ دلیل و توجیح منطقی ای نداره .

• eⁿzº, Aminvo, tecra and 12 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,244 posts

خواهشا اجازه بدید این حرفی که می زنید(اجباری بودن خداحافظی بوفون)ثابت بشه بعدش هرچقدر خواستید به مدیریت ناسزا بگید!

فکر می کنم این چندتا حالت محتمل ترین حالات ممکن هستن:

1-خداحافظی می کنه و پیشنهادی که ازش صحبت کرده رو قبول می کنه که در این صورت به احتمال زیاد مشکلی با خداحافظی کردن نداشته

2-خداحافظی می کنه و این پیشنهاد گفته شده رو قبول نمی کنه که در این صورت به نظرم چندان معلوم نمیشه چه اتفاقی افتاده چون شاید مجبورش مردن به خداحافظی و بوفون هم کوتاه اومده ولی دیگه حاظر نشده پیشنهادشون رو قبول کنه و شاید هم به اختیار خودش رفته و علاقه ای به قبول پیشنهاد باشگاه نداشته

3-خداحافظی نمی کنه و می ره به یکی از تیم های خوبی که گفته میشه بهش پیشنهاد دادن(اگه راست باشه!) که در این صورت به نظرم مشخصه که مجبور به رفتنش کردن و اگه این اتفاق بیافته من یکی که دیگه جدا حالم از هرچیزی که به فوتبال مربوط بشه به هم خواهد خورد!اگه این طور بشه جدا از رفتار زشت و حال به هم زن و وقیحانه ی مدیریت رفتار بوفون هم زشت و آزار دهنده خواهد بود!دیگه وقتی بیشتر از 20 ساله که فوتبال بازی کردی و انواع و اقسام افتخارات رو به دست آوردی و رکورد ها رو شکوندی دیگه می خوای توی یکی دو سال آخرش چه چیز جدیدی رو به خودت اضافه کنی که به خاطرش همچین زجری به دوست دارانت بدی؟فرضا دوتا سی ال هم بگیره!ارزشش رو داره؟

در کل به نظرم اینکه بوفون امشب مورد اصابت صاعقه قرار بگیره محتمل تر از مورد سومه!چون همچین رفتاری ازش برنمیاد و احتمالا یکی از دو مورد اول اتفاق می افته که امیدوارم اولی درست باشه

شاید اتفاقای دیگه ای هم محتمل به نظر برسن مثل رفتنش سمت مربیگری(که شخصا نمی پسندم براش وقتی بی انصافی هایی که در حق کونته شد رو دیدم و به نظرم ازش میشه مثل مورد دوم نتیجه گرفت)ولی به هر حال توی کنفرانس امروزش حرفی از مربی گری یا چیزای دیگه نزد!

• mory, Aminvo, tecra and 6 others like this

2_hn6s.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 posts

Football-Italia 

“Up until 15 days ago, it was certain and well-known that I would stop playing,” continued the 40-year-old.

“Now I have received some proposals and exciting challenges, both on the field and off it. The most important for staying on the pitch was proposed to me by Agnelli.

الان کی بوفونو انداخته بیرون؟!

• tecra, Senmorta, amirali2001 and 2 others like this

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1,502 posts

سیاسـتِ چندساله‌ی اخیرِ مدیرانِ یووه برای پستِ دروازه‌بانی رو نه متوجه می‌شم و نه هضم می‌کنم و صرفاً می‌تونم با سیاست کلی باشگاه که استفاده‌‌ از فرصت‌های بازار هست توجیهش کنم: ما بوفون و استوراری رو داشتیم که کارمون رو به هر حال (حداقل در حد یکی دو سال) راه می‌انداخت، رفتیم نتویی رو آوردیم که با توجه به سطحش معلوم بود نیمکت‌نشینی رو تحمل نمی‌کنه، بعدش رفتیم دروازه‌بان ملی‌پوش لهستان رو خریدیم که اون هم نمی‌شد انتظار پشت خط موندن برای بیشتر از یک سال ازش داشت (هر چند که بسیار بزرگ‌منشانه رفتار کرده)، باز هم احتمالاً تکرار مکررات می‌کنیم و پرین رو می‌خریم که بسیار بااستعداد و قابل و سطح بالاست و بدبختانه یا خوشبختانه چیزی از شزنی کم نداره که ممکنه بیشتر هم داشته باشه، داشتن دو دروازه‌بان عالی -اگه یکی از این دو دروازه‌بان اسمش بوفون نباشه- به نظرم بیشتر از این‌که مزیت باشه باعث دردسره.

................................................................................

یک نفر محکم شما رو گرفته و به سمت درّه می‌بره، شما هی می‌گید آقا ولم کن و اون قلچماق هم جواب میده که نترس! محکم گرفتمت!نمی‌افتی!

آقا نمی‌خوام شما محکم بنده رو نگه داشته باشی که نیفتم در عوض لطف کن من رو زمین بذار و سمت درّه نبر. اگه به اون سمت من رو نبری نیازی به کمک شما پیدا نمی‌کنم که بخواهی من رو محکم گرفته باشی یا نه.

شما اگه دوست داری سال بعد هم دروازه‌بان تیمت باشم چرا سراغ دروازه‌بانی میری که معلومه برای نیمکت‌نشینی نمیاد و تازه اگه خودش هم راضی باشه باز هم با توجه به استعدادش این کار ظالمانه است اون هم در حالی که این شرایط برای دروازه‌بان دوم تیمت هم الان برقراره.

+ بله، فوتبال حرفه‌ای شده و شاید از نظر عموم این حرف‌ها رو برنتابه ولی من فکر نمی‌کنم بوفون توی سینه‌اش یه سطل زباله یا یه تیکه سنگ داشته باشه :8:

+ داستانِ پستِ دروازه‌بانی با بقیه‌ی پست‌ها متفاوته؛ شاید بشه با تغییر سیستم یه بازیکن رو در ترکیب جا داد یا برای دو بازیکن تقریباً هم‌پست جا باز کرد ولی در مورد دروازه‌بان این موضوع صدق نمی‌کنه.

• GioVanni Agnelli, mory, Principino and 15 others like this

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 622 posts
  • Locationgolestan-gorgan

دوستان میدونم همه ناراحتین که بوفون خداحافظی کرد بدون ucl ولی بوفون تومصاحبش با پیکه گفت: من بیش از حد ایتالیایی هستم نگران هچی نباشین و بوفون هیچ تیمی بازی نمیکنه و خیلی راحت گفت که میخوام چالش جدیدی از دوران ورزشی داشته باشم چند حالت داره 1 پست مدیریت تو یوو یا ایتالیا 2 مربی شدن و مدرک مربیگری گرفتن 3 کمک به پارما. همین آسوده باشین بوفون رو غیر لباس یوو دیگه نمیبینید تو زمین

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

همون بهتر که تو کادر مدیریتی باشگاه نباشه . تهش یکی مثل ندود هست که بیشتر شبیه مانکن شده تو تیم مدیریت

آدمها رو باید از رفتارشون شناخت نه از حرفاشون . به نظرم این کنفرانس مطبوعاتی هم ی شو بود که الکس حاضر به انجامش نشد ولی بوفون قبول کرد

• mory, Principino, Aminvo and 9 others like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 posts
چقدر دلتنگی داره امشب. تموم اون خاطرات تموم اون غم و غصه های بعد کالچوپولی تمام جفایی که در حق الکسی شد امشب تبدیل شده به بغضو داره گلومو از جا می کنه!چه غم انگیزه این رفتن و رفتن!
  • mory, Aminvo, tecra and 9 others like this

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,604 posts
چقدر شایعه در خصوص انتقال بوفون هست. لیورپول!! PSG!!!

رفتن بوفون برای هوادار ها بسیار سخت هست، ولی واقعیت این هست که بوفون باید زودتر بازنشستگیش را اعلام کنه یا بگه در اروپا بازی نخواهد کرد چون بخاطر صحبت هاش در بازی برگشت رئال و صحبت های بعد بازیش قطعا از لیگ قهرمانان چند بازی محروم خواهد بود، ویا حتی تمام بازی های مرحله گروهی.

این در کارنامه بوفون اصلا قشنگ نخواهد بود.

به شخصه فکر میکنم بوفون بازنشتسگیش را اعلام خواهد کرد.
  • mory, eⁿzº, tecra and 9 others like this

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,517 posts

چقد رفتنش ناراحت کننده ست.. بغض کردم..

بهترین، کامل ترین، و دوست داشتنی ترین شخصیت فوتبالی آدم بعد این همه سال میخواد فوتبالو کنار بزاره   :2:  :2:  :2:

---

بوفون مال یوونتوسه، برای یوونتوسه و همه چیش برا خودمونه.. دوست ندارم به تیم ملی و فدارسیون و یوفا و ... ملحق بشه. بوفون حق ما یوونتوسیاست و فقط ما باید از بودنش در تیممون لذت ببریم، بقیه لیاقتشو ندارن..  :8:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº and 17 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,468 posts
  • LocationRasht

- موجی : « جیجی کریر درخشانی داشته و میتونه 'موجی جدید' باشه با چشم انداز رسیدن به پست نائب رئیسی باشگاه! (پُست فعلی ندود) بعدها اگه فدارسیون دنبال شخص مناسبی بود، بوفون قطعاً بهترین فرد برای احیای فوتبال ایتالیاست! آیندۀ روشنی در عرصۀ مدیریتی در انتظارشه... »

- برای اولین بار از فصل 1992-93 ، یووه در فصل جدید نه دل پیرو رو داره و نه بوفون رو... برای اولین بار از بازیهای انتخابی جام جهانی 1994 ، آتزوری [در مراحل منتهی به یک تورنمنت بزرگ] نه دل پیرو رو داره نه بوفون رو... 26 سال یه عُمره! #پایان_یک_دوران

buffon_del_piero_drappi_tifosi1.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, Principino and 20 others like this

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users