پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته اول دور گروهي ليگ قهرمانان اروپا : منچستر سيتي 1-2 يوونتوس

176 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4169 ارسال

تجاوز الگری به شیخ منصور....

• Bianconero Amore, mory, FarSH4D و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3778 ارسال

تبریک به همه بیانکونری های عزیز ...

بریم خدا رو شکر کنیم که در دوران حضور بهترین دروازه بان تاریخ زندگی کردیم .

امشب اگر بوفون نبود حداقل با اختلاف 3 گل بازی رو می باختیم ...

دست آلگری با توجه به مصدومیت ها در خط میانی خالیه و اگر خدیرا و مارکیزیو بودند شاید با این بازیهای بسیار بدی که داریم از استورارو و پوگبا می بینیم هیچ وقت نامی ازشون توی لاین آپ اولیه نمیدیدیم .

داوری ضعیف داشت زحمات حضرت بوفون رو به باد می داد که تجربه مانزوکیچ و نبوغ موراتا به مدد تیم اومد و سربلند بیرون اومدیم .

قبلا هم گفتم کار یووه در اروپا به خاطر سبک بازیه حریفان بسیار امیدوارانه تر خواهد بود .

• Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

58af_co-kxsuuwaanvoz.jpg

مانژو  :8: 

uq7d_co-lt67wuaakfg4_thumb.jpg   djx_co-njo2wsae7wsg_thumb.jpg   j3vv_co-m8yovaaaflp-_thumb.jpg

موراتا  :8: 

efdj_co-na7awwaaqrhx_thumb.jpg   22gj_co-na9qwwaaslro_thumb.jpg   kcbf_co-nglawiaa-yop_thumb.jpg

و در آخرصدرنشینان لیگ جزیره  :24:  :2laugh: 

1ftu_co-m79mveaat4y9_thumb.jpg  lg2z_co-m8tduwaa9ege_thumb.jpg

• Bianconero Amore, AAG, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

مرســـی خــط هــافبـــک !!! و نیمه دوم استــورارو !

مرسی آلگری واسه ترکیب !!! همیشه 4.3.3 بــاش نامــوسا :worship:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
تبریک به خاطر برد و مهمتر از اون تبریک به خاطر اینکه داریم برمیگردیم
خوب بودیم ولی هنوز خیلی ناهماهنگیم خیییییلی جا داریم بهتر بشیم
از اول فصل گفتم به این تیم خیلی امید دارم و باید صبور باشیم فقط از این میترسیدم که تو این بازیای اول امتیازای مهمی از دست بدیم و بعدن نتونیم جبران کنیم که خداروشکر مهمترین سه امتیاز دور گروهیمونو همین اول گرفتیم
یه صحنه بدجور دفاع خالی شد گفتم بدبخت شدیم!
بوفون که هیچ صحبتی در موردش نمیشه کرد واقعا" وصف ناپذیره
با این برد اوج میگیریم
از چند هفته دیگه چه تیمی بشیم !!!!!
  • Bianconero Amore, AAG, Orphée و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

حالا که بردیم دیگه الکی تعریف نکنید از بازیکنا . استورارو اصلا خوب نبود . درست مثل مانژو و موراتا و ....

این بستگی داره به انتظار و دیدگاه شما و اینکه خوب بودن هر فرد رو در قالب مجموعه توانایی هاش چی تعریف میکنی؟ یک موقعیت گل و یک شوت و یک گل [ هم برای مانزو هم موراتا ] از نظر شما خوب نیست و من هم با شما هم نظر ام این اصلا خوب نیست بلکه فوق العادست... خارج از بحث گلزنی دوندگی بالای بازیکن را نادیده میگیری همین شما کسی هستی ک وقتی از مارکیزیو انتقاد میشد می‌گفتی دوندگی بازیکن چنین است و چنان، بازی بدون توپ اینگونه است و آنگونه.. اکنون برای موراتا و مانزو اصلا صحبتی ازش بعمل نمیارید و من این ری اکشن دوگانه شما در قبال یک موضوع ثابت و مشابه را درک نخواهم کرد
  • Bianconero Amore, pezhman, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

maseod_juve

maseod_juve

عضو جدید

• اعضا
  • 40 ارسال

سلام دوستان.خیلی خوشحالم برد دلچسب و به موقعی بود .قسمت بود اولین برد فصل رو تو cl مقابل من سیتی وتوانگلستان کسب کنیم.قابل توجه که اگر اشتباه نکنم از سال 96تو انگلستان پیروز نشده بودیم.                                       تبریک فراوان به همه یوونتوسی های گلم :53:   

• Bianconero Amore, AAG, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

آمار بازی

m5gz_juve.png

3e7v_juve_1.png

scp6_juve3.png

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 613 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

تبریک به همه واقعا چسبید عالی بود جالبه همه میدونن تیم زیاد خوب نبود ولی خدایی حقمون برد بود حالا گل ما مردود درست. یارو با کیلینی خرپشتک بازی کرد دیگه این که خطا بود.  مانژو بنظر من خیلی خوب بود. مانژو همینه دیگه. بیشتر نمیشه. حالا شاید بهتر شه یکم. ولی پرس خیلی عالی میکرد قشنگ سیتی و عقب نگه داشته بود. یه فرصت خوب هم براش ساختن گل کرد. مهاجم تارگت یعنی همین. عمرا این یورنته بود گل میشد. (قابل توجه کسایی که میگفتن مانژو همون یورنته هست.) کوادرادو عالی بازی کرد. موراتا خیلی بد بود. ولی خب دلیل نمیشه گل نزنه. :nish: پوگبا نیمه اول بد بود یکم یکم خوب شد اخرای بازی خوب بود پاس گل هم که داد. بنظرم استورارو خوب بود. مشکل اینه که با ویدال مقایسه میشه. اما بنطر من ما صاحب یه گتوزو شدیم. بونوپی اگه لایی نمیخورد اونجوری عالی بود :22: . کیلینی خیلی خوب بود. رو گل هم کامل حق داشت100% خطا بود لیخت روز خوبی و نگذروند اما دم کوادرادو گرم عالی کمکش میکرد. حمله هم میکرد. 

اقا ول کن بردیم دیگه. نوش جون هممون.

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال
شخصیت اروپایی یووه برگشته

#finoallafineforzajuventus
  • Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

توی این مقطع از فصل عالی بودیم.فقط هنوز بازیکنامون کاملا هماهنگ نشدن.استورارو نیمه دوم عالی بود فقط هنوز توی حرکاتش استرس رو میشد دید که با بازی بیشتر اونم حل میشه.مانژو چه فشار عالی روی دفاع حریف آورد.چه قدر مفید بازی کرد و توی صحنه گل عالی به توپ ضربه زد.

بازم یه گل سرنوشت ساز و زیبا دیگه از موراتا.کاش یه کم زودتر برگرده به روزای اوجش.مطمئنا این گل خیلی کمکش میکنه.

و یه چیزی که مشهود بود حرکات پا به توپ پوگبا بعد از گل اول. کاملا فشار از رو دوشش برداشته شد و راحت با توپ کار میکرد.

و در آخر تشکر ویژه از سلطان گلرها. :worship: :worship: :worship: :worship:

یه مثال قدیمی هست که میگه هرگز نگو هرگز. :68: :68: :68: :68:

پیش به سوی موفقیت با یووه.

مرسی بچه ها.مرسی مکس.

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

برد دلچسبی بود واقعاً. تبریک  :53:

در مورد چند تا از بازیکن ها هم فقط یه نظری بدم.

- موراتا فارغ از گل بی نهایت زیبایی که زد، واقعاً بد بازی کرد. اُمیدوارم در ادامه فرم خوبش رو پیدا کنه چون فکر می کردم این فصل وزنه ی مهمی در غیاب توز هست و واقعاً بهش نیاز داریم.

- من نمی دونم سطح انتظارات ما از مانژوکیچ چیه دقیقاً؟ مانژوکیچ یه بازیکن کُند ولی به شدت باهوش و گلزن هست. پس اگر طوری ازش بازی بگیریم که کُند بودنش به چشم بیاد، اشتباه از مربیه یا ایراد از کمبود بازیکن های مناسب هست نه مانژوکیچ. مطمئن باشید اگر این انتظارات کنونی رو از ترزگه هم داشتیم و ازش بد استفاده می شد اینجا با انواع بد و بیراه ازش استقبال می شد چون صرفاً "کُند" بود! (منظورم اینجا از کند بودن صرفاً سرعت دویدن هست). فوتبال، بازی فیفا و PES نیست که دست رو بذاریم روRT و به سلامت! :| بعد هم اگه مانژوکیچ سرعت نداشت به این نتیجه برسیم که به درد نمی خوره ...

با اینکه امشب هم متاسفانه الگری ازش بد استفاده کرد ولی خیلی با فکر به دفاع زد و با یک شوت، یک گل حساس زد و نشون داد چه کلاس بازی بالایی داره. همونطور که یه زمانی نزدیک به ترزگه، دل پیرو بازی کرد و ترزگه فوق العاده خوب بود، الان هم واقعاً باید "نزدیک به مانژوکیچ" یک یا دو نفر حرکت کنند تا معلوم بشه این بازیکن چیه، نه اینکه ترکیب طوری باشه که مانژوکیچ تنهاست و همه ازش دور اند، بعد هم همه انتظار معجزه دارند و از کُندی مانژو می نالند. در دل همه ی این انتقادات، حساس ترین گل های این فصل یوونتوس رو تا اینجا مانژوکیچ زده ...

- هرنانس قابل قبول بود. به خصوص که آمار پاس های صحیح و دوندگی بالایی داره. فقط برای پُست رجیستا یه مشکل واضح داره اونم اینه که دید خیلی بازی نداره. پاس هاش اکثراً به بازیکن های نزدیک هستند. اگر پاس های عرضی بیشتری می داد و منطقه ی بازی رو بیشتر عوض می کرد، شاید در این یک ماه دست و پا شکسته جای مارکیزیو رو پُر می کرد ...

- کوادرادو بازی خوبی داشت. حرکات هجومی اش رو همه دیدند برای همین من ترجیح میدم Work rate خوبش در فاز دفاعی رو یادآوری کنم که فوق العاده بود. مرسی پسر

- بوفون که طبق معمول فوق العاده بود. کیه لینی هم بازی خیلی خوبی داشت. داور باعث شد این بازی خوبش کمتر به چشم بیاد ولی بی نهایت خوب بود امروز. به خصوص سانتری که در نیمه ی اول نرسیده به بونی قطع کرد، دفاع رو خیلی شیک آموزش داد! :|

پ.ن: امروز 15 اُمین روز متوالی بود که پلک چشم چپ بنده می پرید! :| فکر کنم خبر خوبی که این 15 روز پشت در گیر کرده بود، بُرد امشب بود!  :fp:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 24 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

تبریک برای برد خیلی چسبید   :8:  اگه داور فلان شده :45:  میزاشت بازی 0-3 میشد در مورد خود بازی نیمه اول اصلا خوب نبودیم استوارور واقعا دو نیمه متفاوت داشت نمیه اول به غایت افتضاح و بد و نیمه دوم بسیار عالی باید یاد بگیره که اینجا ایتالیا نیست تا دست میزدن خودشو مینداخت زمین چند بار سر این حرکاتش نزدیک بود تیمو شوهر بده در کل  راضیم ازش  :1:

+اگه قرار همیشه 3-3-4 بازی کنیم باید یه فکری برای وینگر چپ بکنیم واقعا موراتا :53: توانایی بازی تو اون پست رو نداره تا قبل از گل بدترین بازیکن زمین بدون هیچ تردیدی 

+ امیداوارم این برد روحیه بشه برای شروع  پیروزیها تو سری آ

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

این بستگی داره به انتظار و دیدگاه شما و اینکه خوب بودن هر فرد رو در قالب مجموعه توانایی هاش چی تعریف میکنی؟ یک موقعیت گل و یک شوت و یک گل [ هم برای مانزو هم موراتا ] از نظر شما خوب نیست و من هم با شما هم نظر ام این اصلا خوب نیست بلکه فوق العادست... خارج از بحث گلزنی دوندگی بالای بازیکن را نادیده میگیری همین شما کسی هستی ک وقتی از مارکیزیو انتقاد میشد می‌گفتی دوندگی بازیکن چنین است و چنان، بازی بدون توپ اینگونه است و آنگونه.. اکنون برای موراتا و مانزو اصلا صحبتی ازش بعمل نمیارید و من این ری اکشن دوگانه شما در قبال یک موضوع ثابت و مشابه را درک نخواهم کرد

یعنی حتی حاضر نیستم وقتم رو برای جواب دادن به این نوع صحبت کردنت تلف کنم

• El rey leon, Massimiliano Allegri و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

یعنی حتی حاضر نیستم وقتم رو برای جواب دادن به این نوع صحبت کردنت تلف کنم

من همواره صحبت کردنم همین بوده و خواهد بود،
نباش
اقای دوگانه
  • Bianconero Amore, El rey leon, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1239 ارسال

خوشحالی بعد از خطاهم داریم؟ :39:

تبریک به همه :53:

در مورد استورارو هم باید بگم که اگه این بنده خدا نبود معلوم نبود چندتا گل خورده بودیم!

درسته توی حمله زیاد جالب نبود ولی توپ گیری های خوب و به موقعی انجام داد

تیتر Juventus.Ir برای این بازی هم فوق العادست :53:

• Bianconero Amore, mory, Numero Uno و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1499 ارسال

در ناامیدی بسی امید است :nish:

بازی می‌تونست دقیقه‌ی 3 تموم بشه اگر نبود گراندیسیمو بوفون.

بسیار فراتر از انتظارم بازی کردیم خصوصاً نیمه‌ی دوم. تقریباً بازیکن افتضاح نداشتیم ولی بهتره فکری به حال لیخت(یا حداقل به فکر استفاده‌ی مناسب از لیخت) بکنیم همچنین با این بازیهایی که از بونوچی دیده می‌شه چرا نباید به روگانی بازی برسه؟ حداقل اگه مثل بونوچی سوتی داد میشه به پای هزینه‌ی کسب تجربه نوشتش.

مانژو حتی اگه گل هم نمی زد در این بازی ثابت کرد چرا یه بازیکن بزرگه. با پرس بی‌وقفه امان مدافعین سیتی رو بریده بود.موراتا هم در دفاع خیلی فعال بود، وقتی پشت به دروازه‌ی حریفه چرخشهای سریعش پس از دریافت پاس و شروع تقریباً بلافاصله‌ی حرکت به زمین حریف تبدیل به یه امضا براش شده.

صرف نظر از پاس گل و ناتمام ماندن چند دریبل و از دست دادن موقعیت شوت نزدیک به دروازه، پوگبا کمی امیدوارکننده تر نشون داد امیدوارم تداوم داشته باشه.

نشون دادیم که بازیهای قبلی خودمون رو از کوادرادو محروم کرده بودیم.

سرهنگ حق مطلب رو قبلاً ادا فرمودن: داور دکور

از تو ای بوفون واقعاً ممنون...واقعاً ممنون :8:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
استورارو نيمه دوم يک تنه خط هافبک چند صد ميليونی سيتی رو شخم زد . ديگه چکار کنه بدبخت که راضی باشين .

اين از ويدال هم ويدال تر ميشه . ببينين کی گفتم
  • Bianconero Amore, MaMpIeRo, El rey leon و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4006 ارسال

خیلی جالب بود این بازی . تک تک بازیکنامون نشون دادند که میتونند خوب بازی کنند ولی نمیدونم چرا این اتفاق نمی افته .
موراتا رو صحنه گل عالی عملکرد و شوتش بی نقص بود .
مانزو نیمه دوم تمام توپای بلندو میزد تازه گلش هم به کنار .
پوگبا اون سانتری که کرد و دریبل های آخر بازی .
هرنانس و تکلاش
...

این تیم میتونه خیلی از این بهتر بشه .

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

شاد باش خدمت همه ی یوونتوسی ها تیم با این نتیجه روحیه اش فوق العاده شد هر هفته بهتر میشیم  یوونتوس تازه داره یوونتوس میشه

امیدوارم آخر فصل کوادرادو رو دائمی کنیم واقعا فوق العادست سرعت تکنیک خیلی خوبه

:65yytgts6rouhope1x2s:  :juve:  :juventus:

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

ارسال پاسخ

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی