پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ی دوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 2-0 سویا

93 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3773 ارسال

یه نکته ای به نظرم خیلی چشمگیر بود توی نیمه اول بازی پر حوصله تر و صبورانه تر یووه نسبت به قبل بود که واقعا الان نیاز تیم ماست نباید عجولانه و شلخته بازی کنیم .

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

تبریک بابت برد

تبریک بابت کلین شیت حضرت

تبریک بابت گلزنی موراتا و برابریش با رکورد آقامون الکس

بازی دیبالا تو نیمه دوم رو خیلی دوست داشتم ، حیف اون پشت پای شیکی که زد و کرنری که داور نگرفت

زاتزا یکی زد ، یکی نزد

+گل اول سیتی که یه تغییر جهت بود ، گل دوم هم روی یه پنالتی عجیب که یا داور تقدیم کرد ، یا مدافع گلادباخ ، صحنه ش خیلی واضح نبود

اول شدن تو این گروه خیلی احتمالش بالاست

به امید آینده ....

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

سیستم فقط 3-3-4 :8:

• Bianconero Amore, Signora Omicidi, amin-scorpion و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3859 ارسال
  • LocationAhWaS

تبریک میگم یه برد عالی در جهت صعود مقتدرانه از گروه مرگ. فقط مونده رفت برگشت نماینده المان رو هم ببریم و صعودمون قطعی بشه. ما که بازیو ندیدم و منتظر نظرات دوستان راجب بازی هستیم. من تو این فصل هرچی پیشبینی کردم غلط از اب در اومده برا همین این هفته گفتم سویا میبره و از این به بعد همش به باخت یوو رای میدم :1:

• juve's fan, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 ارسال
تبرییییییک
مبارکه همه تیفوسیها باشه
از گلزنی زازا خیلی خوشحال شدم,از بارزاگلی واقعا انتظار نداشتم تو پست جدیدش انقدر خوب بازی کنه و پاس گل بده,کوادرادو و دیبالا نشون دادن ک میتونن تو بازی تغییر ایجاد کنن,واقعا خوشحالم
در جواب به اون تیتری که خود سایت یووه بعد باخت ناپولی زد که گفت یوونتوس ما خاکستری شده باید بگم ما اگه خودمون رو تیفوسی میدونیم نباید همچین تیتری بزنیم گس رغیبامون چی بگن؟!!!
  • Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

خدیرا کلاس بازیش رو نشون داد . :53:

خیلی خوشحالم که امسال کواردادو و هرنانس رو داریم .

امیدوارم همیشه اینجوری خسته کننده بازی کنیم. عاشق این سبکم :nish:

مرسی آلگــری مثل همیــشه . :thank:

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

بپه ماروتا در مصاحبه با مدیاست قبل از بازی: 

وضعیت فعلی یوونتوس:

" من در مورد سیستم تیم صحبت هایی را می شنوم، اما هر سیستمی در کنار انگیزه تیمی بنا نها داده شده است."

" تاکتیک ها و تکنیک های تیم مهم هستند، اما رویکرد ذهنی تیم یک پارامتر حیاتی است، فوتبال یک ورزش تیمی است که که در آن اعضا در کنار همدیگر و احترام به یکدیگر کار می کنند."

" هنگامی که یک تیم با آمار ناخوشایندی مانند آمار فعلی تیم ما در رقابت های این فصل سری آ روبه رو می شود، قطعاً اولین نگاه ها به اشتباهات سرمربی تیم خواهد بود، اما افرادی همانند ما که او را می شناسند می دانند که او به خوبی کار می کند."

" ما باید در حال حاضر سرمربی تیم را حمایت کنیم و همزمان آگاه باشیم که یوونتوس برای برنده شدن متولد شده است و به خاطر همین باید سخت تر تلاش کنیم. در سری آ زمان کافی برای جبران داریم."

" من خوشبین هستم ؟ قطعاً همین طور است، در غیر این اعلام تسلیم می کردم."

وضعیت کاسرس :

" هر فردی اشتباهی را مرتکب می شود باید تاوان اشتباه خود را بپردازد. ما در لحظات دشوار تیم، یک تصمیم قاطع گرفتیم. باید تصویری قاطع از باشگاه در اذهان باقی بماند. به خاطر اینکه بسیاری اوقات می گویند که ترکیب تیم و بازیکنان آن بازتابی از خود باشگاه هستند."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
یوونتوس نارگیله!!!! :D
تبریک، خیلی خوب بودیم،
همه خوب بودن
یووه عملا با برنامه ریزی دقیقی که داشت اجازه حتی یک موقعیت خطرناک هم به سویا نداد.
یه ربع هم که کلا سرکارشون گذاشتیم...
بازم باید بگم که کوادرادو عالیه
  • Bianconero Amore, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3859 ارسال
  • LocationAhWaS

دوستان ما بازی رو ندیدم لطف میکنین از بازی برامون بگین مخصوصا اقا خدیرا :1:

• amin-scorpion, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

آمار بازی 

55wf_%DB%8C%D9%88%D9%88%D9%87.png

uiyx_juv.png

ogo2_juveee.png

i5qy_juveeee.png

• Orphée, juve's fan, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کوادرادو همون مهره 30 تایی بود که میتونس خیلی زود تر از اینا مارو جلو بندازه ..

تبریک امری هیچی نداش ک نشون بده پخی نیست در برابر الگری ....فقط هماهنگی بیشتر میخوایم 

ضربات ازتدو باید هرنانس بزنه

• Orphée, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

از این افتادن های دیبالا تو هیجده و نرسیدن پاییش به توپ خیلی ناراحتم................

• Bianconero Amore, FarSH4D, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

+بنظرم بهترین نمایش یووه تا اینجای فصل بود و این فقط بخاطر انتخاب یک سیستم مناسب و لاین اپ اولیه تقربیا خوب :1:  هست صبر حوصله ایی که برای رسیدن به دروازه سویا به خرج دادیم رو دوست داشتم نیمه اول وقتی می رسیدیم جلوی دروازه یکم گیج میزدیم و نمیدونستیم چی میخوایم اما نیمه دوم این مشکل تا حد زیادی کمتر شد 

+از بازی خدیرا راضیم نظم و استحکام خوبی به خط هافبک داده امیدوارم خیلی بهتر از این حرفها بشه فقط هر موقع که تو بازی درگیر میشد میگفتم که الانه 6 ماه دوباره مصدوم بشه :1:  اما در مورد هرنانس با اینکه بازی نسبتا خوبی رو انجام داد عمیقا اعتقاد دارم نباید تو پست رجیستا بازی کنه ولی خب بازی بدی رو هم انجام نداد 

+دیبالا این بازی در یک کلام فوق العاده بود نیمه دوم یه جورایی نمایشش منو یاد بازی توز انداخت میومد توپ گیری میکرد توپها رو پخش میکرد و روی گل دوم هم تاثیر کاملا مستقیمی داشت (فکر کنم پاس گل داد دیگه ؟) خیلی بهتر میتونه باشه اگه الگری دوباره مسخره بازی در نیاره و سه بازی نذارتش رو نیمکت دیبالا برای اینکه اون بازیکن مد نظر ما و یووه بشه نیاز مبرم به بازی کردن به صورت فیکس داره تنها راه پیشرفتش هست خواهشا کاری که با کومن کردی رو با دیبالا نکن مستر 

+بارتزالی  :worship: استارتش :worship:

+با برگشتن مارکیزیو و اماده تر شده خدیرا میشه به این تیم امیدوارتر بود البته تمام اینها در صورتی هست که الگری دست از تست سیستم ها و لاین اپهای عجیب غریب برداره 

+کلا تعویضهای الگری رو هم درک نمیکنم دیگه بیخیال :1:

• juve's fan, mory, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

الگری باید همین سیستم ونفرات رو دوباره تو لیگ تغییر نده واز اون سیستمها دست برداره.  مطمئنم اگر دست به سیستم وترکیب نزنه بردهای پیاپی از راه میرسه.10 امتیاز بخاطر استفاده از این سیستم بدست اومده نتیجه اینکه بهترین ومفیدترین سیستم همینه و از بازیکنهای موثرمون هم درست استفاده میشه

امشب سه نفر خط حمله همونی بود که انتظار داشتم باشه. دیبالا -کوادرادو وموراتا جواب میده بشرطی که مرتب ازشون استفاده بشه تا هماهنگیشون بیشتر بشه. زازا ومانزوکیچ بهتره به عنوان ذخیره در نظر گرفته بشن

بازگشت خدیرا تجربه ونظم رو به خط هافبک برمیگردونه و پوگبا هم  راحت تر وآزادتر کار میکنه. بازگشت مارکیزیو به این خط باعث استحکام بیشتر خط هافبک میشه

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

در کل عالی بودیم.همون طور که فکر میکردم با حضور خدیرا خط هافبک نظم و هماهنگی زیادی پیدا کرده بود و با تقسیم فشار بین هافبکا تیم راحت بازی خودش رو انجام میداد و بر خلاف بازی های قبل دیگه از اون بازی عجولانه هم خبری نبود.ولی هنوز متاسفانه بی دقتی توی ضربه آخر وجود داره و مطمئنا با ادامه همین روند خوب و هماهنگی بیشتر بازیکنا و پیروزی های متوالی این نقیصه هم برطرف خواهد شد.

موردی بخوایم در مورد بازیکنا هم بگم

اول از خدیرا شروع میکنم که حداقل از نظر من فوق العاده بود توی اولین بازی بعد از مصدومیت.بازی تک ضرب.جایگیری مناسب.توپ گیری پشت محوطه جریمه حریف و جلوگیری از ضد حمله و درگیری های کاملا موثر.فقط مصوم نشه همین.

کوادرادو عالیه.این نفس رو دقیقه نود چطوری داره با اینکه کل بازی استارت زده بود ولی اون استارت آخریش یه چیز دیگه بود.

زاتزا 10 دقیقه بازی کرد یه گل زد و یه گل نزد.آفرین پسر. با این روندش به آینده امیدوار شدم.

خیلی خوب کاری کرد روگانی رو بازی داد هم اینکه وقت طلف شد و اینکه آرسنال مطمئن باشه نمیتونه از اون توی ucl امسال استفاده کنه.اونم اگر تونستن از گروهشون بالا بیان که با این بازی های بد بعید میدونم و کلا بیخیالش بشه و بفهمه فقط یه نیمکت نشین صرف نیست.

استارت 60متری بارتزالی هم که جای حرفی برای آدم نمیذاره.خیلی عالی بود هم توی حمله هم توی دفاع.

هرنانز نشون داد وقتی توی فشار نباشه کارای خوبی میتونه با توپ انجام بده.تکنیکش خوبه.

موراتا همیشه بوی گل میده حرکات و ضرباتش.داره به مرور زمان به دوران خوبش برمیگرده.

اورا هم انگار بازیکن ژیمناستیکه با این رفلکس بدنی.مرسی عمو پت.سمت چپ بازیکنای حرف رو خوب بسته بود.توی حملات هم عالی شرکت میکرد.

دیبالا هنوز ضعف فیزیکی داره و گرفتگی آخر بازی هم نشون از این مدعا داشت.ولی در کل خیلی خوب بود.

پوگبا هم خوب بود همین که حرکات اضافی با توپش کم شده خیلی عالیه.به نظرم ساده بازی کردن هم یکی از زیباییهای بازی با توپه.

کیلینی و بونوچی خوب کار کردن و خیلی خوب به دفاع عمق میدادن.

سلطان بوفون هم همیشه فقط قابل ستایشه.

در آخر مرسی مستر آلگری که تیم رو عالی کوچ کردی.و سیستم مناسب.تمام مدت داشت به بازیکنا مخصوصا کوادرادو نحوه جایگیریشون رو متذکر میشد.

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تبریک بابت برد...به امید ادامه دار بودن روند بردهامون...

شدیم عین دورتموند پارسال...البته دورتموند سهمیه نگرفت امیدوارم ما بگیریم!!...

• Orphée, mory, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

سیمونه زازا زننده ی گل دوم یوونتوس در مصاحبه با مدیاست:

با اینکه در دقایق پایانی دیدار وارد میدان شدی موفق به گلزنی شدی...

" بله این طور است، من تازه به بازی آمده بودم و بایستی تمام تلاش خود را برای استفاده از این فرصتی که به من داده شده بود انجام می دادم."

" گل من به واسطه ی تلاش موراتا و دیبالا به دست آمد که باید به خاطر این گل از آن ها تشکر کنم، آن ها در تمام دقایق بازی دویدند و تلاش خود را انجام دادند تا مدافعان حریف را خسته کنند."

وضعیت یوونتوس در سری آ...

" روز دوشنبه بازی مهم دیگری در مقابل بولونیا خواهیم داشت. لیگ قهرمانان برای ما هنوز به پایان نرسیده است و من مطمئن هستم که تمام امتیازاتی که در لیگ از دست داده ایم را جبران خواهیم کرد."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

پائولو دیبالا در مصاحبه با مدیاست

" هنگامی که زازا را در حال دویدن به سمت جلو مشاهده کردم، به گلزنی او امیدوارم بودم، به خاطر اینکه می دانستم با گل دوم برد ما در این دیدار قطعی خواهد بود."

" عملکرد فوق العاده ای در میدان به نمایش گذاشتیم و شایسته ی برد در این دیدار بودیم."

دیدار امروز شاید بهترین عملکرد دیبالا با پیراهن یوونتوس باشد:

" من باید به سختی تلاش کنم و خود را با شرایط جدید تطابق دهم، به خاطر اینکه این تیم به همیشه برنده شدن عادت دارد. ما باید تلاش کنیم تا بازی هایی به مانند این را به نمایش بگذاریم. می خواهیم یوونتوس در صدر جدول باشد و عملکرد ما در این بازی در دیدارهای بعدی نیز تداوم داشته باشد."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

آقا تیم خوب بازی کرد ولی زیاد هم نباید جوگیر شد چون سویا  7 8 تا بازیکنای اصلیش مصدوم بودن، ما باید تو فکر بردن امثال بایرن باشیم ...

• tecra, amin-scorpion, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

amin-scorpion

amin-scorpion

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 52 ارسال

شادباش بچه ها حسابی چسبید.

این برد رو به خودمون شادباش و به کل صدا و سیمای مزخرف وطنی تسلیت میگم.

• mory, eⁿzº, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی