پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6914 پاسخ برای این موضوع

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
دقیقا
و بخاطر انعطاف تاکتیکی و سبک آلگریه که تیم افت نمیکته .
الان فیفا 15 بازی کنید به اندازه پس 2003 خاطره انگیزه.
  • mory, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
این فصل کم بازی از بارسا ندیدم (خودمم نمیدونم چرا!!)
از تیم بارسا اسم بارسا بازیکنای بارسا(غیر از اینیستا) و سبک بازی بارسا بدم میاد!
ولی خط حمله ی این تیم حتی با دلوفئو چیزی داره که تو هیچ تیمی ندیدم و مخصوصا" تو یووه شدیدا" حسرتشو میخورم

توی بارسا خیلی خیلی خیلی کم پیش میاد ببینن یه بازیکن توی موقعیت بهتری هست و بهش پاس ندن !!! کار سختی نیستا ولی تو یووه انگار مهاجما با هم قهرن
یه بازی مسی میخواست رکورد گرد مولرو بزنه ولی چند جا با اینکه موقعیت گلزنی داشت بازم پاس داد به بازیکنی که تو موقعیت بهتری بود. آخر بازی وقتی 3-0 جلو افتادن این دفه همه شروع کردن به پاس دادن به مسی تا گل بزنه این از خود گذشتگیه که باعث میشه خط حملشون انقدر زهردار بشه
در صورتی که تو یووه بارها و بارها دیدم دیبالا یا هیگواین توپو که میگیرن دیگه هیشکیو نمیشناسن فکر میکنن آرنولدن یه تنه میخوان برن تو دل دشمن و گند میزنن به موقعیت
کمبود پاس کاری سریع و حرکات ترکیبی تو خط حمله ی یووه به شدت حس میشه
  • mory, eⁿzº, Prince Claudio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

آیا میدانستید؟ یووه تنها تیم غیراسپانیایی هست که از فصل 2013-14 به اینطرف ، به فینال لیگ قهرمانان صعود کرده...

DVCYMKGXUAAZMzy1.jpg

« مامان ، فقط یووه از تو مهم تره .. :P »

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

واقعا برد دلچسپی بود خیلی لذت بردم از گلزنی خدیرا و پیانیچ هم کیف کردم ال پپیتا هم که گل کاشت. از همچین بازی های پرگلی لذت میبرم واقعا براوو! واقعا نایس جاب :victory2:  :)

• Orphée, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

- بیشترین امتیاز کسب شده در 5 لیگ معتبر اروپایی از فصل 2011-12 تا به امروز :

1) بارسا = 611 امتیاز [3 قهرمانی]

2) یووه = 601 امتیاز [6 قهرمانی]

3) پاریس = 587 امتیاز [4 قهرمانی]

4) رئال = 586 امتیاز [2 قهرمانی]

5) بایرن = 556 امتیاز [5 قهرمانی]

ولی بلحاظ متوسط امتیاز ، بایرن اوله! ؛ 1) بایرن = 2.47 .. 2) بارسا = 2.44 .. 3) یووه = 2.39

- دیروز مارکیزیو 25 اُمین پاس گلشو در استادیوم یووه داد ؛ هیچ بازیکنی پاس گل بیشتری در تاریخ این ورزشگاه نداده! ؛ 2) پیرلو = 23 .. ویدال و پوگبا = 19

- ناپولی 60 امتیاز در 23 بازیِ ابتدایی سری آ گرفته ، تنها 2 تیم در تاریخ بهتر کار کردن ؛ یووه در 2005-06 = 62 امتیاز و اینتر در 2006-07 = 63 امتیاز... #رقیب

• eⁿzº, Pinturicchio, AliReZaZa و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
تو سری آ کمر بستن به زمین زدن یووه.
طبق قواعد جدیدی که برای حق پخش سری آ درست کردن حتی با وجود بالا رفتن خرید حق پخش توسط شبکه ها اما یووه 20 الی 30 میلیون یورو امسال ضرر مالی می کنه چون مثه اینکه محاصبه حق پخش رو یه جورایی میزان متوسط حضور هودارا تو آلیانز قاطیش کردن. حالا دقیق نمی دونم چیه. آنیلی هم از ماروتا خواست که خودش این 20 - 30 تا رو جبران کنه امسال حالا تا بعد که اسپانسر جدید بیاد و ماروتا هم تصمیم گرفت بازیکنا رو بفروشه و حق بازخرید روشون بذاره. که البته مدیرا از قبل همچین فکرایی هم داشتن ولی خب مثه اینکه به خاطر این عملیش کردن.
  • Orphée, mory, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

پیروزی شیرینی بود. برنا هم که هم گل قشنگی زد هم  خوب بازی کرد بخصوص اون پاس قشنگی که به داگلاس کاستا داد خیلی باحال بود. ال پپیتا هم که یه گل حرفه ای زد دمش گرم امیدوارم کم کم به روزهای خوبش برگرده. به امید خدا پیش بسوی پیروزی در آلیانتس مقابل تاتنهام

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

توییت ژرژ وه آ قبل از فینال ل.ق 2015 ، تنها برندۀ آفریقایی جایزۀ بازیکن سال فیفا و توپ طلا و بازیکن سابق میلان و رئیس جمهور فعلی لیبریا ... :notbad:

GWJ1.jpg

« تا ابد طرفدار یووه ام ... »

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
دی ان ای ترس و وحشت در تیم نهادینه ست
  • mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

واقعا همینطوره. تا وقتی این ترس و احتیاط بیش از حد و لعنتی بیجا هست من فکر میکنم یوونتوس صدبار دیگه هم به فینال بره قهرمان نمیشه. بعد از دو گل اونقدر عقب کشیدن که تاتنهام راحت مالک میدان شد. با این شیوه شاید تو لیگ درپیت ایتالیا بشه قهرمان شد ولی اینجا لیگ قهرمانانه نه سری آ.اینجا دیگه تیم ها مثل اون تیم های ضعیف ایتالیایی نیستند. نمیدونم الگری واقعا تو زندگیش یه بار از سیستم 3-3-4 استفاده کرده؟ به نظر من که تو این بازی باید سیستمی مثل 3-3-4 رو بکار میبرد اونقدر هم بعد از زدن گل عقب نمیکشید. درسته که باید کلین شیت میکردن ولی دیگه نه تا این حد که توپ و میدان رو تقدیم تاتنهام کنن دفاع مطلق کردن همیشه جواب نمیده. البته از همه این حرفا بگذریم یووه یه کم بدشانس هم هست دیبالا و کواد و بارزالی و متوییدی تو این موقعیت مصدوم شدن اون پنالتی هم که خراب شد دیگه روحیه تیم رو خیلی ضعیف کرد اگه اون گل میشد احتمال داشت حتی یووه همون سه به یک بازی رو ببره هر چند هنوز هم میگم این دفاع و احتیاط بیش از حد بالاخره یه جا کار دست تیم میده. ای کاش بازی رفت تو انگلیس بود اینم یه بدشانسی دیگه واسه یووه بود. امیدوارم بازی برگشت جبران کنن هرچند اگه قرار باشه با همین روش ادامه بدن من بعید میدونم آخرش خوش باشه

• mory, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

راستش من از بازی یوونتوس خیلی هم ناراضی نبودم حتی میگم هیگواین با وجود اون پنالتی که خراب کرد به نظر من یکی از بازی های خیلی خوبش رو انجام داد بقیه بازیکن هام که خیلی وقت ها خوب بازی کردند ولی اشتباه الگری همون بود که بعد از اون دو گل خیلی عقب کشیدن هر چند بعد از گل هری کین یه جورایی دوباره جلو کشیدن و تو نیمه دوم هم همش حمله میکردند ولی اون گل هری کین کار خودشو کرد و یه جورایی خیلی زود اون گل زده شد اگه بعد از دو گل اونقدر عقب نمیکشیدند و میدان رو کامل به تاتنهام نمیدادند شاید تاتنهام نمیتونست اون گل زودهنگام رو بزنه چون اون گل کین و از اون طرف خراب شدن اون پنالتی استرس زیادی به بازیکن ها وارد کرد. من تو این بازی فهمیدم تاتنهام آسیب پذیره و دفاعش خیلی خوب نیست اگه واسه بازی برگشت تهاجمی تر بازی کنن و رو حمله بیشتر تمرکز کنن احتمال داره یووه ببره. البته نه این که دفاع رو ول کنن ولی مثلا از 3-3-4 استفاده کنن من احساس میکنم جواب بده 3-3-4 هم نشد یه چیزی مثل اون مثلا 2-1-3-4. این سیستم واسه خیلی از تیمها جواب داده واسه اینتر برابر بارسا واسه میلان برابر منچستر واسه خود یوونتوس برابر رئال دو بار. یا مثلا 2-4-4 هم شاید بد نباشه

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
من موندم چرا اینقد ترسووووووووووووو ایم

بعد از دو گل میشد 4 تا دیگه زد ولی ذات تیم خیلی ترسو شده .

اصلا بحث تکنیکال ندارم مشکلم با ترس و بی خایگی ه که تو تیم موج میزنه . مشکلم با اینه که مث توپ قمپز فقط صدا داریم .
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
من فکر میکنم یووه چوب سیستم اشتباه و ترس و احتیاط بیش از حد و عدم باور و ذهنیت و اعتماد به نفس کافیش رو میخوره. مثلا من فکر میکنم اگه فینال ucl 2015 یووه با سیستم ۱-۳-۲-۴ برابر بارسا بازی میکرد احتمالا برنده میشد یا مثلا فینال پارسال اگه سه دفاعه بازی نمیکرد و مثلا از ۲-۱-۳-۴ یا ۳-۳-۴ استفاده میکرد احتمال زیاد اونجوری تسلیم رئال نمیشد و شاید حتی پیروز هم میشد. بدتر از همه اینا این عقب نشینی و ترس لعنتیه که متاسفانه چوبشو مقابل تاتنهام خورد. ضمنا یووه وقتی تو همچین بازی های مهمی عقب میوفته دیگه انگار دنیا رو سرش خراب شده و همشون شل میشن و دچار استرس میشن و فکر میکنن برگردوندن نتیجه واسشون ماموریت غیرممکنه و اصلا شدنی نیست و محاله.که چوب این عادت گند رو مقابل رئال و بایرن و بارسا خوردن. خدا کنه این دوتا فاکتور مقابل تاتنهام دوباره یووه رو تسلیم نکنه. بابا الان هم که همه چی تموم نشده من خودم دیدم تو لیگ قهرمانان یه بار نمیدونم رم بود یا یه تیم دیگه تو خانه خودش مقابل چلسی یک یک مساوی کرد ولی تو استمفورد بریدج ۲ به یک چلسی رو برد و صعود کرد
  • tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
باید قبول کرد تیم شخصیت اروپایی نداره بعد ۲ تا فینال پیاپی

بعدم الگری مربی نیست که بتونه با روحیه خودش تیم رو جوگیر کنه مثل کنته یا سیمونه

وگرنه من خودم وقتی ۲ تا گل زدیم داشتم واسه حریف مرحله بعد رویا پردازی میکردم ولی یهو ۱۸۰ درجه همه چی عوض شد
  • mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
واقعا منو بگو بعد از گل دوم گفتم این بود تاتنهام؟! چه کیفی کردم ولی وقتی هیگواین پنالتی رو خراب کرد خسته و کوفته شدم فهمیدم همون پنالتی خراب شده تیم رو بیچاره میکنه باور کنید وقتی هیگواین رفت پشت اون پنالتی گفتم خرابش میکنه ای کاش پیانیچ اون پنالتی دوم رو میزد. باور کنید اینقدر جونم به لبم اومده دوس دارم مورینیو بیاد یوونتوس شاید بتونه یووه رو قهرمان اروپا کنه با وجود اینکه از سبک مربیگریش متنفرم ولی از اونجا که تونست اینتر رو قهرمان کنه حتما میتونه یووه رو هم قهرمان کنه. یا ای کاش باشگاه اونقدر پول داشت میتونست گواردیولا رو بخره باور کنید تیم رو متحول میکرد
  • tecra و Gin از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

به نظرتون ایا این عقب نشینی تاکتیکی ارادی و دستوری از الگری بود

یا اینکه ضعف بازیکنانی مثل خدیرا و ضعف بازیکنان گوش باعث این امر شد؟

• tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
ببخشید شاید بگید چطور تو توی پیام قبلی امیدوار بودی ولی توی این یکی پیام همش فاز ناامیدی میزنی؟! ببخشید باور کنید اینقدر منتظر قهرمان شدن یووه تو این جام آشغال موندم ولی جور نشده که دیگه کلافه شدم و نتونستم تحمل کنم و خودمو خالی کردم. وقتی تاریخچه لیگ قهرمانان رو میخونم دیوونه میشم دوازده سیزده ساله دارم برای دیدن یه قهرمانی فقط یه قهرمانی لعل لعل میزنم ولی همش سرخورده شدم. واقعا آدم اعصابش خرد میشه اینتر و پورتو که الان تو اروپا حرفی واسه گفتن ندارن و دارن امتیاز گدایی میکنن هم قهرمان این جام شدن(تو این سیزده سال) ولی یوونتوس انگار حکم کردن این جام رو به هیچ وجه نباید ببره. عذر میخوام رفقا خیلی دلم پر بود از این وضعیت
  • Pinturicchio و tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
دستورمربی بود رفیق تیم بدون دستور مربیش کار نمیکنه. متاسفانه الگری خواست عقب بشینه و دلشو به ضدحملات خوش کنه غافل از اینکه تاتنهام قبل از اینکه یووه بخواد از ضدحمله استفاده کنه نبض بازی رو کامل گرفت و گل اول رو زود زد و همون گل شیرازه تیم رو بهم ریخت اونقدر اون گل تاثیر مخرب داشت که پنالتی دوم رو هم بخاطر استرس زیاد نتونستن گل کنن. اگه دقت کرده باشید هیگواین وقتی اومد ضربه رو بزنه یه مکس کوچیک کرد که من فکر میکنم این ناشی از استرس و تردید بود. الگری با این طرز تفکر و شیوه شاید تو ایتالیا قهرمان بشه و حتی تیم رو هرطور شده به فینال لیگ قهرمانان هم ببره ولی تو فینال مطمئن باشید با این تفکر شکست میخوره و حداقل تو فینال باید تاکتیک کاملا متفاوتی بکار ببره
  • tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

به نظرتون ایا این عقب نشینی تاکتیکی ارادی و دستوری از الگری بود

یا اینکه ضعف بازیکنانی مثل خدیرا و ضعف بازیکنان گوش باعث این امر شد؟

ارادی که بود ولی تا این حد نه.. وقتی بازیکنای یه تیم توانایی حفظ توپ نداشته باشن و تحت فشار توپو از دست بدن همین میشه.. امثال خدیرا و دیسیلیه نمیتون توپو حفظ کنن و تیم هم برای خارج شدن از فشار برنامه خاصی نداره..

بنظرم بیشتر فکر الگری اینه که تیم عقب بشینه، انرژیشو برای نیمه دوم ذخیره کنه و منتظر بشه تا تیم حریف انقدر به در بسته بزنه تا خسته و نا امید بشن. از این ایده خوشم میاد ولی ابزارشو بطور کامل در اختیار نداره. اگه بجای خدیرا و میتویدی و پیانیچ، ناینگولان، ویدال و پوگبا بودن و در سمت راست هوودس بود این ایده بدون نقص می شد. ولی با این بازیکنا سخته همیچن چیزی. 

بدی دیگه اینه که در برحه ای که در دفاع هستیم الگری چندان دنبال ضدحمله نیست وگرنه میشه تیم مقابلو کشت. ابزار اینو داریم.. کاستا، دیبالا، کوادرادو، برناردسکی بازیکنای خوبی برای ضدحمله هستن. 

• Principino, eⁿzº, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

کافیه یه نگاه دوباره به بازی بندازیم ، وظایف آلگری بود که تیمو میورد عقب .
توی نیمه اول هر بار که توپ رو فرستادیم تو نیمه اونا یه موقعیت گل ایجاد شد . حتی توپ هایی که بوفون میفرستاد توی زمین اونا تبدیل به موقعیت شد .
ولی تیم کاملا رفته بود تو لاک دفاعی و حتی تاتنهام رو زمین خودمون هم پرس نمیکردیم .

• mory, Principino, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی