پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماریو لمینا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
199 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

10022933006624343805.png

ماریو لمینا - Mario lemina

متولد 1993/3/1

ملیت : فرانسوی

هافبک دفاعی و مرکزی

قد 184cm

وزن 76kg

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

تو چت باکسم یه بار گفتم ، کاملا پتانسیل یه ملو دیگه رو داره :fp: :fp:
مشکلات روحی روانی زیادی داره :1:

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
نوید میتونم باهات مخالف باشم ؟ [ FerdoCpourEffect# ]
نمیگم ستاره میشه ولی ادمی نیست ک هرز بره
بقول افشینز تا وقتی جسدالله خدیرا رو داریم نیاز ب بازیکن های اضافه بیشتری داریم توی پست هافبک دفاعی ..

خرید ملو با اون قیمت [25+3 ؟ درسته؟ ] کجا و 1.5 قرضی کجا ،
بعدشم بیا ب قسمت خوب قضیه نیگاه کنیم ! اگر ملینا نمیومد هیچوقت ایسلا نمیرفت به مارسی :nish: واقعا داریم کسی ک ناراضی باشه از انتقال ایسلا +0.5 = ملینا ؟

بقیه توضیحات و توصیفات رو توی تاپیک چ بازیکنی دادم، ایشلا ک بازیکن خوبی در بیاد
  • Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

سجاد جان یه سرچ بکن Mario lemina punch groin
منظورمو میگیری بعدش :fp: :fp: :fp:

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال

خشنه !

همین خوبه :1:

209489_LORIENT_LEMINA_030913.jpg

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
خشن نیست بیشتر وحشیه ! یه فیلیپه ملو رو داشتیم که حسابی تیم رو با وحشی بازی هاش به فنا داد امیدوارم این لومینا یه مقدار خودش رو کنترل کنه و درجه خشونتش در حد همون خشن بودن بمونه
  • juve's fan, mory, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

اگه یکم سفید تر بود میشد به عنوان یه خرید خوب روش حساب کرد( این نظر خصوصی و شخصیه منه :1: )

من الان کلا هنک کردمه

چندتا کلیپ ازش دیدم کلا داشت پاسکاری میکرد و انچنان کلیپی نبودن که بشه روشون تکیه کرد.

جدا از هرچیز به استعداد یاب های باشگاه ایمان دارم و میدونم اصلا الگری :65yytgts6rouhope1x2s:  بدبخت این وسط هیچ کاره بوده

یه چیز رو هم بگم نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه خوش اندام بودنش و همین که گه گاهی استارت های سرعتی خوبی میزنه اونو به یه بازیکن متمایز که تا به حال تو خط هابفک ندیدم تبدیل میکنه

از هافبک های چپ پا کلا استقبال میکنم و ازشون خوشم میاد

اگه تمام دنیا هم با خریدش مشکل دارن و هزاران دلیل هم پشتش نهفته باشه که کسی نخوادتش من همینکه ورودش به یوو باعث شده کینگ ایسلا از یوو بره  بسنده میکنم

خوش اومدی لیمینا :135555:

• Bianconero Amore, mory, alireza.de710 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

خشن نیست بیشتر وحشیه ! یه فیلیپه ملو رو داشتیم که حسابی تیم رو با وحشی بازی هاش به فنا داد امیدوارم این لومینا یه مقدار خودش رو کنترل کنه و درجه خشونتش در حد همون خشن بودن بمونه

بدبختی اینه مربیمون هم آدم آروم و جنتلمنیه...این تیپ بازیکنا یه پاچه ورمالیده ای مث کونته لازم دارن تا سرشونو بندازن پایین و فوتبالشونو بازی کنن...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

سجاد جان یه سرچ بکن Mario lemina punch groin
منظورمو میگیری بعدش :fp: :fp: :fp:

من ک با خشن بودنش مشکلی ندارم ، همین کارارو اگر تا پارسال ویدال میکرد هممون میگفتیم :

چه با غیرت :happy crying:

-محمد جان ، جو باشگاه آرومش میکنه تا حدی، خودشم میدونه کجا اومده
  • Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

زده تو balls طرف بعد میگی مشکل نداری ؟؟ :1:
با مشت رفته تو اونجا :fp: . ویدال بدبخت کی ازین کارا میکرد ؟؟ :1:
یه دونه از این حرکات رو تو یووه انجام بده یه ده بیست بازی محروم میشه حداقل :fp:

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

هر 3 طرف :دی حق دارید. ولی مشکل اینجاست که ما در حالت کلی و بعنوان یه باشگاه یمقداری وضعیتمون بحرانیه. مثلا چه بخوایم چه نخوایم، پگبا رگه هایی از غرورو تو بازی و رفتارش نشون میده و فشار #10 رو داره احساس میکننه/میکنیم، نمیشه هم بهش حرف زد، هم یونیکه و هم کسی رو نداریم. بحث موراتا جدا بود، مانزو و بقیه بودن، بزرگترای تیم هم کمک کردن و قضیه کش پیدا نکرد. یوقتی هم ممکنه به لمینا احتیاج داشته باشیم و دستمونو بذاره تو حنا. و شاید تو این وضعیت حتی کاری از کنته هم بر نیاد... دیشب تو ورزشگاه بود و ناراحت... برای کینگ آو دِ اندالز اند دِ فرست من، مائوریسیو ایزلا فرست آو هیز نیم هم در پیوستن به رئال، آرزوی موفقیت میکنم

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

پس لقبش رو نذاشتید تو عنوان تاپیک :1: ... لمینا دِ نات کرکر  :21:  :22:  :fp:

• Orphée, Principino, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

http://c2.thejournal.../02/punch-3.gif

خوبه حالا فراز هر روز دو گیگش خرجه فیلمایه پ*** ژاپنی میشه ها این یه مگ بهش برخورده :دی بیا آقا :دی

• juve's fan, eⁿzº, alireza.de710 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

محمد پیغام خصوصیتو بستی، آدم مجبور میشه اینجا بگه چقدر عکست بی کیفیته. حجیم ترشو نداری؟ آخه شرکتی که ازش میگیرم جایزه گذاشته، هر کی بیشتر حجم مصرف کنه، آخر ماه یه پراید بهش میدن. تو دوزی شده، خز و اینا هم داره. ضبطش فلش خوره، رینگ اسپورت. بیمۀ شخص ثالث + ویزای شنگن.

خوبه حقوق خوندی مرد حسابی :دی لینک میدادی بهتر بود :53:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

فراز :21:

ممد اینو عوض کن تا نزدم کل یوزرت رو ویرایش نکردم :14:

اسپم شد.همینی که هست :nish:

• Bianconero Amore, Orphée, Numero Uno و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

1378mohammad

1378mohammad

تازه به ما ملحق شده

• بن شده
  • 10 ارسال

37805891903787537838_thumb.jpg

ویرایش شده توسط moha684 31 August 2015 - 08:26 PM.
قوانین رو قبل از ورود به انجمن کامل بخونید، عکس با این حجم ممنوعه

• Orphée, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

22z36cssfjx6gwnuuq8j.jpg

Welcome  2  Juve

:peace: 

Happy Birthday 2 You

:36: 

ماریو لمینا امروز 22 ساله شد ، تولدت مبارک و امیدوارم تو یووه موفق باشی  :174: 

هافبک تدافعی/میانی با قدرت بدنی بالا و به نسبت پستش سرعتی و فرز که باعث میشه تو بازی تخریبی و توپ گیری و استارت ها بتونه موفق باشه ، ظاهرا تکنیک مناسبی هم داره ، در کنار بیشتر شکوفا شدن استعداداش مهمترین چیز اینه که تجربه کسب کنه و به ثبات برسه و بتونه جایگاه خودشو تو یووه پیدا کنه ، همینطور مثل خیلی بازیکنای دیگه با اومدن به یوونتوس اخلاقشم درست کنه و در جوار اساتید به عوالم عرفانی برسه  :yes1:

zw42qdvu3rm30yin604p.jpg

2 تا کلیپ از دوست عزیزمون ماریو :

http://www.aparat.com/v/Q3thn

http://www.aparat.com/v/IPJj9

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

qvgmr.jpg

:1: تولدشه ....

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

لمینا: " گرفتن جشن تولد 22 سالگیم به عنوان بازیکن یووه فوق العاده است."

32915187122969639866.jpg

ماریو لمینا هافبک جدید یوونتوس در مورد ملحق شدن به یووه و جشن تولد 22 سالگی‌اش به عنوان بازیکن بانوی پیر صحبت کرد.

بازیکن متولد گابون، با قراردادی قرضی به ارزش 1/5 میلیون یورو به یوونتوس ملحق شد و بیانکونری این حق را دارد که با پرداخت 9/5 میلیون یوروی دیگر قرارداد او را دائمی کند.

وب سایت رسمی باشگاه با لمینا مصاحبه ای اختصاصی انجام داد:

" معتقدم که ترکیب استفاده شده در یوونتوس به من این اجازه را خواهد داد تا به تیم کمک کنم، همواره یوونتوس و سبک بازی این تیم دوست داشته ام."

" نقش محبوب من در زمین هافبک باکس تو باکس (کامل) است که اخیراً در مارسی نیز در این پست بازی می کردم."

" خواهیم دید یوونتوس تیمی است که همیشه در لیگ و در جام های مختلف موفق است. فصل گذشته آن ها به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدند، من هوادار این تیم بودم، اما متأسفانه اوضاع در فینال به خوبی پیش نرفت."

" حالا من اینجا هستم و تمام تلاش خود را برای تیم به منظور رسیدن به آنچه که فصل گذشته به آن رسیده است انجام دهم و شاید حتی بتوانم آن را بهتر کنم."

" بسیار خوشحالم که به عنوان بازیکن یوونتوس جشن تولدم را می گیرم، اما نمی‌ خواهم که این آخرین جشن تولد من در ترکیب تیم باشد."

" می خواهم اثبات کنم که می توانم نقش مهمی در تیم داشته باشم. نمی خواهم فکر کنم که تازه از راه رسیده ام و در ترکیب جایی ندارم، باید پیشرفت کنم و اثبات کنم می توانم در تیم نقش مهمی داشته باشم. امیدوارم تا پوشیدن پیراهن سیاه و سفید در میدان زمان زیادی طول نکشد."

لمینا برای جام ملت های آفریقا 2015 به اردوی تیم ملی گابون دعوت شده بود، اما او در نهایت او ملیت فرانسوی را برای خود برگزید و در سطح جوانان برای تیم ملی فرانسه به میدان رفت.

79496558032754003852.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

ای بابا بهمون انداختن که بازیکن 21 ساله خریدیم 22ساله در اومد :1: :fp:

نمیدونم چرا زیاد بهش امید ندارم

لمینا فصل قبل تو تیمش فیکس نبود 25 تا بازی کرد که 10 تاشو تعویضی اومد تو و فقط 7تا بازی رو 90 دیقه کامل تو زمین بود

خط هافبکمون وقتی مارکیزیو و ویدال و پیرلو بودن فوق العاده بود اون موقع بود که پوگبا تونست انقدر پیشرفت کنه

ولی الان از اون هافبکا فقط مارکیزیو مونده خدیرا هم با این که خیلی قبولش دارم ولی به نظرم کاریزمای ویدال و پیرلو رو نداره

کنار اون خط هافبک وحشتناک پیشرفت کردن خیلی ساده تر بود که پوگبا هم تونست انقدر رشد کنه ولی الان نمیدونم

امیدوارم تصورم اشتباه باشه و بازیکن خیلی خوبی بشه

• Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی