پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ژرژ آندراده

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
من از قیافه آندراده خوشم میاد ! یه جورایی خیلی معصومه ! خیلی خوشحالم که چنین مدافعی رو داریم . واقعا کارش درسته !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بازيكن خوبيه خيلي خونسرد و مسلط ديروز چند بار جور اشتباهات كريشيتو رو كشيد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو بازی با میلان (برلوسکونی) یه صحنه اودو اومد باهاش دعوا کنه و سرش داد زد ! با لبخند حرکت دست بهش گفت که از عمد نزده.بازم اودو داد زد ولی هیچ عکسالعمل بدی نشون نداد. خیلی با این خونسردیش حال کردم. (نکته : مطمئن نیستم اودو بود طرف ولی میلانی بود !!)

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

(نکته : مطمئن نیستم اودو بود طرف ولی میلانی بود !!)

خلاصه يه خري بود ميون اون خرهاي سياه و قرمز پوش {روسونري}

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه قيچي زد كه اگه گل مي شد يه سوپر گل بود اما... روي گل او و بريندلي توي پوشش يه شاهكار معكوش داشتن.فكر كنم هنوز مونده تا توي يووه درست درمون جا بيفته اما مطمئنا وقتي جا بيفته مي شه نامبر وان مدافعاي ايتاليا توي سري آ

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مدافع درجه یکی نیست.ولی مدافع خوبیه.اگر خط هافبک خوبی داشتم باشیم میشه بهش اطمینان کرد. تجربش خیلی به کمک خط دفاعی یووه میاد.ولی وقتی به خط دفاع یووه فشار زیاد وارد بشه اندراده هم کم میاره.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه گريگرا بياد و هافبك دفاعي وايسه و با آندراده مچ بشه خيالمون خيلي راحت تر از الان مي شه.كلا اين جور مدافعان هافبك دفاعي مچ شده مي خوان.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کلا مدافع سرعتی نیست و مسلمه که موقع فشار کم بیاره.بازم میگم  ما سال ها بهترین ها تو این پست رو دیدیم الان به آندراده راضی نمیشیم!!!  یووه مثل قبل اون دفاع آهنین رو نداره.اما دفاعش به نظرم به بقیه پست ها میخوره!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
به نظر من يه مدت بايد از بومسونگ كنار دفاع بجاي يكي از سه بازيكن (دفاع راست و دو دفاع وسط) بازي گرفت و ديد اگه جواب مي ده بيشتر بهش بازي داد.هرچند الان مدومه اما بنظر من با توجه به سبك بازيش كنار آندراده جواب مي ده./

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
یکی از بهترین یاران یوونتوس بود بدون شک . خیلی خیلی خوب بود . واقعا اگر نبود یوونتوس بیشتر صدمه میدید

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
هنوز واسم جا نیفتاده که یک بیانکونری هستش! شاید هنوز جای خالی تورام رو پر نکرده که من همچین حسی رو دارم پس به نفعشه که هر چه زودتر این کار رو بکنه :دی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
آندراده یکی از بهترین یاران یوونتوس بوده و اگر همین بازیکن نبود وضع خط دفاعی یوونتوس خیلی بدتر میشد . من از نیمه دوم بازی دوستانه با رم گفتم آندراده ستون یوونتوس میشه . کمی اعتماد به نفس میخواد و البته هماهنگی .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
امیدوارم مصدومیت طولانی مدتی گرفتارش نشده باشه هر چند اون جوری که شما میگید توسط امبولانس رفت بیرون و ... خب واقعا نا امید شدم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بد جور مصدوم شد و از ورزشگاه با امبولانس کوچولو رفت بیرون درد می کشید وقتی روی زمین خورد از توی چهره معصومانش می شد این رو به راحتی فهمید

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
متاسفانه مصدومیتش خیلی جدی هست و وضعیت نهایی و دوران مصدومیتش فردا معلوم میشه. انصافا داریم روز به روز کمتر میشیم

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
نگو گــــــــــــــــــــــــــــــــریم گرفت اینم شانسه ما داریم از چپ و راست مصدوم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا امکانش هست که تا پایان فصل از پیش ما بره ها بنده خدا تا همین چند وقت پیش 6 ماه مصدوم بود تازه برگشت و دوباره اینجوری شد در غیابش لگرو و بومسونگ باید جبران مافات کنند

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خب.متاسفانه دوباره 6 ماه مصدوم شد.واقعا بدشانسیم.همون مصدومیت قبلیش هم هست.یعنی درمانش سخت تر میشه دیگه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
خب تنها امیدمون در دفاع به همین آندراده بود که 6 ماه رفت ! دلم برای رانیری میسوزه بخدا !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
وقتی مصدوم شد من دیگه بالا پایین نپریدم ! تا آخر بازی سر جام نشستم و زیر لب فحش میدادم ! اگر یه دفاع داشتیم که من بهش اعتماد داشتم همین بود که هوا شد ! بنده خدا یه گل صد در صد هم نجات داد و رفت.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی