پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ژرژ آندراده

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
10 میلیون گرفت و 4 بازی کرد. فکر میکنم باید بهش لقب گرون ترین بازیکن تاریخ یووه رو داد. برای هر بازی 2.5 میلیون گرفته ;D

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
ای بابا این فصل خیلی امید داشتم بهش. مدیرا نمیخوان جایگزین براش بگیرن؟

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
باور کنید از اون ارسال عکس رضا تا این ارسال آخری نمیتونم جلوی خندم رو بگیرم :) روده هام جر خورد از بس خندیدم ... شما یه بار اون عکس رو ببینید و به طرف پایین ارسالها رو بخونید دقیقا حالت من رو میفهمید :) به نظر من بدن خانوادش تا از دوریش دق مرگ نشن :) یه چیز دیگه ... حالا قیافه رانیری و بلان بعد از این خبر دیدن داره :D نکنه حالا برای خرید پولسن مصمم تر از قبل بشن :o ;D

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
رحمان رضایی رو جاش می گرفتن سودش بیش تر بود !!!!! حداقل 3 4 تا گل به خودمون می زد 1 کاری انجام می داد.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
نه بابا رحمان رضایی چیه ؟ ... مگه یووه آشغال دونیه ؟ :D با همین خریدن آندراده هم مضحکه عام و خاص شدن بسه D;

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
میگم یه خوبی داره مدیرا پولسن رو به جای آندراده بگیرن بعد برن یه هافبک خوب بگیرن.البته بعید نیست که برن یکی بدتر از پولسن رو بگیرن.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در کل اگر تمام دوران فوتبال اندراده را برسی کنیم بیشتر مصدوم بوده تا اماده و وقتی قرار بود بیاد من هم گفتم این بازیکن زیاد مصدوم میشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
گل بود به سبزه نیز آراسته شد. حالا باید یکی بیاد به رانیری بگه مدافع جایگزین بخره. عمرا اگه رانیری به فکر مدافع جایگزین بیفته. این دیگه بازیکن نمیشه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
حیف این همه پول که به اون دادن مصدومیت پشت مصدومیت این شکل بازیکن ها نمیدونم چه پافشاری دارن که به بازیشون ادامه بدن بگو از فوتبال خدافظی کن تا خیال خیلی ها راحت بشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من معتقدم اگر قرار باشه 10 تا از بدترین خریدهای تاریخ 111 ساله باشگاه رو معرفی کنیم ، بدون شک ژورژ جزو 3 نفر اول خواهد بود ! فقط 4 بازی !!! این فاجعه هستش و بنظرم باید بازیکن آزاد معرفی بشه تا حداقل بیشتر متضرر نشیم ! با توجه به اینکه حداقل تا پایان نیم فصل مصدوم هستش ، و تازه اصلا شرایط بعد از اون هم مشخص نیست که باز چند وقت مصدوم بشه ، بهتره خیلی محترمانه یا به فروش بره که مطمئنا مشتری نداره و یا بازیکن آزاد معرفی بشه . البته اگر کیفیت سالهای 2003 و 2004 رو داشت در حال حاضر یک مهره باارزش بود ولی متاسفانه اون کیفیت رو نداره و قطعا هم نخواهد داشت !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی 2 سال گذشته،این زانوشو 4 بار عمل کرده ! (این سری آخر بار چهارم بود) این زانو دیگه زانو بشو نیست به این زودیا !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
با این سنش دیگه بازیکن بشو نیست. دیگه بدرد بازی تو لیگ 2 ایران میخوره اونم به خاطر تجربه بازی تو اروپاش. مدافعی که 2 سال بازی نکنه دیگه اوته.

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
بالاخره چی شد ؟ کی میتونه بازی کنه ؟؟

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
ديگه كي وجود نداره،تموم شد رفت بايد بره بفكر فوتبال دستي باشه چون با اين پا ديگه نميتونه فوتبال بازي كنه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
فوتبال هم بتونه بازی کنه به قول بچه ها به درد دسته 2 ایران هم نمیخوره چه برسه به سری آ

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
حیف شد چون من از استیلش خیلی خوشم می آمد.خیلی مستحکم بود.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
واقعا حیف شد!!! بازیکن خوبی بود...!

ديگه كي وجود نداره،تموم شد رفت
بايد بره بفكر فوتبال دستي باشه چون با اين پا ديگه نميتونه فوتبال بازي كنه

**فوتبال دستی ـُ خوب اومدی ولی انصافا!! ;D ;D

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

بچه ها یه توصیه ی خوب دارم برای رانیری و هم برای آندراده به نظر من چون دیگه هیچ باشگا هی حاظر نمیشه آندراده رو بخره بهتره اونو به یه باشگاه فوتبال جانبازان بفروشن لا عقل اونجا میتونه یه دفاع خوب برای تیم جانبازان باشه ولی زیاد چشمم آب نمیخوره چون ممکنه از وینچر بیوفته و دوباره مصدوم بشه ;D ;D ;D ;D ;D :D

فقط داره پول باشگاه رو میخوره ........

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خب اون موقع که با یووه قرارداد بست که مصدوم نبود صحیح و سالم بود به خاطر یوونتوس و بازی یوونتوس بود که بنده خدا مصدوم شد حالا همونطور که اون به تعهدش به باشگاه عمل کرده و سلامتیشو به خاطرش از دست داده باشگاه هم باید به تعهدش عمل کنه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سایت گل نوشته بود که یوونتوس میخواهد آندرارده را رها کند.شما هم یک سر برید؟

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی