پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماریو مانژوکیچ - Super Mario

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
677 پاسخ برای این موضوع

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یکم [ خیلی زیاد ] پری شب آشفته بازی کرد
لیخت یک سانتر درست تو عمرش کرد ، ک خب کمی ارتفاع توپ بالاتر بود و نمیشه زیاد ایراد گرفت..

هنوزم معتقدم مثلث مانزو دیبالا موراتا [ MDM - مثلا ما هم مثلث داریم ] بهترین ترکیب برای چند نفر جلویی هست ، دیروز ک فول مچ رو میدیم خیلی به تحرکاتش مخصوصا توی پرس دقت کردم ، به چشم دیدم بهترین پرسور توی مهاجمای تارگت دنیاست ، یک جا هم نیمه اول با قدرت بدنیش دفاع اودینزه رو فرستاد لای باقالی ها jwio_screenshot_2015-08-24-11-17-55_thum و کومان رو توی موقعیت تک ب تک قرار داد اما... [ فوقع ما وقع ]

چندبار با سر بازیکن کناریش رو توی موقعیت خوب قرار داد و نشون داد خیلی دوس داره علاوه ب گلزنی پاس گل هم بده و بنظرم اصلا خودخواه نبود [ بهترینش هم پاس به پریرا بود لب دروازه ک متاسفانه روبرتو یک قدم کم اورد و توپشو زدن ]

یجا هم توپ به پاش نگرفت xhxu_screenshot_2015-08-24-13-25-41_thum میتونست خیلی راحت توپو گل کنه ولی توپ ب پشت پاش برخورد کرد و اروم بین دوتا پاش حرکت کرد و نتونست با بغل پای چپ یووه رو ب گل برسونه

-معتقدم توی 352 نمیتونه تمام توانایی‌اشو نشون بده ، بهرحال نمره قبولی نگرفت توی بازی قبل اما چشمه های خوبی اومد، همچنان بهش امید دارم بازی بعدی خیلی بهش امید دارم اصلا خوشم نمیاد کسی فکر کنه ژکو ازش بهتره ..

KeepImprovingSuperMario#
  • Bianconero Amore, mory, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

2i7u_untitled.png

داش سجاد قول داده بودم بهت الانم به قولم وفا کردم

هر بازی تو همین تاپیک میبینمت

• alexdelpiero, vahid.juv, abbas-juve11 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال
احساس میکنم تو بازی با رم گل خوبی میزنه
خدا کنه احساسم درست باشه :1:
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

سجاد :22:

از روزی که خریده شده رسما گفتم برا سیستم علی اصغری سانتر و کله خریدنش

جالب اینه واسش هم سیستم تغییر میدن

ببنین رم چقدر داده واسه ژکو ما چقدر دادیم این مانزو

انصافا اگه زازا تو بازی بود تحرکش حداقل از این بیشتر بود

• alexdelpiero, vahid.juv و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

زود قضاوت نکن افشینز  :22: ماندژو تا پایان فصل دو برابر همین ژکو گل میزنه. شک نکن  :1:  :53:. قضاوت نهایی پایان فصل  :1: 

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

من هنوزم بهش امید دارم ... جا میافته

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

از روزی که خریده شده رسما گفتم برا سیستم علی اصغری سانتر و کله خریدنش
جالب اینه واسش هم سیستم تغییر میدن
ببنین رم چقدر داده واسه ژکو ما چقدر دادیم این مانزو
انصافا اگه زازا تو بازی بود تحرکش حداقل از این بیشتر بود

بنظرم دست ازین کینه توزی و در انتظار موقعیت خراب کردن مانزو بردار .. بهتره بخاطر خودت میگم وگرنه من مشکلی ندارم بعد هر بازی هم اگه بیای اسممو منشن کنی اینجا

دیدی ک من خودم تو پست اول همین صفحه ی نقد منصفانه راجبش کردم ..

صحبت هات و نظرت بدون منطق هست
از بازیکن تارگت انتظارت چیه ؟ وقتی کل نیمه اول اتمپت هامون 2 تاست و رم 15 تا مانزو باید چیکار کنه ؟ اصن موقعیتی خلق شد ک استفاده نکنه ؟ وقتی کل تیم بد بازی میکنه چه انتظاری داری؟
لیخت لعنتی وقتی سانتر بلد نیست و چمن هارو بجای توپ سانتر میکنه چجوری هد بزنه ؟
صد سال دیگه هم با این روند بازی با سیستم 352 ناکارامد اینچنینی مث امروز نه تنها مانزو هیچ مهاجم تارگت دیگه ای نمیتونه بدرخشه ..
رویکردتو عوض کن من با این کارات ضایع نمیشم و تو هم راه ب جایی نمیبری، کیفیت مانزو هم چیز مشخصیه و همه بهش واقف اند متنها این وسط یک سری پیش نیاز و شرایط میخواد ک فراهم نیست

موفق باشی
  • Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

بنظرم دست ازین کینه توزی و در انتظار موقعیت خراب کردن مانزو بردار .. بهتره بخاطر خودت میگم وگرنه من مشکلی ندارم بعد هر بازی هم اگه بیای اسممو منشن کنی اینجا

دیدی ک من خودم تو پست اول همین صفحه ی نقد منصفانه راجبش کردم ..

صحبت هات و نظرت بدون منطق هست
از بازیکن تارگت انتظارت چیه ؟ وقتی کل نیمه اول اتمپت هامون 2 تاست و رم 15 تا مانزو باید چیکار کنه ؟ اصن موقعیتی خلق شد ک استفاده نکنه ؟ وقتی کل تیم بد بازی میکنه چه انتظاری داری؟
لیخت لعنتی وقتی سانتر بلد نیست و چمن هارو بجای توپ سانتر میکنه چجوری هد بزنه ؟
صد سال دیگه هم با این روند بازی با سیستم 352 ناکارامد اینچنینی مث امروز نه تنها مانزو هیچ مهاجم تارگت دیگه ای نمیتونه بدرخشه ..
رویکردتو عوض کن من با این کارات ضایع نمیشم و تو هم راه ب جایی نمیبری، کیفیت مانزو هم چیز مشخصیه و همه بهش واقف اند متنها این وسط یک سری پیش نیاز و شرایط میخواد ک فراهم نیست

موفق باشی

من نمیگم مانزو بد یا اصلا به درد نمیخوره

اگه یادت باشه این بحث مانزو هم زمانی اغاز شد که تو یکی مثل کاوانی رو به درد نخور میدونستی و این همه تعریف تمجید از مانزو میکردی

من حتی تو تیم فانتزیم هم مانزو رو تو ترکیب گذاشتم چون بهش علاقه دارم اما تو هنوز نمیخای منظور منو بفهمی و خودت رو به اون راه میزنی

بعد رفتن توز مشخص بود تیم یه مهاجم خیلی شاخ میخاد یکی امثال کاوانی زلاتان بنزما یا لاکازات اما ما مانزوی رو خریدم 19 + 2 بنوس که تو ترکیبمون یورنته ای رو داشتیم که رایگان گرفتیمش و تقریبا در حد اندازه های همین مانزو بود

سجاد خوب گوش کن من نمیگم مانزو بده اتفاقا خوبه اما مهاجمی نیست چه توپ بگیره دوندگی داشته باشه برا خودش موقعیت خلق کنه

عملا فقط منتظر فرصت هست

مانزو تو یوو شاید خیلی هم خوب جواب بده در اینده اما قبول کن اون مهاجمی که ما بعد رفتن توز یا اصلا چیزی که تو خط حملمون فوق ستاره باشه نیست

سیستم 352 رو بهت حق میدم چون مثل یه ویروس افتاده به جون یوو و ول نمیکنه همین 10 دقیقه اخر با تغییر سیستم تیم کلی موقعیت گل ایجاد کرد

سجاد از دستم ناراحت نشو من کلا بحث با تورو دوست دارم حالا چه مخالفم باشی چه موافق

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تو این تیم اگه کسی بلد بود سانتر کنه کوا هم خوب هد میزد . بنتنر و بوریلو و ... اینقدر فاجعه نبودن و حتی یاکوئینتا هم میتونست تو سال اول کونته بازی کنه و صد البته یورنته که تو این تیم حیف شد . مانژو هم مثل بقیه

مگه اتفاقی بیفته لیخ سانتر یاد بگیره که عمرا یا ساندرو و کوادرادو جانشین لیخ و اورا بشن و سانتر بلد باشن تا حداقل مانژو مثل بقیه نشه

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
تو و تمام کسانی ک منتقد مانزو هستید و معتقد هستید دردی ازمون دوا نمیکنه، بخاطر اینه ک توی خیالات پارسال هستید و فکر میکنید قراره نقش توز رو بازی کنه ، اما الان که دو بازیه میبینید یوونتوس رو هنوز متوجه نشدید نقش های توز محول شده به دیبالا نه مانزو؟
مانزوکیچ بجای یورنته و زاتزا در ازای خروج ماتری اومدن [ ک انصافا هرکدوم یک لول بالاتر از بازیکن های سابق هستن ] دیبالا هم داره سبک و سیاق بازی توز رو ادامه میده .. اینکه دیبالا چقد تو این کار موفقه رو خودتون قضاوت کنید .. واقعا کار سختی نیست من ده دقیقه اول فهمیدم دیبالا سبک و وظایف توز بهش محول شده

کاوانی هم امشب بشین بازیشو ببین، ضمن اینکه مسئله دستمزد و سقفش هم مطرحه [ از صحبت راجبه حقوق و این مسائل تکراری متنفرم این بهانه ایه ک باشگاه میاره و من فقط بیانش میکنم دلیل نیست باهاش موافق باشم ]

-دوباره هم میگم با این روند و این سیستم بازی 352 بدون افراد کارامد و بدون رجیستای حسابی مانزو تا صد سال دیگه همین مهاجم خنثی امشب باقی میمونه اما تاثیرش توی 433 دیده میشه وقتی رویکرد مناسبی برای حمله داشته باشیم نه مث امشب ک 2 شوت ب سمت چهارچوب داشتیم !!

-من از هیچکس [ تاکید میکنم هیچکس ] تو این سن 22-3 سالم ناراحت نشدم ، من هم یک ادم نامتعارف یک دنده و لجوج انتی سوشل و پرخاشگر ک روابط اجتماعی بلد نیست و ناهنجارم ک وصله ی هیچکس نیست و باعث انزجار میشم و همیشه مخالف همه جیزم ... ا نُو مای سلف
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

این نکته رو در نظر داشته باشید کاوانی تو پست غیر تخصصیش داره بازی میکنه تو PSG کاوانی کم کم 2 لول بالاتره مانژوئه 

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

اصلا فرض کنیم ما هیچوقت توز رو تو تیممون نداشتیم و توزی وجود نداشت

بحث من اینه مانزو خیلی مهاجم خوبیه و به قول خودت شاید تو سیستم 433 جواب بده و منم واقعا این انتظار ر و ازش دارم اما مهاجم کامل نیست

از نظر من مهاجمی مهاجم کامل هست که هم سرعتی باشه هم بتونه تو کناره ها بازی کنه هم هد زن هم گل زن و تقریبا همه خصوصیات خوب رو داشته باشه حالا همچنین مهاجمی ارزش پول دادن رو داره

حالا همچنین مهاجمی تو زمین دقیقا کار سه بازیکن رو میتونه انجام بده

مثلا ما یورنته رو داشتیم  نیاز نبود هم زازا و هم مانزو جذب بشن پول هر دوشون میشد 37 تا یه 15 تای روش میزاشتیم میشد مثلا کاوانی رو خرید . از نظر حقوق هم حقوق این دو بازیکن بعلاوه مقداری پول  مشکلی رو پیش نمیورد

من شاید منظورمو خوب نتونم بیان کنم  اما بزار خلاصه تو یه مثال ریاضی بهت بگم

مانزو+زازا = کاوانی یورنته   با این تفاوت که تنها خود کاوانی توانایی رقم زدن تفاوت ها رو داره

صد البته اینجا نمیشه به مانزو گیر داد چون اون بنده خدا این وسط تقصیری نداره مشکل اینه  سیاست مدیرای ما به حدیه که تو نقل انتقالات امسال انچنان حساب شده عمل نکردن

• mory, alexdelpiero, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تو و تمام کسانی ک منتقد مانزو هستید و معتقد هستید دردی ازمون دوا نمیکنه، بخاطر اینه ک توی خیالات پارسال هستید و فکر میکنید قراره نقش توز رو بازی کنه ، اما الان که دو بازیه میبینید یوونتوس رو هنوز متوجه نشدید نقش های توز محول شده به دیبالا نه مانزو؟
مانزوکیچ بجای یورنته و زاتزا در ازای خروج ماتری اومدن [ ک انصافا هرکدوم یک لول بالاتر از بازیکن های سابق هستن ] دیبالا هم داره سبک و سیاق بازی توز رو ادامه میده .. اینکه دیبالا چقد تو این کار موفقه رو خودتون قضاوت کنید .. واقعا کار سختی نیست من ده دقیقه اول فهمیدم دیبالا سبک و وظایف توز بهش محول شده

واقعا نمیدونم چی بگم ؟ تا حالا کسی گفته که مانژو قراره نقش توز رو برامون بازی کنه که این موضوع داره هی تکرار میشه ؟

همه میدونن مانژو جای یورنته اومده این دیگه گفتن نداره . ولی تو ترکیب پارسال یورنته کجا بود ؟ ماتری کجا بود ؟ چقدر بازی میکردن ؟

توز رفته موراتا که نرفته . دیبالا نقش توز بهش داده شده پس یار کناریش موراتاست . این وسط مانژو چیکار میکنه ؟

حالا طی هفته های آینده اگه قراره جای موراتا باشه یعنی یکی از بهترین هامون رو دوختیم به نیمکت که مانژو بازی کنه . اگه جای دیبالا رو بگیره یعنی توز رو گذاشتیم کنار ، مانژو آوردیم و خلاقیت تو خط حمله رو به صفر رسوندیم

در هر حالت هم که بیاد تو زمین ولی کسی نباشه براش سانتر کنه هیچ کارایی جز پرس کردن نداره .

نکته مهمتر ما پارسال توز نبود مشکل میخوردیم . برای پست موراتا یورنته بوده ماتری هم بوده . امسال میگیم دیبالا جای توز خریداری شد . مانژو هم تو پست موراتا . بهتر نبود به جای خرید زازا تو پست موراتا یکی میخریدیم تو پست دیبالا ؟ یا اگه زازا خریدش اجباری بود مانژو رو نمیخریدیم .

تیمی که بلد نیست سانتر کنه چه نیازی داره به همچین بازیکنی ؟

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال
خلاصه اینکه اگر ترزگه هم بود تو این بازی هیچ فرقی نمی کرد با مانژو
در مجموع با همین مدل ترنسفر بود که شدیم فینالیست و احتمالا این فصلم میشیم

مانژو آزمایشش پس دادست
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

ماروتا طبق معمول پول رو حروم کرد وبجای خرید یک مهاجم کاردرست تربا همون پول دوتا مهاجم معمولی خرید 

• alexdelpiero, Signora Omicidi, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

کاوانی هم امشب بشین بازیشو ببین، ضمن اینکه مسئله دستمزد و سقفش هم مطرحه [ از صحبت راجبه حقوق و این مسائل تکراری متنفرم این بهانه ایه ک باشگاه میاره و من فقط بیانش میکنم دلیل نیست باهاش موافق باشم ]

شاید ربطی به اینجا نداشته باشه اما در ادامه بحث همیشگی و نظر منفیت نسبت به کاوانی باید بگم کمتر از یک ساعت بعد این پستت کاوانی  غوغا کرد و دو گل هم زد. :22:

• alexdelpiero, Escanor, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1391 ارسال
  • Locationقزوین

گفتیم یه تمام کننده ی تمام عیاره , 17هم پوشیده و خاطرات ترزگه رو زنده می کنه اما حتی خاطرات لرد بنتنر رو هم زنده نمی کنه یا حداقل تا الان نکرده

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

Spoiler

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
"و همانا خداوند پيش داوران و زودداوران را دوست ندارد"

كلن ديروز چند تا توپ بهش رسيد؟؟؟؟ همش مجبور بود بياد عقب توپ بگيره كه آخر هم خسته شد تعويض شد. مانژو اگه درست تغذيه بشه بهترين ميشه ميبينيد. دو تا سانتر درست نكردن ليخت و اورا براش!
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

آرش یه ارسال بلند از سمت چپ زمین(فکر کنم پوگبا بود) اتفاقی از روی مدافعین رم رد شد و افتاد جلوی پاش که با یه کنترل توپ بد موقعیت گل حتمی رو از دست داد.

اینکه میگید زود قضاوت نکنید در مورد مجموعه ی تیم  کاملا صدق میکنه ولی مانژو خدایی میخواد چه تغییری تو بازیش بده؟ تمام کنندگی تبحر اش بود که توی این دو بازی در حد ماتری هم نبود، میخواد چکار کنه که از فردا بشه مشکل گشای خط حمله ی تیم؟

مسئله ی دیگه اینه که با هر سیستمی بریم تو زمین فقط و فقط یه مهاجم تارگت باید بزاریم تو بازی، انتخاب خودتون از بین موراتا و مانژو کیه؟اگر انتخابتون موراتا ست پس دو تا 18 میلیون دادیم برای نیمکت؟صبر کنیم که چی بشه؟ 

البته تصورم اینه که موراتا رو تو ذهنتون توی پستی غیر از مهاجم هدف در نظر گرفتید.زوج موراتا و مانژو؟ شوخیش هم زشته

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی