پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ی دوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 2-0 سویا

93 پاسخ برای این موضوع

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال
به گزارش وبسایت رسمی یونتووس، سویا یورنته رو به دلیل مصدومیت برای این بازی در اختیار نخواهد داشت.
  • Bianconero Amore, Juventus FC, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ترکیب پیش بینی اسکای برای بازی فردا رو دیدم ! ترکیب 3-3-4 بود ! خط هافبک پوگبا هرنانز لمینا ، خط حمله هم کوادراو موراتا پریرا ! هرنانز این همه اشتباه کرده بس نیست ؟ استورارو چرا بازی نمیکنه بازیکن به این خوبی ؟ باید حتما به غیر ایتالیایی بازی بدیم ؟ استعداد ناب ایتالیایی دقیقا همون چیزی که یوونتوس نیاز داره استورارو یک نعمت و ما داریم به هرنانز بازی میدیم ! میشه جای پوگبا هرنانز و عوض کرد و استورارو جای هرنانز بازی داد این آقا اصلا چیزی در حد اسم سابق خودشم نیست ! چه شوت هایی میزد چه ضربات سری میزد ! باید کلا گذاشتش کنار ! ما این همه هافبک فوق العاده داریم ! در همین حال استورارو آسامواه روی نیمکت میگذاریم به هرنانز بازی میدیم ! همینطور میشه پریرا یک خط عقب تر بازی داد یا نه اصلا از 2-5-3 استفاده کرد !

لیخت کوادرادو پوگبا پریرا آسامواه ، خط حمله رو هم دست دیبالا و موراتا سپرد ! این ترکیب خیلی بهتره ! ما این همه هافبک داریم قدرت این خط هافبک از پارسال هم بیشتره منتها اگر هرکدوم جای درست بازی بدیم ، بازیکنان تاثیر گذار روی نیمکت نگذاریم و بازیکن هایی که 90 دقیقه برای حریف بازی میکنند توی ترکیب قرارشون ندیم ! کار اصلا سختی نیست ولله ! یکم تفکر عقل میخواهد ! ما 3 تا بازیکن از ترکیب پارسالمون رفتن 3 تا بازیکن با کیفیت تر اومدم و جوون تر ! فقط باید اینارو جایگزین کنیم.

• Orphée, Atomic Ant, amin-scorpion و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

خب مثل اینکه الگری اعتقادی به دیبالا نداره. پس فعلا منم اعتقادی به الگری ندارم:1:

حس می کنم هیچ بازیکنی تو هافبک یووه در جایی که باید نیس. حالا ترکیب بیاد راحت تر میشه صحبت کرد. الگری باید بار رو از روی هافبک های وسط مخصوصا هر بازیکنی که وظیفه پخش توپ رو بهش میده، کم کنه و به بازیکنای سرعتی و تکنیکی تیم فضای بیشتری بده. کلا الگری امسال رو نمی فهمم تو این مسائل. مگه میشه تو یه بازیکن بیخود رو بذاری جای پیرلو و ویدال هم نباشه و توزی هم در کار نباشه، باز یه سری چیزا کاملا شبیه پارسال باشه! کلا باید پارسال رو فراموش کنه و بر اساس داشته هاش تیم رو شکل بده. به هر حال با برگشت بازیکنا و وجود همزمان مارکیسیو پوگبا لمینا خدیرا اساموا استورارو و ... هیچ بهانه ای وجود نخواهد داشت. در مورد بازیکن سابق اینتر که کلا ترجیح میدم هیچ وقت هیچ صحبتی نکنم. عالی هم بازی کرد، بره به درک. هرکی هم هرچی میخواد بگه :nish: 

کلا برعکس عمل کردیم امسال. درست و اصولی اینه که بازیکنا بر طبق اونچه که مربی میخواد (منظور ویژگی بازیکن هست نه خود بازیکن مد نظر مربی) خریده میشن و بعد از تکمیل خرید ها، به ابزار نگاه میشه و تیم چیده میشه. یووه برعکس عمل کرد! الان اصلا کاری به بازیکنا نداره الگری، اونی که دوست داره میچینه و تست می کنه. انگار بازیا دوستانه س! یا انگار تیمی رو تحویل گرفته که هدفش گرفتن سهیمه س و مثلا صعود از گروه! 

بار ها گفتم که انتقاداتی که به مدیریت داشتم و دارم، بیشتر به روند خرید ها هست نه نتیجه. یووه کاملا ابزار این رو داره که با یه قرعه معمولی و نه راحت به نیمه نهایی اروپا برسه و تو لیگ هم راحت با 10-12 امتیاز اول بشه.

حیف حرفای مغرضانه و تعصبی زیاد زده میشه به طوری که سنگ پای قزوینم تعجب می کنه بعضی اوقات! وگرنه جا داشت الگری رو با خاک یکسان کنم به دلیل اشتباهاتش تو همین چند بازی... فعلا ترجیح میدم به همون شیوه حمایت+انتقاد خودم ادامه بدم. :nish: 

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Orphée و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

+اگه این ترکیبی که سپهر داره میگه درست باشه باز هم همون اشتباه تو لاین اپ رو داریم کی میخوایم بفهمیم هرنانس تو پست رجیستا جوابگو نیست بازی با ناپولی برامون درس عبرت نشده؟؟؟؟ هرنانس حتی از پیرلو هم تو کارای دفاعی ضعیف تره یه بازیکن کاملا ساکن نه پاسهای خوبی داره نه دفاع و جنگندگی لازم رو برای پست رجیستا دقیقا هدف الگری چیه؟؟

+من دارم کم کم به این نتیجه میرسم اگه همین الان مسی دوباره بشه 20 ساله بیاد یووه و بره زیر دست الگری قطعا هیچی ازش در نمیاد الان این چه وضع بازی دادن به دیبالا هست سه بازی کلا رو نیمکت بعد میاد تو بازی سختی مثل ناپولی فیکس میشه بعد دوباره بازم سه بازی بیرون دقیقا با کومان (حالا بازیش تو بایرن رو نگاه کنید) هم همین کار رو میکرد خب این بازیکنها نیاز به بازی مستمر دارن تا یه چیزی از خودشون نشون بدن

+ما موراتا رو پست وینگر چپ امتحان کردیم همین طور پریرا چی میشه حالا این بازی دیبالا رو امتحان کنیم یا خب لامصب اگه ابزارش رو نداری 3-3-4 بازی نکن من واقعا معذرت میخوام از هر کسی که الگری رو تو فروم دوست داره اما الگری انگار خودشو این فصل به خریت زده با این ترکیبهای افتضاحی که داره میچینه هر بازی یه ترکیب هر کدوم هم از اون یکی بدتر 

• Juventus FC, alireza.de710, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

دوستان حتما در تحلیل های خود یه حرف های الگری توجه کنید.

مثلا علت بازی دادن به هرنانز در ناپل: چون قابلیت پخش توپ این بازیکن بهتر از لامینا است من این کار کردم و در عوض چون سرعت لامینا بالاست اون رو در سمت راست وسط زمین قرار دادم.

یعنی این که لامینا توان بازی سازی ندارد..من گزینه ای دیگر ندارم الا هرنانز برای وسط زمبن و پخش توپ.

خب در این جا عیب از هرنانز است که خوب کار نمیکنه و گرنه گذاشتن لامینا در راست وسط کار خوبی بوده و حکایت از ویدالی دیگر میکنه.

Against the Spanish, the coach from Livorno you should entrust to 4-3-3: Buffon will be in port. In defense on the right will act Lichtsteiner, amid play Bonucci and Chiellini on the left there will Evra. In midfield they should be confirmed Lemina, Hernanes and Pogba. In the attack could be the trident Cuadrado, Morata and Pereyra.

• Bianconero Amore, eⁿzº, amin-scorpion و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

شما اگر تو این بازیهای اخیر تیم ترکیب دو تا بازی مثل هم پیدا کردید اون وقت امیدوار به ثبات در نتیجه گیری باشید

7 بازی با تغییرات زیاد

یک مربی گیج وسردرگم که نمیدونه چی میخواد . نمیدونه کی باید بازی بکنه وکی نباید بازی بکنه. تو یک بازی دیبالا بازی میکنه. تو یک بازی کوادرادو. تو یک بازی پریرا هافبک میشه و تو یک بازی مهاجم. هرنانس یک دفعه میاد هافبک وسط ویک دفعه میاد پشت دو مهاجم

پادوین یکبار هافبک وسطه یکبار دفاع راست

استورارو یکبار هافبک راسته یکبار هافبک چپ

لمینا یکبار وسطه یکبار راست

پوگبا هم راست بوده هم چپ بوده هم مرکز

موراتا یکبار نوکه یکبار چپ

کوادرادو که مثلا تخصصی راسته تو بازی ناپولی سه بار جاش عوض میشه

یک مربی گیج  که نه سیستمش مشخصه و نه برنامش. دقیقا مثل فصلی که میلان رو تو بحران   برد  . 

ترانسفر بد ومصدومیت چند بازیکن  هم این گیج بودن اقا رو تشدید کرده. 

الگری زمانی میتونست موفق باشه که تیم قبل رو دست نمیزدن و فقط یک بازیکن برای پشت دو مهاجم براش میخریدن

• juve's fan, amin-scorpion, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ترکیب احتمالی 

l0by_juve.png

• mahdy, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

Lichtsteiner OUT AGAINST SEVILLA

لیخت و کازرس در بازی قطعا نخواهند بود...استوارو هم مشکلات بدنی دارد.......

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

لیست اعلام شد 

بوفون - کیه لینی - خدیرا - زازا - موراتا - پوگبا - هرنانس - ساندرو - بارتزالی - کوادرادو - لمینا - بونوچی - دیبالا - روگانی - نتو - اورا - پریرا - ائودرو - ویتاله

• Juventus FC, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

وای به حال الگری اگر بازم بخواد 3-5-2 بازی کنه

تو مصاحبش گفته ما سه روز یکبار بازی می کنیم برای همینه که مرتب سیستم عوض می کنیم. اینم شد حرف

• alexdelpiero, Signora Omicidi, amin-scorpion و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال

352 هستیم امشب

• Signora Omicidi, amin-scorpion, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
دوست دارم جووه

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

گاتزا و لااستمپا 352 پیش بینی کردند 

ownuch66bkw2x73m0tna.jpg

کوریره دلا اسپورت :22: هم 433 با بارزالی به عنوان دفاع راست :fp: فکر کنم 433 چیدند گفتند کی رو بذاریم دیدند کسی نیست بارزالی رو میذاریم ... احتمال زیاد همون 352 ایم ... احتمال زیاد لمینا از اول نیست ، امیدوارم هرنانز بازی بدش در مقابل ناپولی رو جبران کنه . 

afipsmv9kld1oqdcrq53_thumb.png

+ واقعا وقتی هرنانز هست نباید اجازه داد ضربه آزاد رو پوگبا بزنه ، این تیم صاحاب نداره ؟ تو تمرینات سر این موضوع بحث نمیشه ؟ هر کی تگ 100 میلیونی خورد هرکاری خواست میتونه بکنه ؟!

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

روی اوردن یه 3.5.2 ناشی از نداری دفاع راست است.

• Signora Omicidi, tecra, amin-scorpion و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

الان دغدغه من دفاع راسته حالا که پادوین لیخت و کاسرس در دسترس نیست کی میخاد اونجا بازی کنه.

راه منطقیش اینه 352 بازی کنیم و کوارادو مدافع هافبک راست باشه که در این صورت تو دفاع کردن از سمت راستمون ضربه میخوریم

یه راه دیگه هم هست که اگه قراره 4 دفاعه بازی کنیم امثال لیمینا یا ساندرو دفاع راست بازی کنن که با توجه به تدافعی بودن لمینا همچنین مایل بودن به سمت راست و سرعتش لمینا محتمل تره

• eⁿzº, amin-scorpion, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

iauw8omcnen57zapsnj6.png

تمرین امروز دو تیم + صحبت های الگری و جیجی در کنفرانس خبری [ با زیرنویس انگلیسی ]

دانلود با حجم 19Mb

پ ن : چشمارو  :8: :worship:

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

- من فقط نمي دونم كه آيا واقعا بازي دادن به خديرايي كه تازه از مصدوميت برگشته ميتونه كار درستي باشه يا نه ؟!

بازم بايد منتظر يك اشتباه ديگه از آلگري باشيم يا سوپرايز ميشيم ؟!

• juve's fan, Atomic Ant, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

خب الگری دیگه داره میگه تیم کاملی در اختیار من نیست و مشکلات هم به خاطر وجود مصدومین است.

حالا هم لازم است با نظرش یعنی گذاشتن خدیرا د ترکیب همراهی بکنیم..ببینیم چی کار می کنه...

• amin-scorpion, Escanor, Donnie و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

از ترس اخراجه 

• eⁿzº, amin-scorpion, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

با رسیدن خدیرا بهتره پوگبا بره رو نیمکت حالا این بازی فرصت نشد مدل موشو نشون بده اینقدر فرصت هست تو این فصل

این بازی هم به دیبالا بازی نده دیگه اروم آروم  نا امید میشم از الگری

• amin-scorpion, L'Avvocato, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

فقط اون یک نفری که اسم نبرده منظورش کی بوده؟  :39:

• amin-scorpion, Escanor, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

ارسال پاسخ

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است