پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یولین درکسلر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
337 پاسخ برای این موضوع

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
نوش دارو بعد از مرگ سهراب
  • alexdelpiero, El rey leon, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

هرچند الانم دیر نیست به هیچ وجه. ولی خب باید پارسال به تیم اضافش می کردیم. معمولاً بازیکنای خیلی جوون تحت تأثیر جو پیرامونشون قرار می گیرن و مطمئنم توی آلمان موجوداتی بودن که نمی خواستن دراکسلر به یووه ملحق بشه و تیرشون به هدف خورد. یه جورایی به خود دراکسلر هم القا کردن که وولفسبورگ جای بهتری برای رشدش هست، همون طور که از مصاحبه های پس از ملحق شدنش به وولفسبورگ اینو گفت. ولی امسال به جز چند بازی معدود اصلا در حد استعدادش ظاهر نشد.

امیدوارم اگه شرایطش مهیا باشه برای جذبش اقدام کنیم.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

اگه با 20 +10 جذب بشه من استقبال میکنم

چون خیلی افت کرده

دوما ما یونتوسیم و گدا و بیشتر از 20 تا نمیتونیم بدیم

• mory, alexdelpiero, Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

من فکر میکنم ماروتا اصلا سمتش نمیره چون اینجوری تصمیم خودش و تیمش رو میبره زیر سوال ... یعنی به اشتباهشون اعتراف میکنند با این کار ... 
خودش مشصه از حضورش تو ولفسبورگ راضی نیست ... با مربی شون هم چندان رابطه خوبی نداره ... باید دید چی میشه ولی در حال حاضر ما علاوه بر یکی مثل دراکسلر یه جانشینی برای مارکیزیو هم احتیاج داریم ... تازه فراموش نکنید خدیرای همیشه مصدوم رو !!!
چه تیمی ببنده ماروتا امسال  :62:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

وولفسبورگ کمتر از 50 - 60 تا راضی نمیشه !

اصن فک کردن بهش با سیاستی که یووه تو نقل و انتقالات داره خنده داره ! کلا باید بیخیال دراکسلر بشیم !

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

خب با عملکرد امسالش این کار طرف درست بوده که داشته چونه سر کاهش قیمت میزده.........

• alexdelpiero, Signora Omicidi, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال

^^^

شرایط یووه با ولفسبورگ فرق میکنه ! شاید در حد دیبالا جواب نمیداد تو یووه ولی با بازیکنایی که درو ورش تو یووه هستند و مقایسه با همین بازیکنا تو وولفسبورگ خیلی راحت میشه به این نتیجه رسید که تو یووه شرایط متفاوت تری نسبت به الانش پیدا می کرد ! چرا تو شالکه اینقدر فوق العاده بود ؟!!!

• El rey leon, Signora Omicidi, Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

با اسم بردن از پگبا و دیالا ( اونم چند بار !! ) قشنگ گفته اگه تو یونتوس بودم کیفیت بازیم هم بهتر می شد .... بیراه هم نمی گه ! بازی کنار پگبا و دیبالا خیلی فرق داره تا بازی کنار لرد بنتنر !!!!!! 

باید می خریدیمش ! می دونم شاید خیلی ها بگن ریسک بود اما خب ریسک هم یکی ازپایه های موفقیت هست. بارسلونا هم سر خرید سوارز خیلی خیلی خیلی ریسک کرد ( طرف 4 ماه محروم بود با یک کارنامه درخشان از انواع گاز گرفتگی !! :22:  :22:  :22:  ) اما عالی جواب ریسکش رو گرفت ! تعلل مدیریت رو مورد دراکسلر خیلی بد بود. چون یوونتوس امسال با دراکسلر خیلی ترسناک تر می شد ،،، حیف ! 

• mory, eⁿzº, alireza.de710 و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

گفته شده که دراکسلر از حدود چهار هفته پیش درخواست خروج خودش رو به سرمربی تیم و باشگاه داده و الان به بیرون درز پیدا کرده. مثل اینکه او وعده وعیدهایی که وولفسبورگ گفته بود محقق نشده و خودش توی مصاحبه ای هم گفته من به مربی گفته بودم که اگر پیشنهادی از یک باشگاه تاپ برسه باشگاه رو ترک می کنم.

به نظر آرسنال پیشنهاد 50 میلیون یورویی برای دراکسلر داده ولی توسط وولفسیورگ رد شده. بیلد گفته که وولفسبورگ با 60 تا راضی میشه.

از طرفی یک بنده خدایی توی توئیتر گفته هنوز هیچی مشخص نیست و هفته های پایانی قطعاً خبرهای جذابی در رابطه با دراکسلر خواهیم شنید. 

:worship:  :pep:  :happy crying: 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

با وجود کوادرادو چرا دراکسلر ....من دیگه نامزدشم نمیخوام  ...کوا عالی بود ارزونترم هس

• mory, alexdelpiero, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

گفته شده که دراکسلر از حدود چهار هفته پیش درخواست خروج خودش رو به سرمربی تیم و باشگاه داده و الان به بیرون درز پیدا کرده. مثل اینکه او وعده وعیدهایی که وولفسبورگ گفته بود محقق نشده و خودش توی مصاحبه ای هم گفته من به مربی گفته بودم که اگر پیشنهادی از یک باشگاه تاپ برسه باشگاه رو ترک می کنم.

به نظر آرسنال پیشنهاد 50 میلیون یورویی برای دراکسلر داده ولی توسط وولفسیورگ رد شده. بیلد گفته که وولفسبورگ با 60 تا راضی میشه.

:worship:  :pep:  :happy crying: 

حالا همچینم بازیکن شاخی نیستا . چیزی که از بازیش فهمیدم (مخصوصا این یک سال اخیر که بازیاشو کم و بیش تو وولف دنبال می کردم) به شدت نوسان داره و تو این نوسان بیشتر توی کفه تا اوج  :1:  ینی ممکنه کل فصل رو گند بزنه بعد یهو فینال لیگ قهرمانان بیاد 5 نفرو دریبل کنه گل قهرمانی بزنه برامون :1: به بیان دیگه استعدادش رو داره اما برای نهایتا 7،8 تا بازی کل فصل  :fp:

وولف هم بعد فروختن شورله بسیار بسیار بسیار بعیده که بفروشتش

راستی سایت گل هم فصل پیش تو تیم بدترین خریدهای سال بوندس لیگا قرارش داد  :fp:

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

زاتزا بدیم،درکس بگیریم :pep:   ...  دلفین ها هم پرواز میکنن..

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

مشکل نیومدن دارکسلر زهرا هست :nish:

زهرا هر تاپیکی که زد اون بازیکن نیومد :21:

برای اینکه اسپم نشه

اگه دارکسلر رو بخریم بلفرض به قول سینا حالا با زازا و مقداری پول معاوضه کنیم دارکسلر میره پشت مهاجم بازی میکنه و پیانیچ هم میره تو پست پوگبا فقط این وسط تداخل پستش با عشقم پیاتسا رو نمیدونم چه طور میشه حل کرد :22:

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
احتمالا پول فروش پریرا رو بذارن رو زاتزا و با دراکسلر طاق بزنند . والا عمرا یووه با توجه به خرید 90 تایی ایگوایین یه خرید درشت 50 ، 60 میلیونی دیگه بکنه .
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

دی مارزیو هم تایید کرد پشت سر نارضایی درکسلر احتمالا آرسنال هست و یووه الان هیچ علاقه ای بهش نداره. به علاوه اینکه یووه و ووولف بر سر زازا به توافق کامل رسیدن و یووه داره زازا رو راضی می کنه اما بازیکن منتظر یه تیم از ایتالیاست.

ما جای درکسلر بازیکن گرفتیم بعیده سمتش بریم. به نظرم قضیه اش تمام شدست. لیگ انگلستان جای خوبی براش نیست چون نه ثبات داره نه بدن اش خیلی سر حاله. مصدومیت گریبانش بگیره اوضاع خیلی براش سخت میشه. بهتره یه سالی تحمل کنه بعد دوباره به فکر انتقال باشه هنوز سنی نداره 23 سالگی هم جابه جا بشه خوبه.

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
يونتوس به وولفسبورگ گفته علاقه اي به دراكسلر نداره. (اسكاي)
خب دوباره ببنديد تاپيكشو :nish:
  • mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

هنوز برايم مبهم است چرا تا وقتي نفراتي مثلِ ژولين دراكسلر هست بايد آدرين ربيو در پست او براي يووه بازي كند؟

از لحاظ سني و قيمت تفاوت‌ها بسيار اندك و ناچيز است اما از منظر كيفيت، میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است.

قد بلند، تيز بين، بااستعداد و تهاجمي. يك هافبك متبحر در بازي با هر دو پا؛ سرعتي و فوق‌خطرناك در موقعيت‌هاي تك به تك. يك هافبك/وينگر چپ كه از قضا يكي از نقات درد ما در يوونتوسِ فعلي‌ست. افسوس كه هرگز شاهد شوت‌هاي مرگبار او در كسوتِ يووه نبودم.

دراكسلر يكي از بازيكنان مورد علاقه‌ام است و تا وقتي جانشينان ناخلفش در يوونتوس را مي‌بينم كه فاتحانه در زمين زلف بر باد مي‌دهند، هيمنه حسرت‌هايم فرو نخواهد نشست.

تكمله:

طبعاً بازيكناني بهتر از دراكسلر هم در عالم فوتبال هستند اما از اينجا كه علاقه و موضوع من اين بازيكن بود، نوشته‌ام را با او پيش بردم.

• eⁿzº, Sayyed Amir, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

17 صفحه صحبت برای بازیکنی که نیومد و متاسفانه به هیچی در فوتبال نرسید. علتش هم انتخاب پول بوده

بعید میدونم از این به بعد دنبال چیزی غیر زا پول باشه. به این بازیکن ها نیازی نداریم. یکم امید دارم زرافه خودی نشون بده فصل بعد 

• حامد, Orphée, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی