پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماریو لمینا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
199 پاسخ برای این موضوع

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

لمینا: " می خواهم ویدال جدید یوونتوس باشم."

Lemina-Juventus-press490tw.jpg

ماریو لمینا خرید جدید یوونتوس در کنفرانس خبری اعتراف کرد، برخی از خصوصیاتش با آرتورو ویدال شباهت دارد و با حضور در یوونتوس می تواند به سطح این بازیکن برسد.

ویدال در نقل و انتقالات تابستانی امسال یوونتوس را به مقصد بایرن مونیخ ترک کرد و لمینا هافبک جدید یوونتوس که در روز پایانی نقل و انتقالات به تیم ملحق شد اعتقاد دارد می تواند جانشین بازیکن شیلیایی در بانوی پیر باشد.

لمینا در کنفرانس خبری معرفی خود به عنوان بازیکن یوونتوس گفت:

" فکر می کنم با ویدال اشتراکات زیادی دارم، هر دو تمایل به دفاع کردن داریم، اما علاوه بر آن  مایل هستیم رو به جلو حرکت کنیم. نمی دانم آیا می توانم کارهایی او که برای یووه انجام داد را انجام دهم، ویدال هنوز ویدال است، یک بازیکن فوق العاده."

" اما من امیدوارم تجربه ای که از حضور در یوونتوس به دست می آورم بتوانم به سطح او برسم."

بازیکن 22 ساله با قراردادی قرضی و با حق خرید در پایان فصل به یوونتوس ملحق شده است. لمینا در مصاحبه خود اذعان کرد برای پیوستن به یوونتوس پیشنهاد تیم های دیگر را رد کرده است:

" یوونتوس را انتخاب کردم، به خاطر اینکه تیمی عالی است که می توانم با آن همواره برنده باشم. می خواستم بخشی از این پروژه ی بزرگ باشم."

" باشگاه های دیگری نیز به من اظهار علاقه کرده بودند، اما اولویت اول من یوونتوس بود، به خاطر اینکه این تیم الهام بخش من است."

" پل پوگبا ؟ قبل از امضای قرارداد با باشگاه با او صحبت نکرده بودم، اما امروز با او صحبت کردم تا با او آشنا شوم و ببینم او چگونه تمرین می کند."

" او به من گفت یوونتوس تیم حرفه ای است که بر روی تاکتیک ها و تکنیک تمرکز می کند. تمام تلاش خود را خواهم کرد بهترین عملکرد را به عنوان بخشی از پروژه یوونتوس انجام دهم."

" از بین بازیکنان یوونتوس، دل پیه رو بازیکنی است که بیش تر از بقیه بازیکنان الهام بخش بازی من است."

" متأسفانه در حال حاضر من مهاجم نیستم، پس در واقع نمی توانم شیوه ی بازی او را در زمین انجام دهم و از او پیروی کنم. اما باید بگویم پاول ندود نیز شخصیتی الهام بخش برای من است، بازیکنی که همانند دل پیه رو یکی از بازیکنان افسانه ای یوونتوس و هم پست من است."

" در حال حاضر او [ندود] الهام بخش بازی من است، او بازیکنی با عزم و اراده ی فوق العاده است، همانگونه که در زبان ایتالیایی به شخصیتی مانند او Grinta می گویید، دوست دارم از این لحاظ نیز مانند او باشم."

" ندود بازیکن بزرگی بود، او گل های زیادی به ثمر رساند و حقیقتاً او الهام بخش بازی من است."

هنگامی که لمینا تحت سرمربی گری مارچلو بیلسا در تیم مارسی توپ می زد، در مواقعی به عنوان مدافع به کار گرفته می شد:

" پست مورد علاقه من، یا بهتر بگوییم پست های مورد علاقه من هافبک میانی و هافبک بازی ساز هستند، به خاطر موقعیتی که این دو نقش در زمین دارند. اما اگر زمانی مجبور باشم که در دفاع بازی کنم مشکلی از این بابت وجود ندارد، برای نقش آفرینی به عنوان مدافع نیز آماده هستم و می خواهم تمام تلاش خود را برای تیم انجام دهم"

79496558032754003852.jpg

+

Spoiler

++ ویرایش: قسمت دوم مصاحبه اضافه شد...

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

خودت باش ... ما اینجا از ویدال بودن تو خوشحال نمیشیم !  :22:

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

تو صحبت های اولیه ای که کرد نشون داد به بلوغ شخصیت نسبی رسیده ، ممکنه بعضیا بگن یه ویدال جدیده ، اماده به خدمت ، حاضر در همه جای زمین و با توجه خستگی ناپذیر به دروازه.به هر حال خریدی بوده که علاوه بر آینده ، نیمچه نگاهی به حال باشگاه هم شده ، با توجه به اینکه همون کسی این روخریده ، که اون رو خریده بوده.نمیشه البته  زود قضاوت کرد ، تفاوت سطح لیگ یک با بوندس لیگا و هم با سری آ خیلی زیاده. البته اون یارو هم وقتی اومد آنچنان معروف نبود. امیدوارم ۵ سال دیگه هم مثل الان که واسه ی مست خرص می خورن ، واسه لمینا هم حرص بخورن ، به هر حال خوش اومده ، امیدوارم مرهمی باشه بر قلب شکسته ی یوونتوسی ها و شیرازه ی پاره خط هافبک یووه ...

حتی مبلغی که واسه هر دوشون خرج شده ، بدجوری شبیه همه :272:

• AAG, juve's fan, Principino و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

کندوگبیا ، هافبک ۴۰ میلیونی عنتر یه مصاحبه کرده ، یه تیکه اش به لمینا اشاره کرده :‌ 

• "در مورد لیمینا می تونم بگم که خیلی خوب می شناسمش ، چون جام جهانی زیر ۲۰ سال رو با هم بردیم ، یه بازیکن کامل هستش ، معروفه که هم تو حمله هم موثره اما توی دفاع هم خیلی خوبه. من فک کنم بتونه سورپرایز یووه باشه.من از کیفیتش آگاهم."

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

لمینا: " می خواهم همانند پوگبا پیشرفت کنم."

46330908076194961882.jpg

ماریو لمینا در مورد ملحق شدن به بانوی پیر صحبت کرد و از از امیدواری هایش در مورد رسیدن به سطح پل پوگبا سخن گفت.

این بازیکن 22 ساله در مصاحبه با RMC Sport گفت:

" از پیوستن به یووه بسیار خوشحالم، به خاطر اینکه بزرگ ترین باشگاه در ایتالیا است و به من این فرصت را داده است تا کیفیت خودم را در مرحله ی بازی های بین المللی اثبات کنم."

" در ابتدا از طریق تماشای تلویزیون از علاقه ی بیانکونری مطلع شدم. مدیر برنامه های من از قبل تمام کارها را به تنهایی انجام داده بود و هنگام نهایی کردن مراحل رسمی و فرمالیته قرارداد، این موضوع را به من گفت. نمی توانستم پیشنهاد یوونتوس را قبول نکنم !"

" دوران حضور من در مارسی هیچ گاه آسان نبوده است. باشگاه مجبور بود به دلیل برقراری تعادل بین هزینه ها، بازیکنان خود را به فروش برساند و جدایی مارچلو بیلسا از تیم برای بسیاری از بازیکنان از جمله من بسیار سخت و دردناک بود. هرگز نتوانستم بفهمم چرا اوضاع بدین منوال پیش رفت."

لمینا در مورد گفتگوی خود با مکس آلگری در زمان محلق شدن به تیم صحبت کرد:

" او نیازی ندارد در مورد نقش من در میدان اطمینان حاصل کند. می دانم که او شیوه ی بازی من را دوست دارد و به من کمک خواهد کرد تا بیش تر پیشرفت کنم. سری آ لیگی بسیار تاکتیکی و دشوار است. می دانم که برای رسیدن به ترکیب ابتدایی تیم در بازی ها باید به سختی تلاش کنم."

" از اینکه پوگبا به عنوان هم تیمی من است بسیار خوشحالم، به خاطر اینکه  از موقعی که در تیم های ملی جوانان و نوجوانان فرانسه بازی می کردیم همدیگر را می شناسیم. دیدن پیشرفت روزانه او لذت بخش است و امیدوارم بتوانم  روزی مثل او بازی کنم."

79496558032754003852.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
این هم چند شخصیتی هست یه بار میخواد پوگبا باشه یه بار ویدال میترسم آخرش بشه مثل ایسلا 😂😂
  • Bianconero Amore, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال

بازیکن باید خشن باشد و مومن :1:  که خدا رو شکر لمینا از هر دو فاکتور بهره میبره :nish:

فقط کاش 23 میپوشید . خیلی بهش میاد

131640565-5c9ba4cd-7b58-4248-8640-0a1f97

• Bianconero Amore, Juventus FC, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

شایعاتی مبنی بر حضورش در بازی فردا از ابتدا هست . منبع موثق تری پیدا کردم میذارم ... 

• mory, Principino, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بازیکن وحشی تو هافبک کم داریم. قدیم ویدال تنهایی هافبک حریف رو شخم میزد. الان همه ماشالا سوسول تشریف دارن.. استورارو هم هنوز بعد از اخراجش تو جوانان اروپا میترسه خشن بازی کنه. یه جورایی هنوز شخصیت بازیشو پیدا نکرده. امیدوارم لمینا کشف جدید تیم باشه..

• Bianconero Amore, mory, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

این بشر باید یاد بگیره مستحکم و قوی بازی کردن خطا کردن نیست ..

دوبار دیگه پشت محوطه اینجوری خطلا کنه تیمو شوهر میده

بی تجربست .. البته دارم زود قضاوت میکنم

اما چیزی که میشه گفت با این 20 دقیقه بازی که ازش دیدم علاقه خاصی به رقابت با ناینگولان داره

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

در مجموع سن کمش و تسلط خوبش به توپ میشه بهش امیدوار بود

• Bianconero Amore, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

به نظر من خیلی خوب بود !! داشتن یه بازیکن توی زمین که با خطاهاش سرعت بازی حریف رو بگیره و به قولی بازیشون رو خراب کنه خیلی واس تیم خوبه ! البته الان فقط تجربش کمه بد جاهایی خطا می ده گاها  :1:  :1: اگه مکان خطا کردن هم یاد بگیره، خوراک بازی های بزرگیه که توش جلو افتادیم و باید بازی حریف رو خراب کنیم ،،،، با تجربه بشو پسر :14:  :1: 

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تا الان چیزی خاصی ازش دیده نشد مگر اینکه توپو سریع پاس بده به بازیکن بغلیش، نه اینکه فاجعه باشه ، منظورم اینه که در حد یووه نیست و این تیم بازیکنی می خواد که میزان تاثیر گذاریش به مراتب بالاتر باشه و درسته که سن کمی داره ولی مگه اینجا جای تجربه کسب کردنه؟ 

• alexdelpiero و vahid.juv از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

^^ دیشب فوق العاده بود ، آمارش به نقل از هو اسکورد :

۹۴٪ پاس صحیح ، ۳ تا دریبل ، ۲ تا تکل و ۳ پیروزی در نبردهای هوایی ، بدون حتی یک بار از دست دادن توپ. برای یک بازیکن ۲۲ ساله ، این آمار عالیه.

خوبیش اینه که خیلی اعتماد به نفس داره و برخلاف استو تحت تاثیر استرس و جو تیم قرار نمی گیره ، قدرت بدنیش عالیه و چن بار تنه زد و بازیکن حریف رو با قدرت بدنیش محو کرد ، شدیدا امید داریم بهش :yes1:

• mory, Atomic Ant, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
اصلا این قابل مقایسه با استورارو نیست انگار تجربه یک بازیکن 27 ساله رو داره ولی استفانو بگیر و نگیر نداره
  • Bianconero Amore, Juventus FC, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال

پیشبینیام درست بود :1:  یه فرانسوی چغر و سمج به تورمون خورده که باید خیلی خوب ازش نگهداری کنیم :1:

دیشب با اختلاف بهترین بازیکن میانه زمین بود اما چه فایده که این برتری رو سایر دوستان به هدر میدادن :fp:

اگه جلوی ناپولی و سویا بصورت فیکس هم حضور داشته باشه جای تعجبی نیست . واقعا لایقش بوده .

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

بعد بازی سازی ، کند و سرعت بخشی به بازی، عرضی پاس دادن و سپس طولی فرستان پاسها و این جور امورات و کارها رو در کارش ندیدم و باید این مهارات را به کارش اضاف بکنه.

از نظر سرعت و چابکی خوبه وسرعت پاس هاش هم خوبه ولی یک خورده یکنواخت و قابل پیش بینی حرکاتشه و دیشب شاید ده بار پاس به بوغبا داد................

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

لمینا :‌

• می دانیم که امتیازات فراوانی را از دست داده ایم.
  • حقیقت این است که بازیکنان جوان زیادی هستند ، اما ما باید بالغ باشیم و باید اجازه ی خوردن گل در دقیقه ی آخر را ندهیم.هر کس باید مسئولیت کار خودش را قبول کند.
  • من سعی می کنم که آماده باشم و در یک بازی روان تیمی همکاری کنم ، تا از لحاظ بازی فیزیکی خود را اعمال کنم ، به خصوص در دفاع و تا جایی که می توانم توپ ها را به دست بیاورم و اجازه ی حمله را به تیم حریف ندهم.
  • مربی از من خواسته که تا به سرعت با بقیه ی تیم هماهنگ شوم ، چون من نقش مهمی در مقابل مدافعان بازی می کنم ، من باید هوشیارتر و متمرکزتر باشم.
  • من زیاد صحبت می کنم ، اما نمی خواهم بگویم که در تیم به این بزرگی شکست خورده ام. من بعد از بازی دوستانه با یوونتوس [با لباس مارسی] هیچ وقت فکر نمی کردم که الان اینجا باشم و می خواهم به مدت طولانی اینجا بمانم. :juve:
  • وقتی اول به اینجا آمدم تحت تاثیر قرار گرفتم ، این تیم بزرگترین تیم ایتالیاست ، قهرمانان بزرگی اینجا هستند که افتخارات زیادی را کسب کرده اند.
  • هدفم این است که که به سختی تلاش کنم و سعی می کنم که به اهداف بزرگی با این تیم برسم.

لمینا همچنین اشاره کرده است که پل پوگبا و پاتریس اورا بازیکنانی بودند که به که بیشتر از همه به جا افتادن او در تورین کمک کردند.

• آنها برای من خیلی مهم بودند ،به من کمک کردند که جا بیفتم.افراد زیادی به من نصیحت می کنند ، اما فهمش به خاطر زبان متفاوت سخت است.پل و پاتریس  این چیزها را برای من ترجمه می کنند  :1:  ، به خصوص اورا در این زمینه خیلی خیلی به من کمک میکند و برای خو گرفتن من بسیار مفید بوده است.

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6367 ارسال
  • LocationRasht

ایجنتش :

در مرداد ماه بود که یووه باهامون مذاکره کرد و بعد ناپولی اما اولین بار بود که میدیدم یه بازیکن پیوستن به یه باشگاه خاصو به پول بیشتر ترجیح میده.

ماریو میتونست 1 میلیون در فصل بگیره اگه میرفت انگلیس... همچنین پیشنهاد حقوق ناپولی هم بیشتر بود...

ولی ماریو به هر قیمتی میخواست بیاد یووه و منم میخواستم به قولی که به ماروتا و پاراتیچی دادم، عمل کنم

هدف ماریو اینه که ماکلله یووه باشه... [ظاهرا متوجۀ بازخوردای نه چندان مثبت "ویدال یووه شدن، شده".. خوبه...]

ویرایش : @emran دقت کن، اونبار خودش گفته بود، اینبار ایجنتش...

• Bianconero Amore, Atomic Ant, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6367 ارسال
  • LocationRasht

جزو معدود نکات مثبت... دوئل هاش با امسیک جزو های لایتهای بازی بود...

bkt75qpj19icdzoe0up5_thumb.jpg

1 گل، 4 تکل ، 2 دریبل ، 2 سانتر ، 1 شوت ، 1 قطع توپ و دقت پاس 89 % [تو سن پائولو!]

نیاز به یک سیستم داریم، بچسبیم بهش. به یه بیس احتیاج داریم، به یه فونداسیون...

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی