پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ششم دور برگشت مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا : سويا 1-0 يوونتوس

89 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

علگری :‌

• من مطمئنا تیمم را بر مبنای بازی با فیورنتینا نخواهم چید ، به یک دلیل ساده. اول از همه ما باید صدرنشینی مان را قطعی کنیم ، زیرا صدرنشینی بسار مهم است. مهمتر از همه برای قرعه کشی مرحله ی بعد.بارسلونا و رئال مادرید و بایرن مونیخ مطمئنا به عنوان تیم اول صعود خواهند کرد و در این مقطع آنها قدرتمندترین تیم های اروپا هستند  ، پس [اول شدن] به این معنی است که ما به آنها برخورد نمی کنیم.
  • غیر از این ما یک هدف مهم دیگر هم داریم ، این که بدون شکست این دور را به پایان برسانیم.این به ما اجازه می دهد که با صدرنشینی گروه را به اتمام برسانیم.پس فکر می کنم که فردا با بهترین رویکرد به بازی نگاه خواهیم کرد.مطمئنا بازی با فیورنتینا را در نظر نخواهیم آورد ، ما چهار روز برای آمادگی آن مسابقه فرصت خواهیم داشت و بازیکنانی هم هستند که بازخواهند گشت.در حال حاضر باید بازی به بازی پیش برویم ، زیرا نیاز داریم نتایج مثبت تیممان را ادامه دهیم.

• فردا من چهار مدافع مرکزی دارم ، بارزالی ، بونوچی ، کیه لینی و روگانی.سه تا از آنها به میدان خواهند رفت.همه ی آنها خوبند و در دسترسند ، پس من تصمیم خواهم گرفت که روگانی بازی خواهد کرد یا نه.
  • من در مورد مانژکیچ نگران نیستم.او صبح به تمرینات آمد و تب داشت ( :2: ) ، پس به نظرم آمد که حضورش ریسکی باشد و همچنین بقیه اعضای تیم را هم مبتلا کند.
  • پاتریس اورا روز جمعه دچار ضربخورگی زانو شد ، او دو روز با تیم تمرین نکرده بود و امروز صبح هم در تست های آمادگی جسمانی شرکت کرد اما در دسترس نبود.پس تصمیم گرفتم که او در خانه بماند و برای بازی با فیورنتینا آماده شود.
  • خدیرا هم امروز تست هایی داد ، او از لحاظ در حال بهتر شدن است.
  • آساموا و پادوین در لیست ما برای لیگ قهرمانان نیستند ، به همین دلیل واضح است که در تورین بمانند.من کاسرس را هم در به اسپانیا نیاوردم ، زیرا او در حال حاضر نیاز دارد که تمرین کند و لمینا و مشکل مشابهی با تاندون کشکک زانویش دارد که باعث شده در هفته های اخیر غایب باشد.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

توئیت باشگاه مونشن گلادباخ

یوونتوس عزیز، ما فکر می کنیم بتوانیم خودمان بتوانیم از پسش بربیاییم اما اگر شما بتوانید در برابر سویا، به ما کمک کنید. 

• mory, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

^^ اومدم همینو بگم + اسکرین شاتش که اتفاقا ایتالایی هم توییت کرده بودن :  Screen_Shot_1394_09_17_at_7_03_11_p_m_.p

با اینکه یورنته عزیزه ، اما مونشن واقعا شایسته تر هست برای رفتن به لیگ اروپا ، تیمی که بایرن و یووه رو اونجور تو ورزشگاهش خفت می کنه ، می تونه یورو لیگ رو هم فتح کنه :53: :53: :53:

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

امشب قطعا صدر نشین صعود میکنیم نه به بخاطر اینکه که مطمئن باشم می تونیم با سویا مساوی کنیم، بلکه به این خاطر که مطمئنم مونشن گلاد باخ منچستر سیتی را می بره!!!  تیم گلاد باخ با مربی جدیدش که به هری پاتر معروف هست بسیار خوب و منظم بازی می کنه و اگه بازی های گروهی را با این توان شروع می کردند مطمئنن بجای سیتی صعود می کردند.!!! :1:

مارکیزیو به شدت خسته هست و به نظرم نیاز به استراحت داره، اگه امشب شاهد اشتباهاتی شد فقط به خاطر خستگی هست و نیاز به یک بازی استراحت داره و به نظرم پوگبا را در اون پست به کارگیری کنیم بهتر هست تا مارکیزیو برای بازی با فیورنتینا استراحت کرده باشه.

امیدوارم شاهد بازی روگانی باشیم. به صورت تعویضی. 

• mory, MaMpIeRo, Pouya و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

ترکیـب رسمی :

Buffon , Barzagli , Bonucci , Chiellini , Lichtstiner , Sturaro , Marchisio , Pogba , Sandro , Dyabala , Morata

نیمکــت : 

Neto , Rugani , Pellini , Vitale , Morselli , Cuadrado

:22:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
یه حسی بهم میگه امشب روگانی بازیمی کنه.
امشب موراتا رو فرم باشه بازی رو بردیم. دو تا مهاجم تیز به اضافه دو بال سرعتی مث لیخشتاینر و ساندرو و از طرفی تخریب توپها توسط استورارو.
امشب بنای تیم رو ضد حمله هاست
  • Bianconero Amore, mory, Pouya و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

دوستان بازی رو کجا میذاره به صورت آزاد ؟؟؟ دستگاهم نمیدونم چرا هیچ شبکه ی قفلی رو باز نمی کنه ! :22:

• Donnie از این پست تشکر کرده است

8

Claudio

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری رو نمی بخشم ....میتونست با 4-3-3 نفس سویا رو بگیره چرا اینقدر عقب نشینی کردیم؟؟؟؟ میتونستیم ببریم 

حرومیا چقد شانس دارن ..از اول فشار میاوردیم برده بودیم ب خاطر لیگ ریسک نکرد یا ... نمیدونم

حالا به ریال و بارسا میخوریم

خدایا چرا گل نمیشه؟؟

• Bianconero Amore, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
من دستگاه رو خاموش کردم

افتضاح بازی کردیم

موراتا چه گلی نزد نیمه اول

یه هافبک خلاق نداره تیم
  • Bianconero Amore, mory, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

چرا موراتا گل نمیزنه تک به تک دروازه خالی ... باز بعضیا میگن مانژو بدرد نمیخوره 

دقیقا رو نبودن مانژوکیچ باختیم

• mory, Aminvo, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

افرین موراتا ..  :thank:

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

موراتا چه نیمه اول چه نیمه دوم تیمو به فنا داد

مانژو کجایییی

• mory, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

تو این بیست سال بازی به این بدی از یه یووه ای ندیده بودم. هرچقدرم تیم بد باشه، تماما تقصیر موراتاست این بازی. چقدر موقعیت آخه؟

ضعف تیمم تو حمله اینجاها به چشم میاد. سیتی لیاقت صعودم نداشت، اول شد. ما مثل احمقا بازی کردیم و ضمن دبل کردن تیم اول، دوم شدیم. تو تاریخ باید ثبت کنن این افتضاحو.

بارسا، بایرن، رئال، اتلتیکو، وولفسبورگ، زنیت و احتمالا چلسی حریفامونن.

پاریس، آیندهوون، بنفیکا، دینامو، والنسیا، المپیاکو/آرسنال رو از دست دادیم. خیلی حس مزخرفیه. لعنت...

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
دیگه تموم شد . من سیتی رو رفت و برگشت ببری بعد تیم دوم سعود کنی !!!!!!
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

به ماروتا و موراتا باختیم 

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

تیم ما فعلا توان بازی ضد حمله رو نداره مخصوصا با این تاکتیک ....

باید بازی رو مال خودمون کنیم تا نتیجه بگیریم و دقیقا توی دو بازی اخیر با لاتزیو و سویا کلا هافبک های ما از نظر بدنی و ذهنی در شرایط خوب و نرمالی نیستند ...

ما اگر یک مقدار پر فشار و با پرس و دوندگی بالاتر بازی می کردیم سویا حتی توان اومدن سمت محوطه جریمه ما رو هم نداشت .

موراتا هم  که ...

• Bianconero Amore, juve's fan, Soheil Bianconeri و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

خداییش بد نبودیم ! به ککم ترین حقمون هم تو این بازی نرسیدیم !

باید سویا رو میبردیم که در عین ناباوری باختیم ! اونم با 3 تا دروازه خالی که موراتا نزد و تیرک دیبالا ...

+ موراتا اون چیزی نبود که ما امشب دیدیم / حالا ممکن هست دلیلش روحی باشه یا هرچی دیگه /  پس نباید زیاد انتقاد کنیم .. واسه هر بازیکنی پیش میاد !

تا اونجایی که من می دونم قرعه کشی میشه تا حریف ها مشخص بشه ! اما انقدر نقل قول میشنویم که شک کردم ! اگه کسی دقیق اطلاع داره توضیح بده لطفا !

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

هیچ توجیهی برای باخت قابل قبول نیست. موراتا را نمی خوام تخریب کنم و هجوم ببریم بهش ولی واقعا بد خراب کرد. موراتا نشون داد که آلگری واقعا توی تمرینات به درک کاملی میرسه که به کی بازی بده و به کی نده، و چه زمانی به چه بازیکنی بازی بده. اگه روگانی راهم بازی نمیده حتما یک دلیلی داره.

امیدوارم به بارسا و بایرن نخوریم. بقیه را میشه برد. 

صد در صد قرعه کشی میشه و فقط امیدوارم که دوباره آلگری و شانسش به یاری تیم بیاد.

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال
دوشنبه, 14th December
UEFA Champions League - Draw last 8
assoceu.gif
fix_194703.png
assoceu.gif
live3.png
ST: 14:30

EuroSport 1 (germany) / HD     EuroSport 1 (Most of Europe)     EuroSport 1 (nordic) / HD     EuroSport 1 Nederland HD     Mediaset Italia 2     Sport 1 (hungary) / HD     SuperSport 3 (za) / HD     SuperSport MaXimo 1     TRT Spor / HD     TV3 Sport 1 (den) / HD     Viasat Football (nor) / HD     Viasat Football (swe) / HD     | Esport 3 (Catalunya)     | Mega (España)     | ViaPlay (denmark) / HD     | ViaPlay (norway) / HD

| ViaPlay (sweden) / HD

• Bianconero Amore, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

من که اینترنتی دیدم و نصفشم نشد ببینم ولی همین نصفه بازی را هم که دیدم تیم خوب بود ولی وای که چقدر موقعیت وای وای دارم اتیش میگیرم

حیف اون تیرک دیبالا

اون اخر چی بود این موراتا گل نکرد؟ یعنی کار سخت گل نکردن بود

این تیم المانی چرا زارتی وا داد

• Bianconero Amore, eⁿzº, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی