پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماریو مانژوکیچ - Super Mario

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
677 پاسخ برای این موضوع

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

خالی بند . البته 90 درصد بازیکنای دنیا خالی بندن و از بچگی عاشق همین تیمین که توش بازی میکنن. باز صد رحمت به مانژو که من دوسش دارم . 

این دیبالا که اسم سیتی اومد میگفت از بچگی عاشق سیتی بودم  :fp:

=====================================================

من بچه که بودم عاشق استقلال بودم . بعد عموم وقتی داشتم از خونه پدربزرگم برمیگشتم بخاطر استقلالی بودنم منو خیلی با کمر بند زد  :fp:  . نمیدونم چرا از فرداش پرسپولیسی شدم خیلی عجیب بود که علاقه قلبیم عوض شد  :2laugh:  :2laugh:

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

zrre9arg7mqft5kclc47.jpg

• Bianconero Amore, Juventus FC, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

zrre9arg7mqft5kclc47.jpg

• Juventus FC, Signora Omicidi, conte و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

سیمونه علت فروشش رو عدم گلزنی کافی مثل دوران بایر مونیخ دونسته بود... یعنی زیر سقف انتظارات حرکت کرده بود.

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

مطمئنم اگه واقعا بازیکن بزرگی بود هیچوقت سیمونه نمیزاشت بیاد یوو

خب الان یه 19 تای خرابش کردیم واسه نیمکتی که زازا هم که ازش بهتره درکنارشه

یعنی بالوتلی رو میوردن حداقل ادم میتونست راحت تر هضم کنه

• Georgia , D E L P I E R O و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

خالی بند . البته 90 درصد بازیکنای دنیا خالی بندن و از بچگی عاشق همین تیمین که توش بازی میکنن. باز صد رحمت به مانژو که من دوسش دارم . 

این دیبالا که اسم سیتی اومد میگفت از بچگی عاشق سیتی بودم  :fp:

=====================================================

من بچه که بودم عاشق استقلال بودم . بعد عموم وقتی داشتم از خونه پدربزرگم برمیگشتم بخاطر استقلالی بودنم منو خیلی با کمر بند زد  :fp:  . نمیدونم چرا از فرداش پرسپولیسی شدم خیلی عجیب بود که علاقه قلبیم عوض شد  :2laugh:  :2laugh:

قبلا هم از علاقش به یووه گفته بود ماریو

فکر کنم دورانی که تو بایرن بود

• Bianconero Amore, Principino, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بسه دیگه ....اه

یه مهاجم گرفتیم تو تیمای خوبی هم بازی کرده باید فصل شروع بشه تا ببینیم چی میشه و جواب میده یا نه ....اینقد فاز منفی نیاین

• Bianconero Amore, Orphée, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

مطمئنم اگه واقعا بازیکن بزرگی بود هیچوقت سیمونه نمیزاشت بیاد یوو

خب الان یه 19 تای خرابش کردیم واسه نیمکتی که زازا هم که ازش بهتره درکنارشه

یعنی بالوتلی رو میوردن حداقل ادم میتونست راحت تر هضم کنه

خداوکیلی همین موراتا که الان عکسش آواتارته رو از همون اول بهش ایمان داشتی؟

توز رو فکر میکردی انقدر عالی کار کنه؟ فکر نمیکردی تموم شده؟

وقتی اورا اومد نمیگفتی بازیکنی که تموم شده و منچستر نمیخوادش به هیچ درد ما نمیخوره؟

استوراراو وقتی اومد با خودت نمیگفتی نیمکت نشین جنوا رو چرا گرفتیم؟

چرا انقد فاز منفی میدید؟ مانژوکیچ بدون شک یه تموم کننده ی عالیه

ینی آیا شما هنوز به ماروتا ایمان نیاورده اید؟ :|

ماروتا اگه بگه ماست سیاهه من میگم حق با اونه حتما" سیاهه دیگه !

معمولا" حتی اگه از یه بازیکن متنفر باشم هم وقتی تو لباس یووه ببینمش بهش علاقمند میشم! ولی مطمئنم بالوتلی اگه زبونم لال میومد تو این قضیه استثنا بود ! :|

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

تبریک به خاطر این خرید هوشمندانه از ماروتا  :53: 

بازی رفت و برگشت بازی اون سال با بایرن رو قشنگ یادمه. این ماندژوکیچ دهن مدافعین و هافبک های ما رو سرویس کرده بود. یکی از عوامل موفقیت بایرن اون سال علاوه بر روین و ریبری همین ماندوکیچ بود. سبک بازیشو خیلی دوست دارم. مطمئنم با وجود بازیکنی مث دیبالا که آمار پاس های گل فوق العاده ای داره مانژو گل های زیادی برامون به ثمر میرسونه.  علاوه بر این از جلو پرس کردن حریف یکی از نقاط قوتش هست که تا حدودی پرس کردن رو از سر هافبک هامون کم تر می کنه.

یادمه یه موقعی هم از علاقش به یووه زیاد می گفت. به این خرید خیلی امیدوارم، مث موراتا که اول فصل پیش ازش دفاع می کردم.

دوستانی که به این خرید اعتراض دارن، فقط به یاد بیارید چند فصل گذشته رو. لرد بنتنر، حاج آنلکا، کینگ بوریلو، مستر ووچینیچ و ... حالا ما جایی هستیم که به راحتی بازیکن داریم می گیریم. یه نگاهی به لیست خرید این فصل بندازید. بعداً راجع به خریدهامون بیش تر توضیح میدم. واقعاً ماروتا کارش درسته  :worship: 

مانژو یک خرید فوق العاده است. نمیخوام بگم جانشین توز هست و این حرف ها که کاملاً بحث بیهوده ای هست... ولی مطمئنم اینقدر گل میزنه که اصلا تعداد گل های این فصل توز از یادتون میره :1:.

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اصلا کسی که میگه مانژو بدرد نمی خوره یا اطلاعاتش آپدیت نیست یا اشتباهی متوجه شده، شایدم بازیهای مانژو رو ندیده! 

مثلا فالکائو و کاوانی مصدوم و افت کرده بدرد یووه میخورن؟! :fp: اصلاً همین فالکائو و کاوانی تو منچستر و پاریس ، که تیم هاشون کمترین موفقیت رو داشتن با توجه به هزینه انجام داده میشه فهمید این بازیکنا فوق العاده پول پرستن و با فلسفه باشگاه سازگاری ندارن و همیشه دم از رفتن تیمشون میزنن

یکی که خودشو ثابت کرده باشه تو اروپا و مهاجم شیش دنگ باشه بهتر از مانژو وجود خارجی نداره و یووه بهترین خریدو کرد حتی از سانچزم سرتره، این ویچ ها آزمایششون رو همیشه خوب تو تیم های ایتالیایی پس دادن

keep-calm-and-mario-mandzukic.png

• Bianconero Amore, alireza.de710, tecra و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
اصلا در مورد خوب بودن مانژو هیچ بحثی نیست.مانژو یه مهاجم تارگت فوق العاده ست که اگر شرایط براش محیا باشه توی هر لیگی که هست همیشه جزو نفرات اول رقابت برای آقای گلی هست.

توی پرس دفاع حریف هم حداقل اون دو بازیمون مقابل بایرن نشون داد که چقدر عالی و بی وقفه مدافعین حریف رو تحت فشار میزاره.

از لحاظ قدرت بدنی و دوندگی و موقعیت شناسی و سرزنی هم که در حد بالایی قرار داره اما هر بازیکنی که این خصوصیات رو داره باید بیاد توی خط حمله ی یووه و کنار این نفرات بازی کنه؟باید براش حدود 18-20 میلیون هزینه بشه؟

اصلا کاری به مانژو نداریم.میخوام بگم هر مهاجم هدفی با این خصوصیات تا وقتی موقعیت گل براش فراهم نشه اگر کل فصل رو هم فیکس بازی کنه بیشتر از 10 تا موقعیت گل نمیتونه برای خودش خلق کنه و برای بالا بردن آمار گلزنی ای که همیشه هم برای اثبات کیفیتش بهش استناد میشه باید کنارش بازیکنایی داشته باشه که کارشون فقط خلق موقعیت باشه.حالا همیم مانژو توی بایرن هر لحظه براش موقعیت خلق میشد و توی اتلتیکو هم سبک بازی مبتنی به سانتر از جناحین بود، در حالیکه یووه حتی فصل قبل هم با وجود توز توی خلق موقعیت مشکل داشت و همه هم قبول داریم که شانس گلزنی ما ارتباط مستقیم داره با عملکر فردی مهاجمامون و اختصاصا خلاقیتشون.

سبک بازی تیم آلگری هم مبتنی بر حمل توپ توسط مهره های هجومیه، مهاجمین ما فصل قبل دائما به کناره ها میرفتن و حفظ توپ و بازیسازی میکردن، حتی یورنته ای که مثل مانژو اصلا پا به توپ خوبی نداره مجبور بود دائم به کناره ها بره و حمل توپ کنه.

با توجه به این مواردی که گفتم حضور یه مهاجم تارگت که حمل توپ و تکنیک خوبی نداره ( اصلا کاری به اسمش ندارم) من یکی رو خوشحال نمیکنه.

البته این حس من میتونه تغییر کنه.تغییر سبک هجومی تیم و اضافه شدن یک یا دو مهره ی خلاق که بالاتر از توز توان موقعیت سازی داشته باشن میتونه نظرم رو در مورد خرید مانژو تغییر بده.

کلا بگم دغدغه ی من حتی قبل از شروع نقل و انتقالات این فصل حل مشکل خلق موقعیت به عنوان اصلی ترین مشکل تیم بوده، خرید مهاجم تارگت مطمئنا هیچ تاثیری روی رفع این مشکل نداره. خرید مانژو در صورتی که این مشکل، حالا به هر روشی، کاملا حل بشه، میشه یکی از بهترین خریدهای فصل اروپا، در غیر اینصورت یه خرید اشتباه و هدر دادن بودجه ی ترانسفره.پس من قضاوت رو به آینده موکول میکنم
  • juve's fan, mory, eⁿzº و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

خداوکیلی همین موراتا که الان عکسش آواتارته رو از همون اول بهش ایمان داشتی؟

توز رو فکر میکردی انقدر عالی کار کنه؟ فکر نمیکردی تموم شده؟

وقتی اورا اومد نمیگفتی بازیکنی که تموم شده و منچستر نمیخوادش به هیچ درد ما نمیخوره؟

استوراراو وقتی اومد با خودت نمیگفتی نیمکت نشین جنوا رو چرا گرفتیم؟

چرا انقد فاز منفی میدید؟ مانژوکیچ بدون شک یه تموم کننده ی عالیه

ینی آیا شما هنوز به ماروتا ایمان نیاورده اید؟ :|

ماروتا اگه بگه ماست سیاهه من میگم حق با اونه حتما" سیاهه دیگه !

معمولا" حتی اگه از یه بازیکن متنفر باشم هم وقتی تو لباس یووه ببینمش بهش علاقمند میشم! ولی مطمئنم بالوتلی اگه زبونم لال میومد تو این قضیه استثنا بود ! :|

کسی نمی گه مانژو بازیکن بدیه اما اومدنش به جای توز یک گام به عقبه. این مثال هایی که شما میگی خیلی با مسئله ی مانژو فرق دارن :

موراتا جای ووچینیچی اومد که مارو حصرت به دل می ذاشت که یک تک به تک ساده رو گل کنه

توز جای ماتری اومد که اونم به زور سالی ده تا گل واسمون می زد

اورا جای آساموایی اومد که از ده بازی یه بازی گل دل پیرویی می زد نه بازی دیگه اصلا توپ بهش نمی رسید

تیمی که نایب قهرمان اروپا شده باید سعی کنه که سال بعد قهرمان اروپا بشه مثل بایرن 2012 (که مانژو و مارتینز رو به تیم اضافه کرد جای شواین اشتایگر و ریبری نیاوردشون) نه اینکه مثل دورتموند اون مهره هایی رو که داشته رو هم بده بره و جاش بازیکن های سطح پایینتر بگیره و دو سال بعد هفتم بشه

• mory, Principino, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

کسی نمی ** مانژو بازیکن بدیه اما اومدنش به جای توز یک گام به عقبه. این مثال هایی که شما میگی خیلی با مسئله ی مانژو فرق دارن :

موراتا جای ووچینیچی اومد که مارو حصرت به دل می ذاشت که یک تک به تک ساده رو گل کنه

اورا جای آساموایی اومد که از ده بازی یه بازی گل دل پیرویی می زد نه بازی دیگه اصلا توپ بهش نمی رسید

تیمی که نایب قهرمان اروپا شده باید سعی کنه که سال بعد قهرمان اروپا بشه مثل بایرن 2012 (که مانژو و مارتینز رو به تیم اضافه کرد جای شواین اشتایگر و ریبری نیاوردشون) نه اینکه مثل دورتموند اون مهره هایی رو که داشته رو هم بده بره و جاش بازیکن های سطح پایینتر بگیره و دو سال بعد هفتم بشه

حرفات درسته

ولی هم من هم شما هم ماروتا هم آلگری و هم بقیه ! همه میفهمیم که بازی مانژو هیچ ربطی به توز نداره و جایگزین توز نیست

شما در نظر بگیر مانژو و زادزا به جای یورنته و ماتری اومدن الان این ناراحتی داره؟ باید آیه یاس بخونیم که وای بدبخت شدیم؟

حرفای من در جواب به آقا افشین بود که گفت ((مطمئنم اگه بازیکن بزرگی بود سیمئونه نمیزاشت بیاد یووه!))

سیمئونه کیه مگه؟! خداس؟ سیمئونه از فرگوسن بزرگتره؟ ما پوگبا رو از چنگ فرگوسن در اوردیم!

و همینطور گفت ((19تا خرابش کردیم واسه نیمکت)) الان شما واقعا" فکر میکنید مانژو قراره نیمکت نشین بشه؟

مانژو نیمکت نشین باشه کی مهاجم هدف باشه؟ اصن بهترشو پیدا میکنیم؟

برای جایگزینی توز دیبالا خریده شده نه مانژوکیچ البته منم قبول دارم این مسئولیت واسه دیبالای 21ساله که تا حالا بزرگترین تیمی که توش بازی کرده پالرمو بوده بیش از حد سنگینه

فکر میکنم یه نفر دیگه هم خریده بشه برا اون پست ولی انتظار خرید یه اسم بزرگو برا اون پست نداشته باشید

احتمالا" یکی در حد همون یووتیچ که بهمون لینک شده خریده میشه

32 میلیون روی دیبالا سرمایه گزاری شده که کم کم فیکس بشه نه اینکه یه بازیکن اسم و رسم دار بگیریم و دیبالا رو بشونیم رو نیمکت

• Bianconero Amore, eⁿzº, alireza.de710 و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

کسی نمی ** مانژو بازیکن بدیه اما اومدنش به جای توز یک گام به عقبه. این مثال هایی که شما میگی خیلی با مسئله ی مانژو فرق دارن :

چه زود یه بازیکن فراموش میشه

واقعا کم لطفی میکنین

آسا تو دو فصل قبلی بدون شک از بهترین بازیکنای یووه بود.تنها بازیکنی بود که وقتی توپ زیر پاش میومد اصلا نگران لو رفتنش نبودیم

با 6 ماه مصدومیت نباید اینجوری برگردیم بهش.واقعا کم لطفیه.همه اینا رو در کنار این بزارین که تو پست تخصصیش ازش استفاده نشده

درسته اورا این فصل فراتر از انتظارمون ظاهر شده ولی بدون شک آسا تو اکثر فاکتور ها از اورا سرتر ه 

:fp:  :fp:  :fp:

راستی مانژو شماره چند میپوشه؟ :1:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

چه زود یه بازیکن فراموش میشه

واقعا کم لطفی میکنین

آسا تو دو فصل قبلی بدون شک از بهترین بازیکنای یووه بود.تنها بازیکنی بود که وقتی توپ زیر پاش میومد اصلا نگران لو رفتنش نبودیم

با 6 ماه مصدومیت نباید اینجوری برگردیم بهش.واقعا کم لطفیه.همه اینا رو در کنار این بزارین که تو پست تخصصیش ازش استفاده نشده

درسته اورا این فصل فراتر از انتظارمون ظاهر شده ولی بدون شک آسا تو اکثر فاکتور ها از اورا سرتر ه 

:fp:  :fp:  :fp:

راستی مانژو شماره چند میپوشه؟ :1:

فراموشی نه من از همون اول تو اوج آمادگیش هم زیاد از آساموا خوشم نمیومد. بازیکنی بود که هم توان شوت زنی بالا داشت هم توان دریبل زنی بالا هم توان پاس دادن خوب اما نمی دونست کی و کجا از این فاکتور هاش استفاده کنه و یه نقطه ضعفی هم که داشت این بود که از ترس دریبل خوردن و سوتی دادن تو کارهای دفاعی شرکت نمی کرد. بازی با رئال که رسما از رونالدو و بیل فرار می کرد تا اشتباه هایی که بازی فیورنتینا انجام داد رو تکرار نکنه. اورا شاید اوتقدر ها هم عالی نباشه اما حداقل تکلیفش با خودش روشنه همه ی بازی ها 7 از 10 هست نه اینکه یه بازی 10 باشه یه بازی 4

--------------------------------------------------------------------------------------

شماره ی 33 

• eⁿzº, alexdelpiero, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

^^^

:speechless:  :speechless:  :speechless:  :speechless:  33? اورا کی از تیم رفت من بیخبر موندم :fp:

براساس گفته ها  شنیده ها مانژو احتمالا شماره ترزگل کبیر رو بر تن خواهد کرد 17#

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

یادم نبود اورا 33 ئه حالا که اینطوری شد 34 ( الان 34 هم ده تا صاحاب پیدا می کنه :22: )

• alexdelpiero, Georgia , Arturo Vidal و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

مصاحبه قدیمی مانژوکیچ در مورد یوونتوس :

“Juventus wanted me in 2012,”

“I was proud of their interest in me because they are a top club and I admired Gigi Buffon as a boy"

“Buffon is the best, I liked his stature and style"

“Juventus were interested in me and I was interested in them,” 

“But I think my transfer fee was the problem".

“Then Bayern Munich came forward for me and everything was decided. I then scored past Juventus and Buffon – that makes me proud”

به هر حال ارادت به خدای تورین خودش یک امتیاز ویژه براش حساب میشه ، خصوصا زمانی که حتی به یوونتوس نیومده بود.

• Bianconero Amore, Juventus FC, eⁿzº و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

مقایسه عملکرد ماریو مانژوکیچ و جکسون مارتینز در لیگ قهرمانان اروپا 2014/2015

Pr0H3_t.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

امروز ساعت 19:30 مصاحبه مطبوعاتی و مراسم معارفه مانزو.

• juve's fan, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی