پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عملکرد کلی تیم مدیریت در فصل نقل و انتقالات

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
49 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: عملکرد کلی تیم مدیریت در فصل نقل و انتقالات (80 کاربر رای داده است)

عملکرد کلی تیم مدیریت را در بازار نقل و انتقالات چگونه ارزیابی میکنید؟

1. خوب (18 رای [22.50%] - نمایش)

درصد آرا: 22.50%

2. متوسط (35 رای [43.75%] - نمایش)

درصد آرا: 43.75%

3. ضعیف (27 رای [33.75%] - نمایش)

درصد آرا: 33.75%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

من هنوز داستان 200 میلیون برام حل نشده. هزینه ی ورودی وخروجی که کسر می کنیم به عدد 50 می رسیم. با این حساب 150 میلیون هزینه صورت نگرفته

به این علت هست که هر خریدی از پول فروش بدست اومده و یا اینکه سعی شده اینجوری باشه

مشکل من بیشتر از اینکه مربوط به فروش بازیکنها وخروجیها باشه با بعضی خریدها هست

خرید دیبالا  وساندرو:مثبت

نتو :مثبت

کوادرادو : مثبت

لمینا :مثبت

روگانی :مثبت

دائمی کردن پریرا :مثبت

اما میرسیم با خریدهایی که  باهاشون مشکل دارم که اتفاقا با توجه به خروجیهای تیم از نیازهای اصلی تیم بوده

زازا-مانزوکیچ-خدیرا-هرنانس

من با این 4 تا خرید مشکل دارم. دو تاشون مهاجمن ودو تاشون هافبک. دو تا مهاجم مجموعا 37 میلیون هزینه داشته .  دوس داشتم یک مهاجم با این هزینه به تیم اضافه بشه که کاراییش از مجموع این دو نفر بیشتر باشه ولی کیفیت بالاتری داشته باشه مخصوصا تو خرید زازا که خرید اضافی وبیخودی بوده ویا اینکه اگر قصد هزینه کردن زیاد هم نداشتن خرید همون مانزوکیچ کافی بود

و اما درباره ی خدیرا وهرنانس هم همین نظر رو دارم. ما نیازی به دوتاشون نداشتیم . مجموع هزینه ای که براشون شده 11 میلیون بوده در حالیکه ما یه یک بازیساز بزرگ نیاز داشتیم نه دو تا بازیکن 

• Signora Omicidi, amin-scorpion و Donnie از این پست تشکر کرده است

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

یووه 200 میلیون پول داشت  بعلاوه فروش بازیکنانی مثل توز و ویدال و اوگبانا

با این میزان پول چه می شد کرد

چند بازیکن تراز اول می شد گرفت

در واقع بحث اینه که با این میزان پول می شد یوونتوس 2006 ساخت اما نوع عملکرد باشگاه نشان داد که توانایی ساختن همچین تیمی را ندارند یا اصلا نمی خواهند یوونتوسی با ان قدرت بسازند و سود باشگاه تماما به جیب انیلی و تفریحشان می رود

• Signora Omicidi, amin-scorpion, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

@meisam1990@mahdy

۲۰۰ میلیون مربوط به حقوق بازیکنان تیم های بزرگسالان و پایه و کادر فنی هم هست ، حتی السیتی هم نمیاد ۲۰۰ میلیون بازیکن بخره ، کما اینکه ۱۰۰ میلیون فروخته :22: :fp:

• Signora Omicidi, AliReZaZa, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^

سیتی دقیقا 200 میلیون خرید داشته و 35 میلیون فروش ! به نظرم مبلغی که صرف ترنسفر کردیم خیلی خوب بوده ... کما اینکه سر قضیه درکسلر و همشیک بیشتر هم میتونست بشه... !

• Signora Omicidi, amin-scorpion, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

من جدول رو که دیدم حواسم نبود مبالغ به پونده ، اما خب ، سیتی ۲۰۰ میلیون خریده ، ۷۰ میلیون هم فروخته ، با توجه به اسپانسرها و درامدی که داره نسبت به یووه ، باز هم غیرمعقوله .یووه که فعلا تا ۳-۴ سال آینده و تکمیل پروژه هاش حتی با قهرمانی تو اروپا هم نمی تونه اینجوری خرج کنه چون پاداش هایی که میدن فوقش ۱۰-۳۰ میلیون زیاد میشه. یووه عیبش این بود که یه سری بازیکن ها مث مانزوکیچ و زاتزا رو گرون خرید. و پولی که می تونست متمرکز خرج کنه پخش کرد.

من خود به متوسط رای دادم ، بیشتر هم به خاطر نحوه ی عملکردمون بود ونه نتیجه اش. یووه کومان رو با حق خرید داد اما برای کوادرادو حق خرید نگرفت ( من از هیچ کدوم از این دو تا خوشم نمیاد ، کومان با این رویکردش اگر در آینده عوض نشه ، شکست بدی می خوره ) ، یا مثلا سر زاتزا ، اگه واقعا سال دیگه براردی به یووه نیاد ، هیچ توجیهی نداره خریدنش. ساندورو و دیبی و روگانی عالی بودن ، خدیرا رو نمیشه قضاوت کرد. نتو ورود آینده نگرانه ی خوبی بود. و از اومدن لمینا هم استقبال میکنم ، مخصوص در مواجهه با رم و اون ناینغولان بی تمدن.دائمی کردن پریرا معقول بود. با فروش ها مشکلی ندارم ، ایسلا هم که نتونستیم بفروشیم تقصیر آلگری شد که گول درخشش تو کوپا آمریکا رو خورد. اها در مورد هرنانس هم ، خرید متوسطی بود ، در بهترین فرمش از الان دراکسلر بهتره و می تونه ۲ فصل بهمون کمک کنه ، اما از لحاظ شخصیتی برای من با ملو و زلاتان فرقی نداره.

در کل نمره ی ۵ از ۱۰ رو می دم اگه بخوایم در کل در نظر بگیریم ، میشه گفت افتضاح نبودیم. متوسط با ارفاق.

اها در مورد دراکسلر هم بگم ، چیزی که من خوندم از جوی که تو آلمان هست و تو ایتالیا و طبق گفته ی اسکای ، دراکسلر و شالکه اول با یووه توافق کردن ، اما صحبت های خانواده ی دراکولا!! و مبلغ بالاتری که پیشنهاد دان برای دستمزد هم شالکه هم دراکسلر رو مردد کرد ، واسه همین هم هایجکش کردن، کلا  خیلی حسرتش رو نمی خورم [هرچند شکست عشقی خوردم واقعا :12:  ] ، همچین بازیکنی نهایتا اگه جواب هم می داد ، سال بعد از رعالی ، بارسایی ، بایرنی چیزی سر در می آورد. :fp:

• mory, Atomic Ant, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

در مورد عملکرد کلی مدیران و در راسش ماروتا در این فصل من گزینه متوسط رو انتخاب کردم به دلایل زیر ، به نظرم در این فصل ترانسفر ما نه خوب بودیم و نه فاجعه یه چیزی بین اینا !

اولا با علم به اینکه توز و پیرلو قطعا از تیم میرن ماروتا خیلی زودتر باید به فکر خرید جانشینان شایسته این دو بازیکن برای پر کردن خلا اونها میود و در ظاهر این کار و هم کرد دیبالا رو خرید خیلی زودتر از موعد نقل و انتقالات به عنوان جانشین بلند مدت توز و با امید به اینکه در کوتاه مدت هم  خلا این بازیکن تو یووه حس نشه ، خرید خوب و هوشمندانه ای بود من تحسین میکنم به شخصه و کسی هم نیس فک کنم این خرید رو خوب ندونه

گزینه دوم خرید جانشین برای پیرلو حالا نه در حد و اندازه های این اعجوبه ولی در اندازه ای که بتونه گلیم خط هافبک رو از آب بکشه بیرون ، اینجا دو گزینه وجود داشت پیش روی مدیران تیم اول اینکه مارکیزیو رو که در فصل پیش هم شایستگی هاشو تو این پست تونسته بود به نمایش بزاره جانشین پیرلو در مرکز میدان کنند در این صورت ما یه بازیکن در حد و اندازه های مارکیزیو و تاثیری که در تیم داشت لازم داشتیم که جای مارکیزیو در فصل قبل رو بگیره چون مارکی الان رفته جای پیرلو یکی هم با خصوصیات و تاثیر مشابه و میفیت مشابه هم میبایست جانشین مارکی میشد

دوم اینکه مارکیزیو در پست خودش باقی میموند و مدیران به دنبال یه بازیکن خلاق و یک رجیستای ناب و با کیفیت خوب برای جانشینی پیرلو بودند که مثالی که به ذهنم میرسه چنین بازیکن هایی خیلی کم در دسترس هستند برای نمونه وراتی 

ماروتا با خدیرا که رایگان هست بلافاصله قرارداد امضا میکنه حالا خدیرا جزو مورد 1 هست یا 2؟ جانشین مارکیزیو هست و مارکیزیو در نقش رجیستا یا اینکه جانشین مستقیم خود پیرلو هست؟ 

البته هنوز نمیتونیم در مورد کیفیتی که خدیرا به خط هافبکمون اضافه خواهد کرد و چگونگی تاثیرش تو این تیم قضاوت کنیم ولی به نظرتون اگه خدیرا مفت نبود بازهم برای این پست مهم به عنوان حانشین یکی از این دو هافبک تاثیر گذار فصل قبلمون انتخاب میشد؟ مطمئنا نه خواهد بود جوابش من کاری به کیفیت خدیرا ندارم و زودم نمیخام قضاوت کنم دربارش ولی آیا اگه ما به دنبال یه بازیکن با کیفیت تر و امتحان پس داده تر و غیر مصدوم تر میرفتیم از همون قبل از شروع نقل و انتقالات و در روزهای اولش و یکیو با شرایط خوب که حداقل بتونه جبران خلا خط هافبکمون بشه حالا یا برا جانشینی مارکیزیو یا برای جانشینی پیرلو جذب میکردیم بهتر و عاقلانه تر نبود؟ اصلا خدیرا رو هم کنارش میاوردیم به عنوان گزینه بک آپ وفوقش این میشد که مثلا مثلا مثلا لمینا رو روز پایانی قرض نمیگرفتیم هوم؟ من مشکلم و نگرانیم فقط اینه که مدیران ما به عنوان بازیکن و جانشین اصلی پیرلو یا مارکیزیو خدیرا رو نگاه کردن ینی انقدر به کیفیت این بازیکن و مصدوم نشدنش مطمئن بودن و به این واقف بودن و اعتماد کردن؟ نمیدونم واقعا حالا شاید خدیرا بعد مصدومیت اومد و شد همون جانشین شایسته ای که نمیزاره بهترین خط هافبک دنیا در فصول اخیر خلا ای حس کنه ولی الان من به این موضوع شک دارم ولی منتظر میمونم

خب بعد از خالی شدن این دو پست توسط توز و پیرلو و در نظر گرفتن جانشین براشون مربی ما ورای این جانشینی ها یه بازیکن پست 10 برای سیستم تیمش میخاست و از اهداف اصلی باشگاه و مدیرا در این تابستان به شمار میرفت همونطور که هر روز گفته میشد ، الگری فصل قبل به خاطر نداشتن این بازیکن خاص به ویدال در اون پست بازی میداد حالا کیفیتی که این بازیکن ارائه میکرد بماند بحث در اون نیست ولی برای فصل جدید باید یه ستاره شماره 10 برای این پست خریده میشد

خب مدیران چیکار کردن؟ ویدال رو با یه قیمت نجومی ! به بایرن فروختن حالا کاری نداریم که بازیکن خودش میخاست یا باشگاه فروختش مهم اینه که بالاخره یه پولی دستمون گرفت از این انتقال و از اونجایی که اگه حساب کنیم ویدال رو که در پست پشت مهاجم بازی میداد آلگری الان اون فروخته شده و به جاش پولش باید صرف خرید یه بازیکن ستاره تو اون پست شه و منطقی ترین کار به نظرم همین بود که شاید فروش ویدال رو هم میتونست توجیح کنه ( که به نظرم باز هم نمیکرد چون پیرلو الان دیگه رفته بود و مارکی ویدال پوگبا راحت 3 بازیکن اصلی میانیمون بودن ).

خب مشکل دوم من اینه ما که ویدال رو فروختیم به هر دلیل چرا نباید پولش صرف خرید یه بازیکن ستاره در همون پست بشه که بتونیم خلا رفتن این بازیکن و خلا تاثیر گذاری و کیفیتی که اون داشت رو در اون پست پر کنیم؟ مگه هدف ما قبل از این توافق برای فروش تقویت پست پشت مهاجم نبود ؟ قبل از رفتن ویدال و اینکه صحبتی باشه مبنی بر فروشش ما اون بازیکن پشت مهاجم رو میخاستیم  بگیم مثلا مشکل مالی داشتیم نمیتونستیم زیاد خرج کنیم برای اون پست حالا که ویدال رو هم فروختیم و خط میانی رو خالی تر کردیم چرا نباید پولش صرف اوردن یه ستاره بشه که حداقل خلا پشت مهاجم ما پوشش پیدا کنه و دلمون خوش باشه ؟ حالا جای خالی ویدال در ترکیب اصلی در میانه زمین بماند! چرا نباید همون موقع تدبیری برای این اندیشه نمیشد که بلافاصله همین که فروختیم و پول دستمونم بود و بهونه نداشتیم برای آوردن یه بازیکن مناسب برای اون پست دست دست کردیم و به بازیکنایی که میدونستیم پول زیاد دادن بالاشون یه ریسکه و جواب نمیدن و مصدوم بودن و اینا (به قول ماروتا ) یک ماه و نیم وقت تلف کردیم که آخرم یه میدل فینگر تحویل بگیریم از طرف باشگاه جرمنی؟

نمیتونستیم همون اول دنبال گزینه های بهتر برای این پست بریم که هم این بازیکن جذب شده زودتر به عضو تیم دربیاد و با تیم تمرین کنه و زودتر هماهنگ شه؟

یه اشتباه دیگه هم که رخ داد این وسط این بود که ما کومن رو با یه قرارداد دوساله فرستادیم بایرن و نتونستیم دراکسلر رو بگیریم که حداقل خلا رفتن این بازیکن و آپشنی که در اختیار تیم میزاشت در مواقع 4-3-3 شدن برطرف کنیم ، کومان بالاخره یه وینگر بود و تو فصل پیش رو هم که با گرفتن کوادرادو میدونستیم که بیشتر از این سیستم 4-3-2 استفاده خواهیم کرد در بدترین حالت به عناون انتخاب دوم مربی بود و میتونست هم بازی کنه خودش پیشرفت کنه هم به تیم کمک کنه ما رفتیم به پشتوانه دراکسلر که میتونست هم وینگر هم پشت مهاجم بازی کنه یه بازیکن خط حمله رو با این آپشن فروختیم ولی دریغ از اومدن دراکسلر وحالا نه دراکسلرو گرفتیم بلکه یه آپشن خط حمله که کومان باشه و میتونست به کمک تیم بیاد و ب خودشم کمک کنه در راه پیشرفت خودش رو هم فروختیم! و الان دیگه از اینور بوم افتادیم ما که مینالیدیم که بازیکن زیاد داریم تو حمله چیکار کنیم و اینا الان 4 تا مهاجم داریم که اصولیش 5 تا هست و برای تیمی که طبق شواهد این فصل بیشتر از سیستم 4-3-3 استفاده میکنه دو تا وینگر داریم که یکیشون هم وینگر تخصصی نیست ( دیبالا )!

توی فروش ها هم دوستان اشاره کردن بعضا رفتن یورنته به اون شکل مثل اینکه به نفع یووه شده و 20 میلیون حدودا به سودش شده ، توی فروش ایسلا هم ضعیف عمل کردیم و میتونستیم همون اوایل با پیشنهاد خوب قزعی بفروشیمش و هی دوباره قرض ندیمش به اینور اونور و هر سال برگرده ور دلمون غصه مشتری پیدا شدن بخوریم براش البته نمیدونم تقیر کی بوده مارتا یا علگری که خاست بیشتر امتحانش کنه و دیر شد که نتونستیم به کل از شرش خلاص شیم ، دیپلیه هم مثل اینکه قرضی رفت میتونستیم تو قطعی فروختنش باز بهتر عمل کنیم پپه و استوراری و اوگبونا و بقیه هم بد نبودن البته دوتای اول ک فروش نبودن خودشون رفتن اوگبونا هم خوب فروخته شد.

آها یه ایراد دیگه که همه هم گفتن خرید همزمان زاتزا با وجود مانژو و موراتا بود که علامت سوال بزرگیه و میتونست اتفاق نیفته و اون حدود 10 میلیونی که اضافه تر دادیم امسال برای زاتزا میتونستیم باز وباره بزاریم رو پول پشت مهاجم و یه پشت مهاجم خوب همون اول بدون دردسر بگیریم و یه مهاجم قرضی به جای ماتری که رفته بود نیمکت رو پر میکرد!

در مورد مانژو من امیدوارم بهش و خرده ای نمیگیرم به خریدش یتونه موفق باشه و به قول یکی از دوستان بودن سه مهاجم خوب و آماده تو ترکیب امسال لازم بود و خرید خوب در دسترسی بود مانزو و امیدوارم بهش

حالا بماند در فکر منم بود که به جای خرج برای این دو ( مانژو زاتزا ) شاید شاید شاید میتونستیم یه مهاجم بزرگ به تیم اضافه کنیم که خلا رفتن توز رو بتونه به دوش بکشه و دیبالا هم در کنارش پیشرفت کنه وهمه مسئولیت های توز رو روی دیبالای جوان نندازیم ولی همه میدونیم که فانتزی ها تا واقعیت فاصله زیادی دارن ولی با یکم تدبیر فگ نکنم این یه فانتزی دور از ذهن میبود حالا بماند...

در آخر هم خرید کوادرادو رو یه خرید خوب میدونم چون قرضی بود اولا و اگر جواب داد به قیمت خیلی کمتری میتونیم بیاریمش تورین که واقعا شاهکار میشه بازیکنی بود که خیلی وقت پیش آرزوی بازیش تو پیراهن یووه رو میکردیم و الان برای تنوع تاکتیکی در تیم آلگری بهترین گزینست 

لمینا هم یه خرید ساعات پایانی برای پر کردن خلا بازیکنان میانی بود بازیش رو ندیدم ولی امیدوارم بدرخشه برامون همین....میتونستیم به جای دو بازیکن که خدیرا و لمینا باشن که برای جانشینی پیرلو و ویدال خریده شدن در ظاهر و اونطور که لیست به ما میگه دو بازیکن بهتر یا حداقل یک بازیکن بهتر و مناسبتر رو اضافه میکردیم تا خط هافبکمون قدرتش رو نه تنها ضعیف بلکه حفط میکرد و زیاد فروپاشی اتفاق نمیفتاد و ریسک نمیشد رو نقطه قوت چند سالمون..بهرحال

هرنانس هم که همونجور که گفتم ورای شخصیتش از لحاظ فنی خوب بود برای ساعات آخر و میتونه تو پست رجیستا هم بازی کنه برامون و تو ضربه ازاد هم میتونیم باز بهش امیدوار باشیم ولی در نهایت این ضعف مدیران رو پوشش نمیده چون ما بازیکنایی رو که دنبالشون بودیم و هدفهامون رو از اول نقل و انتقالات پروندیم و دست دست کردیم و این خرید صرفا با صرق نظر از خوب بودنش برای رفع تکلیف بود و مدیرا نباید پشتش قایم بشن ما میتونستیم همون اول تابستون یه ترکوارتیستای ناب برای حال و آیندمون میگرفتیم به طوریکه از اول سری آ هم برامون بازی میکرد و تا الان هماهنگ شده بود ولی دست دست کردیم به هر دلیل ! و نشد که بشه و باید بسازیم با این وضعیت دعا کنیم که هرنانس برای یک فصلم که شده لاقل فاجعه نباشه و بتونه یه عملکرد حداقلی رو به نمایش بزاره برامون تا ببینیم سال بعد چکاره هستیم...

ببخشید که طولانی شد از اول نقل و انتقالات سعی میکردم پشت ندم و قضاوت نکنم و صبر کنم تا پایان تقل و انتقالات یه نظر کلی بدم و این عقیده و برداشت من بود و به کسی هم تحمیل نمیکنم نظرمو و به خورد کسی هم نمیخام بدم و دوستم ندارم این کارو و از جو به وجود اومده تو این روزا ناراحتم چون چیزی جز تنش و دلخوری نداره درنهایت و کسی هم نمیتونه نظر دیگری رو تغییر بده و این وسط دشمنی به وجود میاد فقط تنها کاری که باید بکنیم امیدوار بودن به اینه که تیم بتونه زودتر هماهنگ شه و الان هر چیزی که هست امکان تغییرش وجود نداره همینی که هست و باید قبولش کنیم و امیدوار باشیم کاریم از دستمون برنمیاد و فقط زمانه که این چیزا رو حل میکنه به نظرم  :53:  :thank:

من خیلی امید دارم به این تیم در صورتیکه صبر کنیم تا تیم هماهنگ شه ترکیب خوبی همین الانشم در اختیار داریم و میتونیم مدعی باشیم ولی یکم سخته و زمان میخاد :53:

+++++ در مورد نتو ساندرو و روگانی هم الان یادم افتاد از بس زیاد شد از دستم در رفت این سه هم خریدای خوب و فوق العاده ای بودن به خصوص ساندرو که اصلا به هیچ وجه امید نداشتم به خریدش و نتو هم که آزاد اومد خرید خوبی بود روگانی هم که گفتن نداره با وجود این خریدها و فروشها که هم نکته خوب درش بود هم نکته منفی من به این نقل و انتقالات نمره متوسط میدم ...

• Bianconero Amore, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

من یه مشکلی دارم با این قضیه که بچه ها میگن ماروتا شخصیت یووه رو اورده پایین!

خیلی از این قضایایی که از رسانه ها مطرح شده وجود نداشته ! صددرصد خیلی قضایا هم بوده که وجود داشته و ما ازش خبری نداریم !

با این قضیه بیشتر مشکل دارم که بعضی ها میگن ماروتا باید بیاد صاف و صادق بگه ما فلان بازیکنو میخوایم فلانی رو نمیخوایم

ما همینطوریش وقتی میریم دنبال یه بازیکن سریع لاشخورا میفتن دنبال همون بازیکن قیمتو بالا میبرن! نمیشه که ماروتا واسه دلخوشی ما بیاد همه چی رو مستقیم بگه

در مورد بعضی حرکتایی هم که تو نقل و انتقالات میزنه که میگین شخصیت یووه رو اورده پایین

با چه تیمی مقایسه میکنید؟ با بقیه تیما مقایسه میکنید یا با ایده آلی که تو ذهنتون هست؟

من کاملا" از کارش راضیم

یه مقایسه میکنیم با تیمای دیگه

سیتی و پی اس جی و چلسی و ... رو میذاریم کنار

از نقل و انتقالات یونایتد و عملکرد مدیراش راضی هستید؟

لوک شاو که با 20 سال سن دستمزدش از کل بازیکنای ما بالاتره !

50 تا دادن واسه مارسیال

دخه آ که میخواست بره کاری کردن که هم خودشون ضرر کردن هم رئال هم دخه آ  اینا کارای قشنگیه؟

رئال هم که وضعیتش مشخصه!

واسه بیل انقد دنبالش رفتن آخرشم با 100 تا گرفتن ! خامس 85 تا کلا" حداقل 10-20 تا بالاتر از قیمت اصلی بازیکن میخرن

این دوتا تیم هم سر دخه آ که دیدید چه گندی بالا اوردن لحظه های آخر! کارای ماروتا از اینا آبروریزیش بیشتره؟!

بارسا رفتارش قشنگ بود که نیمارو با اون وضعیت گرفت و آخرش مجبور شدن مدیرشو بندازن بیرون؟

یا اینکه همه کاندیدای مدیریتش قول خرید پوگبا رو داده بودن؟!

الان بارسا هم شده مث رئال واسه هر بازیکن بیشتر از پول واقعیش میده !

بایرن هوینسش هنوز تو زندانه !

یکی از قشنگترین کارایی که کردن این بود که وسط فصل گفتن دیگه هاینکس رو نمیخوان و میخوان گواردیولا رو بگیرن

آخرشم هاینکس سه گانه براشون گرفت و هرکاری کردن دیگه نموند!

همون بایرنی که ویدال رو خرید 40 تا شواین اشتایگر رو فروخته بود 10-15 تا ! واقعا" به نظرتون انقد تفاوت سطح دارن این دو بازیکن؟

در مورد اینتر و میلان و لیورپول و ... هم حرفی نزنیم بهتره

بحث اخلاقی رو بزاریم کنار!

در مورد خرید و فروش هامون من راضیم

به نظرم اگه گزینه ها 5تا بود و ((عالی)) و ((خیلی ضعیف)) هم به گزینه ها اضافه میشد بهتر بود !

من عملکرد مدیرا رو خوب میدونم ولی عالی نبودیم میتونستیم خیلی بهتر باشیم

پیرلو و توز رو که نمیتونستیم جلوشونو بگیریم

ویدال هم وقتی خودش میخواست بره تو تیم رویاییش! اشتباه بود اگه اجازه خروج نمیدادیم

دیبالا فوق العادس مانژوکیچ خیلی خوبه کوادرادو خیلی خوبه(اگه بند خرید داشته باشیم که عالیه) ساندرو حرف نداره خدیرا هم خوبه

لمینا رو نمیدونم چطوریه ولی همونجور که گفتم یکم حس خوبی به خریدش ندارم

هرنانس اگه تنفرمونو بذاریم کنار خرید خوبیه

ولی خرید همزمان زاتزا  و مانژوکیچ رو نمیتونم باهاش کنار بیام

فروش هامون زیاد خوب نبودن بعضیاشون کاملا" متوسط بعضیا مثل ده چیلیه و ایسلا هم ضعیف چون باید دائمی میفروختیمشون نه اینکه سال دیگه برگردن بیخ ریشمون

• Bianconero Amore, mory, alex 4ever و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال

باید دید تصور هر یک از ما نسبت به تعریف موفقیت یا شکست برای یووه در این فصل چیه ...

خود من با توجه به درخشش یووه در فصل پیش رقابت های اروپایی بسیار امیدوار بودم که امسال با یک یارگیری قوی و هوشمندانه برای حضور در نیمه نهایی و چهار تیم پایانی اروپا خودمون رو مهیا کنیم مسلما تیمی که هدفش قرار گرفتن در جمع 4 تیم برتر قاره باشه شانس و مدعی اصلی کسب جامهای داخلی هم خواهد بود .

ولی افتاد مشکلها ...

خروج سه بازیکن فیکس فصل قبل که جزو بهترینهای دنیای فوتبال بودند بسیار نگران کننده بود و با توجه به واکنش های مدیران میشه تا حدودی چاشنی پیش بینی نشده رو هم به اون اضافه کرد با توجه به مصاحبه آلگری در همون اوایل پیش فصل میشه نتیجه گرفت مدیران و آلگری بدنبال خروج پیرلو قصد داشتند طراحی بازی مخصوصا در زمان حمله رو یک خط جلو ببرند و به یک شماره 10 بسپرند که از کیفیت بالایی برخوردار باشه و با فروش ویدال که در اون پست بازی میکرد هم پولی برای این کار داشته باشند و هم از تمدید قرارداد ویدال شونه خالی کنند (که مختار بودند برای این کار )و در جمع هافبک ها هم مثلا روی استورارو حساب بیشتری باز کنند .

البته خروج توز به هیچ عنوان از سوی مدیران پیش بینی نشده بود و اقداماتی هم که بعدش صورت گرفت به نوعی این موضوع رو تایید میکنه .

من میخوام اینجا به یک مشکلی اشاره کنم که نه تنها توی یووه بلکه به جز اینتر توی ایتالیا تفریبا دامنگیر همه باشگاه ها هست و اون هم مسئله عدم دخالت مربی در انتخاب نفرات تیم به عنوان ورودی و خروجی هست و این موضوع باعث ایجاد یک فاصله زیاد بین اهداف سرمربی و خرید ها یا فروش های باشگاه میشه ...

مثلا همین قضیه شماره 10 رو وقتی نگاه کنیم میبینیم آلگری از اسکار و ایسکو نام میبره (حالا حتما نباید اینها باشند ولی این دو تا چند تا شاخصه دارند مثل جوانی در عین حال تجربه کافی -تکنیک عبور از یار مقابل - سرعت - قدرت شوتزنی و توانایی طراحی حمله در یک سوم دفاعی حریف ) ولی ماروتا با مصاحبه ای که میکنه اعتقاد داره با ورود دیبالا و با توجه به مدرن بودن آلگری این موضوع قابل حله ... بعدش هم که یک پیشنهاد از پیش رد شده برای دراکسلر میده (دراکسلری که من اعتقاد دارم کاملا با سطح ایسکو و اسکار فاصله داره ) که عریضه خالی نباشه ...

با توجه به قهرمانی در سوپر کاپ هم در همون عقیده قبلی خودش پافشاری میکنه تا بعد از دو تا شکست در ابتدای فصل احساس خطر میکنه و ته بار شماره 10 های موجود رو از روی ناچاری به تیم اضافه میکنه با چند میلیون گرونتر از قیمت واقعیش ...هرناندز رو اگر از همون روز اول رفته بود دنبالش با 7 یا 8 میلیون در عرض دو روز نهایی میکرد .

همین امروز دوباره ماروتا مصاحبه کرده و گفته یوونتوس جای بهترین هاست ... یا نمیدونم ما جاه طلبیم ...قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس ... یعنی الان هرناندز - زاتزا - لمینا   جزو بهترین ها هستند یا ورود خدیرا به شکل مجانی کدام جاه طلبی رو نشون میده ...

همه ما احتمالا متفق القولیم که الکس ساندرو بهترین خرید ما باشه در این فصل ولی چرا یووه همون اول رها کرد قضیه رو چون تیمهای دیگه اومدن جلو ما پا پس کشیدیم ولی بعدش که خود بازیکن تنها رفتن به یووه رو انتخاب کرد و بفیه پیشنهادات رو رد کرد ما مثلا جاه طلب شدیم و رفتیم اون هم با مبلغ درستی آوردیمش و گرنه الان سیگوئیرا پیراهن یووه رو تن کرده بود که اصلا فابل مفایسه با ساندرو نیست .

اگر ما برای امثال ایسکو پیشنهاد واقعی (البته در حد توانمون -که حداقل با توجه به خرید 40 میلیونی دیبالا 40 تایی هست ) میدادیم بدون توجه به نتیجش ما جاه طلبیمون رو نشون داده بودیم .

این بحث تنها مربوط به زمان آلگری هم نیست در زمان کونته هم همین بود و باعث جداییش از یووه شد وقتی مربی تیم رو نبنده و ورودیها طبق نظرش نباشند (باز هم میگم با توجه به شرایط مالی باشگاه ) واقعا چفدر میشه در نتایج موثر دونستش ؟؟؟

ماروتا تنها مجری ریلگذاریهای هیئت مدیره و شخص آنیلی هست که فعلا دلمشغولی های اصلی دیگه ای مثل ساخت هتل و مرکز تفریحی و ... دارند وگرنه از نظر مالی ضعیف نیستیم .

با وجود موراتا و یورنته حضور توامان مانزوکیچ و زاتزا یک حرکت اشتباه بود حتی اگر برای حفظ یورنته برنامه داشتیم نیازی به ورود هیچ کدوم نداشتیم .

روگانی بازیکن خوبیه ولی اگر واقعا بدنبال نوزایی هستیم باید بهش بازی برسه وگرنه کاملا سوخت خواهد شد .

کوادرادو بازیکن خوبیه اما عدم وجود بند حق خرید در پایان فصل میتونه یک علامت سوال بزرگ باشه در مورد این انتقال ...اعتقاد دارم اگر از همون اول با یک هماهنگی کامل بین مدیران و مربی تیم بدنبال خرید هایی مثل کوادرادو رفته بودیم کسانی که در سری آ و اروپا خوب جواب داده بودند بسیار تیم بهتری می بستیم ولی به اسم جوانگرایی و انقلاب از اونور بوم افتادیم و بعد از دو شکست پیاپی در لیگ یک مقداری تلنگر خوردیم ولی متاسفانه زمان از دست رفته بود .

این تیم با توجه به تغییرات بسیاری که داشته و مصدومینی که داره و کم تجربگی بسیاری از بازیکنان نیاز به زمان داره و باید امیدوار باشیم تا بتونیم در روزهای بدمون هم امتیاز جمع کنیم تا در پایان فصل افسوس نخوریم البته کار کادر فنی با این شرایط بسیار سخت خواهد بود .

با توجه به تعریفی که من داشتم کار مدیران ضعیف بوده ولی اگر توقع از تیم گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان باشه باید نمره بهتری به مدیران داد .

• Bianconero Amore, Principino, Signora Omicidi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

خطابم به علی فقط نیست. یه سری حرفا گفته شده، تو این پست خیلیاش بود، به طور کلی جواب میدم :1:

من یه مشکلی دارم با این قضیه که بچه ها میگن ماروتا شخصیت یووه رو اورده پایین!

خیلی از این قضایایی که از رسانه ها مطرح شده وجود نداشته ! صددرصد خیلی قضایا هم بوده که وجود داشته و ما ازش خبری نداریم !

با این قضیه بیشتر مشکل دارم که بعضی ها میگن ماروتا باید بیاد صاف و صادق بگه ما فلان بازیکنو میخوایم فلانی رو نمیخوایم

ما همینطوریش وقتی میریم دنبال یه بازیکن سریع لاشخورا میفتن دنبال همون بازیکن قیمتو بالا میبرن! نمیشه که ماروتا واسه دلخوشی ما بیاد همه چی رو مستقیم بگه

اگر وجود نداشته باشه بدتر میشه داستان. وقتی مدیر میاد خیلی واضح میگه ما دنبال شماره 10 هستیم، اونم با کیفیت! و اشاره می کنه که به گوتزه و بقیه علاقه داریم آخرش میاد هرنانس رو به جای اینا تحویل میده و خیلی خوشحاله، میشه همون بحث پایین آوردن شخصیت.

کسی نباید انتظار داشته باشه مدیر بیاد بگه فلانی رو میخوایم، به همون دلیلی که گفتی. ولی وقتی میگه بازیکن با کیفیت تو فلان پست میخوایم و از چند نفر تلویحا تعریف میشه، دیگه حق نداره بازیکن الکی بخره.

می تونست کلا نگه پست 10 میخوایم. که انتظارات نره بالا. (البته در این حالت هم یووه میشد در حد سمپدوریا. چون نیاز داشتیم به همچین پستی) ولی حداقل کار خودش راحت تر بود. وگرنه با این خرید آخر، هرچی می گفت و نمی گفت بین بد و بدتر بود.

در مورد بعضی حرکتایی هم که تو نقل و انتقالات میزنه که میگین شخصیت یووه رو اورده پایین

با چه تیمی مقایسه میکنید؟ با بقیه تیما مقایسه میکنید یا با ایده آلی که تو ذهنتون هست؟

با شخصیت یووه مقایسه می کنیم. یووه سری ب هم بود اینجوری خرید نمی کرد.

من کاملا" از کارش راضیم

یه مقایسه میکنیم با تیمای دیگه

سیتی و پی اس جی و چلسی و ... رو میذاریم کنار

از نقل و انتقالات یونایتد و عملکرد مدیراش راضی هستید؟

لوک شاو که با 20 سال سن دستمزدش از کل بازیکنای ما بالاتره !

50 تا دادن واسه مارسیال

دخه آ که میخواست بره کاری کردن که هم خودشون ضرر کردن هم رئال هم دخه آ  اینا کارای قشنگیه؟

رئال هم که وضعیتش مشخصه!

واسه بیل انقد دنبالش رفتن آخرشم با 100 تا گرفتن ! خامس 85 تا کلا" حداقل 10-20 تا بالاتر از قیمت اصلی بازیکن میخرن

این دوتا تیم هم سر دخه آ که دیدید چه گندی بالا اوردن لحظه های آخر! کارای ماروتا از اینا آبروریزیش بیشتره؟!

بارسا رفتارش قشنگ بود که نیمارو با اون وضعیت گرفت و آخرش مجبور شدن مدیرشو بندازن بیرون؟

یا اینکه همه کاندیدای مدیریتش قول خرید پوگبا رو داده بودن؟!

الان بارسا هم شده مث رئال واسه هر بازیکن بیشتر از پول واقعیش میده !

بایرن هوینسش هنوز تو زندانه !

یکی از قشنگترین کارایی که کردن این بود که وسط فصل گفتن دیگه هاینکس رو نمیخوان و میخوان گواردیولا رو بگیرن

آخرشم هاینکس سه گانه براشون گرفت و هرکاری کردن دیگه نموند!

همون بایرنی که ویدال رو خرید 40 تا شواین اشتایگر رو فروخته بود 10-15 تا ! واقعا" به نظرتون انقد تفاوت سطح دارن این دو بازیکن؟

در مورد اینتر و میلان و لیورپول و ... هم حرفی نزنیم بهتره

شما داری بحث اقتصادی بیشتر انجام میدی. اقتصادی مشکل نداره. ولی قطعا بازیکن خوب رو گرون خریدن، بهتر از نخریدنه. خامس هم اگه همینجوری ادامه بده، ارزش اون خرج رو داره. به نظر ما زیاده. ما ویدال رو عالی خریدیم. ولی وقتی یه بازیکن خوب باشه، قیمتش خیلی مهم نیست اگه توانایی پرداختش وجود داشته باشه. که یووه داره. حرفا و پیشنهادا و خریدا اینو نشون میده. قیمت وقتی مهمه که بازیکن نتیجه نده.

چلسی، سیتی، پاریس، بایرن و همه تیما اشتباه داشتن. از موجی بزرگتر که نداریم. موجی هم اشتباه داشته. ولی شان باشگاه حفظ شده. 2 ماه دنبال ستاره نبودن، بعد بازیکن 30 ساله تحویل ملت بدن. دل پیرو بندازن بیرون برن آنلکا بخرن. خرید آنلکا به نظرم توهین آمیز تر از رفتار با الکس بود. یا خیلی از موارد دیگه. اینا وقتی جمع میشه، نتیجه ش میشه همینا که گفتیم. تاریخچه رو هم بیخیال. یوونتوس الان نایب قهرمان اروپاست. هر خریدی نباید انجام بده.

بحث اخلاقی رو بزاریم کنار!

در مورد خرید و فروش هامون من راضیم

به نظرم اگه گزینه ها 5تا بود و ((عالی)) و ((خیلی ضعیف)) هم به گزینه ها اضافه میشد بهتر بود !

من عملکرد مدیرا رو خوب میدونم ولی عالی نبودیم میتونستیم خیلی بهتر باشیم

پیرلو و توز رو که نمیتونستیم جلوشونو بگیریم

ویدال هم وقتی خودش میخواست بره تو تیم رویاییش! اشتباه بود اگه اجازه خروج نمیدادیم

دیبالا فوق العادس مانژوکیچ خیلی خوبه کوادرادو خیلی خوبه(اگه بند خرید داشته باشیم که عالیه) ساندرو حرف نداره خدیرا هم خوبه

لمینا رو نمیدونم چطوریه ولی همونجور که گفتم یکم حس خوبی به خریدش ندارم

هرنانس اگه تنفرمونو بذاریم کنار خرید خوبیه

ولی خرید همزمان زاتزا  و مانژوکیچ رو نمیتونم باهاش کنار بیام

فروش هامون زیاد خوب نبودن بعضیاشون کاملا" متوسط بعضیا مثل ده چیلیه و ایسلا هم ضعیف چون باید دائمی میفروختیمشون نه اینکه سال دیگه برگردن بیخ ریشمون

اینا رو بذاریم کنار منم گفتم خیلی خوب بوده.

بحث اخلاق فقط نیست. بحث شخصیت و توانایی هم هست. چون ماروتا خریدهای ارزون خوبی داشته، اینجور به نظر میاد که مدیر خیلی خوبیه. در حالی که خیلیاش به اعتبار یووه بوده. قطعا اگه مدیر توانمندتری بیاد، تیم بهتری می تونیم ببندیم. من شک ندارم در این رابطه. ماروتا اگه کسی فکر می کنه مدیر خوبیه، به اعتبار یووه هست. آدم بسیار با سیاستیه به جز مصاحبه آخرش که گند زد. ولی توانمندیش اینقدری بالا نیس. یووه نیاز به مدیری داره که بیشتر به فکر هوادارا باشه و بزرگتر فکر کنه.

ویرایش:

@Prince of Turin

بزرگان تعارف می کنن و بیشتر نتیجه ای میگن که از اون دید خیلی مشکل نداریم.

نظر هوادارا مهم تره که آرا نشون میده پراکنده هست.:1:

• mory, Principino, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
" نظرات در مورد عملکرد مدیران یووه متفاوت است اما به نظر من عملکرد آن ها در این نقل و انتقالات خوب بوده و نمره من به این عملکرد 7 یا 8 از 10 است "

ماركو تاردلى

(ثنكس تو سهيل)

"به نقل و انتقالات یووه ۹ می دم.هرچند که رفتن بازیکن های شاخص ضرر می زنه.اما تیم بازیکن های خوبی به خدمت گرفته.خدیرا قهرمان جهانه.مانزوکیچ بازیکن با کیفیت بین المللیه ، کوادرادو یکی از بهترین بازیکن های کناریه ، دیبالا یه استعداد فوق العاده اس. و نباید زاتزا رو هم فراموش کنیم، که مهاجم تیم ملیه و روگانی که سال پیش به عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ انتخاب شد.با توجه به تجربه ی شخصیم ، فقط یه مقدار زمان می بره.وقتی زیدان رفت ، هم فکر می کردیم که ضعیف تر شدیم ، اما بعدش ... ندود اومد و هماهنگ شد و ما شروع به اثبات برتری و برنده شدن کردیم.حالا هم یووه داره بابت از دست دادن توز هزینه میده ، کسی که هم کاریزما داشت هم تمام کنندگی تو یک سوم انتهای زمین.آپاچی دیگه ای وجود نداره و شما هم نمی تونید آپاچی خلق کنید. اما با پیشرفت دیبالا و کوادرادو و همین طور بقیه ، آلگری می تونه یه راه حل موثر پیدا کنه. هرنانس؟ من همیشه ازش خوشم میومد ، توی جو برنده ای که تو یوونتوس وجود داره خواهیم دید که می تونه حتی کیفیتش رو بیشتر به نمایش بزاره.هیچ اتفاق وحشتناکی واسه یووه نیفتاده ، فصل طولانیه و تیم توانایی رقابت داره."

السيو

" به خودم اجازه نمی دم که به ترانسفر یووه نمره بدم من به مدیرای یووه اعتماد دارم ، در واقع تیم عوض شده ، قبلا یووه یه تیم دیگه بود. امیدوارم که بازیکنای جدید خودشون رو مثل قبلیا ثابت کنن ، اینا نسبت به بازیکنایی که رفتن خصوصیات متفاوتی دارن ، بازیکنایی نیستن که خصوصیات پیرلو و توز و ویدال رو داشته باشن.امیدوارم با بازگشت مارکیزیو یووه بتونه به هماهنگی در حمله برسه و توی زمین برتری داشته باشه و بازی خودش رو تحمیل کنه. واسم جالبه که یه تیم اغواکننده رو ببینم ، فارق از بازیکن ها به شکل جداگانه.
هرنانس؟ توی هافبکا بازیکن مورد علاقم نیست ، مخصوصا که تو گذشته زیاد مصدوم شده. اما همون طور که گفتم به مدیرای یووه ایمان دارم و انتظار موفقیت های بیشتری رو دارم."

جوزپه فورينو

(ثنكس تو نسيبه)

منم ترجيح ميدم به نظر بزرگان اكتفا كنم تا اينكه راجع به موضوعي كه از ته و توهش خبري ندارم نظر اشتباه بدم و قضاوت كنم
  • Bianconero Amore, AAG, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
من بازم مثل همیشه حرفامو با سوال کردن میزنم.

- بزرگترین ابهام من در مورد خرید توام زاتزا و مانژوئه.
ما توی تیممون دو تا تارگت داشتیم و ماتری هم به عنوان بنچ وارمر توی این پست حضور داشت.سوال من اینه، مشکل یورنته چی بود؟ جز اینکه توپ لو دادن ها و نداشتن پا به توپ مشکل اصلی بازیش بود؟ به عنوان جانشین یورنته، مانژوی 19 میلیونی حتی درصد کمی هم میتونه این ضعف رو پوشش بده؟
یورنته و در مجوع تیم ما مشکل تمام کنندگی داشت که حاضر شدیم 37 میلیون برای دو مهاجم تمام کننده هزینه کنیم؟ کما اینکه مانژو توی دو بازی اول توی این زمینه هم افتضاح نشون داد
من تعجب میکنم خرید مانژو رو خرید مورد نیاز و خوبی میدونید.جواب سوالاتم رو بدید شاید ابهام من برطرف شد.فقط به این نکته توجه کنید که خودتون هم بارها گفتید که محدودیت مالی هم داشتیم.

- مورد بعدی روراست نبودن با هوادارا بود، دوستانی که با من ارتباط دارن میدونن که بارها تو محافل دیگه گفتم که ماروتا قصد خرید بزرگ نداره، حدودا دو الی سه هفته پیش گفتم که خرید بزرگی در راه نیست.اقای ماروتا الان 4 فصله که شروع میکنه به یه سری مذاکرات فرسایشی، گزینه هایی مطرح میشه و خودش هم صریحا اعلام میکنه دنبال گیلاس و بازیکن پست 10 بزرگ و ... هستیم، نهایتا هم توی دو روز آخر با یه خرید معمولی کار رو تموم میکنه.این رویه ای هست که هر فصل داره انجام میگیره.به شایعات رسانه ها هم ربطش ندید چون واقعا یه سری مسائل کاملا بدیهی بود.

گفته میشه دراکسلر رو وولفسبورگ با رقم بالاتری هایجک کرد.کاری به کیفیت بازیکن ندارم، چرا هر فصل همین قضیه تکرار میشه؟ چرا انقدر طولش میدیم تا یه رقیب پیدا بشه و کار رو زودتر از ما تموم کنه؟ یکم فکر کنید میبینید اصلا قرار نبوده خریدی داشته باشیم و این وقت تلف کردن ها هم فقط برای این بود که هوادار سرگرم بشه تا زمان نقل و انتقالات تموم بشه و بعد هم با یه بهانه ی واهی همچی رو توجیه کنه و تمام

- بزارید یه مسئله ی دیگه بگم.اعتقاد من اینه که آقای ماروتا ستاره ی مورد نظر خودش رو همون ابتدای فصل خرید، خرید دیبالای 32 میلیونی پایان پروسه ی خرید ستاره بود برای ما.
خود ماروتا هم صراحتا اعلام کرد که دیبالا رو برای پشت مهاجم در نظر گرفته.یعنی از روزی که دیبالا اومد ما بازی خوردیم و اسامی مختلف شنیدیم تا روز آخر، در حالی که ماروتا تمام برنامه هاش رو روی دیبالا پایه گذاری کرده بود، حاضر هم شد تیم رو بدون ستاره ببنده تا ریسک بزرگش فضای مورد نیاز برای درخشش رو از دست نده.

- کومن.
بازی اول فصل بهترین بازیکن تیم بود از نظر من، بیشترین ترس و آزار و اذیت رو برای مدافعین حریف ایجاد کرد، در حالیکه مانژوی 19 میلیونی سایه ی توپ رو هم نتونست روی خط دروازه شوت کنه و پای خودش رو شوت کرد و پوگبای صد میلیونی هم هیچ حرکت مثبتی از خودش نشون نداد.واقعا چرا؟ اگر کومن بجای دیبالا توی پالرمو بود من مینویسم و امضا میکنم بالاتر از اون 32 میلیون رو براش هزینه میکردیم.واقعا چرا؟چرا به این سادگی استعداد به این بزرگی رو از دست دادیم؟

مگه قراردادش رو به اتمام بود که مجبور شدیم با درخواست جداییش موافقت کنیم؟ اصلا اون برگه ی قرارداد به چه دردی میخوره وقتی با همه ی درخواست های خروج موافقت میکنیم؟ مگه ما اودینزه هستیم که استعدادمون رو قرضی و با حق خرید میفروشیم؟

من تمام اشکالات این فصل رو میتونم ندید بگیرم ولی واقعا هر طوری فکر میکنم نمیتونم این افتضاح رو هضم کنم.هیچ توجیهی هم نداره این حرکت.اصلا خواستید جواب هم بدید در این مورد هیچی نگید چون واقعا هیچ راهی نیست که این اتفاق رو افتضاح فصل ندونم.

موارد دیگه ای هم بود ولی انقدر اعصابم روی نوشتن پاراگراف آخر خورد شد که همه اش رو یادم رفت.

1 از 10
  • mory, Atomic Ant, Numero Uno و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

God father1897

God father1897

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال
  • Locationtehran

من تا قبل از این 4،5 روز آخر نقل و انتقالات کار مدیریتو خوب میدیدم ولی چنتا اتفاق تو این چند روز آخر افتاد که نظرمو عوض کرد و رای منو به متوسط تغییر داد.

اول دوس دارم نکات مثبت بگم (به ترتیبه اهمیتم sortکردم):

1-خرید دیبالا،به نظرم چون تیم مدیریت میدونست که توز این فصل قراره بره خیلی زود و حرفه ای با یه مبلغ معقول(32+8)کار خریدشو انجام دادن.

2-خرید الکس ساندرو،اینم یکی دیگه از کارای خوب ماروتا بود چون واقعا تو پست دفاع چپ مشکل داشتیم.

3-خرید روگانی و نتو که جفتشون تویه زمان خیلی خوب دارن خودشونو واسه جانشینی 2تا از بهترین های دنیا(بارزاگلی و بوفون) با کسب تجربه آماده میکنن.

4-خرید خدیرا و مانژو واسه تقویت تیم و جایگزینی واسه ویدال و یورنته

5-در آخرم خرید لمیا و کوادرو 

نکات منفی به شرح زیره:

1-خرید زاتزا :45: من هنوزم نمیدونم چرا وقتی تو پست مهاجم نوک ما موروتا و مانژو گرفتیم،ترکیبه تیمم یه جوریه که 2 تا مهاجممون نمیتونن 2تا مهاجم هدف باهم باشن،18 پول حرومه زاتزا کردیم.به نظرم اگه برادری گرفته بودیم چون میتونست تو پست پشته مهاجمم بازی کنه خیلی بیشتر از زاتزا به کارمون می اومد.

2-خرید هرنانس،در این که هرنانس بازیکنه با کیفیته شکی نسیت،ولی اگه ما قرار بود اینو بگیریم چرا اول فصل نقل و انتقالات نگرفتیم،اگه زورمون به خرید امثال ایسکو،گوتزه و...نمیرسید(البته خود ماروتا دیروز اعتراف کرد و گفت مبلغ درخواستی باشگاهای بزرگ از ما خیلی زیاد بود)میتونستیم هرنانس اول فصل بگیریم تا الانم تو ترکیبه تیم جا افتاده بود

3-در مورده فروش های تیم بجز ویدال کار تیم مدیریت خوب بوده به نظرم ولی یه مثال واستون میزنم،بعضی از دوستان میگن ویدال خودش میخواست بره واسه همین کاری از دست ماروتا بر نمی اومد،نمونه کاملا مشابه ده خیا چرا منچستر همون اول فصل مثل ما که2 دستی ویدال و تقدیم بایرن کردیم به ریال نداد،دوستان یکم انتقاد پذیر باشید من خودم به شخصه خیلی از ماروتا خوشم میاد ولی تو فروش ویدال قبول کنید اشتباه کرد،ماام میتونستیم مثل منچستر که جای دخیا ناواسو خواست ماام جای ویدال گوتزه ازشون میگرفتیم یا حداقل انقد ارزون نمیفروختیمش(بهترین هافبک باکس تو باکس دنیا)

نکته آخرم که از وقتی پیرلو رفته بعضی از دوستان از نداشتن جایگزینش شکایت میکنن،ولی اگه یکم دقت کنیم جانشین پیرلو 4سال بقلش داشت بازی میکرد،مارکیزیو فصل پیشم اگه یادتون بیاد تو بازیای که پیرلو مصدوم بود(تعدادشم اتفاقا کم نبود) بصورت کامل و بی نقص جاشو واسمون پر کرده و به نظرم هیچکسیم به خوبی مارکیزیو نمیتونیم بجای پیرلو بیاریم(البته وراتی هست ولی تقریبا گزینه غیرقابل دسترسیه هست)

• Bianconero Amore, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

نمره 7.5/10

در مورد خروجی ها تنها مورد ویدال به نظرم کمی قابل تامله.ولی بقیه رو کاملا صحیح حس میکنم.اینو با در نظر گرفتن ورودی هامون میگم.

توی خریدامون حتی بهتر از خروجی کار کردیم.فقط تنها ایرادی که میتونم بگیرم به کثرت بازیکن توی بعضی از پست هاست.که اگر به قضیه از نظر وجود تجربه نگاه کنیم این نکته منفی رو هم میشه فاکتور گرفت.

ولی به هر حال مهم ترین نکته منفی تیم مدیریت همین موضوع نگرفتن بازیکن پست 10 با وجود اعلام نیاز مربی بود که با وجود عملکرد خوبشون توی نقل و انتقالات نمیشه از اون چشم پوشی کرد.

با وجود اینکه از نظر خیلی از هواداران توی گرفتن بعضی بازیکنا شاید تعلل کرده باشیم که منکر این قضیه هم نمیشم ولی به نظر من تنها رقم مد نظر نیست چون ما ثابت کردیم اگه بازیکنی کیفیت لازم رو داشته باشه امکان پرداخت رقم بالا ولی منطقی رو داریم.نمونه هم زیاد داریم(بوفون-ندود-دیبالاو...)

ممکنه نگرفتن دراکسلر برای برخی مضمون شکست رو داشته باشه ولی به اون روی قضیه هم نگاه کنیم.به نظر من گرفتن کوادرادو اون هم با این شرایط و قیمت پیروزی خیلی بزرگی محسوب میشه.ما سال گذشته اگه اشتباه نکنم با 32 هم نتونستیم بگیریمش.

به نظرم اگر کوادرادو یا پریرا یا دیبالا توی اروپا نتونن بهمون کمک کنن مطمئنا حضور دراکسلر هم این امکان رو بهمون نمیداد.

اگر قیمت بعضی از بازیکنای ورودیمون در نظر عده ای از دوستان غیر معقول باشه این هم به خاطر کیفیت بالای تیم مدیریت در سال های قبل بوده.

البته اینها همه نظرات شخصیه و قرار نیست همه باهاش موافق باشن. 

• Bianconero Amore, Principino, Atomic Ant و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

اگر وجود نداشته باشه بدتر میشه داستان. وقتی مدیر میاد خیلی واضح میگه ما دنبال شماره 10 هستیم، اونم با کیفیت! و اشاره می کنه که به گوتزه و بقیه علاقه داریم آخرش میاد هرنانس رو به جای اینا تحویل میده و خیلی خوشحاله، میشه همون بحث پایین آوردن شخصیت.

کسی نباید انتظار داشته باشه مدیر بیاد بگه فلانی رو میخوایم، به همون دلیلی که گفتی. ولی وقتی میگه بازیکن با کیفیت تو فلان پست میخوایم و از چند نفر تلویحا تعریف میشه، دیگه حق نداره بازیکن الکی بخره.

می تونست کلا نگه پست 10 میخوایم. که انتظارات نره بالا. (البته در این حالت هم یووه میشد در حد سمپدوریا. چون نیاز داشتیم به همچین پستی) ولی حداقل کار خودش راحت تر بود. وگرنه با این خرید آخر، هرچی می گفت و نمی گفت بین بد و بدتر بود.

من یکی از مصاحبه های ماروتا رو کاملا" تو ذهنمه که ازش پرسیدن شما هافبک هجومی یا بازیکن شماره 10 میخواید؟

ماروتا جواب داد: ما دنبال یه هافبک هستیم و خصوصیات خاصی براش تعریف نکردیم! فقط هافبک میخوایم

حالا دیگه نمیدونم چطوریه! نظرش تو مصاحبه هاش عوض میشده یا هر سایتی برا خودش یه چیزی چاپ میکرده

با شخصیت یووه مقایسه می کنیم. یووه سری ب هم بود اینجوری خرید نمی کرد.

اون زمان با الان خیلی فرق داشت اون زمان تیمی مثل سیتی نمیومد برای دیبروین 80 میلیون پول بده

شما داری بحث اقتصادی بیشتر انجام میدی. اقتصادی مشکل نداره. ولی قطعا بازیکن خوب رو گرون خریدن، بهتر از نخریدنه. خامس هم اگه همینجوری ادامه بده، ارزش اون خرج رو داره. به نظر ما زیاده. ما ویدال رو عالی خریدیم. ولی وقتی یه بازیکن خوب باشه، قیمتش خیلی مهم نیست اگه توانایی پرداختش وجود داشته باشه. که یووه داره. حرفا و پیشنهادا و خریدا اینو نشون میده. قیمت وقتی مهمه که بازیکن نتیجه نده.

چلسی، سیتی، پاریس، بایرن و همه تیما اشتباه داشتن. از موجی بزرگتر که نداریم. موجی هم اشتباه داشته. ولی شان باشگاه حفظ شده. 2 ماه دنبال ستاره نبودن، بعد بازیکن 30 ساله تحویل ملت بدن. دل پیرو بندازن بیرون برن آنلکا بخرن. خرید آنلکا به نظرم توهین آمیز تر از رفتار با الکس بود. یا خیلی از موارد دیگه. اینا وقتی جمع میشه، نتیجه ش میشه همینا که گفتیم. تاریخچه رو هم بیخیال. یوونتوس الان نایب قهرمان اروپاست. هر خریدی نباید انجام بده.

بحث اقتصادی یه طرف قضیس ما اصلا" نمیتونیم خودمونو با رئال و بارسا و ... مقایسه کنیم اون تیما چندین ساله که سود وحشتناک دارن ما هم اگه بی حساب کتاب بخوایم خرج کنیم میشیم مثل اینتر و میلان. رئال اگه 100 تا برا بیل میده اگر بیل همه بازیا رو گند بزنه بازم رئال ککشم نمیگزه. درسته قیمت وقتی مهمه که بازیکن جواب نده ولی چه تضمینی هست بازیکن جواب بده؟ اونم یکی مثل دراکسلر که فصل قبل 4-5 تا بازی رو 90 دیقه بازی کرده. ما فقط داریم این چیزا رو میبینیم ولی اینو نمیبینیم که یووه تازه امسال به سوددهی رسیده! حالا اگه تو این مدت چندتا بازیکن گرون قیمت میگرفتیم و جواب نمیدادن دوباره ضرر بیشتر و همینجوری پیش میرفتیم تا نابود بشیم

اون مثالایی که زدم فقط جنبه ی اقتصادیشو نبین اینو هم ببین که مدیرعامل بایرن رفت زندان بارسا هم مدیرعاملش رفت تا دم در زندان! اینا هم آبروریزی حساب میشه دیگه نمیشه؟

یا همون کار بچه گانه ی رئال و منچستر سر دخه آ هم آبروریزی حساب میشه

درمورد رفتن دل پیرو و خرید آنلکا هم هیچ دفاعی ندارم ! :1:

اینا رو بذاریم کنار منم گفتم خیلی خوب بوده.

بحث اخلاق فقط نیست. بحث شخصیت و توانایی هم هست. چون ماروتا خریدهای ارزون خوبی داشته، اینجور به نظر میاد که مدیر خیلی خوبیه. در حالی که خیلیاش به اعتبار یووه بوده. قطعا اگه مدیر توانمندتری بیاد، تیم بهتری می تونیم ببندیم. من شک ندارم در این رابطه. ماروتا اگه کسی فکر می کنه مدیر خوبیه، به اعتبار یووه هست. آدم بسیار با سیاستیه به جز مصاحبه آخرش که گند زد. ولی توانمندیش اینقدری بالا نیس. یووه نیاز به مدیری داره که بیشتر به فکر هوادارا باشه و بزرگتر فکر کنه.

من تک تک مصاحبه های ماروتا رو که میخونم با شخصیتش حال میکنم!

این که بگیم خیلی از خریداش به اعتبار یووه بوده رو قبول ندارم تیمای دیگه ای هم وجود دارن که اعتبار دارن ولی نمیتونن مثل یووه کار کنن

بزرگترین مشکل من اینه که بگید اکثر کارای خوبش به اعتبار یووه بوده و فقط کارای اشتباهشو قضاوت کنیم!

وقتی ماروتا نبود هم خریدایی مثل آمائوری، یاکوینتا، تیاگو، پولسن، آلمیرون، سیسوکو و ... بهترین خریدامون بودن یعنی اون موقع یووه هیچ اعتباری نداشت؟

من فکر میکنم حداقل حداقل حداقل باید یک سال دیگه به ماروتا وقت داده بشه

تراز مالی تیم تازه امسال مثبت شده و سال به سال وضع مالی بهتر میشه و صددرصد سال به سال هم کار ماروتا بهتر میشه

این که اول فصل آنیلی گفت 200 میلیون بودجه داریم رو هم کلا" در نظر نگیرید!:1: دو، سه سال پیش هم 120 میلیون داشتیم و بعدشم 70 تا اضافه کردن شد 190 آخرشم اتفاق خاصی نیفتاد :fp:

• Bianconero Amore, amin-scorpion, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

محمد:

اگر واقعن تفاوت سطحی بین تکنیک و کار تیمی مانژو و یورنته نمیبینی بنظرم نمیشه در مورد خرید مانژو قانعت کرد. درمورد فشار پرسی که به خط دفاع حریف میاره صحبت نمیکنم، منظورم مهیا کردن موقعیت گل برای هم تیمیاشه. بعلاوه اینکه مانژو نشون داده حتی تو تیمی که اساس بازیش مبتنی بر ضدحمله س هم جواب میده. اینم یک مزیت دیگه ش نسبت به یورنته. فقط همون ۱ موقعیت سر خط رو نبین لطفا. خیلی زوده که مانژو رو خرید شکست خورده بدونی. درمورد خرید زاتزا هم نظر مثبتی ندارم و باهات هم عقیده م که خریدش حرکت اشتباهی بود.

@Pouya

این اعتبار یوونتوس که صحبتش رو میکنید چطور دوباره بدست اومد؟ اعتقاد دارید که بعد ازداستان سازیای 2006 و سالهای تابعه، اعتبار یووه تا حد زیادی از دست رفت؟ با مدیریت چه تیمی این اعتبار برگشت که هرچی خرید خوب (در زمان حال و آینده) در این تیم انجام میشه رو نتیجه همین پوئن میدونی؟

• Bianconero Amore, Principino, amin-scorpion و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

در مورد عملکرد کلی مدیران و در راسش ماروتا در این فصل من گزینه متوسط رو انتخاب کردم به دلایل زیر ، به نظرم در این فصل ترانسفر ما نه خوب بودیم و نه فاجعه یه چیزی بین اینا !

اولا با علم به اینکه توز و پیرلو قطعا از تیم میرن ماروتا خیلی زودتر باید به فکر خرید جانشینان شایسته این دو بازیکن برای پر کردن خلا اونها میود و در ظاهر این کار و هم کرد دیبالا رو خرید خیلی زودتر از موعد نقل و انتقالات به عنوان جانشین بلند مدت توز و با امید به اینکه در کوتاه مدت هم  خلا این بازیکن تو یووه حس نشه ، خرید خوب و هوشمندانه ای بود من تحسین میکنم به شخصه و کسی هم نیس فک کنم این خرید رو خوب ندونه

گزینه دوم خرید جانشین برای پیرلو حالا نه در حد و اندازه های این اعجوبه ولی در اندازه ای که بتونه گلیم خط هافبک رو از آب بکشه بیرون ، اینجا دو گزینه وجود داشت پیش روی مدیران تیم اول اینکه مارکیزیو رو که در فصل پیش هم شایستگی هاشو تو این پست تونسته بود به نمایش بزاره جانشین پیرلو در مرکز میدان کنند در این صورت ما یه بازیکن در حد و اندازه های مارکیزیو و تاثیری که در تیم داشت لازم داشتیم که جای مارکیزیو در فصل قبل رو بگیره چون مارکی الان رفته جای پیرلو یکی هم با خصوصیات و تاثیر مشابه و میفیت مشابه هم میبایست جانشین مارکی میشد

دوم اینکه مارکیزیو در پست خودش باقی میموند و مدیران به دنبال یه بازیکن خلاق و یک رجیستای ناب و با کیفیت خوب برای جانشینی پیرلو بودند که مثالی که به ذهنم میرسه چنین بازیکن هایی خیلی کم در دسترس هستند برای نمونه وراتی 

ماروتا با خدیرا که رایگان هست بلافاصله قرارداد امضا میکنه حالا خدیرا جزو مورد 1 هست یا 2؟ جانشین مارکیزیو هست و مارکیزیو در نقش رجیستا یا اینکه جانشین مستقیم خود پیرلو هست؟ 

البته هنوز نمیتونیم در مورد کیفیتی که خدیرا به خط هافبکمون اضافه خواهد کرد و چگونگی تاثیرش تو این تیم قضاوت کنیم ولی به نظرتون اگه خدیرا مفت نبود بازهم برای این پست مهم به عنوان حانشین یکی از این دو هافبک تاثیر گذار فصل قبلمون انتخاب میشد؟ مطمئنا نه خواهد بود جوابش من کاری به کیفیت خدیرا ندارم و زودم نمیخام قضاوت کنم دربارش ولی آیا اگه ما به دنبال یه بازیکن با کیفیت تر و امتحان پس داده تر و غیر مصدوم تر میرفتیم از همون قبل از شروع نقل و انتقالات و در روزهای اولش و یکیو با شرایط خوب که حداقل بتونه جبران خلا خط هافبکمون بشه حالا یا برا جانشینی مارکیزیو یا برای جانشینی پیرلو جذب میکردیم بهتر و عاقلانه تر نبود؟ اصلا خدیرا رو هم کنارش میاوردیم به عنوان گزینه بک آپ وفوقش این میشد که مثلا مثلا مثلا لمینا رو روز پایانی قرض نمیگرفتیم هوم؟ من مشکلم و نگرانیم فقط اینه که مدیران ما به عنوان بازیکن و جانشین اصلی پیرلو یا مارکیزیو خدیرا رو نگاه کردن ینی انقدر به کیفیت این بازیکن و مصدوم نشدنش مطمئن بودن و به این واقف بودن و اعتماد کردن؟ نمیدونم واقعا حالا شاید خدیرا بعد مصدومیت اومد و شد همون جانشین شایسته ای که نمیزاره بهترین خط هافبک دنیا در فصول اخیر خلا ای حس کنه ولی الان من به این موضوع شک دارم ولی منتظر میمونم

خب بعد از خالی شدن این دو پست توسط توز و پیرلو و در نظر گرفتن جانشین براشون مربی ما ورای این جانشینی ها یه بازیکن پست 10 برای سیستم تیمش میخاست و از اهداف اصلی باشگاه و مدیرا در این تابستان به شمار میرفت همونطور که هر روز گفته میشد ، الگری فصل قبل به خاطر نداشتن این بازیکن خاص به ویدال در اون پست بازی میداد حالا کیفیتی که این بازیکن ارائه میکرد بماند بحث در اون نیست ولی برای فصل جدید باید یه ستاره شماره 10 برای این پست خریده میشد

خب مدیران چیکار کردن؟ ویدال رو با یه قیمت نجومی ! به بایرن فروختن حالا کاری نداریم که بازیکن خودش میخاست یا باشگاه فروختش مهم اینه که بالاخره یه پولی دستمون گرفت از این انتقال و از اونجایی که اگه حساب کنیم ویدال رو که در پست پشت مهاجم بازی میداد آلگری الان اون فروخته شده و به جاش پولش باید صرف خرید یه بازیکن ستاره تو اون پست شه و منطقی ترین کار به نظرم همین بود که شاید فروش ویدال رو هم میتونست توجیح کنه ( که به نظرم باز هم نمیکرد چون پیرلو الان دیگه رفته بود و مارکی ویدال پوگبا راحت 3 بازیکن اصلی میانیمون بودن ).

خب مشکل دوم من اینه ما که ویدال رو فروختیم به هر دلیل چرا نباید پولش صرف خرید یه بازیکن ستاره در همون پست بشه که بتونیم خلا رفتن این بازیکن و خلا تاثیر گذاری و کیفیتی که اون داشت رو در اون پست پر کنیم؟ مگه هدف ما قبل از این توافق برای فروش تقویت پست پشت مهاجم نبود ؟ قبل از رفتن ویدال و اینکه صحبتی باشه مبنی بر فروشش ما اون بازیکن پشت مهاجم رو میخاستیم  بگیم مثلا مشکل مالی داشتیم نمیتونستیم زیاد خرج کنیم برای اون پست حالا که ویدال رو هم فروختیم و خط میانی رو خالی تر کردیم چرا نباید پولش صرف اوردن یه ستاره بشه که حداقل خلا پشت مهاجم ما پوشش پیدا کنه و دلمون خوش باشه ؟ حالا جای خالی ویدال در ترکیب اصلی در میانه زمین بماند! چرا نباید همون موقع تدبیری برای این اندیشه نمیشد که بلافاصله همین که فروختیم و پول دستمونم بود و بهونه نداشتیم برای آوردن یه بازیکن مناسب برای اون پست دست دست کردیم و به بازیکنایی که میدونستیم پول زیاد دادن بالاشون یه ریسکه و جواب نمیدن و مصدوم بودن و اینا (به قول ماروتا ) یک ماه و نیم وقت تلف کردیم که آخرم یه میدل فینگر تحویل بگیریم از طرف باشگاه جرمنی؟

نمیتونستیم همون اول دنبال گزینه های بهتر برای این پست بریم که هم این بازیکن جذب شده زودتر به عضو تیم دربیاد و با تیم تمرین کنه و زودتر هماهنگ شه؟

یه اشتباه دیگه هم که رخ داد این وسط این بود که ما کومن رو با یه قرارداد دوساله فرستادیم بایرن و نتونستیم دراکسلر رو بگیریم که حداقل خلا رفتن این بازیکن و آپشنی که در اختیار تیم میزاشت در مواقع 4-3-3 شدن برطرف کنیم ، کومان بالاخره یه وینگر بود و تو فصل پیش رو هم که با گرفتن کوادرادو میدونستیم که بیشتر از این سیستم 4-3-2 استفاده خواهیم کرد در بدترین حالت به عناون انتخاب دوم مربی بود و میتونست هم بازی کنه خودش پیشرفت کنه هم به تیم کمک کنه ما رفتیم به پشتوانه دراکسلر که میتونست هم وینگر هم پشت مهاجم بازی کنه یه بازیکن خط حمله رو با این آپشن فروختیم ولی دریغ از اومدن دراکسلر وحالا نه دراکسلرو گرفتیم بلکه یه آپشن خط حمله که کومان باشه و میتونست به کمک تیم بیاد و ب خودشم کمک کنه در راه پیشرفت خودش رو هم فروختیم! و الان دیگه از اینور بوم افتادیم ما که مینالیدیم که بازیکن زیاد داریم تو حمله چیکار کنیم و اینا الان 4 تا مهاجم داریم که اصولیش 5 تا هست و برای تیمی که طبق شواهد این فصل بیشتر از سیستم 4-3-3 استفاده میکنه دو تا وینگر داریم که یکیشون هم وینگر تخصصی نیست ( دیبالا )!

توی فروش ها هم دوستان اشاره کردن بعضا رفتن یورنته به اون شکل مثل اینکه به نفع یووه شده و 20 میلیون حدودا به سودش شده ، توی فروش ایسلا هم ضعیف عمل کردیم و میتونستیم همون اوایل با پیشنهاد خوب قزعی بفروشیمش و هی دوباره قرض ندیمش به اینور اونور و هر سال برگرده ور دلمون غصه مشتری پیدا شدن بخوریم براش البته نمیدونم تقیر کی بوده مارتا یا علگری که خاست بیشتر امتحانش کنه و دیر شد که نتونستیم به کل از شرش خلاص شیم ، دیپلیه هم مثل اینکه قرضی رفت میتونستیم تو قطعی فروختنش باز بهتر عمل کنیم پپه و استوراری و اوگبونا و بقیه هم بد نبودن البته دوتای اول ک فروش نبودن خودشون رفتن اوگبونا هم خوب فروخته شد.

آها یه ایراد دیگه که همه هم گفتن خرید همزمان زاتزا با وجود مانژو و موراتا بود که علامت سوال بزرگیه و میتونست اتفاق نیفته و اون حدود 10 میلیونی که اضافه تر دادیم امسال برای زاتزا میتونستیم باز وباره بزاریم رو پول پشت مهاجم و یه پشت مهاجم خوب همون اول بدون دردسر بگیریم و یه مهاجم قرضی به جای ماتری که رفته بود نیمکت رو پر میکرد!

در مورد مانژو من امیدوارم بهش و خرده ای نمیگیرم به خریدش یتونه موفق باشه و به قول یکی از دوستان بودن سه مهاجم خوب و آماده تو ترکیب امسال لازم بود و خرید خوب در دسترسی بود مانزو و امیدوارم بهش

حالا بماند در فکر منم بود که به جای خرج برای این دو ( مانژو زاتزا ) شاید شاید شاید میتونستیم یه مهاجم بزرگ به تیم اضافه کنیم که خلا رفتن توز رو بتونه به دوش بکشه و دیبالا هم در کنارش پیشرفت کنه وهمه مسئولیت های توز رو روی دیبالای جوان نندازیم ولی همه میدونیم که فانتزی ها تا واقعیت فاصله زیادی دارن ولی با یکم تدبیر فگ نکنم این یه فانتزی دور از ذهن میبود حالا بماند...

در آخر هم خرید کوادرادو رو یه خرید خوب میدونم چون قرضی بود اولا و اگر جواب داد به قیمت خیلی کمتری میتونیم بیاریمش تورین که واقعا شاهکار میشه بازیکنی بود که خیلی وقت پیش آرزوی بازیش تو پیراهن یووه رو میکردیم و الان برای تنوع تاکتیکی در تیم آلگری بهترین گزینست 

لمینا هم یه خرید ساعات پایانی برای پر کردن خلا بازیکنان میانی بود بازیش رو ندیدم ولی امیدوارم بدرخشه برامون همین....میتونستیم به جای دو بازیکن که خدیرا و لمینا باشن که برای جانشینی پیرلو و ویدال خریده شدن در ظاهر و اونطور که لیست به ما میگه دو بازیکن بهتر یا حداقل یک بازیکن بهتر و مناسبتر رو اضافه میکردیم تا خط هافبکمون قدرتش رو نه تنها ضعیف بلکه حفط میکرد و زیاد فروپاشی اتفاق نمیفتاد و ریسک نمیشد رو نقطه قوت چند سالمون..بهرحال

هرنانس هم که همونجور که گفتم ورای شخصیتش از لحاظ فنی خوب بود برای ساعات آخر و میتونه تو پست رجیستا هم بازی کنه برامون و تو ضربه ازاد هم میتونیم باز بهش امیدوار باشیم ولی در نهایت این ضعف مدیران رو پوشش نمیده چون ما بازیکنایی رو که دنبالشون بودیم و هدفهامون رو از اول نقل و انتقالات پروندیم و دست دست کردیم و این خرید صرفا با صرق نظر از خوب بودنش برای رفع تکلیف بود و مدیرا نباید پشتش قایم بشن ما میتونستیم همون اول تابستون یه ترکوارتیستای ناب برای حال و آیندمون میگرفتیم به طوریکه از اول سری آ هم برامون بازی میکرد و تا الان هماهنگ شده بود ولی دست دست کردیم به هر دلیل ! و نشد که بشه و باید بسازیم با این وضعیت دعا کنیم که هرنانس برای یک فصلم که شده لاقل فاجعه نباشه و بتونه یه عملکرد حداقلی رو به نمایش بزاره برامون تا ببینیم سال بعد چکاره هستیم...

ببخشید که طولانی شد از اول نقل و انتقالات سعی میکردم پشت ندم و قضاوت نکنم و صبر کنم تا پایان تقل و انتقالات یه نظر کلی بدم و این عقیده و برداشت من بود و به کسی هم تحمیل نمیکنم نظرمو و به خورد کسی هم نمیخام بدم و دوستم ندارم این کارو و از جو به وجود اومده تو این روزا ناراحتم چون چیزی جز تنش و دلخوری نداره درنهایت و کسی هم نمیتونه نظر دیگری رو تغییر بده و این وسط دشمنی به وجود میاد فقط تنها کاری که باید بکنیم امیدوار بودن به اینه که تیم بتونه زودتر هماهنگ شه و الان هر چیزی که هست امکان تغییرش وجود نداره همینی که هست و باید قبولش کنیم و امیدوار باشیم کاریم از دستمون برنمیاد و فقط زمانه که این چیزا رو حل میکنه به نظرم  :53:  :thank:

من خیلی امید دارم به این تیم در صورتیکه صبر کنیم تا تیم هماهنگ شه ترکیب خوبی همین الانشم در اختیار داریم و میتونیم مدعی باشیم ولی یکم سخته و زمان میخاد :53:

+++++ در مورد نتو ساندرو و روگانی هم الان یادم افتاد از بس زیاد شد از دستم در رفت این سه هم خریدای خوب و فوق العاده ای بودن به خصوص ساندرو که اصلا به هیچ وجه امید نداشتم به خریدش و نتو هم که آزاد اومد خرید خوبی بود روگانی هم که گفتن نداره با وجود این خریدها و فروشها که هم نکته خوب درش بود هم نکته منفی من به این نقل و انتقالات نمره متوسط میدم ...

عرفان من جمله بیشتر از سه خط رو نمیخونم . یعنی توانایی خوندنش رو ندارم دمت گرم البته سر سری خوندم مخم سوت کشید

• Signora Omicidi, amin-scorpion, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

علی منطقمون به هم نمی خونه. تا 1 سال دیگه م بحث کنیم فایده نداره :1: من صرفا نظراتمو گفتم که مواضع دقیق تر بشه.

======================================================

@Pouya

این اعتبار یوونتوس که صحبتش رو میکنید چطور دوباره بدست اومد؟ اعتقاد دارید که بعد ازداستان سازیای 2006 و سالهای تابعه، اعتبار یووه تا حد زیادی از دست رفت؟ با مدیریت چه تیمی این اعتبار برگشت که هرچی خرید خوب (در زمان حال و آینده) در این تیم انجام میشه رو نتیجه همین پوئن میدونی؟

به نظر من اینجوری بدست اومد:

ایثار الکس، بوفون و بقیه + آنتونیو کنته + حماقت میلان، گالیانی و الگری در مورد پیرلو + توانایی ماروتا و مدیریت در خریدهای ارزان یا بزخری. الان اینا کافی نیس. یوونتوس تیم خوب ایتالیا و تیم معمولی اروپا نیس. یوونتوس تیمیه که نایب قهرمان اروپا س و مدافع عنوان قهرمانی رو در خانه ش حذف کرده. مدریتم دقیقا باید همینقدر جلو بره.

• mory, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

همه اینایی که گفتی بود. دیدمون فرق میکنه، من سهم بیشتری ازین ثبات در نتیجه گیری رو به مدیریت میدم. برای من تاثیر تیم مدیریتی در سروسامون دادن به اوضاع اسف بار یووه اگر بیشتر از کادرفنی و بازیکنا نباشه، کمتر نیست. یعنی بطور مثال نمیتونم بپذیرم اگر فصل خوبی داشتیم مدیرای تیم رو آخر لیست فاکتورهای تاثیرگذار بذارم. باهمین تیم ۱ سال سیاه داشتیم و ۴ سال طلایی! الان که به این نقطه – نایب قهرمانی اروپا – رسیدیم بخاطر سیاست گذاری های باشگاه بوده. درسته که در این راه خوش شانس هم بودیم ولی اگر افراد فرصت طلبی سرکار نبودن به این سرعت این حجم از موفقیت رو بدست نمیاوردیم. تا جایی که حد مطلوب برآورده شده از فرصتا استفاده کردیم. درمجموع خوب بودیم و یه وقتایی، خیلی خوب.

معیارامون برای سنجش عملکرد هم باید یکسان باشه. ینی وقتی که میگیم اخلاق اول بیایم مشخص بگیم تعریفمون از اخلاق چیه؟ بعد همه رو یکسان ارزیابی کنیم. اصطلاحا زیر سبیلی کسی رد نشه!! راجه به استانداردی به اسم اخلاق هم صحبت میکنیم به زودی.. به نظرم یه مقدار داریم تند میریم!

• Principino, amin-scorpion, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

75 %  معتقد اند که نقل و انتقالات خوب نبوده ( نمیشه گفت که 70% میگن که ضعیف نبوده . چون تیمی مثل یووه که میخواد تو اروپا مدعی باشه باید نقل و انتقالات مثبتی داشته باشه )

توی خرید های دیبالا ، ساندرو ، روگانی ، نتو ، کوادرادو خوب بودن لمیا هم فیزیک خوبی داره و میتونه برای آینده خوب باشه و البته که مانژو که یه تمام کننده ی خوبه اما اگه یکی مثل پیرلو و پاس هاش بود اونوقت فوق العاده میشد اما الان یوونتوس نقطه قوطش که کمربند میانیش بوده تضعیف شده

هرنانس نمیتونه اصلا بازیکنی در حد یووه باشه به طور قطع میشه گفت چیزی بیشتر از پریرا نداره

با رفتن ویدال جنگندگی خط میانی کم شد و با رفتن پیرلو خلاقیت خط میانی از بین رفت و بجای پیرلو هرنانس اومد  :fp:  و بجای ویدال هم لمیا که یه بازیکن جوونه و مثل یه هندونه ی در بستست و مشخصا نمیتونه کیفیت بازی ویدال رو برای یووه بازی کنه

توی دفاع خوبیم توی حمله هم تغییر سبک دادیم و میشه گفت خوبیم اما خط میانی بشکل وحشتناکی واقعا تضعیف شد

ممنون از ماروتا برای 10 بار تماس گرفتن برای همسیک اما یکم زیادی دیر اقدام کرد

• mory, eⁿzº, amin-scorpion و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

محمد:
اگر واقعن تفاوت سطحی بین تکنیک و کار تیمی مانژو و یورنته نمیبینی بنظرم نمیشه در مورد خرید مانژو قانعت کرد. درمورد فشار پرسی که به خط دفاع حریف میاره صحبت نمیکنم، منظورم مهیا کردن موقعیت گل برای هم تیمیاشه. بعلاوه اینکه مانژو نشون داده حتی تو تیمی که اساس بازیش مبتنی بر ضدحمله س هم جواب میده. اینم یک مزیت دیگه ش نسبت به یورنته. فقط همون ۱ موقعیت سر خط رو نبین لطفا. خیلی زوده که مانژو رو خرید شکست خورده بدونی. درمورد خرید زاتزا هم نظر مثبتی ندارم و باهات هم عقیده م که خریدش حرکت اشتباهی بود.

فرهاد جان این عملکرد مانژوئه که باید منو قانع کنه.همونطوری که موراتا و یورنته توی فصل اول حضورشون منو قانع کردن اما حرفم اینه...
ما انقدری توی فاکتورهایی که گفتی خلا داشتیم که برای پوشش اش 19 میلیون هزینه کنیم ؟

یعنی ما انقدری توی پست مهاجم تارگت ضعف داشتیم که 37 میلیون براش هزینه کردیم؟
  • mory, eⁿzº, amin-scorpion و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی