پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ششم دور برگشت مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا : سويا 1-0 يوونتوس

89 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

گلرشون هم امشب واقع خوب کار کرد...اون توپو موراتا بد زد ولی خوب، ریکو هم از دست و پاهای کشیده ش خوب استفاده کرد...توپ پوگبا رم خوب گرفت...

• Bianconero Amore, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

پائولو دیبالا

" من متسفم بخاطر نتیجه 0-1 ، فرصت های خوبی داشتیم اما انگار توپ نمی خواست درون دروازه برود "

موقعیت هایی که موراتا از دست داد ..

" من فکر می کنم که موراتا بازیکن بزرگی است اما باید این را تاکید کنم که سرمربی حضور دارد و او می داند که چه کاری باید انجام دهد "

" آلوارو و ماریو بسیار خوب هستند ، فصل پیش گل موراتا همه چیز را برای یووه ممکن کرد . شاید او نیاز به داشتن اعتماد به نفس دوباره دارد و در مطمئناً آن را بدست خواهد آورد . او بازیکنی است که دفاع را قربانی خود می کند "

" من با موراتا بهتر بازی می کنم و می توانم برای او در عمق موقعیت سازی کنم. مانژوکیچ نیز بیشتر علاقه مند به بازی در محوطه جریمه و ایجاد موقعیت برای بازیکنان کناری است زیرا او قدرت بدنی خوبی دارد "

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

تنها نکته مثبت دوم شدنمون اینه که به یه تیم بزرگ میخوریمو بازیو از شبکه 3 مشاهده خواهیم کرد  :45:  :violin:

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
آلگری: " صعود از این گروه اهمیت داشت."

65294253828131154177.jpg

مکس آلگری اصرار دارد یوونتوس نباید از باخت امشب تیمش مقابل سویا و دوم شدن در گروه خود ناامید شود، چرا که تنها چیزی که اهمیت داشت صعود از این گروه دشوار بود.

بیانکونری در بازی مقابل سویا تنها به یک امتیاز برای صدرنشینی گروه نیاز داشت اما با باخت 1-0 امشب و برد 4-2 منچسترسیتی مقابل گلادباخ به عنوان تیم دوم گروه صعود کرد.

آلگری در پایان بازی در مصاحبه با خبرنگاران گفت:

" ما در دیدارهای این گروه عملکرد خیلی خوبی به نمایش گذاشتیم و من در تیمم پیشرفت  را مشاهده کردم."

" بازی ها در لیگ قهرمانان هرگز آسان نیستند، اما من عملکرد شاگردانم در دیدار امشب را خوب ارزیابی می کنم. اگر صدرنشین گروه هم می شدیم تفاوت زیادی با دوم شدن نداشت."

" در نیمه ی اول نمایش خیلی خوبی داشتیم، اما پس از استراحت بین دو نیمه توپ های زیادی را از دست دادیم. بازی کردن در این میدان و گرفتن امتیاز کار آسانی نیست، اهمیتی ندارد که افراد دیگر چگونه فکر می کنند."

" حالا منتظر قرعه کشی می مانیم، اما نباید از این شکست ناامید شویم. این گروه، سخت ترین گروه لیگ قهرمانان این فصل بود، در صورتی که برنده ی این بازی می شدیم فوق العاده می شد، اما مهم ترین مسأله صعود از گروه است."

" ما بازی با فیورنتینا در سری آ را پیش رو داریم که بسیار مهم تر از بازی امشب تیم است."

آلوارو موراتا بازی ضعیفی ارائه داد و موقعیت های زیادی هدر داد:

" موراتا بازی خوبی ارائه داد و او همواره در اروپا موفق به گلزنی شده است. فصل گذشته او دررقابت با فرناندو یورنته برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم بود. این فصل او فراز و نشیب هایی داشته است، او امشب خوب بازی کرد و اینکه موفق به گلزنی نشد برای او ناامید کننده است."

" ما باید نتیجه ی بازی را کنترل می کردیم و فشاری به حریف وارد نمی کردیم. در پایان بازی ضربه ی دیبالا به تیرک خورد و فرصت فوق العاده ی دیگری توسط موراتا از دست رفت."

68690049050404236639.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

آلگری: " صعود از این گروه اهمیت داشت."

" بازی ها در لیگ قهرمانان هرگز آسان نیستند، اما من عملکرد شاگردانم در دیدار امشب را خوب ارزیابی می کنم. اگر صدرنشین گروه هم می شدیم تفاوت زیادی با دوم شدن نداشت."

68690049050404236639.jpg

این که تیم بی دردسر صعود کرد، دستت درد نکنه ولی برادر شما هنوز داغی نمیفهمی چه گندی زدیم...بخوریم به بایرن و بارسا عمق فاجعه رو تا سلول های استخوانت درک میکنی..!!...

• mory, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

^^ نکنه انتظار دارین بیاد بازیکنا رو بشوره بعد از اینکه از عملکرد روی صحنه های حساس میشه فهمید موراتا مشکل روحی داره :1:  خودش قبل از بازی گفته بود که نباید به بارسا و بایرن و رعال بخوریم اما دیگه حالا نمیشه کاریش کرد ، حیف واقعا.

منچستر با سالی ۲۰۰ میلیون خرج میاد تو گروهش سوم میشه ، اونوقت ما رو بی دقتی مهاجمامون باختیم در حالیکه نیمه ی اول خوب بودیم .

امیدوارم مصدوما برگردن و کسی هم بهش اضافه نشه واقعا ژانویه باید هافبک رو تقویت کنیم ....

بیچاره دیبالا گفته بود وقتی شوتم به تیرک خورد تا آخر بازی ۱۰۰ بار بهش فک کردم ، اگه گل میشد ما صدر نشین صعود می کردیم :fp: :53:

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

این که تیم بی دردسر صعود کرد، دستت درد نکنه ولی برادر شما هنوز داغی نمیفهمی چه گندی زدیم...بخوریم به بایرن و بارسا عمق فاجعه رو تا سلول های استخوانت درک میکنی..!!...

داغ نیس، خیلی هم بیشتر از همه ما می فهمه چه گندی زدیم و درک می کنه عمق فاجعه رو.

مربی اولین وظیفه ش ایجاد اتحاد و بالا نگه داشتن روحیه تیمه. بعد بازی بیاد به موراتا و ماروتا و ... فحش بده و آیه یاس بخونه که میشه پویا:1:

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

- نميشه ايراد خاصي گرفت، اگه آلگري تعويض هاي بيشتري هم نكرد بخاطر شرايط و موقعيت بازي بود وگرنه ميشد منتظر به بازي اومدن جوانان يووه شد.

باخت تلخي بود ولي گذشت.

فقط اميدوارم يووه كارش در مرحله بعد تموم نشه ...

• Bianconero Amore, mory, pezhman و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دقیقا الگری میخواست نتیجه رو کنترل کنه اما اگه فشار میاورذ میبردیم با هر نیمچه حمله ای نزدیک دروازشون بودیم وبا هر حمله ی اونا 11 نفره تو زمین خودشون اما ما با رد و بدل پاس بین 3 دفاعمون ووقت کشی میکردیم...

امسالم مث ادم نرفتیم بالا ببینیم قرعمو چی میشه اخه الگری خوش شانسه تو این قضایا :1:

• Bianconero Amore, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

داغ نیس، خیلی هم بیشتر از همه ما می فهمه چه گندی زدیم و درک می کنه عمق فاجعه رو.

مربی اولین وظیفه ش ایجاد اتحاد و بالا نگه داشتن روحیه تیمه. بعد بازی بیاد به موراتا و ماروتا و ... فحش بده و آیه یاس بخونه که میشه پویا :1:

شاید هم امیدواره اتفاقات فصل قبل و قرعه ها تکرار شه :1: ...ولی به قول دکتر صدر صاعقه یه جا رو دو بار نمیزنه...

خیلی ستمه رو بی دقتی های یه بچه، تیم محبوبت تو همون 1/8 با لیگ قهرمانان وداع کنه...

• mory, Aminvo, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

اینی که موراتا بی روحیه هست رو قبول ندارم. یعنی چی که بی روحیه هست. موراتا فقط حرکات تو عرضش خوبه و نشون داده موقعیتهای صددرصد و تک به تک رو براحتی خراب میکنه.این بار اولش نیست

• juve's fan, Georgia , ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

پوگبا :

• ما برای پیروزی تلاش کردیم ، ولی از فرصت هایمان استفاده نکردیم.مهم این است که صعود کردیم.ما ۱۱ نفر در زمین هستیم که ۱۰۰٪ تلاشمان را می کنیم تا به هم کمک کنیم.ما امشب نتیجه نگرفتیم ، اما تلاش زیادی کردیم که فوتبالمان را بازی کنیم.این بهترین عملکرد ما نبود ، اما آنقدر ها هم بد نبود.

مارکی تو اینستاگرامش :‌

• برای همه این یک ناامیدی بسیار بزرگ است که نتوانستیم به عنوان صدرنشین از گروهمان صعود کنیم.حسرت زیادی برایمان به جا مانده ، زیرا علی رغم ارائه ی بازی خوب ، نتوانستیم راهی به دروازه پیدا کنیم ، ما مطمئنا از سویا لیاقت بیشتر داشتیم.ما به دور بعد صعود کردیم ، حالا زمان و ذهنمان را در خدمت سری آ‌ می گذاریم.

• juve's fan, MaMpIeRo, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

شاید هم امیدواره اتفاقات فصل قبل و قرعه ها تکرار شه :1: ...ولی به قول دکتر صدر صاعقه یه جا رو دو بار نمیزنه...

خیلی ستمه رو بی دقتی های یه بچه، تیم محبوبت تو همون 1/8 با لیگ قهرمانان وداع کنه...

امیدوار که قطعا هست :nish:  ولی حرفاش در جهت آمادگی ذهنی برای بازی بعدی بود به نظرم :1:

همونطور که پارسال حذف از دور گروهی رو مینداختم گردن پنالتی ویدال، حذف تو 1/8 امسال رو هم میندازم گردن موراتا. :1: اینکه یووه با قدرت های اروپا فاصله داره و خوردن به بایرن و بارسا تو اینجا یا مرحله بعدی تفاوت زیادی رو تو نتیجه ایجاد نمی کنه، درسته؛ ولی حذف تو 1/8 با هر سناریویی برام سنگینه. با این سناریو که توهین آمیزه اصلا. صدرنشین 0 امتیاز از ما گرفته:| هر سال باید یه شاهکاری تو گروهی خلق کنیم. 6 بازی 6 گل زده :fp:  :fp:  :fp:

=================================================

صبح رفتم تهران و الان اومدم، روز خوبی هم بود؛ ولی ذره ای از عصبانیتم کم نشده. در حد حذف از بایرن و گالا شب بدی بود برام. وقتی بدتر میشه که اینم در نظر بگیریم منچستر حذف شده. چطور میشه منچستر حذف شده باشه و من اینقدر عصبانی باشم:|:|

قبل بازی هم گفتم دوم شدن ما به خودی خیلی زور نداره، چون اقتدار لازم رو نداشتیم. ولی اول شدن سیتی خیلی زور داره. بیشرفا تو 5 دقیقه 3 تا گل زدن. بعد ما باید با سلام صلوات گل بزنیم. امیدوارم این ساخت و ساز ها تموم بشه و قدرت اقتصادی یوونتوس برگرده. نمی دونم تصور شما از یووه چیه، ولی تصور من از یووه با تیم فعلی خیلی فاصله داره.

فقط یه قرعه خوب میتونه زهر این شب لعنتی رو تعدیل کنه.

از نظر فقط قدرت تیمها طبیعتا بارسا و بایرن بدترین حریف هستن. بعد تیم های شهر مادرید و بعد هم تیم های دیگه.

از نظر ترجیح خودم: کلا دوست دارم به تیمهایی که بدم میاد ازشون نخوریم؛ مخصوصا رئال که پارسال بردیمش. 1 درصد ببازیم تا چند سال اعصابم خرابه. بارسا هم همون فینال پارسال کافی بود. اعصاب اونم ندارم :1:

بقیه گزینه ها صرفا استرس خود بازی هست برام، نه خارج بازی. بایرن که هیچ کس دوست نداره باهاش روبرو بشه. چلسی رو هم اگه اول شه دوست ندارم بخوریم بهش. ببریم میگن بورنموث هم تو زمینش زده بودشون، ببازیم هم فاجعه. اتلتیکو نبرد برابر و البته سخت و پیچیده ایه. بین وولفسبورگ و زنیت هم روس ها ترجیح میدم. ارجح البته اینه که چلسی اول نشه و به تیم اول اون گروه بخوریم. فک کن 1 درصد :2laugh:  :nish:

یه چیزی رو هم اشتباه نکنید. اصلا اینجوری نیس که مثلا ما به رئال بخوریم شانسمون بیشتر تا وولفسبورگ و زنیت و اتلتیکو. اصلا. یوونتوس همیشه با تیم های بزرگ بهتر بازی کرده ولی این مساوی بیشتر بودن شانسش نیست. پارسال با رئال خیلی بهتر از موناکو بازی کردیم ولی موناکو رو خیلی خیلی راحت تر حذف کردیم. مهم هم همین راحتیه هست. :nish:

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
درباره پسرک مادریدی همه دوستان گفتن ، حرفی زده شه تکرار مکرراته .
دست مربی هم انصافا خالی بود اما جدن چرا مانژو زازا در یک زمان مصدوم میشن . اگر موراتا هم مصدوم شه چی . یعنی ما تنها تیمی میشیم که 3 تا مهاجم نوک داریم و 3 تاشون مصدوم میشن . الان دارم درک میکنم چرا مانژو و زازا خریداری شدن با وجود موراتا . در صورتی که همه گیر میدادن به ماروتا که چرا انقدر مهاجم نوک یا به عبارتی درخت ( : میخره . فکر کنم اگر یه مهاجم نوک دیگه داشتیم دیشب میومد تو زمین برده بودیم و تیم اول رفته بودیم بالا که مقصر اصلی اول نشدنمون ماروتا بود ! فقط یه سوال تو ذهنم هست چرا وقتی سیتی رو دبل میکنیم ماروتا باعثش نیست ولی چرا به سویا میبازیم ماروتا مهاجم و هافبک نخریده
. انصافا همتون به زنیت فکر کنید یا وولفسبورگ . منم امیدوارم با یکی از اینا برخورد کنیم .
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

گند زدیم و حسرتش مونده

فرق زیادی نکرده فقط مقایسه ی حریفهای دور بعدمون. الان این تیمها هستن

رئال-بارسلنا-بایرن مونیخ-چلسی-اتلتیکو مادرید-زنیت-ولفسبورگ

ولی میتونست این تیمها باشن

آیندهوون-پاریسن ژرمن-بنفیکا-المپیاکوس-پورتو-(خنت یا والنسیا)

این دو گروه قابل مقایسه نیستن . 

اگر صدر نشین میشدیم تنها قرعه ی سخت میتونست پارسن ژرمن باشه .و خوبیش این بود بازی اول هم میهمان بودیم 

• Bianconero Amore, juve's fan, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

مشکل ما اینه که حتی اگر استوارو بد بازی بکنه کسی نداریم جاش بذاریم..

مشکل ما اینه استوارو یک بازیکن با عملکرد فیزیکی و تنه زنی خوب است اما در بعد  خلاقیتی و هجوم وری به سمت دروازه حریف و وقتی صاحت توپه عملکرد مناسب و حتی متوسطی نداره

مشکل ما اینه که اگر مارکیزیو بد بازی کنه باز هم تعویض پذیر نیست..یعنی عیب در نبود هافبک جنگنده است و حمله ور به طرف دروازه حریف....ما با پاس های عرضی صرف به جایی نمی رسیم.اینکه موقعیت گل زنی ما در کل و به خصوص در سری آ کم است علتش یکی غیکس بودن دایمی استوارو است و دیگر اینکه مارکیزیو در سطحی نیست که بتونه طراحی های اثر گذار با توپ انجام بده

در نتیجه عملا ما هواپیمای تک بال هستیم و تمام امیدمان به نیمه چپ مان است یعنی حضور ساندرو و پوگبا

• juve's fan, mory, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

نمی دونم تصور شما از یووه چیه، ولی تصور من از یووه با تیم فعلی خیلی فاصله داره.

مشکل ما اینه که حتی اگر استوارو بد بازی بکنه کسی نداریم جاش بذاریم..

مشکل ما اینه استوارو یک بازیکن با عملکرد فیزیکی و تنه زنی خوب است اما در بعد  خلاقیتی و هجوم وری به سمت دروازه حریف و وقتی صاحت توپه عملکرد مناسب و حتی متوسطی نداره

مشکل ما اینه که اگر مارکیزیو بد بازی کنه باز هم تعویض پذیر نیست..یعنی عیب در نبود هافبک جنگنده است و حمله ور به طرف دروازه حریف....ما با پاس های عرضی صرف به جایی نمی رسیم.اینکه موقعیت گل زنی ما در کل و به خصوص در سری آ کم است علتش یکی غیکس بودن دایمی استوارو است و دیگر اینکه مارکیزیو در سطحی نیست که بتونه طراحی های اثر گذار با توپ انجام بده

در نتیجه عملا ما هواپیمای تک بال هستیم و تمام امیدمان به نیمه چپ مان است یعنی حضور ساندرو و پوگبا

فکر کنم حرف اقا پویا و satfootball،  حرف و درد خیلی از طرفدارا یووه باشه....کسی که یووه 2006 به قبل تجربه کرده باشه فکر نکنم به  چیزی پایین تر از اون قانع بشه

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

این خیلی منزجر کنندس که ما من سیتی تو دو بازی رفت و برگشت بردیم اما اونا به عنوان صدرنشین صعود کنند!! این تفکر غلط الگریه که با ذهنیت گرفتن مساوی و حفظ جایگاه به مرحله بعد صعود کنیم اما عملا جواب نداد اون چیزی که من در مورد یووه دوس دارم تشنه برای برد اون هم با گلهای زیاده چیزی که سابق یووه داش ولی الان بیشتر ئنتیجه گرا هسیم و اون قاطعیتی که یک تیم مدعی داره و نداریم بایرن ریال بارسا و حتی پی اس جی حریفاشون گل بارون می کنن حتی زمانیکه صعودشون مسجل شده به نظرم ما پتانسیل اون داریم که خوب و منسجم بازی کنیم متاسفانه بازیکنایی مثل روگانی می ذاریم رو نیمکت حتی اگه مدافعان دیگه تیم اشتباه کنند!! خط هافبکمون خلاقیت نداره خدیرا مرتب مصدومه فقط یک بازی فیکس بود که تونس گل بزنه فقط یک هافبک دیگه لازم داریم فکر می کنم کومن این زمان بدردمون می خورد!

• juve's fan, Georgia , Sassan و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

جوزپه فورینو کبیر :8: :worship: :

"شکست بدی بود ، شاید کمی غیرمطرقبه بود ، اما بازی خوبی بود.من یوونتوس خوبی را مشاهده کردم.امیدوارم که قرعه ی بدی به ما نخورد.تیم هایی مثل بارسلونا و بایرن مونیخ غیرقابل دسترسی اند ، یا رئال مادرید که همیشه ترسناک است.امیدوارم قرعه با ما مهربان باشد! موراتا حرکات خوبی انجام داد ، اگرچه چند موقعیت را از دست داد.او باید خونسردی در مقابل دروازه بازیابی کند  و ابته روحیه یک مهاجم در بازی او تاثیر دارد."

تاکی :6: :

"موراتا دیشب موقعیتی را خراب کرد ، کسی که سال پیش گل زنی کرده بود.بارزالی خوب دفاع کرد ولی ضربه یورنته بسیار خوب بود ، یووه مطلقا در این بازی مستحق شکست نبود.یوونتوس تیم تر بود و حقش نبود ببازد.آلگری گفت که موراتا شخصیت محکمی دارد ، چون جز بازیکنانی است که وقتی به زمین می آید دوست دارد شق القمر کند!همانطور که عناصر شخصیتی دیگری هم دارد که اگر آنها را کنار بگذاریم ، می توانست واکنش متفاوتی در پی داشته باشد.مربی گفته که موراتا پارسال با یورنته رقابت داشته ، اما او و مانژوکیچ شخصیت های متفاوتی دارند.یورنته برای او مانند یک دوست بود و به موراتا کمک کرد که در یووه جا بیفتد اما مهاجم کروات می خواهد خودش بیشتر بازی کند.موراتا هم خوب بازی می کند ، دیروز هم بسیار خوب بود اما در مقابل دروازه بسیار بد عمل کرد.او باید تمرکزش را بازیابی کند.از نظر من ، با پیشرفتش می تواند به یک مهره ی کلیدی تبدیل شود.

قرعه کشی؟ بازی در برابر سویا بسیار شوک اور بود اگر بخواهیم صادق باشیم.اتلتیکو مادرید به نظر قابل بردن می آید.چند تیم هستند که یوونتوس ۵۰٪ شانس صعود در مقابلشان دارد، دیروز شوک بدی بود.اینکه به عنوان دوم از گروه صعود کنی بسیار سخت است،اگرچه اول شدن هم سختی های خودش را دارد.شما به شانس نیاز دارید ، مثل پارسال.شرم آور است چون یووه صدرنشینی را در دست داشت.تیم هایی هستند که بازی کردن برابرشان بسیار سخت است.رئال مادرید را هم جز این تیم ها حساب کنید. زیرا بعد از باخت به بارسلونا خط هافبکشان را تغییر داده اند."

• juve's fan, MaMpIeRo, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

من خودم بعد از قرعه کشی امسال پیش بینیم این بود که اگر صعود کنیم احتمالا به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد میشیم

ولی نمیدونم الان چرا از این که سیتی تو این گروه اول شده و ما دوم شدیم حرصم گرفته..انگار یکی جیبمو زده باشه... :1: ....

خیلی زور داره خداییش..حالا اگه شایسته بودن یه چیزی..همینجور الکی الکی اول رفتن بالا...امیدوارم حداقل قرعه خوب یه ذره این

سوزش رو کم کنه هر چند دیگه خیلی باید شانس بیاریم...یعنی اگه بخوریم به امثال وولف و زنیت، آلگری کلا بنیان های علم آمار و احتمال

رو از اساس زیر سوال میبره.. :1:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی