پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یولین درکسلر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
337 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
در این که ماروتا اساسا تعطیله که شکی نیست ولی این وسط نمیشه از ضعف شخصیتی این جوجه المانی هم گذشت...قشنگ آلمانیا هماهنگ بازیمون دادن...در راسشون بایرن و بعد هم شالکه و اون مدیر بی شخصیتشون هلدت....
  • Bianconero Amore, mory, Numero Uno و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تعلل دشمن نقل و انتقال بازیکنای بدرد بخوره ، همین دیبالا اگه سربعتر گرفته نمیشد شاید الان تو یه تیمه دیگه بود، شکی نیست ماروتا تو خرید بازیکن شماره 10 گند بزرگی زد، در واقع بازیکن بزرگ بخر نیست یووه با وجود ماروتا 

اگه این توجیهی که واسه خرید دراکسلر بعضیا میگن(که پول رو ترجیح دادو...) نصف بیشتر بازیکنای حال حاضر یووه و قبلی یووه الان نبودن چون بالاخره باید دست به جیب شد و بازیکنا هم اینو فهمیدن که مدیرای تیم به آخرین چیزی که فکر می کنن ارق به پیرهنه 

از دلپیرو با وجود تر نداشتیم که این جوری کردن باهاش 

مثلاً دراکسلر مالی ضرر کنه بیاد یووه که بعد 17 فصل مثلاً با تیپا بندازنش بیرون؟!! پس همون بهتر که به پول رو ترجیه بده 

• behnam_juve, Signora Omicidi, Donnie و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که فرصتها همینجوری از دست میرن
  • mory, Signora Omicidi, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

“The Bild”

پس از مذاکرات شالکه 04 و وولسفبورگ به مدت یک شب، دو باشگاه بر سر انتقال یولین دراکسلر به توافق رسیدند. مبلغ این انتقال 35 میلیون یورو است و در صورت امکان می تواند 7 میلیون یوروی دیگر افزایش پیدا کند.

:hang: shame.gif

• Bianconero Amore, Signora Omicidi, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

بعد تاپیک گوارین این تاپیک و تاپیک گوتزه هم به توهمات ناتموم اضافه میشه :22:

• Escanor, Donnie, vahid.juv و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

قبل از این که وولفسبورگ دی بروین رو بفروشه خبر علاقه ی یووه به این بازیکن مظرح شد ... به هر حال مقصر شماره یک عدم این انتقال ماروتاست .. حالا شاید بگید 35 میلیون پوند کجا و 30 میلیون یورو کجا ! درسته . ولی ماروتا تو به خدمت گرفتن بازیکن مورد نیاز مربی شکست خورد . حالا چه درکسلر چه هر کس دیگه ای الگری یه بازیکن پشت مهاجم میخواست ... خرید هرنانز تو روز آخر از عنتر نشون دهنده ی مدیریت ماروتاست ... 

در مورد هرنانز هم یه بچه ها حرف خوبی زد ... اگه این موجود بیاد یووه من ترجیح میدم بازی هامون رو نبینم ... 

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

photo_2015-08-30_18-44-33.jpg

• Bianconero Amore, Signora Omicidi, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

تروخدا ببندین در این خراب شده رو

دو ماه با دلخوشی و توهم میومدم تک تک پست های اینجا رو میخوندیم و دعا میکردیم تا که فرجی بشه

وقتی دیگه توش پست میزارین نمیتونم که بیام نخونمم

• El rey leon, Escanor, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
جماعت سرکار رفته دیدین چطور مدیر ولفسبورگ یک شبه بازیکنی که 2 ماه دنبالش بودیم رو گرفت

حالا بعضی از دوستان میان میگن نه اینها پول داشتن ما نداشتیم.
  • Signora Omicidi, Escanor, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

دراکسلر: " آلمان  گزینه ی بهتری برای پیشرفت یک بازیکن است."

58822965064492326405.jpg

یولین دراکسلر در مورد ملحق شدنش به وولفسبورگ و این که چرا سری آ و یوونتوس را انتخاب نکرده است اذعان کرد آلمان برای پیشرفت یک بازیکن شرایط بهتری نسبت به ایتالیا دارد.

هافبک تهاجمی سابق باشگاه شالکه، در تمام نقل و انتقالات تابستانی امسال به بیانکونری لینک شده بود و حتی روز شنبه به نظر می رسید که انتقال او به تورین حتمی شده است.

با این حال این بازیکن 21 ساله روز دوشنبه به باشگاه وولسفبورگ رقیب شالکه در بوندس لیگا منتقل شد. دراکسلر در مصاحبه خود اعتراف کرد دوست داشته است در آلمان بماند. او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:

" فکر می کنم در مقایسه با ایتالیا، در آلمان بهتر می توانم از همه لحاظ بهتر شوم."

" با جو موجود در بوندس لیگا آشنایی دارم. شالکه همواره خانه من خواهد بود، اما چیزی در باشگاه تغییر کرده بود، آن ها در فاز سکون قرار گرفته بودند و من می خواستم به محیطی که برای من مناسب تر باشد تغییر مکان دهم."

" تنها تأسف من از این بابت است که کوین دی بروین در اینجا حضور ندارد (بازیکن بلژیکی از وولسفبورگ به منچسترسیتی ملحق شد) و اگر با او هم بازی بودم خیلی بهتر می شد."

در مورد مبلغ فروش دراکسلر خبری رسمی منتشر نشده است. با این حال به گفته ی هورست هلدت مدیر ورزشی باشگاه شالکه، انتقال دراکسلر به وولفسبورگ گران ترین فروش تاریخ باشگاه شالکه بوده است.

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

امیدوارمن اخرین پستم تو این تاپیک باشه

هواداران شالکه از فروش دراکسلر به وولفسبورگ خشمگین شدن و به همراه لیدراشون تو صفحات اجتماعی اساسی از خجالت مدیر شالکه و خود دراکسلر در اومدن :1: :yes1:

• AAG, juve's fan, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4146 ارسال

اقای ماروتا مرد باش و دیگر به قبله آلمان نماز نخوان...

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

فعلا تصمیم گرفتم تو تاپیک مربوط به اون ... پست ندم، چون مرتبطه اینجا میگم. حیف موقع ارزیابی عملکرد نقل و انتقالات اینو ندیده بودم یا نگفته بود، وگرنه ملایم برخورد نمی کردم. :nish: 

گوش ما درازه آقای مدیر نسبتا محترم؟ تو از 19 م برای دراکسلر کنار کشیدی؟ ما هم باید باور کنیم؟ :2laugh:  خب خیلی بیجا کردی تا روز آخر لفت دادی، اونم برای هرنانس. زودتر باید می گرفتی. دروغ میخوای بگی برو فکر کن اول، چیزی بگو که به نفعت باشه. با این حرف عملا خودت و حیثیتت (!!؟) رو زیر سوال بردی.

--------------

دراکسلر هم ظرف 2 سال آینده به یه باشگاه بزرگ میره. تو انتخابش اشتباه کرد ولی هنوز جا داره.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

یووه در فرصت نقل و انتقالات تابستانی با توجه به چند بازیکن خروجی که در خط هافبک داشت بدنبال جذب دراکسلر بود اما با اینکه تا آخرین روزهای ترنسفر مارکت در اروپا صحبت انتقال این بازیکن آلمانی به تورین بود اما در نهایت این انتقال عملی نشد تا یووه گزینه های دیگر را بررسی کند .

در همین رابطه امروز " هورست هلت " مدیر ورزشی شالکه در مورد علاقه یووه به این بازیکن و انتقال دراکسلر به وولفسبورگ توضیح داد :

" من فکر می کنم که او تا انتها امید داشت که به یوونتوس بپیوندد اما آنطور که من می دانم تلاش یوونتوس برای جذب یولیان در حدی نبود که هواداران این تیم فکرش را می کردند و یا رسانه های از آن می نوشتند "

" او در حالی به وولفسبورگ رفت که این تیم تنها دو روز پیش از پایان نقل و انتقالات پیشنهادش را به ما ارائه کرد و در نهایت ما تصمیم به انتقال او به این باشگاه گرفتیم . مهم برای ما این است که بازیکنان با علاقه قلبی برای شالکه به میدان بروند "

گفتنی است که دراکسلر هم به تازگی اعلام کرده برای پیوستن به یووه آمادگی لازم را نداشته و شرایطش برای این انتقال مناسب نبوده است !

68690049050404236639.jpg

• juve's fan, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

در ادامه پست سهیل امروز مصاحبه کرده بود خودش با بیلد ، گفته : من برای انتقال به خارج از کشور آماده نبودم.

• وقتی از بیرون به قضیه ی انتقال من نگاه کنید ، شاید غیرقابل فهم باشد.
  • شالکه باشگاه بزرگی در آلمان است ، خیلی ها تصور می کردند اگر از این تیم بروم به یک باشگاه تاپ خارجی خواهم رفت ، اما تصمیم گرفتم به خارج از کشور نروم زیرا برای چنین انتقالی آماده نبودم.
  • من برای یوونتوس آماده نبودم ، هنوز برای چنین جا به جایی خیلی جوان هستم!

پ.ن : :33:

• juve's fan, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال
مولر: انتخاب دراکسلر، انتخاب درستی بود."

49609393113080749994.jpg

هافبک سابق یوونتوس و برنده ی جام جهانی اصرار دارد پیوستن یولین دراکسلر به ووولفسبورگ انتخاب درستی بوده است. آندرس مولر تصمیم دراکسلر مبنی بر ملحق شدن به گرگ ها را قبول دارد و معتقد است این انتخاب به رشد او کمک خواهد کرد. 

مذاکرات یوونتوس و شالکه 04 بر سر این بازیکن 21 ساله هفته ها به طول انجامید و سرانجام در روز پایانی نقل و انتقالات سران شالکه تصمیم گرفتند او را به رقیب خود وولفسبورگ بفروشند.

هورست هلدت مدیر ورزشی شالکه معتقد است عملکرد دراکسلر با درآمد او متناسب نبوده است و این عامل دلیل اصلی فروختن دراکسلر بوده است. او در این باره اظهار کرده است:

" هنگامی که باشگاهی مانند ما قرادادی مشابه آنچه که با یولین توافق کرده بودیم، به بازیکن ارائه دهد، بازیکن همواره باید بهترین عملکرد خود را در میدان به نمایش بگذارد."

آندرس مولر که تحت سرپرستی جیوانی تراپاتونی در سال های 1992 تا 1994 پیراهن بیانکونری را بر تن کرده و همراه با تیم قهرمان جام یوفا شده است در این باره می گوید:

" انتقال دراکسلر به وولفسبورگ انتخاب درستی برای رشد فردی او بوده است."

" او به تیمی که خوب کار می کند ملحق شده است و حالا او می تواند در لیگ قهرمانان بازی کند."

گفتنی است دراکسلر شروع خود را با گرگ ها خوب آغاز کرده است. او در هفته ی اول مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان تک گل شالکه را در پیروزی 1-0 مقابل زسکا مسکو به ثمر رساند.

شایان ذکر است :1: پس از شکست در مذاکرات بر سر به خدمت گرفتن دراکسلر، بانوی پیر هرنانس هافبک اینتر را با قراداد 11 میلیون یورویی را به تیم اضافه کرد.

68690049050404236639.jpg
Spoiler

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

متأسفانه به دلیل سرعت پایین نت و Versatile نبودن م ا ه و ا ر ه خانگی  :1: بازی امشب یووه رو نمی تونم ببینم. برای دلخوشی خودم :1: نشستم بازی منچستر - وولفسبورگ رو دیدم. یکی از انگیزه هایی که نشستم پای این بازی  حضور سه تا سوئیتی توی تیم وولفسبورگه  :8: (دراکسلر و شورله و ویرینیا)

الان که نشستم نیمه اول رو دیدم واقعاً حسرت اینو می خورم چرا ماروتا نتونست برای سیستم مورد علاقه مکس دراکسلر رو به تیم بیاره. برید گل دوم وولفسبورگ رو نگاه کنید. نبوغ و هنر دراکسلر در عبور از مدافعین منچستر بود که تیم به گل رسید. هر وقت هم پا به توپ شده خطرناک ظاهر شد و با آبروی مدافعین منچستر بازی کرد :2laugh:. شورله  و ویرینیا (گل دوم وولفسبورگ) هم تا الان عالی بودن. 

واقعاً با دراکسلر از این تیمی که الان هستیم خوف تر می شدیم....حیف :fp: ....

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
به نظرم اگر یکی از توپامون گل میشد . در مورد همه چیز صحبت میشد جز دراکسلر .
با احترام .
  • Bianconero Amore, Escanor, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

ربطی به توپ گل شدن نداره

شخصا وقتی دیشب بازی درکسلر رو دیدم حسرت میخوردم فقط

،،،

هرنانز که هیچی کلا بدرد نمیخوره :دی

اما اگر بخوایم کوادرادو رو با دراکسلر مقایسه کنیم ( چون من فکر میکنم جای دراکسلر در واقع کوادرادو اومد)  واقعا ارزش درکسلر ۲۱ ساله با این سطح کیفیت بالاتر بیشتر از کوادرادو نبود ؟ حتی اگر بالاتر هم نبود سن درکسلر ۲۱ سال هست و کوادرادو ۲۸ !  درکسلر المانی و اون کلمبیایی و ۱۰۰۱ چیز دیگه که مهمترینش اینه که درکسلر بدرد چیزی که یوونتوس میخواست میخورد

کسی هم نگه یوونتوس پول نداشت ،،، کسی که پول نداره ۴۰ میلیون + پاداش نمیده به پالرمو واسه دیبالا(حتی اگر دیبالا خدا بشه در اینده)،،،۱۸ میلیون هم نمیده واسه نیمکت (زاتزا)

• mory, Escanor, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
جریمه مربی وولفسبورگ برای دراکسلر و بنتنر
مربی وولفسبورگ به دلیل اهمال‌کاری بعضی از ستاره‌هایش آنها را جریمه کرد. 01041937.jpg

به گزارش "ورزش سه"، دیتر هکینگ در سال جدید شمشیر را از رو بسته است. او سه مهره مطرح تیمش یعنی جولیان دراکسلر، نیکلاس بنتنر و اسماعیل آزوئی را به دلیل آنکه طی وقفه زمستانی بوندسلیگا تمرینات انفرادی کافی و مورد انتظار برای خود در نظر نگرفته بودند، به حضور در جلسات تمرینی اضافه محکوم کرد. این مربی در اینباره به مجله "کیکر" گفت:" درمورد جولیان که از برنامه‌اش رضایت صد در صدی نداشتم. با این حال اهمال و کم‌کاری او فاجعه‌تر از بنتنر نیست. او تمرین کرده اما کیفیت تمریناتش ابدا آنچه ما می‌خواهیم نبوده است؛ پس فایده‌ای ندارد."
گفتنی است این اتفاق ممکن است در نهایت حتی به جدایی این مهاجم 27 ساله دانمارکی منجر شود، چرا که او از تابستان 2014 که از آرسنال به وولفسبورگ پیوسته به ندرت از ابتدای بازی به میدان فرستاده شده و بیشتر نقش یک مهره ذخیره را ایفا کرده است. از همینرو مدیر برنامه‌هایش در تلاش است او را در همین نقل و انتقالات زمستانی ترانسفر کند. رسانه‌ها از نیوکاسل به عنوان یکی از جدی‌ترین مشتریان این بازیکن نام می‌برند.

• Bianconero Amore, El rey leon, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی