پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ژرژ آندراده

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باشگاه یوونتوس می قصد داره به دلیل اینکه اندارده اصلا بازی نمی تونه بکنه و همین جور مصدوم می شه اون رو بازیکن ازاد کنه تا دیگه دستمزد الکی بهش نده !!!! حتما تحقیقاتی کردند و فهمیدند که حالا حالا ها نمی تونه دوباره بازی کنی که دست به این کار زدند دیگه !!!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اينجاست كه سروكله‌ي مفت خر ها پيدا مي شه و چورچ رو مفتي مي خرن و در موقعيتي كه مصدوم نيست استفاده شو مي برن...حيف مي شه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

اينجاست كه سروكله‌ي مفت خر ها پيدا مي شه و چورچ رو مفتي مي خرن و در موقعيتي كه مصدوم نيست استفاده شو مي برن...حيف مي شه.

چوکای تالش هم به آندراده پیشنهاد نمیده ! کی میاد یه بازیکن همیشه مصدوم رو بخره و الکی بهش پول بده ؟!
باشگاه خیلی دیر به این نتیجه رسیده و بهترین کار همین آزاد اعلام کردن آندراده هستش .

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
آندراده امیدی که 2 فصل پیش با 10 میلیون خریده شد و اونو به جای میلیتو ، میرا و بارزالی که وعده داده شده بود اومد حالا بدون هیچ استفاده وکمتر از 5 بازی مفید برای یوونتوس از تیم میره این از اون بازیکنایی که باید خداحافظی کنه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
روزی که یوونتوس آندراده را خرید سایت گل نوشت یووه بازیکن همیشه مصدوم را خرید و همون روز من هم گفتم خرید خوبی نمیتونه باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ادم باید قبل از خرید امار این بازیکن رو نگاه کنه دیگه !!!! واقعا خرید عجیبی بود !!!! این بازیکن مگه پرونده پزشکی نداشته ؟؟؟ مگه یووه پزشک نداره ؟؟؟ مگه تست نگرفتند ازش ؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب کم کم باید از تورین بره ! مدیران یووه در حال بررسی شرایط هستند تا آندراده رو تو وهله اول بفروش برسونن و اگر مشتری مناسبی پیدا نشد ، آندراده رو تو ماه ژانویه یا زودتر بازیکن آزاد اعلام کنن .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یه مورد جالب !!! گفته پزشک یووه توی مصدومیت دوم من مقصره !!! چون پیش از امادگی کامل من اجازه تمرین رو داد !!! من هم از یووه طلبکار هستم و تا وقتی پول نگیرم نمی رم !!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولی از حق نگذریم همون چند تا بازی که واسه یوونتوس انجام داد خیلی خوب بازی کردد کیفیت بازی بالایی داره ولی حیف که همیشه مصدومه

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
اخرین باری که اندراده با یووه بازی کرد کی بود؟؟؟؟؟؟؟؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فکر می کنم فصل قبل بازی رفت مقابل رم که 2-2 مساوی شد توی اون بازی مصدوم شد و جای خودش رو به کریشیتو داد

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
اگه پاش قطع هم شده بود تا حالاباید میرسید ???

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

اگه پاش قطع هم شده بود تا حالاباید میرسید ???

مصدومیت اولش رو مشکلی نداره خودش ولی برای سری دوم طلبکار پزشک یووه شده و گفته من هنوز اماده نشده بودم ولی بهم اجازه تمرین داد و دوباره مصدوم شدم !!!

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
من که اصلا یادم نمی اد یه بازی از این بازیکن دیده باشم! الان که پستهای شما رو خوندم یه چیزایی دستگیرم شد. مسخره به نظر میاد. یعنی از اول مصدوم بوده تا حالا؟ چند تا بازی بیشتر نکرده، الان هم داره میره؟!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی با رم،توی محوطه یه توپ خیلی خطرناک رو هم گرفت از مهاجم رم،ولی بدجوری پاش گرفت به زین و دیگه بلند نشد ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
قبل از اینکه هم به یووه بیاد همه می دونستند که بازیکنی هست که زیاد مصدوم می شه و مصدومیتاش هم طولانی هست ولی خوب جذب شد !!!!!! بازیکن بدخیمی هست توی مصدومیت ها

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
پزشک معالج آندراده احتمال داده که اگر مشکل آندراده برطرف نشه شاید قادر نباشه که بازی کنه و مجبور هستش از فوتبال خداحافظی کنه چون مصدومیت های طولانی مدت بر روح و جسمش تاثیر داره . البته با توجه به قطعی بودن جدایی آندراده از یووه در ماه ژانویه و یا تابستان آینده ، احتمال داره آندراده به فوتبال پرتقال برگرده یا فوتبالش رو در سطح پائین تری دنبال کنه تا درصد مصدومیت های احتمالیش کمتر بشه .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من فقط 10 میلیون دلار رو به باد فنا دادن ، دپورتیوو چه حالی کرده که همچین جنسی رو انقدر گرون فروخته با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی واقعاً آمار بازی ژورژ مسخره هستش ! فقط 4 بازی از تابستان سال 2007 که به یووه اومده تا حالا انجام داده ! از بازی با رم در ابتدای فصل پیش تا به الآن که در حدود 14 ماه میگذره کاملاً مصدوم هستش و فقط در مقطعی در تابستان آماده شد که بازهم مصدوم شد ! مشکل آندراده از ناحیه زانوی پای چپ هستش و این درد سالهاست اذیتش میکنه . البته ناگفته نمونه تو زمان اوج بازیش خیلی از تیمهای بزرگ اروپا مثل والنسیا ، میلان ، منچستر ، بارسلونا و ... میخواستنش ولی به واسطه همین مصدومیت ها حاضر نشدن بخرنش ولی یووه نمیدونم چرا چشم بسته 10 میلیون یورو به لاکرونیا داد ! کلاً بازیکن فراموش شده یووه هستش که حتی باشگاه هم دیگه خبری ازش اعلام نمیکنه ! فکر کنم خیلی ها یادشون رفته باشه که همچین بازیکنی یووه داشته باشه !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
البته حقوق های ناقابلی که از طرف باشگاه بهش پرداخت میشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی