پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6911 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
مشکل اصلی تیم، که البته بعضی از دوستان هم اشاره کردن، مشکل بدنی هست. توی هر بازی معمولا تیم حریف دو برابر بازیکنای یووه دوندگی داره. تیم اصلا جنگنده بازی نمیکنه و بازیکنا از یه حد بیشتر دیگه به خودشون فشار نمیارن. با توجه به اینکه هفته های سختی رو پیش رو داریم، ممکنه این مشکل به شدت به تیم ضربه بزنه.
یه نقطه ضعف دیگه که امسال داریم فول بک ها هستن، توی سری آ که معمولا ساندرو-لیخت بازی کردن، عملکرد خوبی ارائه ندادن، ساندرو از اوج فاصله گرفته و لیخت هم طبق معمول عصبی بازی میکنه. باید بگم که خط دفاع فصل قبل، یکی از بهترین خط دفاع های پنج سال اخیر اروپا بود، واقعا دوباره به همون سطح رسیدن کمی سخته، اونم وقتی که دو عنصر اصلی اون خط دفاع رو حذف کردیم. از بین اسامی مطرح شده برای دفاع راست، هیچکدوم در سطح یووه نیستن و چیز جدیدی به تیم اضافه نمیکنن. اوردن کوادرادو به پست دفاع راست هم فایده ای نداره، اگه قرار بود اونجا جواب بده آلگری حتما توی اون پست امتحانش میکرد.

جمع بندی : تیم به روحیه، جنگندگی، آمادگی بدنی بالاتر نسبت به حریف و دو فول بک باکیفیت نیاز داره.
  • mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

خواهشا یکی به من بگه این باشگاهه یا مصدوم سرا!!!

• tecra و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

باشگاهه :1:

• tecra, ace of glass و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

امروز یه خبر خوندم راجب اینکه باشگاه بنفیکا گابریل باربوسا (گابیگل سابق تن لش فعلی  :1: ) رو بخاطر اینکه تا 6 صبح تو یه کلاب مشغول عشق و حال بوده جریمه می کنه

این رو گذاشتم کنار یه خاطره از موجی که میگفت برا دیدن بازی یه بازیکن فرانسوی (اسمش یادم رفته) از نزدیک رفته بودم دیدم بازیش افتضاحه. از اون طرف دیدم استعدادیاب اینتر هم اونجاست. یهو برگشتم داد زدم این پسر (بازیکنه) فوق العادست! دیدم هفته دیگه رسما اعلام شد که رفته اینتر! :1:

کلهم اجمعین چشم اعضای اینتر به دست یووه ست که داره چیکار می کنه! 

به نظرم آنیلی دو سال پیش یه حرکت موجی وار زد در مورد جناب باربوسا!  یووه با حضور مانژو و هیگی و رد کردن زاتزا علنا مهاجم نوک نمی خواست اما از طرفی هم دنبال این بودن که بودجه رقیبشون رو هم از بین ببرن. رفتن تو بوق و کرنا کردن که طرف لقبش گابی گله و داره میاد یووه و ...

یهو اینتریا عنان از کف دادن که ای دل غافل سوپراستار بعدی دنیای فوتبال که قراره بعد مسی توپ طلا بهش برسه ( :1: ) داره میره یووه! پاشیم بریم زودتر با یه رقم پرت و پلا بخریمش تا از دستمون نپریده!

و چنین شد که اینتر به جای تقویت نقاط ضعفش (دفاعهای وسط و کنار) رفت دنبال تقویت نقطه قوتش (جایی که بهترین بازیکنشون ایکاردی بازی میکنه)!!! و سی و خورده ای میلیون به فنا رفت!

این است حقیقت اینتر میلان! :nish:  :nish:

• mory, pezhman, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^

نه بابا، یووه اون سال یادتون باشه مارکو پیتسا رو گرفت که وینگ چپ بود و بعد گابریل می خواست که وینگ راست بود. در کل به نظر می رسه برنامه باشگاه برای اینکه با وینگر با بازی کنن جدی بوده اما اون سال نشد و تهش کواد فکر کنم اومد یووه! گابری استعداد خوبی داشته اما از نظر ذهنی نابود شده. البته اگه کسی شعور داشته باشه تو اینتر می تونن تا حدودی بازیابیش کنن ولی فنیش خوب بوده. مسئله اینکه یه فصل کامل نیمکت نشین بوده. اونم یه جوون 19 ساله که همه حلو حلواش می کردن. در هر صورت بعیده همچین حرکتی کرده باشن

ولی چشم اینتر واقعا به دست یووه هست. الانم دارن برای بارلا اقدام می کنن.

• tecra, ace of glass و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

فکر نمیکنم آمار مصدومیت تو هیچ تیمی اینقدر بالا باشه یعنی تو فیلم فوتبال شائولین هم اینقدر مصدوم وجود نداشت. جناب هیگواین حتی وقتی بهش استراحت میدن و بازی نمیدن نمیدونم از کجا دستش شکسته و سه هفته سرنوشت ساز تو تیم نیست. کیه اینی که دیگه دائم المصدومه و با مصدومیت رفقای نفس به نفسن. هوودس هم تازه از مصدومیت رها شده. پیانیچ تازگی مصدوم شد و نمیدونم خوب شده یا نه، کوادرادو یه هفته پیش مصدوم شد، مارکیزیو و دی شیلیو  تازه خوب شدن، پیاتسا که دیگه به قول آقای همساده فکر کنم بهتره همینجا در اوج از فوتبال خداحافظی کنه. مانژوکیچ هم که در اوج سادگی و متانت و درکمال آرامش و وقار به کمپانی مصدوم ها پیوست و ظاهرا به ناپولی نمیرسه. وجدانا هیچ تیمی رو من یکی به شخصه اینجوری ندیدم. احساس میکنم یه عده میخوان در باشگاه رو تخته کنن. دیبالا رو هم بزنن مصدوم کنن تا دیگه  تو کتاب گینس رکورد بزنن

• tecra, Senmorta و ace of glass از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

three unnamed foreign players asking to be sold in January.

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اولین بازی یوونتوس در مسابقات جام حذفی روز 29 آذر در ورزشگاه آلیانز مقابل جنوا انجام خواهد شد...
  • mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

از این حرف الگری خوشم اومد که گفت کاری به بازی بارسا نداریم و خودمون باید برای صعودمون زحمت بکشیم و نباید با کمک بارسا صعود کنیم. اگه واقعا همیشه با این فلسفه بازی کنند پیشرفت زیادی میکنن

• mory, Pinturicchio, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

جریان درخواست خروجیا چیه؟ هنوز تیم به نیم فصل نرسیده، این چیزا ضربه میزنه به اتحاد تیم 

• tecra, ace of glass و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

نمیدونم چرا بازیهای باشگاه های ایتالیا اینجوریه! بازیهایی  به این مهمی یا صفر صفر میشه یا یک صفر حالا هر چقدر هم که حساس باشه ولی بالاخره این جوری نباید باشه. تو اسپانیا اکثرا بازی ها پرگله حتی بازی های خیلی حساس مثل همین بازی امشب رئال با سویا. امشب این همه تماشاگر به یوونتوس آرنا اومدن تا شاهد یه بازی مهیج و جذاب باشن ولی خیلی وقتا آدم نزدیک بود خوابش ببره. درسته که احتیاط لازمه و باید مراقب باشن گل نخورن ولی آخه لااقل یه کم هم به فکر این تماشاگرهای بیچاره باشن که با کلی ذوق و شوق اومدن ورزشگاه. من که احساس میکنم آفت فوتبال ایتالیا همینه که بیش از حد نتیجه گرا هستن باور کنید من به شخصه حتی ترجیح میدادم یووه ببازه ولی بازی مساوی نشه اونم مساوی بدون گل. من فکر کنم این طرز فکر و این سبک و فرهنگ بالاخره یه جایی تیم رو بیچاره میکنه. قبلا هم گفتم تیمی مثل بارسلون نگران دفاعش نیست چون اونقدر زیاد و هدفمند حمله میکنه که فرصت نمیده از دفاعش ضربه بخوره ولی متاسفانه تیم های ایتالیایی بیشتر به دفاع متکی میشن و اونو تقویت میکنن. خب این روش تا مقطعی جواب میده و حتی بعضی وقتا هم موفقیت آمیزه ولی جاودان و دائمی نیست و حتما یه جایی شکست میخوره. من طرفدار یوونتوسم و همیشه هم طرفدار این تیم میمونم و نمیتونم بجز این تیم طرفدار تیم دیگه ای باشم،ولی از حق نگذرم واقعا بیشتر بازی های این تیم رو که نگاه کردم خسته کننده و کسالت آور بوده و مبتنی بر نتیجه گرایی بوده. این تقصیر یوونتوس نیست بلکه تو فوتبال ایتالیا این فرهنگ جا افتاده نه فقط ایتالیا تو خیلی جاها اینجوریه. ولی واقعا فوتبال ایتالیا حیفه اینجوری باشه بعنوان لیگی که بیشتر مواقع تو اروپا مدعیه و حرف واسه گفتن داره

• mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

از اینا که بگذریم دیشب جای کاپیتان بوفون خیلی خالی بود. اصلا وقتی اون  نیست یوونتوس یه جور دیگه اس و جذابیت و شیرینی تیم به اونه. لااقل اگه تو نیمکت هم بود خوب بود یه تشویقی میکرد راهنمایی میکرد انگیزه ای میداد یعنی حضورش حتی روی نیمکت هم میتونه لذت بخش باشه حیف که دیشب نبود

• mory, MaMpIeRo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

دوستان جدا از بحث تعصب باید اعتراف کنم جدا از یوونتوس که تیم محبوب همیشگیمه،از بارسلونا هم خیلی خوشم میاد و تیم دوم مورد علاقه ام اونه. همیشه از تماشای بازی این تیم لذت میبرم(هر چند فینال 2015 خیلی ازش کفری بودم که مانع قهرمانی یووه شد) آدم با تماشای بازی این تیم از فوتبال سیراب میشه. همین امشب گل اولی که با پاس کاری های تک ضرب و بعدش دریبل عالی سوارز زده شد واقعا روح واقعی فوتبال به نمایش در اومد(هرچند که بارسلون امسال بخاطر مربی جدید یه ذره نتیجه گرا شده) امشب یه صحنه رو دیدم که واقعا کیف کردم بعد از گل اول بارسلونا تو یه صحنه که توپ واسه ویارئال به اوت رفت سوارز مثل اینکه تیمش عقب باشه تند رفت توپ رو آورد و داد به ویارئالی ها در حالیکه عقل حکم میکنه اون موقع وقت تلفی کرد. یعنی بارسلون اینه که حتی اگه جلو هم باشه عقب نمیکشه و باز هم حمله میکنه. ببخشید دوستان میدونم اسم تاپیک تیم یوونتوسه ولی فقط خواستم بگم اگه تیم ما هم یه کم اینجوری بود الان هفت بار قهرمان لیگ قهرمانان که هیچ،قهرمان جهان میشد. من نسبت به یوونتوس بی تعصب نیستم فقط خواستم نظر خودمو بگم در واقع من بازی های یووه رو نگاه میکنم چون همیشه طرفدارشم و بودم و خواهم بود،و بازیهای بارسلون رو نگاه میکنم چون ازبازیهاش لذت میبرم

• tecra, L'Avvocato, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

غیبت های بوفون داره من یکی رو خیلی نگران میکنه هیچوقت فکر نمیکردم نبودش اینقدر فضای فوتبال رو کسل کننده و افسرده و بی روح کنه. معمولا سابقه نداشت کاپیتان زیاد بازی نکنه همیشه سرحال و بانشاط و باانگیزه حضور داشته اگه اشتباه نکنم تنها غیبت طولانی مدتش فصل 2005-2006 بود که مصدوم بود و آبیاتی بجاش بازی میکرد. خدا کنه مصدومیتش یا هر مشکلی که داره جدی نباشه یعنی واقعا اگه اون هم تو این گیرودار تو تیم نباشه دیگه ذوق و شوقی واسه طرفداری مثل من نمیمونه. امیدوارم زود به تیم برگرده تا طرفدارهاش هم دلشون واشه

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
ووقتی هافبک هايي مثل داویدز زيدان بودن بعد ها بازیکنامی مثل ویدال و پوگبا اومدن مشابه دوتای قبلی اما جفتشون داویدز و زيدان نمیشدن و وقتی ندود و پیرلو آمدن و الان هافبک هايي مثل پیانیچ و برناردسکی هستند ک باز هم جفتشون مثل قبل نميشن و بعد از ویدال و پوگبا و پیرلو متوییدی خدیرا پیانیچ اومدن ک مثلا مشابه ورژن ویدال و پوگبا و پیرلو باشن ک باز هم نميتونن جای اون ها رو پر کنند پس ببينين چقدر تیم از نظر مهره کم شده و مربی داره تیک خوبی میسازه

دیبالا دلپیرو نميشه روگانی هم کیلینی و بونوچی نميشه قطعا افت کیفیت بازیکنان نسبت ب دهه نود مشهوده....

همه اينارو گفتم ک بگم کاش ميشد پول بیشتری داد تا پوگبا رو نگه داشت این بازیکن خیلی خاص بود و هست.... زور مارو زیاد میکرد...

تیم یوونتوس امسال ضعیف تر اما هماهنگ تر و تکنیکی تر و ظریف تر شده
  • mory, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج
فرض کنید این بهترین ترکیب یووه هست:
بوفون
هوودس کیلینی بن عطیه ساندرو
پیانیچ ماتویدی
کوادرادو دیبالا کاستا
ایگواین

بنابراین این میشه تیم دوم:
شزنی
لیخت/دیشیلیو بارتزالی روگانی اساموا
مارکیزیو خدیرا بنتاکور
برناردسکی پیاتسا
مانژوکیچ

نظرات متفاوته البته؛ هدف منم الان این نیس که بگم کی بهتر از کیه. ممکنه من مربی باشم مارکیزیو هر بازی فیکس باشه، حتی اگه افتضاح باشه و ... .

یه همچین ترکیب هایی بچینید و هرچقدر دوست دارید تیم دومتونُ ضعیف کنید. بعد با تیم اصلی ناپولی و اینتر و رم مقایسه ش کنید و بگین تو چند پست از ما بهترن.

البته میشه چشما رو بست. میشه یه جای دیگه رو به جای زمین فوتبال دید. با این دید میشه حتی بنونتو رو تو تورین به زور برد و گفت فقط نتیجه مهمه. این قدرت ماست که داریم دفاع می کنیم و گل نمی خوریم. این قدرت ماست که مهاجمین حریف چلاغن.

لیگ اصلا بحث نداره امسال. الگری رکورد 102 امتیاز کنته رو هم بزنه هیچ کار مهمی نکرده. و با هر امتیازی دوم بشه فاجعه تاریخیه. هیچ سالی فاصله یووه با بقیه، نزدیک به امسال هم نبوده. شرایطُ دارم توضیح میدم؛ وگرنه حاضرم همین یووه با همین سبک و ترکیب مسخره 10 امتیاز از همه مدعیا عقب باشه و روش شرط ببندم که قبل هفته آخر قهرمانه.

بنابراین مهمه که داریم چه کار می کنیم الان. چه جوری بازی می کنیم. تیمی که الان می بینیم چند درصد پتانسیل یووه س.
اگه مهم نیس و فقط نتیجه مهمه، بهتره ما هم چشمامونُ ببندیم و منتظر مارس بشیم. یا حتی مارس هم نه. آوریل.
اونجام باز بحث زیادی نمی مونه. اگه بردیم که فقط نتیجه مهمه، اگرم باختیم که خب قدرت مالیمون کمتره. دوزیستی جالبی میشه.

مشکلی هم با الگری ندارم. فصل اول به طور کامل ازش دفاع کردم و فصول بعدش به طور نسبی. البته الان نظرم اینه که فصل اول به این دلیل خیلی موفق بود از نظر بازی و نتیجه که دستش بسته بود.
  • GioVanni Agnelli, mory, Atomic Ant و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

واقعا از نظر ترکیب و نفرات با فاصله بهترین تیم ایتالیا هستیم و در اروپا هم جزو 4 تیم برتر از نظر بازیکن قرار داریم .

ما چوب نتیجه گرایی صرف رو در برابر رئال در کاردیف و در برابر بایرن با اینکه دو گل جلو بودیم خوردیم ...

این سبک بازی ذهنیت بازیکنان رو بیمار میکنه و وقتی یووه عقب بیافته از حریف فاجعه به بار میاد ...

قهرمانی در ایتالیا با این نفرات و این بضاعت باشگاهی دستاورد بزرگی برای یوونتوس نخواهد بود .

اگر در بازی با بایرن ما ذهنیت درستی داشتیم و به نتیجه ی 2 بر صفر پیش بودنمون بسنده نمی کردیم براحتی چند گل دیگه زده بودیم ...یا اگر مربی و بازیکنانمون به پتانسیل و تواناییشون در جبران نتیجه حتی با وجود عقب افتادن از حریف باور داشتند بعد از عقب افتادن از رئال در کاردیف مغزشون هنگ نمی کرد .

فقط یک درصد فکر کنید ما در بازی با ناپولی یا رم یا اینتر گل اول بازی رو دریافت می کردیم اونوقت چه اتفاقی میافتاد ...آیا ما توانایی بازگشت به بازی رو خواهیم داشت ؟...

اگر شزنی آماده 2 یا 3 گل رو از روی خط دروازه با سوپر سیو هاش در نیاورده بود چه چیزی برای اشاره بهش در طول بازی با رم داشتیم که پزش رو بدیم ؟...

تو رو به خدا نیاید بگید یوونتوس از اولش همینجوری بازی میکرد که من یکی قبول نمیکنم چون دارم از سال 98 بازیهای این تیم رو نگاه می کنم .

کدوم سال بوده که یوونتوس 70 دقیقه از بازی رو توی یک سوم دفاعی خودش مچاله میشده که من یا دم نمیاد ؟...

• GioVanni Agnelli, Orphée, Atomic Ant و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
^^^
کاملا درست میفرمایید.
نیمه دوم های این فصلمون فاجعه هستن، اونم با اینکه الان کامل ترین نیمکت ده سال اخیرمون رو داریم. حقیقتا اگه رم میتونست 10 دقیقه اول نیمه دوم جلوی ما به گل برسه، به گل های بعدی هم میرسید. هر چقدر نیمه اول مسلط و دقیق بازی میکنیم، نیمه دوم کاملا تمرکز تیم پاشیده میشه و نبض زمین رو از دست میده.
مشکلی با نتیجه گرایی ندارم، ولی اگه به این سبک ادامه بدیم بقول موری عزیز بلاخره سر بزنگاه چوب این نتیجه گراییمونو میخوریم.
  • Orphée, mory, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

^^^
کاملا درست میفرمایید.
نیمه دوم های این فصلمون فاجعه هستن، اونم با اینکه الان کامل ترین نیمکت ده سال اخیرمون رو داریم. حقیقتا اگه رم میتونست 10 دقیقه اول نیمه دوم جلوی ما به گل برسه، به گل های بعدی هم میرسید. هر چقدر نیمه اول مسلط و دقیق بازی میکنیم، نیمه دوم کاملا تمرکز تیم پاشیده میشه و نبض زمین رو از دست میده.
مشکلی با نتیجه گرایی ندارم، ولی اگه به این سبک ادامه بدیم بقول موری عزیز بلاخره سر بزنگاه چوب این نتیجه گراییمونو میخوریم.

ای که دهن تو و موری گرم بابا منم که الان چند وقته همینو میگم. نمیدونم چرا یوونتوس وقتی عقب میوفته(بخصوص تو بازیهای مهم و علی الخصوص تک بازیها مثل فینال ucl)  برگشتن به بازی و عوض کردن نتیجه براش مثل چسبوندن آسمون به زمین میمونه یعنی ظاهرا اصلا براشون قابل هضم نیست شکست رو به پیروزی بدل کنن. مگه چیشون آخه از منچستر کمتره که سال 98 تو سه دقیقه اونم تو اون جو و اون حساسیت و اون استرس و اون ناامیدی، شکست رو به پیروزی تبدیل کرد و قهرمان شد. شما پارسال رو ببینید یوونتوس تا فینال هر بازی رو که برده بود همیشه خودش اول جلو میافتاد(البته فکر کنم بجز بازی با سویا تو گروهی که اونم بازی مهمی نبود) و اگر هم گلی رو خورده بود باز هم جلو بود. ولی تو فینال عقب که افتاد دیگه انگار رفتن تو کما نمیدونستن چخبر شده. هر چند گل مساوی رو هم زدن ولی بازم فلج شدن. بابا آخه بارسلون چجوری پاری سن ژرمن رو اونجوری حذف کرد یا لیورپول چه بلایی سر دورتموند آورد یا بازم بارسلون 2009 با چلسی چیکار کرد!! تازه فینال پارسال هم که یه جورایی یووه مثلا میزبان بود و جو ورزشگاه هم به نفعش بود پس چرا اون افتضاح شد! برای همین صدبار قبلا هم گفتم الان هم میگم کل باشگاه باید با بزرگترین روانشناس جهان ویزیت بشه تا بهشون القا کنه که بابا بعد از عقب افتادن تو بازی همیشه تیم جلو افتاده برنده نیست و نتیجه قابل برگشته. باید بهشون بقبولونه  که تو اون شرایط باید بی پروا و با جسارت و بااعتماد به نفس اونقدر حمله کنن تا تیم مقابل بالاخره تسلیم شه. اگه ایراد از اینا نباشه پس حتما ایراد از خط حمله اس و باید خط حمله بیشتر از خط دفاع روش کار شه و تقویت شه

• tecra, ace of glass, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
در برابر المپیاکوس رعال بارسا ور فصل اول
در برابر بابرن در فصل دوم
در برابر لیون رعال نیمه اول و .... یوونتوس بازی عقب افتاده را مساوی کرد . بخصوص در برابر بارسا در فینال اول بعد از گل بازی را در دست گرفتیم. یعنی حتی در سه شکست منجر به حدف در برابر بارسا بایرن و رعال ما بازی باخته را مساوی کردیم اما مجددا گل خوردیم . پس بر خلاف شما من معتقدم ما در حفط نتیجه مشکل داشتیم. امار هم ا حدود زیادی گواه حرف من است . اما در فینال اخر مشکلی که فرمودید بود انا علت عیر تاکتبکی ان بیستر تاثیر داشت پس من حرف دوستان را تا حدودی قبول دارم اما نه با شدتی که فرمودبد . علت را هم گفتم
  • Pinturicchio, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی