پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ژرژ آندراده

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كريشيتو و اندراده فعلا از بقيه بهترن.زدنيك هم به احتمال بسيار زياد يا در سمت راست بازي مي كنه يا در پست هافبك دفاعي

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
روي گل دوم كه خورديم از مقصراي چهارگانه‌ي گل بود.نه جلوي شوت اول رو گرفت و نه تونست براي ريباند توپ كاري كنه.رياد هماهنگ نيست.بايد توي بازي هاي بعدي هماهنگ تر بشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال
توی بازی با رم دو نیمه متفاوت رو پشت سر گذاشت . نیمه اول بسیار ضعیف و پر اشتباه و بعد از گل اول نیز کمی عصبی . ولی در نیمه دوم اصلا کسی ازش رد نشد . اگر همیشه مثل نیمه دوم بازی کنه واقعا میشه به دفاع امید داشت .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
به نظر من خرید بسیار با ارزشی بود و میشه بهش امیدوار بود چون تجربه فوق العاده ای داره و فقط باید هماهنگ بشه ... به قول بهمن اگر مثل نیمه دوم باشه خیالمون از دفاع هم راحت میشه ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دو سه تا بازي اول چندان اميدوار كننده نبود اما يك دفعه با شرايط كنار اومد و حالا شده مرد اول خط دفاع يوونتوس مهم اين هست كه رانيري همه بازيكنان دفاعي رو كنار اندراده گذاشته و فكر كنم بيش تر از همه به بومسونگ اميد داشته باشع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال
واقعا ازش خوشم اومده و خیلی خوب بازی میکنه به یک خود باوری خوبی رسیده و توپ ها رو خوب میگیره از بازیکن حریف من که خیلی قبولش دارم و مطمئن هستم یکی از بهترین های یوونتوسه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كاملا وزنهِ تجربهِ دفاع هستش و بنظرم حضورش در كنار سه تا بازيكن جوونتر مثل كريشيتو و كيه‌ليني يه دفاع خوش نفس و در عين حال با تجربه رو مي سازه.جدا عالي توي گيري مي كنه.فقط يه مقدار بيش از حد متكي به اعتماد به نفسه و وقتي دو نفر باهم ميان سمتش خيلي راحت واي ميسته و بعدش يادش مياد پاس بده.اگه يكم عكس العمل زودتر نشون بده خيلي بهتره.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فقط یه ضعف داره و اون هم سرعت کمشه.در حدی که دیدید هم دیشب و هم هم توی TIM Cup وقتی یه پاس عمقی از سمت اون داده بشه کامل جا میمونه.حتی اگر مهاجمه اینزاگی باشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
از طرفي هاهنگ كردنش توي ساختن آفسايد رپ(تله آفسايد) در كنار بقيه خيلي خوبه.اين كه خيلي خوب مي تونست بازيكن حريف رو دچار آفسايد كنه خيلي منو اميدوار كرد و از طرفي چون كريشيتو كنارش بود تا اگه كسي در رفت بگيردش خيلي خوش بين بودم و هستم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم تاحالا حس خواصی نداشتم بهش ولی دیشب ازش خوشم اومد.درسته کاناوارو و تورام نبود ولی مدافع بدی نبود. کلا خط دفاع یووه خیلی بهتر از اون چیزی بود که تصور میکردم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آره جوون آینده داریه. اگه کنار مدافعان با تجربه قرار بگیره خیلی پیشرفت میکنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

مطمئنی داری درباره آندراده صحبت میکنی ؟
29 ساله بودن و کاپیتان پرتغال بودن بی تجربگی محسوب میشه احسان جان ؟
فکر کنم اشتباه گفتی . دیگران هستند که باید از آندراده استفاده کنند

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
احتمالا ً منظور احسان كريشيتو بوده ----------------------------------------- منم خوشم اومد از سبك بازيش هرچي بيشتر بگذره بهتر ميشه

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
در بين مدافعان يووه اين يكي با تجربه و مفيده و در حد يووه هست و اگه هماهنگ بشه ميتونه نقطا اتكاي تيم در خط دفاع باشه.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ناسلامتی جزو بهترین های لالیگا و تیم پرتقال بوده و اگه 1-2 سال گذشته مصدوم نمیشد الان خیلی آماده تر بود ... فقط یزره عصبی هستش که اونم به نظر عدم هماهنگی با بازیکنان و کشور جدید هستش و با شروع سری آ این مشکل برطرف میشه ...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
ولی اشتباهش روی گل اول میلان تو جام برلوسکونی اصلا بخشودنی نبود . اینزاگی بین کریشیتو و آندراده سر شزد و این برای یه مدافع اشتباه بزرگی به حساب میاد . چه جوری یه مدافع از اصل اول تو خط دفاعی بی اطلاعه ؟ یارگیری من تو من اولین اصله که متاسفانه توسط آندراده و کریشیتو اجرا نشد . ولی در کل من آندراده رو از گل به خودی که در بازی برابر انگلستان ( اگه اشتباه نکرده باشم ) شناختم . مدافع خوبیه که قدرت بدنی بالایی داره اما در عین حال از هوش خوبی بهره نمیبره . اگه تو این دو تا بازی که از یووه پخش شده دقت کرده باشید بیشتر به عنوان کسی که توپ رو میگیره عمل میکنه و بعد اون رو به کریشیتو پاس میده تا دومنیکو حمله رو استارت بزنه . خرید خیلی خوبیه و به نظرم سن خوبی هم داره و میتونه بیشتر تو یووه پرورش پیدا کنه . آندراده از اون دسته مدافعانیه که میشه بهش اعتماد کرد ( البته در صورتی که اشتباهاتش رو به حداقل برسونه ;) )

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

مطمئنی داری درباره آندراده صحبت میکنی ؟
29 ساله بودن و کاپیتان پرتغال بودن بی تجربگی محسوب میشه احسان جان ؟
فکر کنم اشتباه گفتی . دیگران هستند که باید از آندراده استفاده کنند

آخ ببخشید .قاطی کردم.نمیدونم چرا اینا رو گفتم احتمالا حواسم به یکی دیگه بوده.
فکر کنم همون کریشتو رو میخواستم بگم. نمیدونم شایدم یکی دیگه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دیشب برای پرتغال بازی کرد و یک اخطار هم گرفت و چون بازی مقابل ارمنستان بود خیلی تحت فشار نبود ولی به هر حال یک گل خوردند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي بازي بهترين بازيكن پرتغال رونالدو بوده با امتياز 2 و خورخه 3.5 گرفته يعني متوسط.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
تو بتزي با پارما يه جا با دست اشاره كرد كه بازيكنا بيان جفتش كه خيلي حال كردم با اون اشارش نشون ميداد يك مدافع كاركشتست و كلا رهبر خوبيه واسه خط دفاع يوونتوس و مطمئنم خود كانا هم اينقدر به درد يوونتوس نميخورد كه ايم ميخوره فكر كنم امسال خط دفاعي خوبي داريم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی