پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ژرژ آندراده

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فكر مي كنين كي جانشينش ميشه ؟ قطعا ً بايد از بين بازيكناي فعلي يه نفر جايگزين بشه البته فكر مي كنم دو نفر چون عملا ً كريشيتو نااميدمون كرد من فكر مي كنم كيليني بايد بره وسط و لگروتاليه هم كنارش قرار بگيره

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
خوب رسما ديگه بدبخت شديم رفت. فعلا هر هفته يك بازيكن به شدت مصدوم ميشه. اگه اينجوري پيش بره تا چند هفته ديگه همه مصدومن.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نظر من که وسط بازی کردن کار کیلینی نیست.لگروتالیه باید بره بغل کریشیتو.اگه قرار به تعویض کریشیتو شد صالی حمیدزیچ جاش میاد و حسن میره کناره و گریگرا یا زبینا که اونجا بودن میان وسط بغل الگروتالیه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
البت خودمونيما من فكر كنم با توجه به اينكه بومسونگ يه فصل ايتاليا براي يووه بازي كرده اخت تره و اگه بياد و جانشين بشه بد نشه ولي خورخه يه چيز ديگه بود.اميدوارم الان از خواب پاشم و بفهمم كه خورخه مصدوم نيست.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
6  ماه  نه  یک سال متاسفانه اندراده یک سال مصدوم شد اونم به خاطر پارگی رباط خورخه آندراده، بازيكن پرتغالي و تازه وارد يوونتوس در بازي هفته چهارم سري A برابر رم آسيب ديد. اين بازيكن به احتمال زياد تمام فصل جاري را از دست خواهد داد. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين بازيكن 26 ساله كه در خط دفاع توپ مي‌زند و پر سر و صداترين خريد يووه در خط دفاع براي فصل جاري بود، به احتمال زياد نمي‌تواند «بانوي پير فوتبال اروپا» را در ادامه فصل همراهي كند. بازيكن پيشين دپورتيوو لاكرونيا در بازي عصر يك‌شنبه از ناحيه‌ي زانو آسيب ديد و به احتمال زياد دچار پارگي رباط شده است. دومين آسيب ديدگي شديد اين بازيكن در دو سال اخير به شمار مي‌آيد. او قرار است روز دوشنبه به صورت دقيق مورد معاينه قرار بگيرد.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در دفاع تمام امیدمان به آندراده بود که متاسفانه تا اخر فصل دیگه نمیتونه بازی کنه با این روند مصدومیتهای بازیکنان یووه فکر کنم تا چند هفته دیگه امار مصدومان یووه دو رقمی میشه

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
از کمربند گریگرا - بومسانگ - لگروتالیه و کیه لینی میشه استفاده کرد . حسن و مولینارو هم میتونن در دو سمت به این خط کمک کنن .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر من یوونتوس مقابل رجینا از این مدافعان استفاده میکنه کیلینی کرشتیو لگروتالیه گریگرا

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
چرا باید این وضع پیش بیاد!؟ کسی نیست که فکره همچین روزهایی رو بکنه!؟ چرا ما باید تو دفاع فقط یک نفر رو داشته باشیم به عنوان بهترین!؟؟ بمیخوام باز این مدیرا رو زیر سوال ببرم که یک عده باز شاکی میشن. چرا تو جذب مدافع اینقدر ضعیف عمل شد؟؟؟؟؟؟؟؟ هر بلایی این روزها سر یوونتوس میاد خوبش میاد! باید فهمید که تیم داری به این آسونی و کشکی نیست. ---- حالا ما باید چشم به راهه زبینا باشیم!!!!!!!!!! --------------- به نظر من تو بازی بعد از مولینارو استفاده میشه!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من هنوز اعتقاد دارم كيليني بياد وسط به همراه لگروتاليه اينطوري مي تونيم از مولينارو در كنار استفاده كنيم گريگرا هم كه سمت راست رو داره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خب مدت زمان مصدومیتش هم امروز از طریق سایت یوونتوس حداقل 5 ماه اعلام شد.برای درمان به بیمارستانی در مارسی فرانسه رفته و در چند روز آینده به تورین برمیگرده

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
البت گفته مي شد كه شايد بخاطر اين مصدوميت مجبور بشه تا فوتبال در سطح يك رو يا كنار بذاره يا اينكه ديگه خيلي درگير نشه.چون احتمال داره كه با توجه به دوبار مصدوميت در اين منطقه تبعاتش براي اون خيلي وحشتناك بشه.مثل بلايي كه سر عابدزاده اومد.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
به نظر من خرید آندراده خیلی جالب نبود . بازیکنی که حداقل 2 سال اخیر رو با مصدومیت گذرونده و نشون داده که زیاد مصدوم میشه و خیلی هم دوره نقاهتش طول میکشه . به نظرم بهترین مهره جانشین برای ژورژ میتونه بارزالی باشه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فعلا كه لگرو داره خوب كار مي كنه.بارزالي هم بسشه هر چي منت شو كشيديم و نيومد.ما بومسونگ و كريشيتو و لگرو و داريم و فلا هم كه خوبن.خب پس حله.بارزالي هم بره نازشو براي بقيه تيم ها بكنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تشریف بردند مارسی برای مداوای جدی تر و اینکه بیش از این براش مشکل به وجود نیاد

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خب دیگه چیزی نمونده به بازگشت ژورژ و امیدوارم با بازگشتش تیم قدرتمندتر بشه که مسلما همینطوره .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آقا دقیقا مصدومیت ژورژ کی تموم میشه ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
وقتي حالش خوب بشه.(D:) فكر نكنم حتي بعد از خوب شدنش تا يه ماه اونقدر آماده بشه كه بخواد بازي كنه يا اگه بايزي كنه بتونه كمك خاصي بكنه.فعلا هم كه وسط فاب كار مي كنه ولي اومدنش يه رقابت ايجاد مي كنه كه خيلي به نفع تيم هست.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من بالاخره نفهمیدم! پس از کی میتونه بازی کنه!!!پتا اونجا که یادمه به مدت 6 هفته مصدوم شده بود!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من بالاخره نفهمیدم! پس از کی میتونه بازی کنه!!!پتا اونجا که یادمه به مدت 6 هفته مصدوم شده بود!

6 ماه بود !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی