پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماریو لمینا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
199 پاسخ برای این موضوع

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

لمینا هم کامل خریدیم .

• eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بیچاره شدیم، از موقعی که تو ترکیب هست همیشه استرس دارم یا می بازیم یا به زور می بریم! 

• abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

بیچاره شدیم، از موقعی که تو ترکیب هست همیشه استرس دارم یا می بازیم یا به زور می بریم! 

یه آمار نگاه کن بعد اینطوری نظر بده :| حداقل مقاله همین سایت خودمون رو بخون. قبول نداری آمار هوااسکورد بخون. از لحاظ آمار نفر 4 تیمه. و تو دو تا بازی اخیر بالای 8 گرفته. چی می گی واقعا؟! :fp:  :fp:  :fp:

یه ذره عدالت و منطق لااقل  :22:

• alexdelpiero, Aminvo, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

اول که خبر خوبی بود دائمی کردنش.ولی با این قسطی پرداخت کردن که توی 4 مرحله انجام میشه حق رو به مندز میدم که نیاد ایتالیا. :nish:

امیدوارم به زودی بتونه جایگاه ثابت توی ترکیب بدست بیاره و بتونه خدیرا رو نیمکت نشین کنه.

توی باکس مطمئنم بهتر جواب میده.میل هجومیش زیاده.حتی با ریت خوبش توی پست رجیستا استعدادش توی حمله هرز میره.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

خوبیش اینه 9.5 میلیلیون رو به صورت چند قسط میدیم

ایول پس بابیت لمینا خیالمون راحت شد

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال
(11 Games (6 Starts
2 Goals
24 Tackles
18 Interceptions
13 Clearances
4 chances created

:yes1: فصل بعد اگه مصدوم نشه خیلی جای پیشرفت داره 

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

از اعتماد بنفسش موقع پا به توپ شدنش معلومه میتونه بازیکن بزرگی بشه و روحیه بزرگی رو تو خودش داره

تبریک به همه

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

- تکنیکی که داره برای یه هافبک بیشتر از عالیه. قدرت بدنی خیلی خوبی هم داره ولی بلد نیست استفاده کنه.

- جای گیری خوبی نداره و در جریان بازی گم میشه. 

- توپ گیری و درگیری با بازیکنای حریف در حد صفر..یکی باید فیلم بازی های کانته رو بهش نشون بده..یا حداقل همین کیه لینی که توپ گیری و درگیری فوق العاده ای داره..برای یه هافبک داشتن چنین ویژگی هایی واجبه..

- انرژی بالایی نداره..یخرده تنبله.. امیدوارم بخاطر بدنسازی اول فصل باشه

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

فوق العاده اس این لمینا شک ندارم تا 1 2 سال دیگه همه با 100 تا میوفتن دنبالش بدشانس بود امروز گل نزد 

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال

- واقعا اگه دچار مصدوميت نشه و يا اتفاقات عجيب و غريب فوتبال گريبانگيرش نشه، شديدا اعتقاد دارم يك هافبك فوق العاده ازش در مياد.

فوتبالش رو مي پسندم.

• mory, pezhman, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
خیلی وقته می خوام این پستو بدم. من به شخصه اون جنبه عالی بازیش یا استعدادش که همه تعریف می کنن رو متوجه نمیشم. کسی می تونه تو مثال یا یه جوری توضیح بده چرا اعتقاد دارید این خیییییلی خوبه؟ :)
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

خیلی وقته می خوام این پستو بدم. من به شخصه اون جنبه عالی بازیش یا استعدادش که همه تعریف می کنن رو متوجه نمیشم. کسی می تونه تو مثال یا یه جوری توضیح بده چرا اعتقاد دارید این خیییییلی خوبه؟ :)

من برات توضیح میدم

یه جون مثل لمینا وقتی تو سنین پایین دوران حرفه ایش به همچنین قدرت بدنی و اعتماد به نفس و قدرت تخریب میرسه قاعدتا آینده درخشانی رو داره

من نمیگم الان یه سوپر استار شده برامون اما لمینا امسال منو یاد پوگبا سال اولش با یکم ارفاق میندازه

من بازی رو ندیدم اما اینقدر مشتاق بودم که فول مچش رو دنلود کردم و امروز صبح تماما بازی رو دیدم که واقعا از پیشرفت لمینا حیرت زده شدم

لمینا از هر نظر که بگی از نر قدرت بدنی دوندگی خونسردی و پا به توپ شدنش بسیار پشیرفت کرده تنها نقضی که توش دیدم توپ های بلند رو توش ضعف داره که کم کم بر طرف میشه

به شخصه دوست دارم یاکس بازی کنه اما تو رجیستا هم کم نداره وقتی دو بازیکن احاطتش میکنن با استارت های که میزنه و ازشون عور میکنه ادمو امیدوار میکنه

دیروز تو یه صحنه با سانچز بازیکن فیونتینا که بسیار قدرت بدنی فوقلاده ای داره همسان در حال خرکت بودن که وقتی استارت زد کلا مثلا یه لودر سانچز از کورس پرت شد

درسته یکم تو ضربات نهایش کم دقته اما تو حمله هم خوب شرکت میکنه

وقتی امار پاس هاش ور میبینی بازم به پیشرفتش اطمینان پیدا میکنی

به نظر من یه رجیستا باید مثل پیرو خونسرد باشه که لمینا این فاکتور رو دار تازه قدرت بدنی داره که پیرلو هیچوقت نداشت

کلا بسیار توهین بدی هست که بخوام با پیرلو مقایسش کنم ما قول میدم تا چند ماه دیگه نفرات زیادی پیدا خواهند شد که زیادی از لمینا تعریف و تمجید کنن تازه این یه بازی بود و در اینده بیشتر متوجه خواهیم شد

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

qtczc5kcxriqjekagcxt.jpg

- ماروتا : دو برابر پولی که برای لمینا پرداخت کردیم، بهمون پیشنهاد شد (آرسنال)...

./ بعید میدونم قیمت هر بازیکنی بعد از مصدومیت بلند مدت و اولین فصلش تو لیگ جدید، دو برابر بشه و یووه ای که اینقدر رو بازگشت سرمایه ش حساسه با اون شرایط حاضر بشه که قراردادشو دائمی کنه...

- یچیزی که خودم در مورد لمینا خیلی ازش لذت میبرم، این توپ گیریاشه، یعنی شده حریف پشت بهش باشه و این از جلو و لای پای حریف توپو عبور بده و مال خودش کنه!

./ مقابل ویولا هم خیلی خونسرد بود با توجه به پست مهمی که بر عهده ش گذاشته بودن، هیچوقت خسته نشد (استامینای بالا) و سانترها و تکلای خیلی خوبی داشت و عالی هم جریان بازی رو عوض میکنه (بخصوص به کناره ها)...

./ بنظرم سبک بازیش بیشتر شبیه ویدال (ولی فرزتر) ـه تا بوجبا. هر چند طبیعتاً به اون لول نرسیده هنوز...

- 2 تا دریبل زیدانی پشت سر هم جلو اسپانیول زد [clip]... 02815IMM20.gif

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

weoxe863hjqk0kj22jdn.jpg

Tout comme les vieux jours ... :174:

امروز بیشتر ساده بازی میکرد. اشتباه هم داشت ولی پرتلاش بود و آینده دار. مطمئناً همون موقعیم که قطعیش کردیم خیلی بیشتر از 9.5 م می ارزید! چه برسه به حالا که حداقل دو برابر شده قیمتش.. vision ش رو دوس دارم...

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
کدوم vision فراز ؟
به جز یه پاس که البته اونم خدیرا تو آفساید بود و یه پاس واسه مانژو که تحت فشار مانژو حتی به زور پاش هم به توپ نخورد اکثر پاساش در عرض واسه هافبکای کناریش بود.
بازیکن خوبیه و آینده دار ولی هنوز کار داره تا رهبری هافبک تیمی مث یووهرو دست بگیره . خدیرا امروز حرکتای پا به توپش به سمت مرکز و فضا سازیش با اینکه RCM بود از لمینا بیشتر بود و حتی پاس های قطری بن عطیه هم بیشتر به چشم میومد .
برعکس بازی با فیورنتینا لمینا تو این بازی توی بازیسازی دچار مشکل بود ولی توی پر کردن فضاها و توپ گیری از حریف به نظر موثر تر نشون داد .
  • Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

در مورد ماروتا و شاهکاری که بخرج داد و نتونست یه هافبک جایگزین برای پوگبا پیدا کنه میشه مفصل صحبت کرد.

ولی نیومدن ویتسل رو از یه زاویه میشه مثبت نگاه کرد و اون فرصت بیشتر لمینا برای جا افتادن در ترکیب اصلیه.. اگه یه نیم فصل بطور کامل در پست رجیستا بازی کنه میتونه خودشو کامل جا بندازه بشرطی که آلگری پیانیچو در پست هافب مرکزی چپ بجای آساموا بازی بده..

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

^ دقیقا تنها نکته مهم انجام نشدن این اتقال همین نکته است

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

@alexdelpiero دقت کنی تو ارسالم گفتم "اشتباه هم داشت". آمار هم نشون میده که مقابل لاتزیو، اتفاقاً پاسای رو به جلو و صحیح زیادی هم داشته. در کل ~85 % پاساش صحیح بوده!

اگه انتظار اینه که بعد 15 بازی، فصل دوم ویدال یووه رو تحویل بگیریم، وحشتناک سختگیرانه ست! بعدم این پستش اصن اونجا نیس، بلکه بنظرم هافبک B2B ـه.  نمودار پاساش (لاتزیو) و مقایسه ش با دیبالای نوعی :

p2o5o1lzp5x3rsg7086z_thumb.jpg  jjgz9czvuc9gmdwbixwf_thumb.jpg

- گاتزتا گفته هرنانس در قبال ویتسل به زنیت پیشنهاد شد ولی رد کردن. زنیت لمینا رو طلب کرد ولی اینبار یووه رد کرد!

./ دیروز هم تو آنالیزشون نوشته بودن که یووه داره با لمینا و آساموآ خودشو برای دوران پسا-بوجبا آماده میکنه :

لمینا و آساموآ سخت کار و ماهیچه/فیزیک لازم به منطقه ای که توسط بوجبا خالی شده اضافه میکنن. دربی آفریقایی، آساموآ Vs. لمینا : دقایق بازی / قطع توپ / خلق موقعیت / شوتای در چهارچوب / خطاها

- هفتۀ پیش هم تولد 23 سالگیش بود! 15 بازی (9 برد) و 2 گل ، 1080 دقیقه بازی ، هر 34.83 دقیقه 1 دریبل ، هر 34.83 دقیقه 1 تکل ، هر 40 دقیقه 1 قطع توپ و هر 1.67 دقیقه 1 پاس.. بدک نیس :39:

+ توتو هم پریروز نوشت که قراردادای استورارو/روگانی/لمینا تمدید میشن! لمینا فعلاً تا 2020 قرارداد داره...

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

مثل اینکه دیشب هوادارها حسابی از خجالتش در اودند :1: توی توئیتر گفته از حرف مردم خنده ام میگیره که هر موقع می بری حمایت می کنند و وقتی میبازی خیلی راحت انتقاد می کنند ! ( ترجمه از ایتالیایی دقیق نیست ولی همین رو گفته تقریبا :1: )

تو یه صحنه  تیم تو حمله بود عوض پاس از وسط زمین شوت زد :22: هنوز شعور نداره کی باید شوت بزنه کی پاس بده اونوقت وسط زمین رو توی لیگ قهرمانان دادیم دستش ، الان رئال تو همین پست کاسمیرو رو کرده ، اصلا سطحش با لمینا قابل قیاس نیست ! لمینا اصلا باکسه . وقتی هافبک ناقص بسته میشه بازیکن ها تو پست غیر تخصصی بازی گرفته میشند نتیجه اش میشه این ... 

• mory, MaMpIeRo, alireza.de710 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

بازیکن خوبیه ، ولی به شرطی که در پست خودش به کار گرفته بشه ، وقتی مارکیزیو برگرده و لمینا رو جلوتر بازی بده آلگری ، به نظرم خوبیاش مث چند بازی پارسال معلوم میشه . من از این نگرانم آلگری بخواد به زور رجیستا یا هافبک تدافعیش کنه و مطمئنم این قضیه "بشو" نیست. یا حداقل خیلی سخته ..

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی