پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6914 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ببینین مشکل تیم یوونتوس بازیکناش نیستند ..سبکشه باز اگر سبکش نباشه محدود بازی کردنه ... ما با مربی های قبلی روش های مختلفی اعم از بازی مستقیم سانتر از جناحین ضد حمله گل میزدیم الان فقط یک روش رو انتخاب میکنیم 

fsqi_out_thumb.gif

wfao_out_(1)_thumb.gif

با بودن مانجو و این دست مهاجمان روش های متعددی برا گل زنی انتخاب میکردیم 

واقعا بازی زیبا ب تعداد پاس نیس ب هوشه بازیه 

• Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

کل گُلای خورده :

1) یووه = 26 [بهترین دفاع لیگ]

2) اینتر = 29 [1 بازی کمتر]

3) لاتزیو = 31

h3dm_ecjz9t-woaehrdc_thumb.jpg

پنالتیهای گرفته شده علیه تیمها

1) یووه = 10 ! [5-6 تا هندبال دلیخت...]

2) اینتر 4

3) لاتزیو = 5

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

بازیکنان کلیدی... ساری روی دیبالا، بنتانکور و کوآدرادو متمرکز شده! مربی با احیاء این 3 تن نتایج شگرفی کسب کرد و ارزیابیشون رو افزایش داد. وقتی تعریف بحقه، باید تعریف کرد... #توتو

EcNvcSxWoAES2OW12.jpg

البته بنظر رابیو هم داره چهارمی میشه بازی به بازی! هنوز در سطح اینا نیست ولی به آهستگی داره تو همون مسیر گام برمیداره... ^_^

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

بازیکنا متوجهن که باید مسئولیت فاجعۀ میلان رو تقبل کنن! [این روزا] صفت "توجیه ناپذیر" بیش از هر چیزی بینشون استفاده میشه...

EcdVe7TWsAA1EDJ.jpg

در این سیکل پیروزی معاصر، یووه همیشه به تندی پاسخ شکستهای تحقیرآمیز رو داده و بازی با آتالانتا در بهترین زمان ممکن سررسیده... #گوییدو_واچاگو

• mory, GG.B1, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

i#LoStileJuve

lichtsteiner_verona1.jpg

بشدت جای خالی بازیکنایی چون پادوئین ، لیختی و جاکرینی حس میشه در یووه! بازیکنایی که مثه خیلی از هافبکای فعلی یووه لیمیت داشتن ولی هر چی داشتن میذاشتن تو زمین برای یووه یا حداقل برای تیمی که داشتن ازش حقوق میگرفتن... بریندلی 30 خرداد یه مصاحبه کرد و وقتی مرورش میکنیم، انگار داره در مورد بازی امروز [با آتالانتا] صحبت میکنه : یووه ای رو میبینم که زیادی رلکسه، زیادی منفعله و اون روحیۀ مبارزه طلبانه و میل لازم برای گرفتن نتیجه با هر قیمتی رو نداره (بخوانید روحیۀ یوونتوسی) تیمی رو میبینم که بازی میکنه ولی شُسته رُفته ست وقتی لازمه عکسشو نشون بده، هی به حریف موقعیت میده و وقتی باید روی بازی تاثیر بذاره، هیچوقت خطرناک نیست... گفته راه حل این وضعیت هم یه مواجهه صادقانه و رُک بین تموم طرفهای درگیره!

• mory, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

فراز جان این موضوع خیلی برام دردناکه ...

اون غیرت و تعصب و تلاش تا سرحد ممکن رو خیلی وقته بین بازیکنان تیم نمی بینم .

اون روحیه ی یوونتوسی جاش خیلی خالیه ...

انگار ی مشت کارمند حقوق بگیر توی تیم جمع شدند که فقط دنبال گرفتن حقوقه هستند و هیچ نگرانی و احساسی نسبت به یووه و شرایطش ندارند .

امیدوارم این وضعیت تغییر کنه ...

• Orphée, eⁿzº, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

انگار ی مشت کارمند حقوق بگیر توی تیم جمع شدند که فقط دنبال گرفتن حقوقه هستند و هیچ نگرانی و احساسی نسبت به یووه و شرایطش ندارند .

عجب جملات خوبی مرتضی جان

تیمی که امریکای جنوبی باشه همینه

• mory, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

دوران غیرت و تعصب و احساسات تموم شد ...
الان ما همه شاهد فوتبال "نیماری" هستیم. این چنتا گودزیلایی هم که‌ از اون دوران موندن دیگه وقتشه جمع کنن برن. فقط هم در مورد بازیکنا نیست، واسه مربیا هم همینطوره؛ ونگرو از کاخی که خودش ساخته میندازن بیرون به امید اینکه چنتا گلابی اسپانیایی که قراره فوتبال پپ گونه بازی کنن بیان ...

نمیدونم شاید واسه هوادار اروپایی که میره میشینه آبجو میخوره لباس تیمشو میخره میده بازیکن امضا میزنه این چیزا خوب باشه، ولی ما قراضه هایی که اینجا نشستیم و فقط بازیا رو میبینیم و نق میزنیم همون قبلیا رو میخوایم :1:

شاه اگر جرعه رندان نه به حرمت نوشید
التفاتش به می صاف مروق نکنیم
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

@مائوریتزیو ساری  :53: :53: :53:

@Jack Sparrow امیرحسین کلیت حرف شما رو قبول دارم :53: :53: :53:

ولی همین آتلانتا رو ببین بازیکنانش با چه جدیت و تلاشی بازی می کنند ...یا مثلا ورونا ...ناپولی مثلا ...اون شور و هیجان و تلاش در بین خیلی از بازیکنان تیم ما دیده نمیشه ...نتیجه به کنار ...هنوز یک تیم و یک مجموعه ی منسجم نشدیم ...همه برای یکی ...یکی برای همه

• Orphée, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

@مائوریتزیو ساری  :53: :53: :53:

@Jack Sparrow امیرحسین کلیت حرف شما رو قبول دارم :53: :53: :53:

ولی همین آتلانتا رو ببین بازیکنانش با چه جدیت و تلاشی بازی می کنند ...یا مثلا ورونا ...ناپولی مثلا ...اون شور و هیجان و تلاش در بین خیلی از بازیکنان تیم ما دیده نمیشه ...نتیجه به کنار ...هنوز یک تیم و یک مجموعه ی منسجم نشدیم ...همه برای یکی ...یکی برای همه

مرتضی عزیز هماهنگ کردن و یکدست کردن یک تیم متوسط و ضعیف بسیار راحت تر از تیم های پر مهره است .

برای یکدست کردن تیم های بزرگ به دانش و کاریزما و جرات نیاز هست .

پیرلو میگه فوتبال یک بازی ذهنی است و پاها ابزار هستند .

مربی فعلی و سابق یووه از اون بخش ذهنی بهره زیادی نبرده بودند 

جرات و جسارتی هم نداشتند . هیشکی زیر دست این طرز تفکر ستاره و اسطوره نمیشه .

حقیقتا هیشکی از آدم های بی خایه چیزی یاد نمیگیره ،

مگر اینکه فقط زنده موندن و یاد ( بخون صرفا نتیجه گرفتن ) بگیره .

این طرز تفکر باعث میشه یووه نتیجه بگیره ولی سالهاست خدمتی به فوتبال دنیا نکنه .

نه تاکتیکی ، نه ایده ای ، نه باریکنی ، حقیقتا هیچی ...

متاسفانه دلم واقعا برای دیبالا میسوزه ، حیف واقعا . 

حتی بهترین بازیش و هم ارائه میده تعویض میشه ولی یکی نقش مجسمه ابوالهول و ایفا میکنه و ...

چنین مربیانی که به بازیکن باج میدهند تا او را راضی نگه دارند هیچ وقت مربی افسانه ای و بزرگی نخواهند شد.

خوشحالم دنیا روی خوشی به این طرز تفکر نشون نمیده ، حقیقتا خوشحالم .

• mory, eⁿzº, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

مرتضی عزیز هماهنگ کردن و یکدست کردن یک تیم متوسط و ضعیف بسیار راحت تر از تیم های پر مهره است .

برای یکدست کردن تیم های بزرگ به دانش و کاریزما و جرات نیاز هست .

پیرلو میگه فوتبال یک بازی ذهنی است و پاها ابزار هستند .

مربی فعلی و سابق یووه از اون بخش ذهنی بهره زیادی نبرده بودند 

جرات و جسارتی هم نداشتند . هیشکی زیر دست این طرز تفکر ستاره و اسطوره نمیشه .

حقیقتا هیشکی از آدم های بی خایه چیزی یاد نمیگیره ،

مگر اینکه فقط زنده موندن و یاد ( بخون صرفا نتیجه گرفتن ) بگیره .

این طرز تفکر باعث میشه یووه نتیجه بگیره ولی سالهاست خدمتی به فوتبال دنیا نکنه .

نه تاکتیکی ، نه ایده ای ، نه باریکنی ، حقیقتا هیچی ...

متاسفانه دلم واقعا برای دیبالا میسوزه ، حیف واقعا . 

حتی بهترین بازیش و هم ارائه میده تعویض میشه ولی یکی نقش مجسمه ابوالهول و ایفا میکنه و ...

چنین مربیانی که به بازیکن باج میدهند تا او را راضی نگه دارند هیچ وقت مربی افسانه ای و بزرگی نخواهند شد.

خوشحالم دنیا روی خوشی به این طرز تفکر نشون نمیده ، حقیقتا خوشحالم .

:53: :53: :53:

سالهاست داریم این درد رو تحمل می کنیم ...فقط نتیجه و نتیجه و نتیجه ...فوتبال واقعی هیچی ...شجاعت و جسارت تغییر به همراه یک ذهنیت قدرتمند نیاز یک تیم هست برای الگو شدن در جهان فوتبال ...

ببینید کلوپ با لیورپول درهم شکسته چیکار کرد .

• Orphée, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

البته مرتضی یچیزم در نظر بگیر. شاید عجیب باشه ولی یووه و سری آ هنوز نتونستن از موراتوپولی ریکاور کنن! یووه هنوز بلحاظ اقتصادی اونقدر پایدار نیست که بتونه یه فصلو بدون قهرمانی تاب بیاره... ما خودمونو بکشیم، ~85 میلیون بابت حق پخش تلویزیونی میگیریم، این در حالیه که لیورپول پارسال با اینکه دوم شد ولی ~170 میلیون یورو گرفت... 3 تیم سقوط کردۀ لیگ برتر بطور متوسط ~111.5 میلیون یورو درآمد حق پخش داشتن! :1: حتی بایرن (98) و دورتموند (88) وضعیتشون از یووه بهتره! یا مثن شالکۀ دوست داشتنی چیزی نزدیک به یووه (80 میلیون) درآمد داشته و تیمی مثه لورکوزن 78 م... بارسا و رئال هر کدوم 140 میلیون و اتلتیکو هم 100 میلیون. بعد یه فاصلۀ گُنده بین اینا و سویا و بیلبائو هست هر کدوم 70 میلیون...

میخوام بگم امثال لیورپول خیلی بیشتر از یووه فضا برای آزمون و خطا و عدم موفقیت و به باد دادن پولاشون دارن ولی یوونتوس با اولین اشتباه، به سختی مجازات میشه... :53:

JB.png

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

سالهاست داریم این درد رو تحمل می کنیم ...فقط نتیجه و نتیجه و نتیجه ...فوتبال واقعی هیچی ...شجاعت و جسارت تغییر به همراه یک ذهنیت قدرتمند نیاز یک تیم هست برای الگو شدن در جهان فوتبال ...

ببینید کلوپ با لیورپول درهم شکسته چیکار کرد .

درسته مرتضی جان  :53:

آدم هایی که از شکست بترسند ، کمتر خواهندآموخت . من همیشه گفتم برای یووه

شکست خوردن یک تابو شده است ، شکست خوردن خجالت ندارد ، جرم هم نیست .

من هیچ وقت نگفتم چرا آلگری ، یا ساری باختند ، من همیشه شاکی بودم چرا ریسک نکردند

چرا جرات و جسارت به خرج ندادند در فینال با بارسا این منفعل بودن با وجود مهره هایی مثل

پیرلو ، پوگبا و ویدال در خط هافبک ، تیم رو عقیم کرده بود . مقایسه درآمد و وضعیت مالی تیم های

بزرگ هم عذر و بهانه ای نخ نما و غیر قابل قبول است . لیورپولی که کلوپ تحویل گرفت ، جی جی بوفون

و کیلینی و بارتزالی و‌پیرلو ویدال و پوگبایی نداشت ، به ههمین خاطر برخی رو پرورش داد برخی رو هم خرید .

رابرتسون و آرنولد ( محصول آکادمی ) روی هم برای لیورپول ۸ میلیون پوند آب خورده است و برای سالها

فول بک های لیورپول بیمه شده است . یووه هم میلیونها یورو صرف خرید بازیکن برای فول بک کرده است

و هنوزم این پست ها نقاط ضعف تیم است ، این ربطی به وضعیت حق پخش و درآمد تیم ندارد .

اگر رو لیورپول زوم کنیم ، متوجه میشویم پس از سه فصل حضور کلوپ ، درآمد این باشگاه ۷۹ درصد افزایش داشته

است که به بالای ۵۳۰ میلیون پوند رسیده است در حالی که این درآمد از تاتنهام و من سیتی کمتر است . پس با یک 

مربی جسور و با دانش ، پول بیشتری هم بدست می آید ، بازیکنان جوان شکوفا میشوند و موفقیت و جام هم می آید .

تاتنهام با این درآمد در میانه جدول دست و پا میزند و من سیتی هم در اروپا توفیقی نداشته است .

شکست هزاران عذر و بهانه دارد ، یووه برشا نیست و این اختلاف کیفیتی با لیورپول به خاطر اشتباهات مدیریتی

در تیم است ( منظورم صرفا مدیران نیست ) . هر شکست خورده ای کلی دلیل برای ارائه دارد ، وقتی تقریبا

در یک سطح برابر ، نتایج متفاوت بدست می آید عذر و بهانه آوردن ، توهین به شعور دیگران است . 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

بحث بسیار خوبیه ...

فراز به نظرم مشکل اینجاست که ما در مدیریت درآمدها موفق عمل نکردیم ...قبلا موضوع استعدادیابی رو مطرح کردم ...باور کن اگر حتی به اندازه ی رئال هم درآمد داشتیم باز هم با نگاه غلطی که به نقل و انتقالات و بحث استعداد یابی ها داریم این درآمد هرز می رفت .

یوونتوسی که من به یاد دارم الکس دلپیرو و کامورانزی و زیدان گمنام رو می آورد و پرورش می داد ...لیخت اشتاینر و ویدال و پوگبا  رو به عنوان آس خودش رو می کرد ...تعداد بازیکنان مستعدی که در یووه گل کردند هر چه جلوتر میایم کمتر شدند تا جایی که الان تو ترکیبمون شاید تنها از دیبالا و تا حدودی بنتانکور بشه به عنوان بازیکنان  تربیت شده ی یووه نام برد ...

ما سوئیچ کردیم روی قراردادهای آزاد ...در ظاهر رایگان ولی اغلب اوقات با حقوق های بالا و ناکارامد ...همین موضوع منابع رو نابود میکنه ...از اون طرف ما رو با تیم و ترکیبی مواجه میکنه که فقط نگاه مالی و حقوقی به باشگاه داره و هیچ نوع نگرانی و احساسی و سمپاتی به نتایج و شرایط یووه نشون نمیده ...

شما صحبت های کسانی که پرورش یافته ی باشگاه هستند رو ببینید بعد از گذشت سالها همچنان با چه حرارتی از یووه  و رفع مشکلاتش صحبت می کنند .

پرز در رئال فلسفه ی زیدان ها و پاون ها رو مطرح کرد و بسیار خوب بازیکنان مستعد و خوش قیمت و جوان رو در کنار تک ستاره های گران قیمت تربیت کردند ...

فراز جان چقدر بازیکنان جوان و قابل توجه در تیمهای دیگر در همین ایتالیا داریم اما حاضر نیستیم به اونها دور بدیم ولی به راحتی پولمون رو در چاه ویل دنیلو می ریزیم ...ی برزیلیه بی رگ که راست راست راه میره و ی حقوق مفت و کلان از یووه می گیره ...مگر ما اسپیناتزولا رو نداشتیم ...مگر ما پلگرینی رو از رم نگرفتیم ...اینها الان کجا هستند ؟...آیا اینها از دنیلو و ساندرو بدتر بودند ؟...

دلیل تمدید قرارداد با خدیرا چیه ؟...چرا باید منابع باشگاه خرج حقوق جناب خدیرا بشه ؟...

بله باشگاه ما جزو 10 باشگاه پردرآمد اروپا نیست ...ولی متاسفانه دچار اتلاف منابع هستیم ...

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
دوستان صحبت های شما درسته و منم قبول دارم ولی جان خودتون اینقدر کلوپ کلوپ نکنید؛ منم خیلی دوست دارم کلوپو در برابر مربی ای مثه گواردیولا یا اونای امری و امثالهم، ولی مگه چنتا کلوپ داریم ؟ من یکی ازش سراغ دارم که فعلا لیورپوله و جاش خوبه و اگه یه روزم از لیورپول بره یوونتوس بیا نیست :1:

کلوپی ترین مربی در دسترس رو اوردیم باید بشینیم ببینیم چیزی در میاد یا نه؛ اینم بره واسه بعدی نهایت توان ما جذب پپ گواردیولا هست.
اینجور که معلومه میلان داره شبیه ترین یا از شبیه ترین مربی ها به کلوپ رو به سری آ میاره، حالا معلوم نیست به عنوان سرمربی یا مدیر ورزشی، ولی میتونه آزمون خوبی باشه واسه اینکه ببینیم این چیزا تو ایتالیا جواب میدن یا نه. رانگنیک و کلوپ و توخل و اینا همه تقریبا از یه مکتب هستن با یه سری تفاوتایی که بهرحال ناشی از سلقیه مطلوب هر مربی صاحب سبکی هست. اگه قبول کنیم این یارویی که یه فصل تیم ما رو هدایت کرده خود ساری بوده؛ ساری هم شبیه ترین مربی دارای صلاحیت مربیگری یووه به این سبک هست :1:

باید ببینیم چی میشه ...
درسته که قرار نیست به عقب برگردیم :1: اما معلوم نیس بعد از پایان کارمون با ساری در چه موقعیتی قرار داریم که شاید این عقبی که با الگری بودیم خیلیم جلو به حساب بیاد و دوباره یه مربی این سبکی بیاریم ...
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

مرتضی جان تموم صحبتات متین و فقط در مورد اون قسمت از حرفات که گفتی تیم [مدیریت؟] هیچ احساسی به یووه نداره، کمی اختلاف نظر داریم. در مورد برخورد با اساطیر کارنامۀ مدیریت سیاهه و دل منم خیلی پُره تو این قضیه ولی 97 ساله آنیلیها مالک یووه هستن و نمیشه بعد این همه سال هیچ عاطفه ای ایجاد نشه. الان مثلاً ناپولی 94 سالشه! بنظرم سرنوشت یووه در سال 2010 با انتصاب آندره آ آنیلی عوض شد. یووه از این پستی بُلندیها زیاد تجربه کرده ولی بزرگ مونده، مثلاً بین 1987 تا 1995، یک اسکودتو هم نبُردیم! در کل با همۀ زمینهایی که خوردیم و انتقاداتی که تو این مدت میکنم و تموم غرهایی که بقول علیرضاتزا میزنم، حس میکنم مدیریت میدونه داره چیکار میکنه و هنوز تصمیمات درستشون به غلطهاش میچربه، البته شاید این مسئله در آینده تغییر کنه...:53:

=-=-=-=-=-=-=

بحث با دوستمون آرمان رو هم تو مسیر درستی نمیبینم وقتی فکتها رو قبول نمیکنه. انصافاً در مورد چی داریم بحث میکنیم وقتی درآمد 20 باشگاه لیگ برتر از کل 617 باشگاه 50 لیگ اروپایی بعد از 4 تای برتر بیشتره؟ وقتی درآمد 5.4 میلیارد یورویی لیگ برتر انگلیس حداقل 2 میلیارد یورو از نزدیک ترین تعقیب کننده ش یعنی بوندسلیگا بیشتره؟ از همه مهتر درآمد اونها 3.1 میلیارد یورو از سری آ هم زیادتره... به این میگیم سطح برابر؟ برای اینکه بهتر عظمت این مبلغ رو درک کنیم، بهتره اشاره ای داشته باشیم به درآمد سالیانه 750 میلیون یورویی تبلیغاتی رئال! بعدم مگه قبل کلوپ از آخرین جام لیورپول 7 سال نمیگذشت؟ یا از آخرین لیگشون 30 سال؟ خب مگه تا وقتی به کلوپ برسن، کم مربی عوض کردن و کم ریخت و پاش کردن؟ وقتی میگیم مثه لیورپول گنجایش و صبر اشتباه نداریم همینه چون تیمی مثه لیورپول نیازی نیست مثه آنیلی در FCA و مثه یووه در سری آ، جور بقیۀ هم وطنا و هم فکرانشو بکشه. والله خیلی ساده ست موضوع... اگه مشکل از منه که نمیتونم منظورمو برسونم، عذرخواهی میکنم... :53:

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

بحث با دوستمون آرمان رو هم تو مسیر درستی نمیبینم وقتی فکتها رو قبول نمیکنه. انصافاً در مورد چی داریم بحث میکنیم وقتی درآمد 20 باشگاه لیگ برتر از کل 617 باشگاه 50 لیگ اروپایی بعد از 4 تای برتر بیشتره؟ وقتی درآمد 5.4 میلیارد یورویی لیگ برتر انگلیس حداقل 2 میلیارد یورو از نزدیک ترین تعقیب کننده ش یعنی بوندسلیگا بیشتره؟ از همه مهتر درآمد اونها 3.1 میلیارد یورو از سری آ هم زیادتره... به این میگیم سطح برابر؟ برای اینکه بهتر عظمت این مبلغ رو درک کنیم، بهتره اشاره ای داشته باشیم به درآمد سالیانه 750 میلیون یورویی تبلیغاتی رئال! بعدم مگه قبل کلوپ از آخرین جام لیورپول 7 سال نمیگذشت؟ یا از آخرین لیگشون 30 سال؟ خب مگه تا وقتی به کلوپ برسن، کم مربی عوض کردن و کم ریخت و پاش کردن؟ وقتی میگیم مثه لیورپول گنجایش و صبر اشتباه نداریم همینه چون تیمی مثه لیورپول نیازی نیست مثه آنیلی در FCA و مثه یووه در سری آ، جور بقیۀ هم وطنا و هم فکرانشو بکشه. والله خیلی ساده ست موضوع... اگه مشکل از منه که نمیتونم منظورمو برسونم، عذرخواهی میکنم... :53:

در آمد یووه و لیورپول رو از حق پخش تلویزیونی از فصل  2008 تا 2019 بررسی میکنیم . 

“تمام مبالغی که عنوان خواهد شد به میلیون یورو است.”

در فصل 2008/09 در آمد از حق پخش تلویزیونی 132.2 > 87.6 به نفع یووه است .

در فصل 2009/10 در آمد از حق پخش تلویزیونی 132.5 > 97.1 به نفع یووه است .

در فصل 2010/11 در آمد از حق پخش تلویزیونی 88.7 > 72.3 به نفع یووه است .

در فصل 2011/12 در آمد از حق پخش تلویزیونی 90.6 > 78.2 به نفع یووه است .

در فصل 2012/13 در آمد از حق پخش تلویزیونی 166 > 74.5 به نفع یووه است .

در فصل 2013/14 در آمد از حق پخش تلویزیونی 153.4 > 120.8 به نفع یووه است.

در فصل 2014/15 در آمد از حق پخش تاویزیونی 199 > 163.8 به نفع بووه است .

در فصل 2015/16 در آمد از حق پخش تلویزیونی 195.7 > 168.1 به نفع یووه است .

در فصل 2016/17 در آمد از حق پخش تلویزیونی 233.5 > 182.5 به نفع یووه است .

در فصل 2017/18 در آمد از حق پخش تلویزیونی 200.4 < 251.3 به نفع لیورپول است .

در فصل 2018/19 در آمد از حق پخش تلویزیونی 208.5 < 299.3 به نفع لیورپول است .

مجموع در آمد از حق پخش تلویزیونی از فصول ذکر شده 1800.5 > 1595.5 به نفع یووه است !

نمودار یووه رو از اینجا و نمودار لیورپول رو از اینجا مشاهده کنید .

=========================================

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

این مقایسۀ درآمد اخیر حق پخش یووه و لیورپول و بقیۀ بروبچ بریتانیایی از سایت معتبر Calcio e Finanza که بنچمارک خیلیا حتی تو دنیاست... [link]

Schermata_2019_12_12_alle_16_49_201.jpg

حالا این یه رقمش بود که با آمارت تناقض داشت و بقیه رو چک نکردم. هر چند بنظرم همین کافیه! آرمان جان بنظرت بهتر نیست بجای سعی کردن در خدایی نکرده ضایع کردن همدیگه، بحث کنیم سر اختلاف نظرها؟ :53:

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

وب سایت رسمی یوونتوس گزارش کاملی از درآمد حق پخش تلویزیونی یووه

در چند فصل گذشته به همراه اطلاعات دیگری از درآمد و وضعیت مالی باشگاه

منتشر کرده است که می توانید از این لینک آنها را مشاهده کنید .

طبق منبع داده شده درآمد یووه از حق پخش تلویزیونی تایید کننده ارقام

پست قبلی در مقایسه با درآمد لیورپول از حق پخش تلویزیونی است .

• mory, eⁿzº, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این فصل دلیخت هزار بار هند به ضرر یووه داد، هیچ کس صداش در نیومد، حالا همون مُدل هند تو بازی با آتلانتا به نفع ما گرفته شده همه میگن نه این هند نیست

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی